تماشا کنید: پخت اردک در خیابان های لندن

تماشا کنید: پخت اردک در خیابان های لندن

ساندویچ اردک نوعی غذای لذیذ فرانسوی است که این روزها به‌عنوان یکی از غذاهای خیابانی در لندن تهیه می‌شود. پخت این ساندویچ را در این مطلب تماشا کنید.

 ایرباس A350 توسط قطر ایرلاینز برای اولین بار به یونان می‌آید

ایرباس A350 توسط قطر ایرلاینز برای اولین بار به یونان می‌آید

قطر ایرلاینز برای اولین بار ایرباس A350 را به یونان می‌آورد.

برنامه نهمین روز جشنواره موسیقی فجر

برنامه نهمین روز جشنواره موسیقی فجر

در نهمین روز از برگزاری سی و سومین جشنواره موسیقی فجر، 10 گروه اجرایی برنامه‌های خود را در تالارهای مختلف روی صحنه می‌برند.

ثبت شش اثر طبیعی آذربایجان شرقی در فهرست آثار ملی

ثبت شش اثر طبیعی آذربایجان شرقی در فهرست آثار ملی

تبریز- ایرنا- مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از ثبت تعداد شش اثر طبیعی این استان در فهرست آثار ملی کشور خبر داد.

ثبت 6 اثر طبیعی آذربایجان شرقی در فهرست آثار ملی

ثبت 6 اثر طبیعی آذربایجان شرقی در فهرست آثار ملی

تبریز- ایرنا- مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از ثبت تعداد شش اثر طبیعی این استان در فهرست آثار ملی کشور خبر داد.

آذربایجان غربی نیازمند توجه ویژه در انسداد مبادی بی سوادی است

آذربایجان غربی نیازمند توجه ویژه در انسداد مبادی بی سوادی است

ارومیه - ایرنا - معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی با بیان اینکه بی سوادی در استان آذربایجان غربی بالاست توجه ویژه به سواد آموزی و انسداد مبادی بی سوادی را برای رفع این مشکل در استان ضروری عنوان کرد.

تفاهمنامه تاسیس مرکز خلاقیت و نوآوری در دانشگاه پیام نور اصفهان امضا شد

تفاهمنامه تاسیس مرکز خلاقیت و نوآوری در دانشگاه پیام نور اصفهان امضا شد

اصفهان- ایرنا- دانشگاه پیام نور استان اصفهان در راستای تاسیس مرکز خلاقیت و نوآوری، تفاهمنامه ای با شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان امضا کرد و به زودی این مرکز در اصفهان افتتاح می شود.

اختتامیه جشنواره موسیقی فجر از رادیو ایران

اختتامیه جشنواره موسیقی فجر از رادیو ایران

اختتامیه سی و سومین جشنواره موسیقی فجر از رادیو ایران به صورت زنده و مستقیم پخش می شود.

پربیننده ترین عناوین

محور برنامه های دهه فجر بر نقش برجسته مردم در پیروزی انقلاب باشد

ستاره «مرا به نامت صدا بزن» هم دستمزدش را به جنبش مقابله با آزار جنسی اهدا کرد

خوب و بد کسب و کارِ مجازی

غربت صنعت‌گران عشایر

تبلیغ نماز اول وقت و جماعت در دستور کار ستاد اقامه نماز است

توسعه بر مدار علوم انسانی

نوروز 97 با حمید لولایی و شفیعی‌جم/حضور سماواتی در تئاتری با موضوع مدافعان حرم

ششمین روز از جشنواره موسیقی فجر

«قدیسه پالتوپوش» رونمایی می‌شود

خانه‌ام پاتوق معتادان است!

رویدادهای خبری 26 دی ماه در مشهد

پوشش نرگس محمدی در یک سفر خارجی +عکس

سید علی شجاعی از «هزار و چند شب لیالی» نوشت

یک جعبه سیاه دیگر در شهرداری

برنامه های خبری بیست و هفتم دی ماه در چهارمحال و بختیاری

رویدادهای خبری 27 دی ماه در مشهد

تولد دوباره موزه ملی در 80 سالگی

بیش از پنج هزار شی تاریخی در اردبیل شناسنامه دار شد

رویدادهای مهم خبری 26 دی ماه در مازندران

تدوین 80 ترجمه جدید قرآن کریم در دوران انقلاب اسلامی

تماشا کنید: پخت اردک در خیابان های لندنکجارو ، 22 دقیقه پیشساندویچ اردک نوعی غذای لذیذ فرانسوی است که این روزها به‌عنوان یکی از غذاهای خیابانی در لندن تهیه می‌شود. پخت این ساندویچ را در این مطلب تماشا کنید.

ایرباس A350 توسط قطر ایرلاینز برای اولین بار به یونان می‌آیدکجارو ، 37 دقیقه پیشقطر ایرلاینز برای اولین بار ایرباس A350 را به یونان می‌آورد.

برنامه نهمین روز جشنواره موسیقی فجربرترین ها ، 43 دقیقه پیشدر نهمین روز از برگزاری سی و سومین جشنواره موسیقی فجر، 10 گروه اجرایی برنامه‌های خود را در تالارهای مختلف روی صحنه می‌برند.

ثبت شش اثر طبیعی آذربایجان شرقی در فهرست آثار ملیایرنا ، 49 دقیقه پیشتبریز- ایرنا- مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از ثبت تعداد شش اثر طبیعی این استان در فهرست آثار ملی کشور خبر داد.

ثبت 6 اثر طبیعی آذربایجان شرقی در فهرست آثار ملیایرنا ، 49 دقیقه پیشتبریز- ایرنا- مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از ثبت تعداد شش اثر طبیعی این استان در فهرست آثار ملی کشور خبر داد.

آذربایجان غربی نیازمند توجه ویژه در انسداد مبادی بی سوادی استایرنا ، 49 دقیقه پیشارومیه - ایرنا - معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی با بیان اینکه بی سوادی در استان آذربایجان غربی بالاست توجه ویژه به سواد آموزی و انسداد مبادی بی سوادی را برای رفع این مشکل در استان ضروری عنوان کرد.

تفاهمنامه تاسیس مرکز خلاقیت و نوآوری در دانشگاه پیام نور اصفهان امضا شدایرنا ، 49 دقیقه پیشاصفهان- ایرنا- دانشگاه پیام نور استان اصفهان در راستای تاسیس مرکز خلاقیت و نوآوری، تفاهمنامه ای با شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان امضا کرد و به زودی این مرکز در اصفهان افتتاح می شود.

اختتامیه جشنواره موسیقی فجر از رادیو ایرانجام جم آنلاین ، 51 دقیقه پیشاختتامیه سی و سومین جشنواره موسیقی فجر از رادیو ایران به صورت زنده و مستقیم پخش می شود.

ترافیک مسافری در فرودگاه مونیخ به رقم بی سابقه ۴۴٫۶ میلیون نفر رسیدکجارو ، 52 دقیقه پیشفرودگاه مونیخ در صدر بهترین فرودگاه‌های اروپا است که در سال ۲۰۱۷ موفق شد رکورد بی‌سابقه ترافیک مسافر با ۴۴٫۶ میلیون نفر را از آن خود کند.

چگونه ویزای تاجیکستان بگیریم؟کجارو ، 1 ساعت پیشکلیه شهروندانی که قصد سفر به کشور تاجیکستان را دارند، باید قبل از سفر با مراجعه به سفارتخانه یا کنسولگری‌های این کشور برای تهیه ویزا اقدام کنند.

فراستی و افخمی برنامه ویژه جشنواره در شبکه افق ندارندآی سینما ، 1 ساعت پیش در حالی که امروز مهران مدیری به عنوان مجری ویژه برنامه «هفت» برای جشنواره فجر انتخاب شد، روزنامه هفت صبح با انتشار خبری مدعی شد که مسعود فراستی و بهروز افخمی می‌خواهند ویژه برنامه‌‌ای برای جشنواره از شبکه افق به روی آنتن بفرستند. اما عباس حیدری مدیر روابط عمومی شبکه «افق» در گفت‌وگو با آی سینما این خبر را تکذیب و اعلام کرد که فراستی و افخمی قرار نیست برنامه‌ای برای این شبکه بسازند. از سوی دیگر مسعود فراستی منتقد سینما هم در گفت‌وگو با آی سینما خبر حضور خود در چنین برنامه‌ای را تکذیب کرد.

ملوانی که با اسفناج فرهنگ‌سازی کرد! +عکسساعت24 ، 1 ساعت پیشساعت 24- ۲۷ دی‌ماه تولد یکی از خاطره‌انگیزترین شخصیت‌های کارتونی است که در برهه‌ای توانست آمار مصرف اسفناج در دنیا را تغییر دهد.

۵۰ هزار دلار؛ جایزه‌ مسابقات قهرمانی جهان پهپادها در لاس وگاسکجارو ، 1 ساعت پیشروز شنبه‌ی آتی، مسابقات فینال قهرمانی پهپادها در لاس‌وگاس ایالت متحده‌ی آمریکا برگزار می‌شود که جایزه‌ی نفر اول این مسابقات، ۵۰ هزار دلار خواهد بود.

دومین جشنواره صنایع‌دستی فجر در خانه هنرمندان برگزار می‌شودایلنا ، 1 ساعت پیشدومین جشنواره صنایع‌دستی فجر امسال همزمان با فرا رسیدن ماه بهمن و گرامی‌داشت دهه مبارک فجر برگزار می‌شود.

تصویب حریم غار علیصدر/ ثبت ۱۱ درخت کهن‌سال در فهرست آثار ملی‌طبیعی ایلنا ، 1 ساعت پیشدر کمیته تخصصی ثبت و حریم میراث طبیعی‌ملی، حریم غار علیصدر همدان تصویب شد و منطقه صدف کوهی آق‌بند گلستان و ۱۱ درخت کهن‌سال نیز با تأیید کار‌شناسان، ثبت شد و در فهرست آثار ملی‌طبیعی کشور قرار گرفت.

انیمیشن عربستانی از اصول هنری و حرفه ای بی بهره استسینماپرس ، 1 ساعت پیشسینماپرس: یک کارشناس انیمیشن و بازی های رایانه ای، با انتشار یادداشتی به نقد انیمیشن سعودی پرداخت و نوشت: «سناریوی اثر به شدت احساسی و یکطرف و فاقد منطق حداقلی در آثار پویانمایی است.»

۲ نماینده دیگر از ایران به برلیناله اضافه شدندانتخاب ، 1 ساعت پیشپس از «خوک» مانی حقیقی، ۲ فیلم دیگر از ایران به برلیناله ۲۰۱۸ راه یافتند.

بلیت فیلم‌های جشنواره فجر امسال دو نرخی شدآی سینما ، 1 ساعت پیش پس از مشکلات پیش فروش اینترنتی بلیت‌های جشنواره سال گذشته، مدیران جشنواره فجر امسال تصمیم گرفتند که مجددا سایت سینما تیکت بلیت‌ فیلم‌های این رویداد سینمایی را برای مخاطبان عرضه کند. امروز یکی از خبرگزاری‌ها اعلام کرد که اگر مخاطبان بلیت فیلم‌های جشنواره را اینترنتی خریداری کنند، برایشان ارزان تر تمام می‌شود و بلیت فیلم‌های سینمایی دو نرخی است.

شرح و تفسیر حکمت 268 نهج البلاغهباشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیششرح و تفسیر حکمت 268 نهج البلاغه با موضوع دوستى و دشمنى در حد اعتدال را در اینجا بخوانید.

مشهورترین مقاصد گردشگری فیلم کدامند؟کجارو ، 1 ساعت پیشفیلم‌هایی چون ارباب حلقه‌ها، درخشش، هری پاتر و فیلم‌های بسیار جذاب و معروف دنیای سینما، لوکیشن‌های بسیار معروفی هم دارند. آیا لوکیشن این فیلم‌ها را می‌شناسید؟

En کانال گوناگون در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn