6 حلقه چاه غیرمجاز در آران و بیدگل مسدود شد

6 حلقه چاه غیرمجاز در آران و بیدگل مسدود شد

کاشان- ایرنا- رئیس اداره منابع آب آران و بیدگل با اشاره به کاهش شدید سطح آب سفره های زیرزمینی در این شهرستان، از مسدودسازی 6 حلقه چاه غیرمجاز از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.

خط انتقال آب به تصفیه خانه زهک کلنگ زنی شد

خط انتقال آب به تصفیه خانه زهک کلنگ زنی شد

زاهدان - ایرنا - عملیات ساخت خط انتقال آب خام از چاه نیمه سه به تصفیه خانه زهک به طول 12 کیلومتر در شمال سیستان و بلوچستان امروز /پنجشنبه/ در مراسمی با حضور وزیر نیرو و استاندار در محل فرمانداری زابل آغاز شد.

گام بزرگ دولت برای جلوگیری از خام فروشی معادن کردستان

گام بزرگ دولت برای جلوگیری از خام فروشی معادن کردستان

سنندج - ایرنا - عملیات اجرایی سه کارخانه زنجیره تولید فولاد با همت دولت تدبیر و امید در کردستان آغاز شد تا گامی بزرگ برای جلوگیری از خام فروشی سه میلیون و 400 هزار تن مواد معدنی به عنوان یک چالش مهم این استان، بر داشته شود.

پنج شهر لرستان اداره یا نمایندگی راه و شهرسازی ندارد

پنج شهر لرستان اداره یا نمایندگی راه و شهرسازی ندارد

خرم آباد - ایرنا - فرماندار دوره چگنی گفت: طبق آخرین ابلاغ انجام شده، نمایندگی اداره کل راه و شهرسازی در تعدادی از شهرهای استان حذف شده و هم اکنون پنج شهر، اداره یا نمایندگی این نهاد را ندارند.

«نذر آب» در سیستان و بلوچستان

«نذر آب» در سیستان و بلوچستان

می‌گوید: «روزهای خوش «دریاچه هامون» را فقط در خواب می‌شود دید، روزهایی که نسیم رقص می‌کرد در دل دریاچه و خنکایش می‌نشست در دل مردم. این روزها هامون تقریباً مرکز تل‌های باقی مانده شن‌های روان است که تا وسط جاده هم آمده‌اند و خودنمایی می‌کنند؛ البته دیگر باید بگوییم «کویر هامون»!»

وزیر کشاورزی از کشتارگاه طیور نایین بازدید کرد

وزیر کشاورزی از کشتارگاه طیور نایین بازدید کرد

اصفهان - ایرنا - وزیر جهاد کشاورزی روز پنجشنبه در جریان سفر خود به استان اصفهان از کشتارگاه نیمه تمام طیورنایین بازدید کرد.

ساخت هفت هزار و 800 کیلومتر بزرگراه در دست اقدام است

ساخت هفت هزار و 800 کیلومتر بزرگراه در دست اقدام است

خرم آباد - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنای حمل و نقل کشور گفت: اکنون 16 طرح آزادراهی در کشور به طول هفت هزار و 800 کیلومتر در دست ساخت است.

سرپرست اداره کل پست استان اصفهان معرفی شد

سرپرست اداره کل پست استان اصفهان معرفی شد

اصفهان- ایرنا- حمید باقری خولنجانی با حکم مدیر عامل شرکت ملی پست به عنوان سرپرست اداره کل پست استان اصفهان منصوب شد.

پربیننده ترین عناوین

کسب و کار در کدام شهر های اروپایی راحت تر است ؟

قیمت روز آپارتمان در شهر مشهد +جدول

ژاپن و اتحادیه اروپا توافق نامه تجارت آزاد امضا کردند

از «اعتبار ۸۰ میلیارد دلاری اروپا برای SMEها پس از پیشنهاد دکتر ظریف» تا «جزئیات توافق نامه تجارت آزاد ژاپن و اتحادیه اروپا»

تحریم‌های آمریکا دلیل احتمالی کاهش واردات کلاف ورق گرم فولادی

گردهمایی بزرگ تولیدکنندگان و صنعتگران حوزه متالورژی، فولاد، ریخته‌گری

کاهش سطح زیر کشت چغندر در حوضه دریاچه ارومیه/ امسال مشکلی برای تامین آب کشاورزان نداریم

بازار اوراق مسکن؛ حبس بازه‌ای «تسه»ها

واریز ۱۸۰۰ تومان از هر دلار دولتی در جیب عده‌ای خاص!

گزارش تسنیم| تودهنی کشاورزی ایران به تحریم‌های آمریکا

ساعت کاری ادارات خراسان جنوبی تغییر می کند

ضوابط ارز دیجیتال تا دو ماه آینده مشخص می‌شود

توزیع لاستیک کامیون با نرخ دولتی آغاز شد

آپارتمان‌های موجود جهت خرید در منطقه ۸ تهران +جدول

تاثیر تحریم های آمریکا بر صنعت خودروسازیی/ سیتروئن فعالیتش در ایران را تعلیق کرد

صفحه نخست روزنامه های اقتصادی 28 تیرماه

بسته خدمات بیمه‌ای جامع بیمه ایران برای 110 برنامه شرکت‌های دانش بنیان

خطر فقر در کمین ۲۷ درصد از خانوار‌های ایرانی

430 خوشه صنعتی در کشور شناسایی شده است

همکاری ۶۰۰ واحد صنعتی در تبریز برای مدیریت بار

6 حلقه چاه غیرمجاز در آران و بیدگل مسدود شدایرنا ، 11 دقیقه پیشکاشان- ایرنا- رئیس اداره منابع آب آران و بیدگل با اشاره به کاهش شدید سطح آب سفره های زیرزمینی در این شهرستان، از مسدودسازی 6 حلقه چاه غیرمجاز از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.

خط انتقال آب به تصفیه خانه زهک کلنگ زنی شدایرنا ، 13 دقیقه پیشزاهدان - ایرنا - عملیات ساخت خط انتقال آب خام از چاه نیمه سه به تصفیه خانه زهک به طول 12 کیلومتر در شمال سیستان و بلوچستان امروز /پنجشنبه/ در مراسمی با حضور وزیر نیرو و استاندار در محل فرمانداری زابل آغاز شد.

گام بزرگ دولت برای جلوگیری از خام فروشی معادن کردستانایرنا ، 15 دقیقه پیشسنندج - ایرنا - عملیات اجرایی سه کارخانه زنجیره تولید فولاد با همت دولت تدبیر و امید در کردستان آغاز شد تا گامی بزرگ برای جلوگیری از خام فروشی سه میلیون و 400 هزار تن مواد معدنی به عنوان یک چالش مهم این استان، بر داشته شود.

پنج شهر لرستان اداره یا نمایندگی راه و شهرسازی نداردایرنا ، 17 دقیقه پیشخرم آباد - ایرنا - فرماندار دوره چگنی گفت: طبق آخرین ابلاغ انجام شده، نمایندگی اداره کل راه و شهرسازی در تعدادی از شهرهای استان حذف شده و هم اکنون پنج شهر، اداره یا نمایندگی این نهاد را ندارند.

«نذر آب» در سیستان و بلوچستانایسنا ، 18 دقیقه پیشمی‌گوید: «روزهای خوش «دریاچه هامون» را فقط در خواب می‌شود دید، روزهایی که نسیم رقص می‌کرد در دل دریاچه و خنکایش می‌نشست در دل مردم. این روزها هامون تقریباً مرکز تل‌های باقی مانده شن‌های روان است که تا وسط جاده هم آمده‌اند و خودنمایی می‌کنند؛ البته دیگر باید بگوییم «کویر هامون»!»

وزیر کشاورزی از کشتارگاه طیور نایین بازدید کردایرنا ، 18 دقیقه پیشاصفهان - ایرنا - وزیر جهاد کشاورزی روز پنجشنبه در جریان سفر خود به استان اصفهان از کشتارگاه نیمه تمام طیورنایین بازدید کرد.

ساخت هفت هزار و 800 کیلومتر بزرگراه در دست اقدام استایرنا ، 18 دقیقه پیشخرم آباد - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنای حمل و نقل کشور گفت: اکنون 16 طرح آزادراهی در کشور به طول هفت هزار و 800 کیلومتر در دست ساخت است.

دلایل عدم موفقیت طرح اشتغال روستایی/ عدم ارائه گزارش از اجرای برنامه اشتغالی در 8ماهتسنیم ، 27 دقیقه پیشمرکز پژوهش‌های مجلس، با نقد برنامه اشتغال روستایی با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی تأکید کرد: 3 دلیل ضعف در اجرای برنامه اشتغال روستایی وجود دارد.

سرپرست اداره کل پست استان اصفهان معرفی شدایرنا ، 32 دقیقه پیشاصفهان- ایرنا- حمید باقری خولنجانی با حکم مدیر عامل شرکت ملی پست به عنوان سرپرست اداره کل پست استان اصفهان منصوب شد.

چهار طرح مخابراتی در خوزستان به بهره برداری رسیدایرنا ، 34 دقیقه پیشاهواز - ایرنا- چهار پروژه مخابراتی در شمال و سطح استان خوزستان با اعتباری بالغ بر 960 میلیارد ریال روز پنجشنبه با حضور محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در باغملک به بهره برداری رسید.

بسته بندی کالاهای صادراتی بوشهر باید بازار پسند شودایرنا ، 34 دقیقه پیشبوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: کالاهای صادراتی این استان باید از لحاظ بسته بندی و کیفیت ارتقا یابد تا در بازارهای هدف مورد پذیرش قرار گیرد.

تاکید حجتی بر ضرورت "برندسازی" محصولات کشاورزیانتخاب ، 41 دقیقه پیشدستگاه های حاکمیتی وزارت جهاد کشاورزی موظف هستند همکاری های لازم را با صاحبان صنایع غذایی و تولیدکننکان به عمل آورند و از تولیدکنندگانی که مسئولیت کمی و کیفی تولید خود را با برند و نام خود می پذیرند، حمایت کنند.

پنجشنبه و شنبه برق کدام مناطق قطع می‌شود+ جدولمیزان ، 46 دقیقه پیششرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برای اعمال خاموشی‌های برنامه‌ریزی‌شده امروز پنجشنه ۲۸ تیرماه ۹۷ و شنبه ۳۰ تیرماه، جداول جدیدی منتشر کرد.

پایبندی به توافق نفتی اوپک و غیراوپک کاهش یافتایسنا ، 49 دقیقه پیشرویترز به نقل از دو منبع آگاه خبر داد که نرخ پایبندی به توافق کاهش تولید کشورهای اوپک و غیراوپک در ماه میلادی گذشته کاهش یافته است.

قیمت طلا رکورد پایین جدیدی زدایسنا ، 50 دقیقه پیشقیمت طلا روز پنج شنبه با رشد ارزش دلار آمریکا، کاهش یافت و نزدیک به پایین‌ترین قیمت یک سال اخیر که در معاملات اواسط هفته جاری ثبت کرده بود، ایستاد.

حق‌آبه شرق اصفهان را به‌جای دیگر می‌دهند/نباید در تامین مواد غذایی غفلت کنیمایسنا ، 52 دقیقه پیشوزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه باید به مصوبه شورای نهم مصوب سال ۱۳۹۳ بازگردیم که تاکید دولت نیز همین است، گفت: حق آبه شرق اصفهان را کامل می‌گیرند و به جای دیگر اختصاص می‌دهند که در هیچ جای کشور اینگونه نیست، البته در شیراز نیز چنین مشکلی وجود دارد.

برخورد جدی با بدهکاران بانکیبنکر ، 53 دقیقه پیشیک کارشناس اقتصادی گفت: باید با فعالان اقتصادی که خلاف قوانین جاری کشور عمل می کنند با جدیت برخورد شود.

۲۸۱ کیلومتر آزادراه ‌در کشور به بهره‌برداری می‌رسداخبار خودرو ، 55 دقیقه پیشمعاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ۲۸۱ کیلومتر آزادراه در ۶ ماه آینده در کشور به بهره‌برداری می‌رسد.

مشخصات کامل خودروی جدید رهام از سوی سایپا اعلام شداخبار خودرو ، 56 دقیقه پیشگروه خودروسازی سایپا مشخصات جدیدترین محصول این شرکت را با نام رهام به طور رسمی منتشر نمود.

اعلام قطع برق پنجشنبه و شنبه +جدولایسنا ، 1 ساعت پیششرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برای اعمال خاموشی‌های برنامه‌ریزی‌شده امروز پنجشنه ۲۸ تیرماه ۹۷ و شنبه ۳۰ تیرماه، جداول جدیدی منتشر کرد.

En کانال گوناگون در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn