آخرین خبرهای «زومیت»

با برترین پیست های اسکی ایران آشنا شوید زومیت ، 1 ساعت پیشورزش اسکی بخش جدایی‌ناپذیر فصل زمستان است و همه ساله در پیست‌های ایران ورزشکاران اسکی و اسنوبرد به فعالیت می‌پردازند در این  مقاله با برترین پیست‌ها در ایران آشنا شوید.

۶۰ ثانیه: از تراشه‌ اکسینوس 7872 تا احتمال معرفی می 7 در MWCزومیت ، 2 ساعت پیشاگر فرصت دنبال کردن اخبار فناوری را طی روز گذشته نداشتید، در ادامه با ۶۰ ثانیه مروری بر مهم‌ترین اخبار روز خواهیم داشت.

مصاحبه با کریس مورنا؛ برترین راننده‌ی بدلکار در هالیوودزومیت ، 2 ساعت پیشکریس مورنا، ستاره بدل‌کاری فیلم‌های مشهوری نظیر سریع و خشن است. او از حضور خود در میکی موس تا رانندگی با خودروهای عضلانی می‌گوید.

بهانه‌جویی‌ تازه تاکسیرانی از تاکسی‌ های آنلاینزومیت ، 3 ساعت پیشپس از کش و قوس‌های مختلفی که تاکسی‌یاب‌های آنلاین با تاکسیرانی داشتند، حالا ظاهرا با مشکلات تازه‌ای روبه‌رو شده‌اند.

نقد فیلم Borg vs McEnroe - بورگ علیه مک انرو زومیت ، 3 ساعت پیشفیلم بورگ علیه مک‌انرو، روایت‌گر مسابقه فینال تنیس ویمبلدونی است که به یکی از دیدنی‌ترین فینال‌های تنیس تاریخ تبدیل شد. با نقد این فیلم همراه باشید.

یوتیوب قوانین جدیدی را برای خالقان محتوا وضع کردزومیت ، 4 ساعت پیشامروز یوتیوب از قوانین جدیدی برای خالقان محتوا رونمایی کرد تا از این پس محیطی شاداب‌تر، سالم‌تر و کم‌جدل‌تری را در این سرویس شاهد باشیم.

چگونه می توانید ارتباط مؤثری با مربی کسب و کارتان داشته باشید؟زومیت ، 4 ساعت پیشارتباط مؤثر با مربی یا منتور، مسیر همکاری شما را روشن‌تر می‌کند. با وضوح بخشیدن به خواسته‌ها و نیازهایتان، از راهنمایی‌های مفیدتری بهره‌مند می‌شوید.

اولین خودروی الکتریکی اینفینیتی سال ۲۰۲۱ وارد بازار می‌ شودزومیت ، 5 ساعت پیشاینفینیتی تائید کرده است که اولین خودروی تمام الکتریکی خود را در سال ۲۰۲۱ میلادی روانه بازار خواهد کرد. همه‌ی مدل‌های اینفینیتی پس از آن سال نیز، مجهز به موتور برقی مستقل یا کمکی خواهند بود.

باگ جدیدی که در پیام‌های آی او اس و مک او اس مشکل ایجاد می‌کندزومیت ، 5 ساعت پیشباگ جدیدی در دو سیستم عامل آی‌اواس و مک اواس کشف شده که باعث ایجاد مشکلاتی در اپلیکیشن پیام‌رسان دستگاه‌های مجهز به این دو سیستم‌ عامل می‌شود.

اینتل وجود حفره‌های امنیتی Meltdown و Spectre در تراشه‌های جدید را تایید کردزومیت ، 6 ساعت پیشطبق اعلام اینتل، به‌نظر می‌رسد که تراشه‌های جدید این شرکت نیز دچار حفره‌ی امنیتی Meltdown و Spectre نیز هستند.

چالش‌ها و هزینه‌های رهبریزومیت ، 6 ساعت پیشرهبر یک تیم یا سازمان، با چالش‌های بسیار پیچیده‌ای مواجه خواهد شد که عدم رسیدگی و کنترل شایسته‌ی آن‌ها، ممکن است به سقوط همه‌ی اعضا منجر شود.

هوم‌ پاد اپل در آستانه‌ فروشزومیت ، 7 ساعت پیشپس از تأخیر در عرضه‌ی هوم‌پاد اپل در اواخر سال گذشته، گزارش‌های جدید حاکی از آن است که ارسال اولین سفارش‌های بلندگوی هوشمند اپل توسط زنجیره‌ی تامین آغاز شده است.

کاربران آیفون قادر به غیرفعال کردن ویژگی مدیریت انرژی می‌شوندزومیت ، 8 ساعت پیشتیم کوک در جدیدترین اظهارنظر خود به مشکل کاهش سرعت آیفون‌های قدیمی و حل آن پرداخته است.

بهای بیت‌ کوین به حدود ۱۰ هزار دلار رسیدزومیت ، 8 ساعت پیشبا گذشت تنها چهار هفته از افزایش قیمت بیت‌کوین به بیش از ۱۹ هزار دلار، بهای این ارز رمزپایه در روز گذشته به حدود ۱۰ هزار دلار رسیده است.

بعد از اشتباه کردن در محیط کار چه کاری انجام دهیمزومیت ، 9 ساعت پیشهر انسانی در طول زندگی خود بارها اشتباه می‌کند اما هر کسی نمی‌تواند اشتباهش را جبران کند. جلوگیری از اشتباه غیر ممکن بوده و مهم این است که بعد از وقوع آن چه کاری انجام شود.

آموزش رجیستر کردن گوشی های همراه مسافریزومیت ، 9 ساعت پیشبا اجرایی شدن طرح رجیستری گوشی‌های همراه در ایران، در این مطلب نحوه‌ی رجیستر کردن گوشی‌های همراه مسافری را آموزش می‌دهیم.

را‌ه‌اندازی سامانه اظهار گوشی مسافری {به‌روزرسانی: معافیت ۸۰ دلاری و مهلت ثبت ۱۰ روزه}زومیت ، 9 ساعت پیشدر جهت واردات قانونی و نیز تسهیل واردات گوشی به شکل مسافری، سامانه‌ای برای اظهار گوشی از این طریق راه‌اندازی شد.

چالش های مغزی در دوران بارداری: پدیده‌ای ثابت شده از لحاظ علمی زومیت ، 10 ساعت پیشپژوهشگران به‌تازگی دریافته‌اند که عملکرد شناختی و حافظه در دوران بارداری کاهش پیدا می‌کنند.

فریم ۲۱: ترسناک ترین سریال های تاریخ تلویزیون زومیت ، 10 ساعت پیشدر بیست و یکمین قسمت از برنامه سینمایی فریم، از ترسناک‌ترین سریال‌های تاریخ تلویزیون می‌گوییم و اخبار روز دنیای سینما را بررسی می‌کنیم.

کارکنان یکی از واحدهای تولید آیفون در معرض مواد سمی قرار دارندزومیت ، 10 ساعت پیشبه گزارش سازمان China Labor Watch، یکی از واحدهای تولید آیفون، کارکنان خود را در معرض مواد شیمیایی قرار می‌دهد.