گوناگون

چهارشنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۶ ، ایرنا

خرید قرآن با رسم الخط ایرانی نوبت به نوبت

خرید قرآن با رسم الخط ایرانی نوبت به نوبت

تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معتقد است خرید قرآن به رسم الخط ایرانی در اولویت برنامه های این معاونت است و هر رسم الخطی که از سازمان دارالقرآن الکریم مجوز دریافت کند، در نوبت خرید قرار خواهد گرفت....

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- فروش آنلاین کتاب ‌های ایران در آمازون/ ناشران ایرانی می‌توانند حساب کاربری افتتاح کنند

آژانس ادبی تماس در مذاکره با شرکت‌های بین‌المللی فعال در چاپ و نشر زمینه فروش آنلاین کتاب‌های ایرانی در سایت آمازون را فراهم کرد.

- پاساژهای ناایمن در نوبت پلمب

تهران- روزنامه همشهری- شماره -7250 -نمی‌دانیم خوشحال باشیم یا ناراحت؛ پلمب بناهای تجاری ناایمن شهر تهران سرعت زیادی گرفته؛ هفته‌ای نیست که برچسب پلمب روی در یکی، دوتا پاساژ پرخطر پایتخت نخورد و جلویشان نیوجرسی (بلوک‌های بتنی) گذاشته نشود.

- استفاده ابزاری کارگردانان ایرانی از «بازیگران ترکیه‌ای»+عکس

به نظر می‌رسد کارگردانان سینمای ایران در حالی که با عدم موفقیت تولید و فروش فیلم خود مواجه می‌شوند به سمت استفاده از بازیگرانی ترکیه‌ای می‌رود که محبوبیت کاذب دارند.

- اعلام سرفصل‌های اردوی آموزشی مدرسان جلسات قرآن + سوابق اردویی استاد ابوالقاسمی

سرفصل‌های دوره آموزشی تخصصی یکسان‌سازی اداره جلسات آموزشی صوت، لحن و تجوید که توسط رادیو قرآن با هدف ارتقای سطح آموزشی اساتید و معلمان قرآن برگزار می‌شود اعلام شد.

محصولات جدید:

- کولر گازی بکو 26000 مدل BNTH 260

- ست ساعت مچی Rado مدل Affection

- تیشرت Maserati مدل Denka

- كفش دخترانه NIKE مدل SANA

بافت مردانه Reka

بافت مردانه Reka

کانال اخبار کانال اخبار
-