سعید محقق درگذشت

سعید محقق درگذشت

ساعت 24- سعید محقق بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر پس از گذراندن یک دوره بیماری درگذشت.

موافقت اصولی طرح های گردشگری اردبیل یک هفته ای صادر می شود

موافقت اصولی طرح های گردشگری اردبیل یک هفته ای صادر می شود

اردبیل - ایرنا - سرپرست اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با هدف حمایت از طرح های سرمایه گذاری گردشگری در این استان موافقت اصولی طرح های سرمایه گذاری گردشگری در مدت یک هفته صادر می شود.

سالانه 3 مدرسه در چالدران ساخته می شود

سالانه 3 مدرسه در چالدران ساخته می شود

ارومیه- ایرنا- فرماندار چالدران گفت: به اهتمام دولت تدبیر و امید، از ابتدای فعالیت این دولت سالانه سه مدرسه در این شهرستان ساخته شده که کار بسیار ارزشمندی است.

شش وزیر و دو نماینده مجلس خواستار رفع فیلتر توئیتر شدند

شش وزیر و دو نماینده مجلس خواستار رفع فیلتر توئیتر شدند

تهران - ایرنا - شش وزیر و دو نفر از نمایندگان مجلس عضو کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، با ارسال نامه ای برای دادستان کل کشور خواستار طرح موضوع رفع فیلتر توئیتر در این کارگروه شدند.

140 هزاردانش آموز ازبرنامه های اوقات فراغت بهره مند می شوند

140 هزاردانش آموز ازبرنامه های اوقات فراغت بهره مند می شوند

اهواز - ایرنا - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان گفت: 140 هزار دانش آموز مناطق محروم این استان با حمایت آموزش و پرورش از برنامه های اوقات فراغت بهره مند می شوند.

جشنواره «ماه بهشت» در باغ موزه قصر برگزار می شود

جشنواره «ماه بهشت» در باغ موزه قصر برگزار می شود

تهران-ایرنا- جشنواره «ماه بهشت» به مناسبت ماه مبارک رمضان با بخش های متنوع فرهنگی و هنری در مجموعه فرهنگی تاریخی باغ موزه قصر برگزار می شود.

17 طرح‌ گردشگری و اقتصادی در شمیرانات اجرا می شود

17 طرح‌ گردشگری و اقتصادی در شمیرانات اجرا می شود

تهران-ایرنا- فرماندار شهرستان شمیرانات از برنامه ریزی برای اجرای 17 طرح‌ گردشگری و اقتصادی مهم در این شهرستان با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.

2 حفار غیرمجاز آثار تاریخی در باغملک دستگیر شدند

2 حفار غیرمجاز آثار تاریخی در باغملک دستگیر شدند

اهواز - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی خوزستان گفت: 2 حفار غیرمجاز آثار تاریخی در یک عملیات تعقیب و گریز در شهرستان باغملک دستگیر شدند.

کافه مرگ در بانکوک شما را برای چند دقیقه می کشد! ‏+عکس /عکس جدید مهناز افشار و دخترش لب دریا ( برگزیده )ساعت24 ، 18 دقیقه پیشگزیده اخبار ساعت 24 در 97.02.31

تفاوت‌های عروسی «مگان مارکل» و «کیت میدلتون» /وحشتناک ترین شهرهای متروک دنیا!+تصاویر ( برگزیده )ساعت24 ، 18 دقیقه پیشعناوینی از مهمترین اخبار ساعت 24 در تاریخ 97.02.31

سعید محقق درگذشتساعت24 ، 34 دقیقه پیشساعت 24- سعید محقق بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر پس از گذراندن یک دوره بیماری درگذشت.

موافقت اصولی طرح های گردشگری اردبیل یک هفته ای صادر می شودایرنا ، 57 دقیقه پیشاردبیل - ایرنا - سرپرست اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با هدف حمایت از طرح های سرمایه گذاری گردشگری در این استان موافقت اصولی طرح های سرمایه گذاری گردشگری در مدت یک هفته صادر می شود.

سالانه 3 مدرسه در چالدران ساخته می شودایرنا ، 57 دقیقه پیشارومیه- ایرنا- فرماندار چالدران گفت: به اهتمام دولت تدبیر و امید، از ابتدای فعالیت این دولت سالانه سه مدرسه در این شهرستان ساخته شده که کار بسیار ارزشمندی است.

شش وزیر و دو نماینده مجلس خواستار رفع فیلتر توئیتر شدندایرنا ، 57 دقیقه پیشتهران - ایرنا - شش وزیر و دو نفر از نمایندگان مجلس عضو کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، با ارسال نامه ای برای دادستان کل کشور خواستار طرح موضوع رفع فیلتر توئیتر در این کارگروه شدند.

140 هزاردانش آموز ازبرنامه های اوقات فراغت بهره مند می شوندایرنا ، 57 دقیقه پیشاهواز - ایرنا - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان گفت: 140 هزار دانش آموز مناطق محروم این استان با حمایت آموزش و پرورش از برنامه های اوقات فراغت بهره مند می شوند.

جشنواره «ماه بهشت» در باغ موزه قصر برگزار می شودایرنا ، 57 دقیقه پیشتهران-ایرنا- جشنواره «ماه بهشت» به مناسبت ماه مبارک رمضان با بخش های متنوع فرهنگی و هنری در مجموعه فرهنگی تاریخی باغ موزه قصر برگزار می شود.

17 طرح‌ گردشگری و اقتصادی در شمیرانات اجرا می شودایرنا ، 57 دقیقه پیشتهران-ایرنا- فرماندار شهرستان شمیرانات از برنامه ریزی برای اجرای 17 طرح‌ گردشگری و اقتصادی مهم در این شهرستان با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.

2 حفار غیرمجاز آثار تاریخی در باغملک دستگیر شدندایرنا ، 57 دقیقه پیشاهواز - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی خوزستان گفت: 2 حفار غیرمجاز آثار تاریخی در یک عملیات تعقیب و گریز در شهرستان باغملک دستگیر شدند.

سفره های افطاری در محله های مرکزی پایتخت برپا می شودایرنا ، 58 دقیقه پیشتهرن- ایرنا- همزمان با ماه مبارک رمضان، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 11 با همکاری مشترک با سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران و فرهنگسرای رازی به ارائه خدمات در محله های مرکزی شهر تهران می پردازند.

زندگی عشایر نخبه فارس فیلم می شودایرنا ، 58 دقیقه پیششیراز- ایرنا- دبیر جمعیت جوانان عشایر فارس گفت: تهیه فیلم هایی مستند از عشایر نخبه این استان که در زمینه های مختلف از جمله علمی، ورزشی، هنری، فرهنگی و اقتصادی در عرصه داخلی و بین المللی برای کشورمان افتخار کسب کرده اند، آغاز شده است.

سه فیلمنامه مجوز ساخت گرفتندایرنا ، 58 دقیقه پیشتهران - ایرنا - شورای صدور پروانه ساخت سازمان سینمایی در جلسه 30 اردیبهشت ماه با سه فیلمنامه موافقت کرد.

شعار حج تمتع سال ۹۷ اعلام شدخبرگزاری دانشجو ، 1 ساعت پیشدر جلسه شورای برنامه‌ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت، «حج، تحول روحی و اخلاقی، سبک زندگی دینی، عزت و کرامت اسلامی» به عنوان شعار حج تمتع سال ۹۷ انتخاب و اعلام شد.

افول حضور امریکا در منطقه از ویژگی‌های پساداعش است/ ایران هنوز از رژیم صهیونیستی انتقام نگرفته استسینماپرس ، 1 ساعت پیشسینماپرس: برنامه تلویزیونی «جهان آرا» شب گذشته با حضور رئوف شیبانی سفیر سابق ایران در سوریه و با موضوع تحولات منطقه غرب آسیا، روی آنتن شبکه افق رفت.

اجرای بیش از ۱۳۰ برنامه به مناسبت سوم خرداد در خرمشهرمهر ، 1 ساعت پیشخرمشهر - دبیر ستاد آزادسازی خرمشهر گفت: هماهنگی های لازم برای اجرای ۱۳۰ تا ۱۴۰ برنامه به مناسبت فتح خرمشهر در این شهرستان انجام شده است.

خواندن دو سوره از قرآن که شما را بیمه می کند + فیلمباشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیشانسان به همان میزان که قدرتمند است، از بلایا و حوادث به دور نیست، اما شما می‌توانید با خواندن دو سوره از قرآن خود را دربرابر حوادث ایمن کنید.

اظهارات رییس صداوسیما درباره حمایت از تولید ملیساعت24 ، 1 ساعت پیشساعت 24- رییس سازمان صداوسیما با تاکید بر اینکه این رسانه حمایت از کالای ایرانی را سرلوحه کار خود قرار داده است، گفت: رسانه ملی، رسانه توسعه‌محور و پیشرفت‌مدار است و در خدمت همه نهادها در راستای حمایت از تولید ملی است.

کریستن استوارت اولین فیلم بلندش را کارگردانی می‌کندآی سینما ، 1 ساعت پیش کریستن استوارت که امسال به عنوان یکی از اعضای هیات داوری بخش مسابقه به ریاست کیت بلانشت در جشنواره فیلم کن حضور داشت، اعلام کرده به زودی اولین فیلم بلندش را کارگردانی خواهد کرد. بازیگر 28 ساله امریکایی گفته قصد دارد پروژه سینمایی جدیدش را با اقتباس از کتاب خاطرات «تاریخچه آب» نوشته لیدیا یوکناویچ مقابل دوربین ببرد. به گفته استوارت، نویسندگی و کارگردانی این پروژه همزمان بر عهده خودش خواهد بود.

«ددپول 2» به سه هفته صدرنشینی «انتقامجویان» پایان دادآی سینما ، 1 ساعت پیش بعد از سه هفته استقبال گسترده سینماروها از فیلم جدید «انتقامجویان»، بالاخره فیلم ابرقهرمانی «ددپول 2» از جمعه در سینماها اکران شد و محصول مشترک مارول و دیزنی را شکست داد تا به رتبه دوم جدول فروش آخر هفته سقوط کند. «ددپول 2» ساخته دیوید لیچ در بیش از 4300 سالن نمایش فیلم در ایالات متحده و کانادا روی پرده رفت و تا پایان یک‌شنبه 125 میلیون دلار در گیشه امریکا فروش کرد. همزمان، فروش این فیلم ابرقهرمانی در سینماهای خارج از امریکا به 176 میلیون دلار رسید.

En کانال گوناگون در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn