794 اثر به دبیرخانه جشنواره مطبوعات قم ارسال شد

794 اثر به دبیرخانه جشنواره مطبوعات قم ارسال شد

قم - ایرنا - معاون مطبوعات و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با تاکید بر پایان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه نخستین جشنواره مطبوعات این استان گفت: 794 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

بقاع متبرکه ظرفیت مناسبی برای رونق فعالیت های فرهنگی است

بقاع متبرکه ظرفیت مناسبی برای رونق فعالیت های فرهنگی است

سنندج - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: بقاع متبرکه و امامزاده ها ظرفیت و پتانسیل مناسبی برای اجرا و رونق برنامه های دینی و فرهنگی در سطح این استان و کشور هستند.

مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی تا 10 مرداد تمدید شد

مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی تا 10 مرداد تمدید شد

زنجان - ایرنا - مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان گفت: مهلت شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از برنامه‌های شانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع)، تا 10 مرداد امسال تمدید شد.

مدیرکل هنرهای نمایشی:وزارت ارشاد در حمایت از تئاتر تنها نیست

مدیرکل هنرهای نمایشی:وزارت ارشاد در حمایت از تئاتر تنها نیست

تهران- ایرنا- مدیرکل هنرهای نمایشی گفت: نهادها و دستگاه های مختلف در حمایت از تئاتر نقش موثری ایفا می کنند و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حمایت از این هنر تنها نیست.

سرمایه گذاران در بخش بوم گردی هشترود حمایت می شوند

سرمایه گذاران در بخش بوم گردی هشترود حمایت می شوند

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با تاکید بر حمایت از سرمایه گذاری در بخش بوم گردی گفت: هر سرمایه گذاری که خانه های قدیمی روستایی را احیا و بوم گردی را ترویج کند از حمایت دولت برخوردار خواهد شد.

بررسی وضعیت آموزش زبان فارسی در نشست اساتید بین المللی

بررسی وضعیت آموزش زبان فارسی در نشست اساتید بین المللی

تهران -ایرنا- استادان زبان فارسی از 12 کشور جهان طی نشستی در روز یکشنبه 31 تیرماه در بنیاد سعدی به بررسی وضعیت آموزش زبان فارسی در دنیا و مشکلات آن می پردازند.

آیا جگر مرغ خوردنی است

آیا جگر مرغ خوردنی است

پایگاه خبری «زاهدان پیگیر» روز پنجشنبه 28 تیر 97 مطلبی با عنوان «آیا جگر مرغ خوردنی است» منتشر کرده است.

آثار در حال تولید و اکران این روزهای سینما

آثار در حال تولید و اکران این روزهای سینما

تهران- ایرنا- اکران فیلم سینمایی «مواجهه» پس از چهارده سال و تولید دو فیلم «آپاچی» و «معصومه گرگ» مهمترین‌ترین اخبار تولید و اکران این روزهای سینما است.

پربیننده ترین عناوین

ستاره های زیبای هالیوود با گریم زشت/ از نیکول کیدمن تا شارلیز ترون + تصاویر

راهنمای تحصیل در استرالیا

بازیگر فرانسوی در فیلم جدید عبدالرضا کاهانی بازی می‌کند

توضیح پرویز پرستویی درباره فعالیت‌هایش در اینستاگرام

مجموعه داستان «ماه نشین» منتشر شد

کنایه جنجالی امیر نوری درباره قطع برق

پشیمانی متین ستوده از تمسخر بیرانوند

رونق سینما در تولید و اکران فیلم کیفی

عکس/ مجمع عمومی انجمن مدیران و دستیاران تدارکات سینما

تلاوت مجلسی آیات 1- 12 سوره حدید با صدای احمد ابوالقاسمی

تجمع اعتراضی بازیگران و کارگردان «دشمن زن» در مقابل سازمان فرهنگی هنری شهرداری

دولت با برنامه فوری و عالمانه جلوی آسیب‌دیدن زندگی مردم را بگیرد

اضافه شدن ۵۲۹باب کتابخانه به کتابخانه‌های عمومی کشور در ۴سال اخیر

وضعیت سینمای امروز وضعیت تلخی است/برای آثار خوب در سینما سرمایه‌ای خرج نمی‌شود

همراه با فیلم‌های سیما در آخرین هفته تیر ماه

آغاز اجراهای دو نمایش تازه در پردیس تئاتر شهرزاد/ «فلیک» آخر هفته ها دو اجرایی می‌شود

هدایت هاشمی به دنیا می‌آید/حضور دوباره بازیگر سریال پایتخت در عرصه سینما

تکذیب اجرای محمدحسین لطیفی در «هفت»

نخستین تصاویر از آکوامن منتشر شد/کمپانی دی سی کامیکس به دنبال آبروی از دست رفته

مجوز جدید ایجاد مراکز آموزشی صادر نمی شود

794 اثر به دبیرخانه جشنواره مطبوعات قم ارسال شدایرنا ، 9 دقیقه پیشقم - ایرنا - معاون مطبوعات و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با تاکید بر پایان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه نخستین جشنواره مطبوعات این استان گفت: 794 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

بقاع متبرکه ظرفیت مناسبی برای رونق فعالیت های فرهنگی استایرنا ، 9 دقیقه پیشسنندج - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: بقاع متبرکه و امامزاده ها ظرفیت و پتانسیل مناسبی برای اجرا و رونق برنامه های دینی و فرهنگی در سطح این استان و کشور هستند.

مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی تا 10 مرداد تمدید شدایرنا ، 13 دقیقه پیشزنجان - ایرنا - مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان گفت: مهلت شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از برنامه‌های شانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع)، تا 10 مرداد امسال تمدید شد.

مدیرکل هنرهای نمایشی:وزارت ارشاد در حمایت از تئاتر تنها نیستایرنا ، 20 دقیقه پیشتهران- ایرنا- مدیرکل هنرهای نمایشی گفت: نهادها و دستگاه های مختلف در حمایت از تئاتر نقش موثری ایفا می کنند و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حمایت از این هنر تنها نیست.

سرمایه گذاران در بخش بوم گردی هشترود حمایت می شوندایرنا ، 20 دقیقه پیشمراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با تاکید بر حمایت از سرمایه گذاری در بخش بوم گردی گفت: هر سرمایه گذاری که خانه های قدیمی روستایی را احیا و بوم گردی را ترویج کند از حمایت دولت برخوردار خواهد شد.

بررسی وضعیت آموزش زبان فارسی در نشست اساتید بین المللیایرنا ، 39 دقیقه پیشتهران -ایرنا- استادان زبان فارسی از 12 کشور جهان طی نشستی در روز یکشنبه 31 تیرماه در بنیاد سعدی به بررسی وضعیت آموزش زبان فارسی در دنیا و مشکلات آن می پردازند.

آیا جگر مرغ خوردنی استایرنا ، 49 دقیقه پیشپایگاه خبری «زاهدان پیگیر» روز پنجشنبه 28 تیر 97 مطلبی با عنوان «آیا جگر مرغ خوردنی است» منتشر کرده است.

آثار در حال تولید و اکران این روزهای سینماایرنا ، 1 ساعت پیشتهران- ایرنا- اکران فیلم سینمایی «مواجهه» پس از چهارده سال و تولید دو فیلم «آپاچی» و «معصومه گرگ» مهمترین‌ترین اخبار تولید و اکران این روزهای سینما است.

هزینه بلیت مخاطبان بلافیگورا در گیلان بازگردانده شدایرنا ، 1 ساعت پیشرشت - ایرنا - مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان اعلام کرد: پای بهاره رهنما بازیگر تئاتر بلافیگورا حین اجرا شکست و همه هزینه بلیت های فروخته شده به مخاطبان بازگردانده شد.

ساموئل ال جکسون با ظاهری متفاوت به هالیوود آمد/اکران فیلم سینمایی گیشه با حضور بازیگر مردان ایکسمیزان ، 1 ساعت پیشهمزمان با اکران فیلم سینمایی "شیشه" نخستین تصاویر رسمی از سوی سازندگان این اثر در وبسایت imdb منتشر شد.

۲۳ سفر ادبی همراه با نویسندگان بزرگ (قسمت دوم)کجارو ، 1 ساعت پیشیکی از جذاب‌ترین شاخه‌های گردشگری ادبی، بازدید از شهرهای وصف شده در کتاب‌ها و مکان‌های الهام‌بخش نویسندگان است. در چند سفر ادبی با نویسندگان بزرگ همراه می‌شویم و پا به دنیای داستان‌هایشان می‌گذاریم.

تبلیغ تریاک توسط «ابراهیم فیاض» در تلویزیونبرترین ها ، 1 ساعت پیشابراهیم فیاض، استاد دانشگاه تهران که مهران مدیری را به 18 زنه بودن و عادل فردوسی پور را به ترویج همجنسگرایی متهم کرده بود، در برنامه تلویزیونی به تبلیغ مصرف تریاک و فواید آن اشاره کرده است!

مهارت خارق العاده هنرمند اوکراینی در ساخت مجسمه‌های فرا واقعی+تصاویرساعت24 ، 2 ساعت پیشساعت 24-نمونه هایی از آثار زیبای هنرمند اوکراینی که به واقعیت بسیار نزدیک هستند را مشاهده خواهید کرد.

پوستر جدید اسپین‌آف فیلم The Nunبرترین ها ، 2 ساعت پیشکمپانی برادران وارنر پوستر ترسناک جدیدی را برای فیلم ترسناک خود، The Nun (راهبه)، منتشر کرده است. این فیلم اسپین‌آفی است از دنیای The Conjuring (احضار روح) که در ادامه می‌توانید پوستر جدید آن را ملاحظه کنید.

او برای علاقه مندان راه هنر،چراغی از معرفت استباشگاه خبرنگاران ، 2 ساعت پیشابوالقاسم طالبی کارگردان و نویسنده آثار مختلف سینمایی و تلویزیونی یادداشتی به مناسبت سالگرد درگذشت خسرو شکیبایی منتشر کرد.

حال و روز پریشان بنایی تاریخی و رو به نابودیساعت24 ، 2 ساعت پیشساعت 24-طبق آخرین اخبار بدست آمده، کاروانسرای گلشن قزوین معروف به شاه قدم که در فهرست آثار ملی قرار دارد از حال و روز مناسبی برخوردار نیست و در معرض تخریب قرار دارد. این خبر در بخش اخبار گردشگری و جدیدترین اخبار گردشگری درباره اوضاع نامناسب کاروانسرای گلشن می باشد.

برنامه‌های تلویزیون برای آخر هفتهبرترین ها ، 2 ساعت پیشرابرت دنیرو، جودی فاستر، داستین هافمن، جکی چان و ناتالی پورتمن مهمان تلویزیون می‌شوند.

نخستین سینمای سیار در نیشابور راه اندازی شدایرنا ، 2 ساعت پیشمشهد- ایرنا- مسئول انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور گفت: همزمان با دهه کرامت نخستین سینمای سیار توسط انجمن سینمای جوان برای روستاها و شهرهای اقماری نیشابور راه اندازی شد.

شب فرهنگی استان مرکزی در برج میلاد تهران برگزار می شودایرنا ، 2 ساعت پیشاراک - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: شب فرهنگی این استان شامگاه شنبه 30 تیرماه جاری در محل برج میلاد تهران برگزار می شود.

علی زندوکیلی با «ستارخان» به برج میلاد می‌آیدبرترین ها ، 2 ساعت پیشخواننده موسیقی ایرانی روزهای پانزدهم و شانزدهم مرداد تازه ترین کنسرت خود را در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می کند.

En کانال گوناگون در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn