آخرین خبرهای «انتخاب»

قانون تقویت و توسعه نظام استانداردسازی تشریح شدانتخاب ، 2 ساعت پیشپیروزبخت با بیان اینکه یکی از اهداف قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، یکپارچه سازی نظام استاندارد در کشور است گفت: اجرایی شدن قانون جدید سازمان استاندارد با کمک سایر دستگاهها و نهادها، تجمیع و یکپارچه سازی در حوزه استاندارد را اجرا می کند.

داریوش ارجمند: شریفی نیا خیلی کارها میکند که ربطی به سینما ندارد؛ اینکه من به خاطر چشم و ابروی کسی او را انتخاب کنم که اسمش کستینگ نیستانتخاب ، 2 ساعت پیشداریوش ارجمند گفت: اصلا بازی عرب‌نیا در نقش مختار را دوست نداشتم و اولین اصل برای بازی در یک سریال تاریخی این است که صورت شباهتی به اصالت نقش داشته باشد.

مرگ روزانه 43 نفر درحوادث ترافیکی کشورانتخاب ، 2 ساعت پیشرییس پلیس راهور ناجا از وجود 5400 نقطه حادثه‌خیز در کشور خبر داد و همچنین گفت: روزانه 43 نفر در کشور به دلیل حوادث ترافیکی جان خود را ازدست می دهند و 900 نفر نیز مجروح می‌شوند.

واکنش یک نماینده به قطع دست سارقی در مشهد: قانونی بود اما بهتر بود قاضی حکم دیگری را انتخاب می‌کردانتخاب ، 2 ساعت پیشعضو هیات رییسه کمیسیون قضایی مجلس گفت: بهتر بود قاضی پرونده سارق مشهد با بررسی اجمالی زندگی این فرد و گرفتاری‌ها و مشکلات معیشتی مردم حکم دیگری را انتخاب می‌کرد.

تداوم گردوغبار خوزستان تا اواخر امروز/ توده جدید گردوغبار فردا وارد می‌شودانتخاب ، 2 ساعت پیش

دکتر حسین زاده:بانک ملی باید سرآمد باشدانتخاب ، 2 ساعت پیشمدیرعامل بانک ملی ایران کارمزد محوری را نشان دهنده حرکت از بانکداری سنتی به سمت بانکداری الکترونیک برشمردو گفت:‌ بانکداری کارمزد محور نتیجه بروز تحولات در عرصه کسب و کار بانکی و نیازهای مشتریان به خدمات نوین بانکداری الکترونیکی است و نقش موثری در تجهیز منابع ایفا می کند.

رئیس کل بیمه مرکزی:حوادث اخیر، نیاز به ایمنی را افزایش دادانتخاب ، 2 ساعت پیش

دادستان تهران: پنج متهم ارزی دستگیر شدندانتخاب ، 3 ساعت پیشدادستان تهران از دستگیری پنج متهم ارزی خبر داد و گفت: تعدد وظایف پلیس اقتضا دارد، همکاری لازم با این نهاد به عمل آید و اهمیت این همکاری به ویژه در تهران بزرگ نمود بیشتری دارد.

بانک صادرات در صدر حامیان رونق تولید ایستادانتخاب ، 3 ساعت پیشبر اساس آمار ارائه شده مجموع بانک های کشور طی زمان یاد شده با پرداخت ٣٩٥٤ فقره تسهیلات به ارزش قریب به ٢٥ هزار میلیارد ریال از واحد های تولیدی مذکور حمایت کرده اند.

بانک شهر صدرنشین شبکه‌های اجتماعی در میان بانک‌هاانتخاب ، 3 ساعت پیشبر اساس آنالیزهای دوره‌ای بانکتاک از فعالیت‌ بانک‌های ایرانی در رسانه‌های اجتماعی و با استفاده از فاکتورهای متعدد ارزیابی، این بانک در سه ماه سوم سالجاری، رتبه نخست در میان بانک‌های کشور را در شبکه‌های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام کسب کرد.

اشتلیکه، مربی پیشین کره جنوبی: من بودم، ایران را می‌بردیم/ دستیارم بی‌ادبی کردانتخاب ، 3 ساعت پیشسرمربی پیشین کره جنوبی به انتقاد شدید از سران فوتبال کره جنوبی پرداخت.

سازمان قضایی نیروهای مسلح: ضارب معلم آمر به معروف دستگیر شدانتخاب ، 4 ساعت پیشرئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان همدان گفت: ضارب معلم آمر به معروف پس از 24 ساعت تلاش مقام های قضایی و ضابطان، شناسایی و دستگیر شد.

استفاده از بطری پلاستیکی در سازمان حفاظت محیط زیست ممنوع شدانتخاب ، 4 ساعت پیش

آذری جهرمی: جوان‌گرایی در همراه اول با خواست سهامداران/ آقای فرهنگ را وزارت ارتباطات معرفی نکردانتخاب ، 5 ساعت پیشبا مدیرعاملی حمید فرهنگ در شرکت همراه اول و انتقادات وارده بر وی در خصوص زیان دهی شرکت رایتل در زمان مدیریتش برخی وی را گزینه وزارت ارتباطات برای همراه اول معرفی کردند، وزیر ارتباطات در این خصوص گفت: آقای فرنگ به عنوان نماینده وزارت ارتباطات و گزینه دولت در آنجا معرفی نشده‌اند. سهامدار عمده ایشان را معرفی کرده و طبیعتاً این مسئله چارچوبی است که تفاهم سهامداران است.

پیروانی: اخراج کامیابی‌نیا از پرسپولیس دروغ است / او پس از دوران محرومیتش بازمی‌گرددانتخاب ، 5 ساعت پیشمدیر تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید هافبک این تیم پس از پایان دوره مصدومیت به تمرینات بازمی‌گردد.

عسگراولادی: غرب به رابطه خوب ایران و چین حسادت می‌کندانتخاب ، 6 ساعت پیش

هوای سنندج در وضعیت خطرناک قرار گرفتانتخاب ، 6 ساعت پیشرئیس اداره امور آزمایشگاه‌های محیط زیست کردستان از قرار گرفتن وضعیت هوای شهر سنندج در شرایط خطرناک خبر داد.

گفتگو با عکاسی که یک آتش‌نشان فداکار او را از مهلکه پلاسکو نجات داد: کتفم را گرفت و مرا انداخت وسط کوچهانتخاب ، 6 ساعت پیشساعت ۱۱:۳۰ شب بود که برایش پیام فرستادم که آیا تمایل دارد درباره آتش‌سوزی پلاسکو که از آن جان سالم به در برد، صحبت کند یا نه؟ برایم نوشت: «یه سال می‌گذره از زمانی که منم می‌تونستم نباشم اما هستم. در معجزه خدا و حضور فرشته نجاتش شکی نیست.خوشحال می‌شم اگر کمکی از دستم بربیاد.»

پیروزی قاطع هندبال ایران مقابل ژاپن / دومین گام در راه قهرمانی آسیاانتخاب ، 7 ساعت پیشتیم ملی هندبال ایران در دومین بازی خود از مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی آسیا مقابل ژاپن به برتری رسید و به عنوان سرگروه به دور بعد راه یافت.

سخنگوی ستاد بودجه ۹۷: ادعای كمك‌های بدون حسابرسی در لایحه بودجه كذب محض استانتخاب ، 7 ساعت پیش