آخرین خبرهای «پدال نیوز»

در هفته "هوای پاک" هم نفس نمی‌کشیمپدال نیوز ، 20 ساعت پیشپدال نیوز- خودرو، موتورسیکلت، صنعت و در نهایت "ما" همه آن‌چیزی هستیم که سبب شده هر سال سخت‌تر و جان‌فرساتر از سال قبل در پایتخت و سایر کلان‌شهرهای کشور نفس بکشیم.

از هوای پاکیزه در هفته پیش رو لذت ببرید +نمودارپدال نیوز ، 20 ساعت پیشپدال نیوز: امروز جمعه شاخص آلودگی هوای شهر تهران به صورت میانگین روی حد سلامت قرار داشت و در اکثر مناطق نیز وضعیت هوا سالم گزارش شد. این در شرایطی است که با توجه به شرایط جوی و وزش باد به نظر می رسد طی روزهای آینده نیز تهران هوای پاکیزه ای را در هفته پیش رو به خود خواهد دید.

هر روز در جاده‌های ایران یک سانچی غرق می‌شود!پدال نیوز ، 20 ساعت پیشپدال نیوز: حادثه تلخ برخورد نفتکش ایرانی با کشتی فله‌بر چینی که منجر به درگذشت تمام سرنشینان کشتی ایرانی شد، اتفاقی تلخ است که در طول تمام روزهای گذشته جامعه ایران با آن روبرو شده است؛ موضوعی که شاید نگاه به آن از طرفی دیگر واقعیتی بسیار دردناک‌تر را نشان دهد.

نقش 3 وزارتخانه در کاهش حوادث و تلفات جاده‌ایپدال نیوز ، 20 ساعت پیشپدال نیوز- معاون اجتماعی وزارت بهداشت با اشاره به حوادث تلخی همچون حادثه سانچی، پلاسکو و برخورد قطار تبریز، از برگزاری اجلاس سالانه جوامع ایمن ایران با رویکرد پیشگیری از حوادث و سوانح و نیز ارتقای عادلانه ایمنی شهروندان خبر داد.

قانونی که نفسش به همکاری 18 دستگاه بند استپدال نیوز ، 20 ساعت پیشپدال نیوز- امروز روز هوای پاک است و شعار «قانون هوای پاک؛ قانون نفس» برای آن انتخاب شده؛نفسی که این روزها به علت نحوه عملکرد مسوولان درزمینه کاهش آلودگی هوا به سختی برمی‌آید. بر اساس قانون هوای پاک ۱۸ دستگاه از وزارت نفت گرفته تا نیروی انتظامی باید عزم خود را جزم کنند تا شهروندان به‌راحتی نفس بکشند.

تویوتا آئوریس جدید در شرایط برفی +تصاویرپدال نیوز ، 21 ساعت پیشپدال نیوز: شرکت تویوتا خود را مهیای معرفی رسمی و عرضه مدل 2018 تویوتا آئوریس می کند و این خودرو هاچبک به تازگی در حال تست در شرایط برفی دیده شده است.

تحقق ارتقای کیفی صنعت قطعه سازی کشور با حضور رنوپدال نیوز ، 21 ساعت پیشپدال نیوز- دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان کشور گفت: شرکت رنو علاوه بر جلب رضایتمندی مشتریان، به دنبال جلب رضایت زنجیره تامین از جمله قطعه سازان نیز هست و در این پیوند، تدوین استانداردهای سختگیرانه، برنامه های ارتقای کیفی و رابطه برد- برد یاد شده، موجب تقویت همکاری ها خواهد شد.

زمان تولید خودروهای سواری مرسدس بنز در ایرانپدال نیوز ، 21 ساعت پیشپدال نیوز- براساس جدیدترین اخبار به دست آمده، از اوایل سال آینده تولید خودروهای سواری مرسدس بنز به عنوان جدیدترین دستاورد پسابرجامی دولت تدبیر و امید در ایران آغاز خواهد شد.

وارونگی دما علت اصلی شرایط بحرانی آلودگی هوای کلانشهرهاستپدال نیوز ، 21 ساعت پیشپدال نیوز- معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: وارونگی دما علت اصلی ایجاد شرایط بحرانی آلودگی هوا در کلانشهرها است و برای حل این معضل نیز نمی‌توان کاری انجام داد.

آیا اتفاقات سال 93 در بازار خودروهای لوکس تکرار می‌شود؟پدال نیوز ، 21 ساعت پیشپدال نیوز: حتی عده‌ای معتقد هستند این قیمت‌ها کاذب است و در چند ماه آینده فروکش خواهد کرد‌. این در حالی است که این قیمت‌ها در آینده نزدیک یا دور، ممکن است باز هم تغییر کند و شاید هم کاهش یابد.

فروش نقدی و اقساطی H30Cross اتوماتیک مدل 97 +جدول شرایطپدال نیوز ، 22 ساعت پیشپدال نیوز- ایران خودرو دور جدید فروش نقدی و اقساطی خودروی H۳۰ کراس با مدل ۹۷ را ویژه بهمن‌ماه ۹۶ آغاز می کند.

همکاری مناطق ویژه با اتریش برای قطعه سازی خودروپدال نیوز ، 22 ساعت پیشپدال نیوز- دبیر کل سابق شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری گفت: منطقه ویژه آذربایجان شرقی در زمینه طراحی و ساخت قطعات خودرو با کشور اتریش همکاری‌هایی را آغاز کردند و ارتباطات خوبی میان این کشور با شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی در این زمینه ایجاد شده است.

جدول/ قیمت انواع لاستیک خارجی پژو در بازار؟پدال نیوز ، 22 ساعت پیشپدال نیوز: آنچه در زیر می آید قیمت انواع لاستیک خارجی خودرو پژو، رانا و روآ دربازار تهران به شرح زیر است:

جدول/ قیمت انواع لاستیک ایرانی پژو در بازار؟پدال نیوز ، 22 ساعت پیشپدال نیوز : آنچه در زیر می آید قیمت انواع لاستیک ایرانی خودرو پژو، رانا و روآ دربازار تهران به شرح زیر است:

هزینه حمل خودرو در سفرهای ریلی چقدر است؟ +جدول قیمتپدال نیوز ، 22 ساعت پیشپدال نیوز: شاید شما هم بخواهید در برخی سفرها با خودروی شخصی خود گشت و گذار کنید و خودرو شخی تان در سفر همراهتان باشد، اما در مقابل از رانندگی طولانی مدت بیزار هستید. پس راهکار چیست؟

چراغ‌های روشنایی در روز چه کاربردی در خودروها دارند؟پدال نیوز ، 22 ساعت پیشپدال نیوز: چراغ‌های روشنایی در روز تبدیل به یک استاندارد در صنعت خودروسازی جهان شده است و خودرو‌های جدید ملزم به داشتن آن‌ها هستند؛ اما سوال این جا است که دلیل آن چیست؟

نوسازی، مسیر توسعه قطعه سازان می شود؟پدال نیوز ، 22 ساعت پیشپدال نیوز: درست زمانی که نیاز به تولید انبوه قطعه سازی و خودکفایی تولیدات داخلی است، گفته می شود پایه های قطعه سازی ایران قدیمی است و نیاز به نوسازی دارد. نوسازی که شاید بتواند سد راه واردات قطعات و قاچاق آن ها به کشور شود، اما چشم انتظار حمایت دولت و قطعه سازان است.

خودروهای تاریخی و کلاسیک خاطره انگیز ایران +تصاویرپدال نیوز ، 1 روز پیشپدال نیوز: در این گزارش خودرو های کلاسیک و تاریخی حاضر در ایران را مشاهده می کنید.

تصویری/ ثبت تصاویر هیجان انگیز از رالی داکار 2018پدال نیوز ، 1 روز پیشپدال نیوز: در این گزارش تصاویر هیجان انگیز ثبت شده از رالی داکار که در کشور های پرو، بولیوی و آرژانتین برگزار می شود را مشاهده می کنید.

حباب قیمتی خودروها چه زمانی خالی می‌شود؟پدال نیوز ، 1 روز پیشپدال نیوز: بازار خودرو پایتخت روزهای متفاوتی از سال را پشت‌سر می‌گذارد به‌طوری ‌که با وجود عرضه مناسب خودرو به بازار باز هم شاهد روند صعودی قیمت‌ها طی یک‌ماه گذشته بودیم.