ارزهای مداخله‌ای در کیسه دلالان

ارزهای مداخله‌ای در کیسه دلالان

بررسی نهادهای نظارتی از بازار ارز نشان می‌دهد به دلیل دامنه وسیع فعالیت بازیگران غیرمجاز بازار ارز، ارز‌های مداخله‌ای بانک مرکزی که با هدف کنترل بازار ارز تزریق می‌شد، توسط عده معدودی جذب می‌شد.

بسته ضدالتهاب ارزی در بازار موثر واقع شد

بسته ضدالتهاب ارزی در بازار موثر واقع شد

یک کارشناس حوزه پولی و مالی در خصوص بسته ضدالتهابات ارزی گفت: این اقدام بانک مرکزی در بازار ارز موثر واقع شده است.

سقوط قیمت سکه و دلار در بازار آزاد

سقوط قیمت سکه و دلار در بازار آزاد

قیمت انواع سکه بهار آزادی و همچنین دلار آمریکا در بازار سقوط کرد به نحوی که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی ۵۴ هزار و ۸۰۰ تومان و هر دلار ۵۵ تومان نسبت به روز گذشته کاهش یافت.

نوسانات ارزی را هشدار داده بودیم

نوسانات ارزی را هشدار داده بودیم

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: از چند ماه قبل مجلس به وزارت اقتصاد و بانک مرکزی در خصوص بازار ارز هشدارهایی داده بود.

ارزیابی برنامه ارزی جدید بانک مرکزی

ارزیابی برنامه ارزی جدید بانک مرکزی

* کاوه تقوی/ کارشناس و تحلیگر اقتصادی

بازار صراف‌ها کساد شد

بازار صراف‌ها کساد شد

با ورود نیروی انتظامی به بازار ارز کار برای صراف ها و دلال های این بازار بسیار سخت شده است. فعالان بازار از کمبود سایر ارزهای معتبر خبر داده و می گویند کاسبی شان کساد است.

مطالبات سپرده‌گذاران موسسات پرداخت می‌شود

مطالبات سپرده‌گذاران موسسات پرداخت می‌شود

معاون امور اقتصادی رییس‌جمهور گفت: با سرعت بیشتری تکلیف مابقی سپرده‌گذاران موسسات مالی که هنوز پرداختی به آنها صورت نگرفته، مشخص می‌شود تا پرداخت‌های آنها از محل اموال صورت گیرد.

اوراق ارزی با نرخ سود۲۰درصد افاقه نمی‌کند

اوراق ارزی با نرخ سود۲۰درصد افاقه نمی‌کند

رئیس اتاق بازگانی ایران در مورد نرخ سود ۲۰ درصد تعیین شده برای اوراق ارزی گفت: این سود در کوتاه مدت می تواند بر بازار ارز اثرگذار باشد اما در بلند مدت افاقه نمی کند.

پربیننده ترین عناوین

ارزهای مداخله‌ای در کیسه دلالانبنکر ، 3 هفته پیشبررسی نهادهای نظارتی از بازار ارز نشان می‌دهد به دلیل دامنه وسیع فعالیت بازیگران غیرمجاز بازار ارز، ارز‌های مداخله‌ای بانک مرکزی که با هدف کنترل بازار ارز تزریق می‌شد، توسط عده معدودی جذب می‌شد.

بسته ضدالتهاب ارزی در بازار موثر واقع شدبنکر ، 3 هفته پیشیک کارشناس حوزه پولی و مالی در خصوص بسته ضدالتهابات ارزی گفت: این اقدام بانک مرکزی در بازار ارز موثر واقع شده است.

سقوط قیمت سکه و دلار در بازار آزادبنکر ، 3 هفته پیشقیمت انواع سکه بهار آزادی و همچنین دلار آمریکا در بازار سقوط کرد به نحوی که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی ۵۴ هزار و ۸۰۰ تومان و هر دلار ۵۵ تومان نسبت به روز گذشته کاهش یافت.

نوسانات ارزی را هشدار داده بودیمبنکر ، 3 هفته پیشرئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: از چند ماه قبل مجلس به وزارت اقتصاد و بانک مرکزی در خصوص بازار ارز هشدارهایی داده بود.

ارزیابی برنامه ارزی جدید بانک مرکزیبنکر ، 3 هفته پیش* کاوه تقوی/ کارشناس و تحلیگر اقتصادی

بازار صراف‌ها کساد شدبنکر ، 3 هفته پیشبا ورود نیروی انتظامی به بازار ارز کار برای صراف ها و دلال های این بازار بسیار سخت شده است. فعالان بازار از کمبود سایر ارزهای معتبر خبر داده و می گویند کاسبی شان کساد است.

مطالبات سپرده‌گذاران موسسات پرداخت می‌شودبنکر ، 3 هفته پیشمعاون امور اقتصادی رییس‌جمهور گفت: با سرعت بیشتری تکلیف مابقی سپرده‌گذاران موسسات مالی که هنوز پرداختی به آنها صورت نگرفته، مشخص می‌شود تا پرداخت‌های آنها از محل اموال صورت گیرد.

اوراق ارزی با نرخ سود۲۰درصد افاقه نمی‌کندبنکر ، 3 هفته پیشرئیس اتاق بازگانی ایران در مورد نرخ سود ۲۰ درصد تعیین شده برای اوراق ارزی گفت: این سود در کوتاه مدت می تواند بر بازار ارز اثرگذار باشد اما در بلند مدت افاقه نمی کند.

ضوابط ناظر بر انتشار اوراق رهنی توسط مؤسسات ابلاغ شدبنکر ، 3 هفته پیشبانک مرکزی در بخشنامه ای «ضوابط ناظر بر انتشار اوراق رهنی توسط مؤسسات اعتباری» را به بانک ها و موسسات اعتباری ابلاغ کرد.

سیف: به مؤسسات مالی مجوز تاسیس شعبه ندادیمبنکر ، 3 هفته پیشعضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: رئیس کل بانک مرکزی عنوان کرد که به مؤسسات مالی مجوز داده بودیم که امور داخلی خود را ساماندهی کنند نه اینکه اقدام به افتتاح شعب کنند.

نتایج نشست نمایندگان با کرباسیان و سیفبنکر ، 3 هفته پیشرییس کمیسیون اقتصادی مجلس نتایج نشست امروز این کمیسیون با نمایندگان رییس جمهور درباره مسائل سپرده گذاران موسسات مالی را تشریح کرد.

عکس/ ب ام و سری 4 گرن کوپ کروم مسی در تهرانپدال نیوز ، 3 هفته پیشب ام و سری 4 گرن کوپ با کاور کروم مسی در تهران

ثبات در بازار ارز بین بانکی/دماسنج شاخص 89 واحد اُفت کرد/ دلار ارزان شدمیزان ، 3 هفته پیشطی ۲۴ ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، قیمت خودرو برلیانس، شاخص بورس و نرخ انواع ماهی در خبرگزاری میزان منتشر شده است.

عکس/ نسل جدید شورولت کامارو پلاک گذرموقت در ایرانپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز: از معدود کاماروهای نسل جدید با پلاک گذرموقت در ایران

عکس/ انهدام ب ام و سری 3 کروک در ایرانپدال نیوز ، 3 هفته پیشانهدام ب ام و سری 3 کروک در ایران

عکس/ نسل جدید ولوو v90 با پلاک دیپلمات!پدال نیوز ، 3 هفته پیشنسل جدید ولوو v90 با پلاک دیپلمات!

عکس/ اولین خودرو چهار چرخ محرک جهانپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز: اولین خودرو چهار چرخ محرک جهان، اسپایکر مدل 1903 بود که 60 اسب بخار قدرت داشت و همچنین اولین خودرو مسابقه 4WD دنیا بود..

وضعیت بیمه هواپیمای سقوط کرده مشخص شدمیزان ، 3 هفته پیشبراساس اعلام بیمه ایران هواپیمای ATR پرواز تهران - یاسوج تحت پوشش بیمه ایران بوده است.

طراح 7 خودروی به یادماندنی تاریخ +تصاویرپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز: طراحی بدنه یک خودرو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به طوری که ممکن است یک خودرو با طراحی جالب در تاریخ ماندگار شده و یا تبدیل به ی لکه ننگ برای این صنعت جهانی شود.

آخرین وضعیت قرارداد رنو و ایدرو/ جزییات جدید از قرارداد سیتروئین و سایپاپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز: رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با بیان اینکه همه قراردادهای پسابرجامی در زمینه خودرو در حال اجرا است گفت: قرارداد پژو با ایران خودرو در حال اجرا است و محصولش وارد بازار شده است و در حال حاضر مشتریان از آن استفاده می کنند.

En کانال گوناگون در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn