آخرین خبرهای «فرارو»

کنایه داریوش ارجمند به محمدرضا شریفی‌نیافرارو ، 5 دقیقه پیشظلی‌پور ادامه داد: «من به این دلیل عکس محمدرضا شریفی‌نیا را نشان دادم چون عنوانی در تیتراژ بعضی فیلم‌ها هست به نام انتخاب بازیگر و بازیگرهایی هستند که به سبب این که ایشان انتخاب‌شان می‌کند جلوی دوربین می‌روند...»

مدارس۱۶ شهر خوزستان فردا تعطیل استفرارو ، 2 ساعت پیشمدیرکل مدیریت‌بحران استانداری خوزستان از تعطیلی تمامی مقاطع تحصیلی مدارس ۱۶ شهر این استان بر اثر گرد و غبار خبر داد.

لغو ۷ پرواز فرودگاه اهوازفرارو ، 2 ساعت پیشمدیر روابط عمومی فرودگاه اهواز گفت: امروز هفت پرواز فرودگاه اهواز به دلیل گرد و غبار لغو شد.

پاسخ مجری تلویزیون به مهراب قاسمخانیفرارو ، 2 ساعت پیشپس از انتشار این ویدئو، مهراب قاسمخانی، نویسنده سینما و تلویزیون بخشی از این ویدئو را با نوشته‌ای که سراسر انتقاد از تلویزیون بود، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام بازنشر داد که باعث واکنش‌های موافق و مخالف فراوانی شد.

هوا تا ۱۰ درجه سرد می‌شودفرارو ، 2 ساعت پیشکارشناس سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور گفت: از اواخر وقت امروز تا روز یکشنبه بخشهای عمده‌ای از نیمه غربی، مرکز، شمال و نیمه شرقی کشور با بارش باران، برف و کاهش ۵ تا ۱۰ درجه‌ای دما مواجه می‌شوند.

معمایی که فرمانده چینی تیم امداد سانچی مطرح کردفرارو ، 6 ساعت پیشفرمانده چینی تیم چهار نفره امداد و نجات که به داخل کشتی سانچی ورود کرده بود گفت: تمام قسمت های کشتی غیر از کابین ایمنی در برابر تجاوز دزدان دریایی که به دلیل بالا بودن گازهای سمی با کپسول اکسیژن هم امکان ورود نداشت را برای یافتن خدمه و دریانوردان ایرانی جستجو کردیم.

زن و مردی که می خواستند قاچاقی وارد ایران شوندفرارو ، 7 ساعت پیشگمرک ایران از کشف جدیدترین محموله قاچاق انسان توسط ماموران گمرک خبر داد.

گران‌ترین بازیگر زن تلویزیون مشخص شدفرارو ، 8 ساعت پیشاِلن پومپتو بازیگر سریال «آناتومی گری» گرانترین بازیگر زن تلویزیون لقب گرفت.

ناگفته‌های دوست ۲۵ ساله عباس کیارستمیفرارو ، 9 ساعت پیشصمدیان که در ۲۵ سال گذشته لحظات زیادی را با عباس کیارستمی گذرانده، معتقدست خلاقیت و توانمندی کیارستمی غیرقابل اندازه گیری بود و قرن ها باید بگذرد تا کسی نظیر او پا به عرصه بگذارد.

سرمربی جدید تراکتورسازی وارد ایران شدفرارو ، 9 ساعت پیشمذاکرات با مصظفی پاشا به در بسته خورد و این مربی ترکیه‌ای با تبریزی‌ها به توافق نرسید. گزینه بعدی ارسو ساغرول ساغلام ترکیه‌ای بود که با مسئولان تراکتور به توافق رسیده و بامداد امروز وارد ایران شد

مهاجرت از تهران، زنگ خطری برای مدیرانفرارو ، 9 ساعت پیشمهاجرت معکوس تهرانی‌ها اگرچه برخی از کسانی را که قبلاً بارها درباره تراکم جمعیت تهران شنیده بودند خوشحال کرده اما به اعتقاد کارشناسان این موضوع یک آسیب است و باید به آن به شکل زنگ خطر نگاه کرد.

رحمتی بازی بعدی استقلال هم فیکس شد!فرارو ، 9 ساعت پیشگلر دوم آبی‌ها نه تنها امروز که پنجشنبه هفته آینده هم فیکس است.

کاهش ۱۰۰۰ میلیارد تومانی بودجه صدا و سیمافرارو ، 9 ساعت پیشعضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، از کاهش ۹۰۰ تا یک‌هزار میلیارد تومانی بودجه ۹۷ صدا و سیما در لایحه پیشنهادی دولت خبر داد و خطرات این مسئله را تشریح کرد.

تلویزیون بالاخره ساز زدن بانوان را نشان دادفرارو ، 10 ساعت پیشدر سی‌وسومین جشنواره موسیقی فجر امسال، گروه‌های مختلف موسیقی؛ از ارکستر سمفونیک تهران تا گروه‌های کوچک‌تری از ایران و خارج از کشور اجرای خود را روی سن بردند.

آخرین وضعیت مسعود کیمیایی در بیمارستانفرارو ، 10 ساعت پیشپس از انجام یک عمل جراحی، حال عمومی مسعود کیمیایی کارگردان سینما رو به بهبود است.

آغاز بازی مهناز افشار در سریال «گلشیفته»فرارو ، 10 ساعت پیشمهناز افشار از روز گذشته مقابل دوربین مجموعه نمایش خانگی «گلشیفته» به کارگردانی بهروز شعیبی رفت.

قیمت مسکن در شرق تهرانفرارو ، 13 ساعت پیش

(تصاویر) تاریکه، بازار تاریخی کرمانشاهفرارو ، 1 روز پیشتاریکه بازار یکی از مراکز اصلی خرید کرمانشاه است و در خیابان مدرس این شهر قرار گرفته است.

چهارمین پیروزی پیاپی ذوب آهنفرارو ، 1 روز پیش

پلاسکونشینان همچنان در انتظار وعده هافرارو ، 1 روز پیشیک سال از حادثه آتش سوزی پلاسکو گذشته و فردا ۲۹ دی ماه سالروز فروریختن ساختمان ۵۳ ساله ای است که نه تنها جان ۱۶ آتش نشان را گرفت، بلکه صاحبان ۲۸۶ مغازه در آن را نیز با اما و اگرهای بسیاری مواجه کرد که از همان روزهای اول با وعده های زیادی منتظر دریافت تسهیلاتی برای سر و سامان دادن به کسب و کار خود بودند.