گوناگون

چهارشنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۶ ، برترین ها

مهدویان: «لاتاری» درباره‌ی غیرت ایرانی است

مهدویان: «لاتاری» درباره‌ی غیرت ایرانی است

محمد حسین مهدویان در متنی که منتشر کرده آورده است: «پخش نسخه‌ی ناقص و غیرآماده‌ی سکانسی از فیلم سینمایی «لاتاری» باعث سوءتفاهم در جمعی از شهروندان شهر مقاوم و قهرمان سوسنگرد شد. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- پاسخ صدا و سیما به حاشیه‌هایی درباره پویول، یاسی اشکی، مائده و استیلی

صداوسیما در رویكرد جدید و در قالب برنامه‌های تلویزیونی به شبهات و حواشی كه درباره این سازمان مطرح می‌شود، پاسخ می‌دهد. در همین راستا مدیرگروه اجتماعی شبكه ۳ سیما، امروز در برنامه «حالا خورشید» به سؤالات مخاطبان پاسخ داد.

- حقایق جالب درباره نیس؛ فرانسه

نیس، شهر ساحلی فرانسه در جنوب شرقی این کشور واقع شده است و به‌عنوان یکی از شهرهای مهم مدیترانه شناخته می‌شود. نیس را می‌توان به‌عنوان یکی از شهرهای توریستی فرانسه شناخت.

- نکات مهم درباره سلامت در سفرهای هوایی

سلامت در سفر مهم‌ترین بخش یک سفر به‌شمار می‌رود. سفرهای هوایی ممکن است مشکلاتی را در پیش داشته باشند که در این مقاله به انواع مشکلات و مریضی‌ها و راه مقابله با آن‌ها و پیشگیری از وقوع‌شان می‌پردازیم.

- پاسخ مدیرگروه اجتماعی شبکه ۳ سیما به حاشیه‌هایی درباره پویول، یاسی اشکی و ممنوع التصویری استیلی

سینماپرس: «ناصر کریمان» مدیرگروه اجتماعی شبکه سه سیما با حضور در برنامه «حالا خورشید» به سوالات و پیامک های مخاطبان پاسخ داد.

محصولات جدید:

- هواپیما ایرباس فلزی مدل 3803

- ست بلوز و شلوار polo مدل Mateo

- دستبند چرم طرح این نیز بگذرد

- گیرنده دیجیتال موبایل WiFi

مینی كولر رومیزی USB

مینی كولر رومیزی USB

کانال اخبار کانال اخبار
-