آخرین خبرهای «دیجیاتو»

پلی استیشن 5؛ از قدرت سخت افزاری تا تاریخ عرضهدیجیاتو ، 2 ساعت پیشدیر و زود دارد اما سوخت و سوز خیر، باید بپذیرید که پلی استیشن 5 یک روزی حتما عرضه خواهد شد. مدتی بعد از مراسم E3 امسال، شان لیدن (رئیس بخش آمریکای سونی) در صحبت با رسانه آلمانی Golem.de تایید ... دیجیاتو.

استارتاپ های کشاورزی راهی برای نجات بحران آب در کشوردیجیاتو ، 3 ساعت پیشفعالیت های استارتاپی در حوزه کشاورزی در ایران با وجود ارزش میلیاردی این صنعت در کشور، تاکنون تنها در سطح برگزاری چند استارتاپ ویکند در اقصی نقاط ایران بوده و فعالیت متمرکز و خاصی روی کشاورزی صورت نگرفته است. با ... دیجیاتو.

آیا گوگل باید در همکاری اش با ال جی تجدید نظر کند؟دیجیاتو ، 3 ساعت پیشاز سال ۲۰۰۸ میلادی که اولین نسخه تجاری از اندروید به بازار آمد، این سیستم عامل موبایلی دستخوش تحولات عظیمی شد و از آنجا که متولی اصلی آن گوگل بود، به خاطر موفقیت های عظیمش تصمیم گرفت که خود نیز ... دیجیاتو.

روزیاتو: نقش های هالیوودی که سخت ترین فرآیند انتخاب بازیگران را داشتنددیجیاتو ، 4 ساعت پیشبا توجه به اینکه پیدا کردن بهترین بازیگر در فرآیند انتخاب بازیگران کار دشواری است، قابل درک است که گاهی برای یک نقش خاص صدها تست بازیگری انجام گیرد. بدین ترتیب باید گفت که در بسیاری از فیلم های مشهور ... دیجیاتو.

بررسی چانگان CS35 از دید مشتریان؛ مشخصات فنی و نقاط ضعف و قوتدیجیاتو ، 4 ساعت پیشبرای بررسی چانگان cs35 بد نیست در ابتدا نگاهی به تاریخچه این شرکت صنعتی کهنه کار داشته باشیم. چانگان موتورز که بنابر آمار دریافتی یکی از بزرگترین خودروسازان کشور پهناور چین است. سنگ بنای این شرکت در سال 1862 میلادی، ... دیجیاتو.

نگاهی به درون معادن طلای دیجیتال چینی هادیجیاتو ، 5 ساعت پیشبیت کوین به عنوان ارزشمندترین ارز رمزپایه دنیا این روزها از محبوبیت بسیاری برخوردار شده و قیمت آن نیز در طی یک سال اخیر به شکل سرسام آوری افزایش یافته، به طوری که در آغاز سال جدید میلادی هر واحد ... دیجیاتو.

بلوتوث A2DP و aptX چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟دیجیاتو ، 5 ساعت پیشچند سال پیش، بلوتوث بیشتر به عنوان وسیله ای برای ارسال فایل شناخته می شد. همه دور هم می نشستیم و با هم چیزهای جذابی که داشتیم را به اشتراک می گذاشتیم. اما با اینکه حالا دیگر کسی از بلوتوث ... دیجیاتو.

استخراج ارز دیجیتال با سخت افزار بازدیدکنندگان از وب‌سایت‌هادیجیاتو ، 5 ساعت پیشاز آغاز جریان راه بیت کوین، به سبب راز و رمزها و همچنین فوت و فن‌هایی که هر کاربری به آنها وارد نبود، می‌شد حدس زد به زودی شاهد حملات متعدد هکرها (که به نوعی با موضوع بیت کوین و ... دیجیاتو.

به بهانه سالگرد نخستین پرواز تجاری؛ نگاهی به تاریخچه هواپیمای مافوق صوت کنکورددیجیاتو ، 6 ساعت پیشچهل و دو سال پیش در چنین روزی و به طور همزمان دو هواپیمای مافوق صوت مسافربری کنکورد نخستین پروازهای خود با مسافرین معمولی را از فرودگاه های هیترو لندن و شارل دوگل پاریس به مقصد کشورهای بحرین و برزیل ... دیجیاتو.

معرفی بازی Heart Box؛ خاموش نکنیددیجیاتو ، 6 ساعت پیشاگر در Cut the Rope وظیفه داشتید آب نباتی را به شخصیت داستان برساندید، در Heart Box باید با همان قوانین فیزیک یک دستگاه را شارژ کنید. Heart Box الهامات زیادی از Cut the Rope گرفته و مهمترین وجه تشابه ... دیجیاتو.

درز اطلاعات فنی فراری 488 GTO قبل از معرفی رسمی؛ شاهکار مهندسی ایتالیاییدیجیاتو ، 7 ساعت پیشامروزه نگه داری از اطلاعات محرمانه بسیار دشوارتر از آن چیزی است که فکرش را می کنید و مسئله درز اطلاعات در صنعت خودروسازی به کررات اتفاق افتاده است. در واقع خودروسازان مطرح جهان هرگز از دست جاسوسان و عکاسان ... دیجیاتو.

ابرماه بعدی با ماه گرفتگی همراه خواهد شد؛ وقوع 11 بهمن ماه در ایراندیجیاتو ، 7 ساعت پیشابرماه بعدی که در 31 ژانویه (11 بهمن ماه) اتفاق خواهد افتاد، با ماه گرفتگی همزمان خواهد شد که در برخی از مناطق جهان، از جمله ایران قابل مشاهده خواهد بود. این ابرماه دومین مورد در ماه ژانویه خواهد بود. ... دیجیاتو.

جشنواره زمستانه تلویزیون‌های سامسونگ آغاز شددیجیاتو ، 7 ساعت پیشتلویزیون های سامسونگ همواره طرفداران بسیاری داشته، ولی گاهاً قیمت بالای برخی از مدل ها موجب شده مشتریان در خرید خود مردد شوند. حالا سامسونگ با ارائه تخفیف های زمستانی قصد دارد تجربه خرید خوشایندی را برای مشتریان فراهم کند. ... دیجیاتو.

آیا Cuphead برای موبایل عرضه خواهد شد؟دیجیاتو ، 8 ساعت پیشکاپ هد یکی از دوست داشتنی ترین بازی های مستقل پارسال بود که نه تنها توانست جایزه های زیادی به دست بیاورد بلکه به خاطر گیم پلی سخت و طراحی هنری بی نظیر خود که بی شباهت به کارتون های ... دیجیاتو.

روزیاتو: تکنیک های عکاسی سیاه و سفید؛ خلق دنیایی خالی از رنگدیجیاتو ، 8 ساعت پیشدر عکاسی مونوکروم (تک‌رنگ) شما در واقع فاکتوری به نام رنگ که جاذبه اصلی بیشتر تصاویر است را از آن می گیرید. در نتیجه باید در نهایت هنر و هوشمندی، سوژه ای را انتخاب کنید که بدون رنگ و به ... دیجیاتو.

ماه نمی تواند به پیش بینی زلزله کمک کنددیجیاتو ، 8 ساعت پیشدر برخی از افسانه های قدیمی آمده که زلزله های قوی همواره در گام های مشخصی از یگانه قمر زمین، ماه (حالت‌های مختلف دیده شدن بخش روشن ماه از زمین) اتفاق می افتند. ولی تحقیقات جدید نشان می دهند که ... دیجیاتو.

بازگشت پژو به ایالات متحده؛ آیا شیر پیر فرصتی برای عرض اندام پیدا می کند؟دیجیاتو ، 9 ساعت پیشپس از سال ها غیبت در ایالت متحده، مدتی است که اخبار و شایعاتی از حضور مجدد گروه پژو-سیتروئن در این کشور پهناور به گوش می رسد. در این راستا اخیرا آقای ژان فیلیپه ایمپراتو (Jean-Philippe Imparato) مدیر عامل پژو ... دیجیاتو.

به زودی فروش کتاب های صوتی در گوگل پلی ممکن می شوددیجیاتو ، 9 ساعت پیشدر عصر پادکست ها و استریم رسانه ها، کتاب های صوتی محبوبیت بیشتری بین مردم پیدا کرده اند. در حال حاضر آمازون به لطف سرویس Audible بخش زیادی از این بازار را به دستان خود گرفته است و حالا به ... دیجیاتو.

کلاهبرداری کلان سه موسسه فعال در حوزه مبادله ارزهای مجازیدیجیاتو ، 9 ساعت پیشهنوز مدت زیادی از سقوط آزاد بیت کوین و دیگر ارزهای مجازی نگذشته که یکی از سازمان های دولتی آمریکا سه کمپانی فعال در این حوزه را به کلاهبرداری متهم کرده است. این سازمان کمیسیون معاملات قراردادهای آتی کالا (CFTC) ... دیجیاتو.

تقدیر مدیرعامل مرسدس بنز از پورشه، فورد و جیپ به مناسبت معرفی G CLASS جدیددیجیاتو ، 9 ساعت پیشآن چیزی که امروزه به اسم اتومبیل می شناسیم، نتیجه سلسله اتفاقاتی است که از اواخر قرن نوزدهم شروع به رخ دادن کرده اند. در میانه های دهه 1880 بنز با اختراع Patent-Motorwagen پایه گذار عصری نو در عرصه حمل ... دیجیاتو.