آخرین خبرهای «کجارو»

روش های جلوگیری از گم شدن چمدان در فرودگاه و یافتن چمدان های گم شده (قسمت دوم)کجارو ، 1 ساعت پیششاید شاید شما هم چمدان‌های خود را در فرودگاه گم کرده باشیدِ؛ اما برخلاف تلاش زیاد به نتیجه‌ای نرسیده باشید و از خود بپرسید که آیا شرکت هواپیمایی در قبال این موضوع تعهدی دارد یا نه. 

رستوران های بازل، طعم لذیذ غذاهای بین المللیکجارو ، 3 ساعت پیشبازل سوئیس، جاذبه‌های متعددی دارد که در این بین، رستوران‌هایی نظیر شلوس بوتمینگن، فولکس هاوس، شلوسل زونفت، ماتیس و... نقش مهمی در جذب گردشگر دارند.

جزیره هایی بهشتی که به فراموشی سپرده شده‌اندکجارو ، 5 ساعت پیش شاید نقاط ناشناخته بسیاری در دنیا باقی نمانده باشند، اما همچنان در گوشه و کنار دنیا جزیره‌های بسیار زیبایی وجود دارند که از چشمان گردشگران مخفی مانده‌اند.

«ایران» در نمایشگاه گردشگری فیتور 2018 مادریدکجارو ، 6 ساعت پیشبا حضور «علی‌اصغر مونسان»، معاون رئیس‌ جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، فعالان و دست‌اندرکاران صنعت جهانگردی، «پاویون جمهوری اسلامی ایران» روز چهارشنبه ۲۷ دی در نمایشگاه فیتور ۲۰۱۸ مادرید گشایش یافت.

پناهگاه مخفی زیرزمینی هیتلر در شرق برلین (قسمت دوم)کجارو ، 7 ساعت پیشهیتلر برای محافظت از خود و افسرهای جنگی‌اش، در سراسر جهان پناهگاه‌هایی برای خود می‌ساخت. برای آشنایی با این مکان‌های سری با ما همراه باشید.

«موزه برادران امیدوار» در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهرانکجارو ، 8 ساعت پیشموزه برادران امیدوار از مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد، از ۳ تا ۶ بهمن ۹۶ در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران، حضور خواهد داشت.

گوردخمه‌ اسحاق وند، مقبره ای از دوره مادهاکجارو ، 9 ساعت پیشگوردخمه‌های اِسحاق‌وند یا سکاوند، که سه گوردخمه‌ی تراشیده شده در دل کوه هستند و قدمت آن‌ها به دوره‌ی ماد باز می‌گردد در ۲۵ کیلومتری جنوب‌غربی شهر هرسین در استان کرمانشاه قرار دارند.

همکاری شرکت‌ های فعال بین المللی در بخش خدمات گردشگری ایرانکجارو ، 10 ساعت پیشمعاون رئیس‌ جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی در جریان سفر به اسپانیا با زوراب پلولیکاشویلی دبیرکل جدید سازمان جهانی گردشگری دیدار و بر حضور شرکت‌های فعال در بخش هتل‌سازی و هتلداری و خدمات گردشگری در ایران تأکید کرد.

زندگی در همدان چگونه است؟کجارو ، 11 ساعت پیشهمدان، پایتخت تاریخ و فرهنگ ایران است و به عنوان یکی از کهن‌ترین شهرهای ایران، از پیشینه چند هزار ساله‌ای برخوردار است. اگر شما تصمیم دارید همدان را برای مهاجرت و ادامه زندگی خود انتخاب کنید در این مقاله اطلاعاتی درباره نحوه زندگی در این شهر به شما ارائه کنیم.

پویش مردمی «من ایرانی‌ ام، توسعه گردشگری را دوست دارم»کجارو ، 13 ساعت پیشعصر روز چهارشنبه ۲۷ دی ۹۶ هم‌زمان با سفر گروه تبلیغاتی یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تحت عنوان «سلطان سفر» به اصفهان، پویش مردمی «من ایرانی‌ام، توسعه گردشگری را دوست دارم» در این استان آغاز شد.

روش های جلوگیری از گم شدن چمدان در فرودگاه و یافتن چمدان های گم شده (قسمت اول)کجارو ، 1 روز پیشگم شدن چمدان‌ها در فرودگاه مشکلی عذاب‌آور است و سفر را برای شما تلخ می‌کند؛ اما می‌توانید با استفاده از چند ترفند بسیار ساده که انجام آن‌ها تنها چند دقیقه طول می‌کشد، از  این مشکل بزرگ جلوگیری کنید.

مهمانخانه‌ آشر، نگینی در صخره های کوه‌های آلپ سوئیسکجارو ، 1 روز پیشدر صورت سفر به آلپ، مهمان‌خانه‌ی جذابی را که در دل صخره‌ای نزدیک قله‌ی ابنالپ در آلپ قرار دارد، از دست ندهید.

راهنمای خرید در هانوی، پایتخت ویتنامکجارو ، 1 روز پیشهانوی پایتخت و دومین شهر بزرگ کشور ویتنام، از نظر مراکز تجاری، بازارها و فروشگاه‌های مدرن، هیچ دست کمی از سایر شهرهای بزرگ دنیا ندارد. راهنمای خرید در هانوی، شما را با موقعیت‌های خرید در این شهر زیبا، آشنا می‌کند.

حقایق جالب درباره آرامگاه کورش کبیر، بنیان‌گذار سلسله هخامنشیکجارو ، 1 روز پیشآرامگاه کوروش کبیر، در فاصله حدود یک کیلومتری جنوب غربی کاخ‌های پاسارگاد قرار دارد. این بنا به‌عنوان زیرمجموعه پاسارگاد با شماره ۱۱۰۶ در میراث جهانی یونسکو ثبت شده است.

میدان حسن آباد؛ معماری رنسانس در قلب تهرانکجارو ، 1 روز پیشمیدان حسن‌آباد یکی از قدیمی‌ترین میدان‌های تهران است که با معماری منحصر به‌فرد و چشم‌نوازش همچنان یکی از زیبایی‌های تاریخی شهر به‌شمار می‌رود.

رستوران های معرکه مالاگا که باید امتحان کنیدکجارو ، 1 روز پیشمالاگا از شهرهای اسپانیا است که با رستوران‌های متعددی نظیر ال پیمپی، وینو میو سروانتس، دِلینک، کافه کن لیبروس و... پذیرای گردشگران زیادی است که هر سال از آن دیدن می‌کنند.

خانه رسولیان یزد؛ دانشگاهی با تاریخ و معماری غنیکجارو ، 1 روز پیشخانه تاریخی رسولیان یک عضو از مجموعه خانه‌های تاریخی پرشمار شهر یزد است که از نقطه نظر هنر معماری، بنایی بسیار شاخص بوده و توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند.

نقاشی طبیعت در تالاب قوری گلکجارو ، 1 روز پیشاستان آذربایجان‌شرقی علاوه بر برخورداری از آثار تاریخی زیبا و متنوع، دارای جاذبه‌هایی طبیعی بسیاری است. از جمله این جاذبه‌های طبیعی بکر می‌توان تالاب قوری‌ گل را نام برد که در نزدیکی شهر تبریز قرار دارد.

با انواع کلاس پرواز در هواپیماها و ایرلاین ها آشنا شویدکجارو ، 1 روز پیشکلاس پرواز، نوعی درجه‌بندی برای صندلی‌ها و امکانات هواپیما است. ایرلاین‌ها به کمک این دسته‌بندی‌ها می‌توانند خدمات مختلف را با قیمت‌های متفاوتی به مسافران عرضه کنند. 

کشف پناهگاه مخفی زیرزمینی هیتلر در فرانسه (قسمت اول)کجارو ، 1 روز پیشفردی در فرانسه یکی از پناهگاه‌های مخفی زیرزمینی هیتلر، رهبر نازی آلمانی را پیدا کرده است که در این مقاله به سراغ آن می‌رویم.