آخرین خبرهای «اخبار خودرو»

نبود تست تصادف در کمپانی‌های داخلیاخبار خودرو ، 8 ساعت پیشاخبار خودرو متاسفانه در کشور هیچ‌یک از کمپانی‌های خودروسازی محل یا مرکز تست تصادف را ندارند و در حقیقت هیچ خودروی مونتاژی یا تولیدی در داخل کشور مورد بررسی تست تصادف قرار نمی‌گیرد. متن کامل مطلب نبود تست تصادف در کمپانی‌های داخلی منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

ترخیص کدام خودروها از گمرک ناممکن است؟اخبار خودرو ، 8 ساعت پیشاخبار خودرو بر اساس بخشنامه جدید گمرک امکان ترخیص خودروهای سواری از محل ثبت‌سفارش‌های صادره و تمدید شده از تاریخ ۲۸تیرماه تا ۹دی‌ماه امسال وجود ندارد. متن کامل مطلب ترخیص کدام خودروها از گمرک ناممکن است؟ منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

برند لوکس تویوتا در ایران ماندگار شد؟اخبار خودرو ، 8 ساعت پیشاخبار خودرو سرانجام آینده برند لوکس تویوتا در ایران مشخص شد و لکسوس با دو مدل nx200t و RX200T در جمع خودروهای وارداتی سال ۹۷باقی ماند. متن کامل مطلب برند لوکس تویوتا در ایران ماندگار شد؟ منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

آیا اتفاقات سال ۹۳ در بازار لوکس‌ها تکرار می‌شود؟اخبار خودرو ، 8 ساعت پیشاخبار خودرو حتی عده‌ای معتقد هستند این قیمت‌ها کاذب است و در چند ماه آینده فروکش خواهد کرد‌. این در حالی است که این قیمت‌ها در آینده نزدیک یا دور، ممکن است باز هم تغییر کند و شاید هم کاهش یابد. متن کامل مطلب آیا اتفاقات سال ۹۳ در بازار لوکس‌ها تکرار می‌شود؟ منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

برنامه هیوندای برای استخدام ۴۵هزارنیروی جدیداخبار خودرو ، 8 ساعت پیشاخبار خودرو گروه خودروسازی هیوندای موتور، در راستای تاکید دولت کره‌جنوبی بر اشتغال، قول داده است ظرف ۵سال آینده حدود ۴۵هزارنفر را استخدام کند. متن کامل مطلب برنامه هیوندای برای استخدام ۴۵هزارنیروی جدید منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

اعتصاب کارگران گروه دایملراخبار خودرو ، 8 ساعت پیشاخبار خودرو روز سه‌شنبه حدود ۳۳هزارکارگر به جمع معترضان پیوستند و در این اعتصاب شرکت کردند که ۱۰هزارنفر آن‌ها از کارکنان گروه خودروسازی دایملر هستند. متن کامل مطلب اعتصاب کارگران گروه دایملر منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

کجا استراحت کنیم؟!اخبار خودرو ، 9 ساعت پیشاخبار خودرو مسیر رفت‌وبرگشت میان «تهران» تا «یزد» را درنظر بگیریم. بدون وجود «تاسیسات بین‌راهی» وقوع سانحه در طول هزاروسیصدکیلومتر سفر اجتناب‌ناپذیر خواهد بود. بر تابلوهای بین‌راهی نوشته است «به‌ازای هردوساعت رانندگی، پانزده‌دقیقه استراحت کنید» اما تابلوها به این سوال پاسخ نمی‌دهند: کجا استراحت کنیم؟ متن کامل مطلب کجا استراحت کنیم؟! منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

مهلت دوهفته‌ای برای ارائه طرح نوسازی فوری ناوگان مسافریاخبار خودرو ، 23 ساعت پیشاخبار خودرو قرار است در ۱۸شهر کشور، ۲هزارو۵۰۰ دستگاه اتوبوس، ۳هزار دستگاه مینی‌بوس، ۲هزار دستگاه ون، ۲۰هزار دستگاه وانت‌بار و ۶۰هزار دستگاه تاکسی نوسازی و به ناوگان شهری ملحق شوند. در حوزه حمل‌و‌نقل برون‌شهری هم تعداد دوهزار دستگاه کامیون نوسازی خواهند شد متن کامل مطلب مهلت دوهفته‌ای برای ارائه طرح نوسازی فوری ناوگان مسافری منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

۱۰سوال از سرجیو مارشیونه مدیرعامل گروه خودروسازی فیات‌کرایسلراخبار خودرو ، 23 ساعت پیشاخبار خودرو بازگرداندن رم HD به میشیگان کار درستی است و تولید آن هرگز نباید به مکزیک انتقال پیدا می‌کرد چراکه این کار به ضرر دولت آمریکا و مالیات‌دهندگان آمریکایی بود متن کامل مطلب ۱۰سوال از سرجیو مارشیونه مدیرعامل گروه خودروسازی فیات‌کرایسلر منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

سرانجام نامعلوم طرح جدید ترافیکاخبار خودرو ، 23 ساعت پیشاخبار خودرو معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا مجددا بر اجرایی نشدن طرح ترافیک جدید در سال آینده تاکید کرده و گفت: «قطعا با طرح ترافیک جدید مسئولان نمی‌توانند پاسخگوی نیاز ساکنان همان منطقه باشند. پلیس معتقد است باید کار کارشناسی دقیقی روی این طرح انجام شود.» متن کامل مطلب سرانجام نامعلوم طرح جدید ترافیک منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

خودروسازان گروه‌های طراحی را به کار گیرنداخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو وضعیت طراحی خودرو در کشور اصلا مناسب نیست و هیچ برنامه‌ریزی، حمایت و متولی خاصی ندارد /ضعف در طراحی فرصت رقابت را از خودروساران ما گرفته است متن کامل مطلب خودروسازان گروه‌های طراحی را به کار گیرند منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

مبنای ارز در دستورالعمل افزایش قیمت خودرو محور تصمیم‌گیری نبوداخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو اگر خودروساز بخواهد بازار خود را حفظ کند، الزاما باید کیفیت را بالا ببرد. از سوی دیگر قطعه‌سازی که بگوید به‌هر‌دلیل نمی‌تواند محصول باکیفیت تولید کند یا بالا بودن هزینه‌ها به کاهش کیفیت منجر می‌شود، قطعا بازار خود را از دست می‌دهد متن کامل مطلب مبنای ارز در دستورالعمل افزایش قیمت خودرو محور تصمیم‌گیری نبود منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

راه اندازی مجهزترین انبار قطعات یدکی خودرو توسط نگین خودرواخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو شرکت نگین خودرو به عنوان نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، چند وقتی است که به روزترین انبار قطعات یدکی خودروهای خود را در محدوده خیابان دماوند تاسیس کرده است. این انبار در فضایی بالغ بر ۶ هزار متر ساخته شده و استانداردهای به روز رنو در آن دیده می شود. متن کامل مطلب راه اندازی مجهزترین انبار قطعات یدکی خودرو توسط نگین خودرو منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

نگاهی به خودروهای رونمایی شده در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸اخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو نمایشگاه بین‌المللی خودروی آمریکایی شمالی (NAIAS) رویدادی سالانه است که معمولا در ماه ژانویه و در کوبو سنتر دیترویت میشیگان برگزار می‌شود. متن کامل مطلب نگاهی به خودروهای رونمایی شده در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۸ منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

غیبت تامل‌برانگیز پلاگین هیبریدها در بازار ایراناخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو باید توجه داشت که یکی از اصلی‌ترین دلایل در نظر گرفتن تعرفه‌ برای واردات خودرو‌، جلوگیری از خروج ارز است. حال باید این موضوع را نیز در نظر گرفت که تا چند سال آینده خودرویی صرفا با سوخت فسیلی در جهان تولید نخواهد شد و با این اوصاف حتی در نظر گرفتن تعرفه ۱۰۰درصدی هم دردی را از کشور دوا نمی‌کند. متن کامل مطلب غیبت تامل‌برانگیز پلاگین هیبریدها در بازار ایران منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

افزایش تقاضا برای خودروهای داخلیاخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو با این اوصاف قیمت ۱۰۴‌میلیون‌تومانی سراتو نسل قبل مونتاژ سایپا یا مزدا‌۳ با قیمت ۱۲۸‌میلیون‌تومانی بسیار منطقی به‌نظر می‌رسد و از ارزش بالاتری برخوردار است. متن کامل مطلب افزایش تقاضا برای خودروهای داخلی منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

تور ۶ روزه تاباکو با خودروهای چری تیگو۷ مدیران‌خودرواخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو مدیران خودرو در اولین آزمایش رانندگی بین‌المللی خودرو تیگو۷ با عبور از تهران، قزوین، زنجان، تبریز، اردبیل و آستارا در‌نهایت به شهر باکو جمهوری آذربایجان رسید.‌ متن کامل مطلب تور ۶ روزه تاباکو با خودروهای چری تیگو۷ مدیران‌خودرو منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

هدیه ویژه مدیران‌خودرو به ۳ مسافر جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیهاخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو سه‌ برنده خوش‌شانس مدیران‌خودرو برای رفتن به جام‌جهانی۲۰۱۸ روسیه انتخاب شدند و قرار است با هزینه این شرکت فعال در صنعت خودروی کشور برای تماشای بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران به روسیه سفر کنند. متن کامل مطلب هدیه ویژه مدیران‌خودرو به ۳ مسافر جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

آخرین فهرست مجوزهای صادره در پیش فروش خودروهای داخلی و وارداتی اعلام شداخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو از سوی اداره کل دفتر صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت ، ‌معدن و تجارت آخرین فهرست مجوزهای صادره در زمینه پیش فروش خودروهای تولید داخلی و وارداتی اعلام شد. متن کامل مطلب آخرین فهرست مجوزهای صادره در پیش فروش خودروهای داخلی و وارداتی اعلام شد منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

انتقاد معاون وزیر صمت از مونتاژکاری در حوزه موتورسیکلتاخبار خودرو ، 1 روز پیشاخبار خودرو چهارمین نمایشگاه بین ‏المللی ایران رایدکس با شعار « حرکت‌به سوی هوای پاک » در تهران آغاز به‏ کار کرد. متن کامل مطلب انتقاد معاون وزیر صمت از مونتاژکاری در حوزه موتورسیکلت منتشر شده در سایت اخبار خودرو.