گوناگون

شنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ، میزان

گمرک اقدامات شایسته ای در زمینه مبارزه با قاچاق کالا انجام داده است

گمرک اقدامات شایسته ای در زمینه مبارزه با قاچاق کالا انجام داده است

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا، لزوم بهره برداری از سیستم و تجهیزات برای مقابله با قاچاق کالا را از الزامات دانست و گفت: گمرک اقدامات شایسته ای در این زمینه انجام داده است که می طلبد برای تجهیز مرزها، اضافه شود. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- اجازه سودجویی به دلالان خریدار گندم داده نشود

سنندج - ایرنا -استاندار کردستان گفت: همه مسئولان مرتبط باید نظارت داشته باشند تا اجازه سودجویی به دلالان خریدار گندم داده نشود.

- بررسی اقدامات عملیاتی کشورهای عضو 4+1 در حوزه بانکی

عصر اعتبار- وزیر امور خارجه با اشاره به اقدامات عملیاتی کشورهای عضو گروه 4+1 ، گفت:در سفری که به وین داشتم این موضوع که چه اقداماتی در حوزه بانکی و نفت قرار است برای تضمین روابط بانکی انجام شود، بررسی شد.

- دستگاههای اجرایی معاملات خود را در سامانه ستاد انجام دهند

اهواز-ایرنا- معاون دیوان محاسبات استان خوزستان گفت: بر اساس مصوبه دولت دستگاه های اجرایی باید تمامی مراحل خرید و فروش را در سامانه ستاد ( سامانه تدارکات الکترونیک دولت) انجام دهند.

- قاچاق چوب سازماندهی شده نیست/ صنایع نقشی در قاچاق ندارند

فرمانده یگان سازمان جنگل‌ها تصریح کرد: قاچاق چوب سازماندهی شده نیست؛ چراکه تمام کارگاه‌های چوب مورد بازرسی قرار می گیرند و افرادی که چوب قاچاق می کنند برخی آزمند و برخی نیازمند هستند. اینگونه نیست که کارگاه های صنایع چوبی دپو چند تنی از چوب های غیرمجاز داشته باشند.

محصولات جدید:

- ادکلن مردانه آلفرد دانهیل قهوه ای Alfred Dunhill Men

- ساعت مچی فرانک مولر Franck Muller

- ژاکت بافت مردانه Romeo

- کابل موبایل طرح دستبند

تیشرت هواداری تیم استقلال

تیشرت هواداری تیم استقلال

کانال اخبار کانال اخبار
-