آخرین خبرهای «میگنا»

درگذشت یك روانشناس و مدیر هسته فناور راه مبین جهاددانشگاهی در پی سقوط هواپیمامیگنا ، 14 ساعت پیشدکتر عبدالرضا کردی-روانشناس و مدیر هسته فناور راه مبین جهاددانشگاهی، امروز، ۲۹ بهمن‌ماه، در پی حادثه سقوط هواپیما درگذشت.

جان باختن سه عضو دانشگاه آزاد در حادثه سقوط هواپیمای یاسوجمیگنا ، 15 ساعت پیشدر پی سقوط یک فروند هواپیمای مسافربری هواپیمایی آسمان که از تهران عازم یاسوج بود، سه تن از همکاران دانشگاه آزاد اسلامی جان باختند

66 سرنشین هواپیمای تهران - یاسوج جان باختند + اسامی و تصاویرمیگنا ، 16 ساعت پیشیک فروند هواپیمای متعلق به شرکت آسمان ساعت 8 امروز پس از پرواز از فرودگاه مهرآباد و طی مسیر از رادار خارج و در روستای بیده اصفهان سقوط کرد

استخدام ۱۸ هزار معلم جدید در آموزش و پرورش/ زمان برگزاری آزمونمیگنا ، 17 ساعت پیشوزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی این وزارتخانه در فروردین ماه سال ۹۷ خبر داد و گفت: تا 2 هفته آینده سهمیه این آزمون اعلام می‌شود که به احتمال زیاد حدود 18 هزار نفر خواهد بود.

ابراهیم حاتمی‌کیا؛ کمال‌گرای تاییدطلبمیگنا ، 21 ساعت پیشابراهیم حاتَمی‌کیا (زاده ۱ مهر ۱۳۴۰ در تهران) کارگردان، فیلمنامه‌نویس، تدوینگر و بازیگر سینمای ایران است. وی دانش‌آموختهٔ رشته سینما (گرایش فیلمنامه‌نویسی) از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر است.وی فعالیت‌های سینمایی خود را با ساخت فیلم‌های کوتاه و مستند در رابطه با سینمای جنگ آغاز کرد. او برای ساخت فیلم آژانس شیشه‌ای جایزه بهترین فیلم‌نامه و کارگردانی را از شانزدهمین جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.....

نقش روان شناسان در ۳ رقیب ایران در جام جهانی فوتبالمیگنا ، 22 ساعت پیشروانشناسی و روان‌درمانگری نقشی بسیار مهم در عرصه‌ای مختلف دارد و فوتبال به عنوان یک ورزش جهانی و تیمی پیوندی قابل تامل با روانشناسی داشته و دارد.

سخنان وزیر بهداشت در نخستین همایش سالانه انجمن علمی روان درمانی ایرانمیگنا ، 1 روز پیشوزیر بهداشت گفت: یك جریان ناشناخته رسانه ای وجود دارد كه با اتهامات و برچسب های مختلف، وضعیتی را ایجاد می كند كه افراد ترجیح می دهند، صحبت نكنند و این بزرگترین ظلم است كه خود را از نگاه های مختلف محروم كنیم.

برخی از مشکلات روحی جوامع از طریق پزشک حل نمی شودمیگنا ، 1 روز پیشوزیر بهداشت گفت: ممکن است بسیاری از مشکلات سلامت روان با پزشکی و روانپزشکی حل نشود و باید متولیان و اداره کنندگان کشور انجام دهند.

انتخاب وزیر بهداشت ایران به عنوان کمیسیونر سازمان جهانی بهداشتمیگنا ، 1 روز پیشقائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل گفت: با اعلام رسمی سازمان جهانی بهداشت، سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت کشورمان به صورت رسمی به عنوان کمیسیونر کنترل و پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر سازمان جهانی بهداشت انتخاب شد.

عوامل گرایش دختران به استعمال سیگارمیگنا ، 1 روز پیشزنگ خطر گسترش مصرف دخانیات در میان دختران به صدا درآمد. معضلی فراگیر که قشرهای گوناگون جامعه را دستخوش چالش های اساسی کرده و سرنوشت و آینده فرزندان این مرز وبوم را در هاله ای از ابهام فرو برده است. اکنون ضرورت دارد با ریشه یابی ابعاد مختلف این موضوع در جهت دستیابی به راهکارهایی بنیادین برای حل این بحران گام برداشت.

مهلت جذب هیات علمی تمدید نمی شود/ چه کسانی جذب نمی شوندمیگنا ، 1 روز پیشرئیس مرکز جذب وزارت علوم اعلام کرد: فراخوان جذب اعضای هیأت علمی از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۶ آغاز می شود و مهلت آن تمدید نخواهد شد.

آمار بالای آزارجنسی بین کودکان متکدیمیگنا ، 1 روز پیشنتایج یک پژوهش درباره علل و پیامدهای کودک آزاری نشان می دهد که آزارهای جنسی بین کودکان کم درآمد، دستفروش و متکدی بیش از کودکان مشغول در کارهای پرخطر مانند زباله گردی است و آمار بالای آزارهای جنسی بین کودکان متکدی ، قابل توجه است.

بیست سوال مهم پیرامون آزمایش خونمیگنا ، 1 روز پیشنکاتی در رابطه با آزمایش خون به همراه سوالات رایج آزمایش خون و تشخیص برخی بیماری ها در این گزارش گردآوری شده است.

اماکن مقدس یکی از راه‌های رسیدن به آرامش روحی مردم هستندمیگنا ، 1 روز پیشیک روانشناس گفت: انسان امروز بنا بر مسائل روانی و اجتماعی همیشه در معرض استرس و فشارهای روحی و روانی قرار دارد یکی از راه‌های ایجاد آرامش روحی و روانی حضور در مساجد، اماکن متبرکه و امامزادگان است.

روش آزمون برای شناسایی استعدادهای برتر غلط استمیگنا ، 1 روز پیشمعاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه روش آزمون برای شناسایی استعدادهای برتر، روش غلطی است، گفت: به خاطر 15 هزار دانش آموز، 7.5 میلیون دانش آموز را در یک ماراتن سخت وارد می کردیم.

صبحانه را نادیده می‌گیرید و جایی در زندگی شما ندارد؟ پس بیماری‌های قلبی در کمین‌تان نشسته‌اند!میگنا ، 2 روز پیشتحقیقات نشان می‌دهد بزرگسالان میانسال، یعنی کسانی که به طور معمول وعده صبحانه را نادیده می‌گیرند بیش از آن عده افرادی که از صبحانه‌های مفصل در برنامه غذایی زندگی خود لذت می‌برند در معرض خطر گرفتگی‌های عروقی قلبی قرار دارند.

مَبلغ خوشبختی مشخص شد!میگنا ، 2 روز پیشدانشمندان معتقدند که جمله معروف پول خوشبختی نمی‌آورد دارای مستندات کافی نیست و طبق آخرین مطالعات انجام شده، کسب مقدار مشخص درآمد سالانه در پیدایش احساس خوشبختی کاملا موثر است.

افزایش تنوع و شدت آسیب ‎های روحی و روانی در دانشجویانمیگنا ، 2 روز پیشرییس مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: نوع مشکلات و شدت مسائل روحی و روانی دانشجویان مطابق با آنچه که در مطالعات دانشجویی مراکز مشاوره جهان بیان شده است، شدیدتر و متنوع‌تر شده است.

در کدام شغل‌ها آمار ابتلا به «سنگ کلیه» بالاست؟میگنا ، 3 روز پیشعضو هیئت مدیره انجمن اورولوژی ایران گفت: افرادی که دارای شغل هایی هستند که دائما در حالت نشسته قرار دارند و میزان تحرکشان بسیار کم است (مانند رانندگان اتوبوس های،کارمندان، قالیباف هاو...) بی شک بیشتر از دیگران در معرض ابتلا به سنگ کلیه هستند.

15 راهکار برای ارتقای عزت نفس و پذیرش تفاوت‌هامیگنا ، 3 روز پیشفردی که عزت نفس دارد، رفتار احترام‌آمیزی با خود دارد؛ رفتاری که برای دیگران نیز احترام‌برانگیز است. چنین فردی می‌تواند تفاوت‌های خود را با دیگران به خوبی بپذیرد و سازگارانه زیست کند. رعایت توصیه‏های زیر می‌تواند زمینه‌ساز ارتقای عزت نفس و پذیرش تفاوت‌های فردی باشد: