گوناگون

چهارشنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۶ ، برترین ها

ایران می‎تواند با برجام بدون آمریکا زیست کند؟

ایران می‎تواند با برجام بدون آمریکا زیست کند؟

رویداد 24 نوشت: مهدی مطهر نیا، استاد دانشگاه درباره سخنان اخیر مسئول اجرای توافق هسته‎ای در ایران مبنی بر اینکه جهان خود را آماده خروج احتمالی آمریکا از برجام کند گفت: سخنان عراقچی حاوی این پیام است که ایران آمادگی دارد تا با برجامی زیست کند که آمریکا در آن حضور نخواهد داشت....

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- بزرگترین پول‌پاشی قرن با اقتصاد ایران چه کرد؟

حجم یارانه نقدی پرداخت شده از ابتدای اجرای طرح هدفمندی یارانه ها تا کنون بیش از یک و نیم برابر اعتبارات عمرانی پرداختی در این دوره زمانی است.

- کاهش ۳۹ درصدی صادرات نفت ایران به هند

میزان واردات نفت هند از ایران در ماه اکتبر به میزان ۳۸.۹ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته و به ۴۶۷ هزار و ۶۰۰ بشکه در روز رسیده است.

- تسلیت بانک قرض الحسنه مهر ایران به مناسبت ایام سوگواری رحلت خاتم

عصر اعتبار- مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری رحلت حضرت رسول اکرم (ص) پیام تسلیتی صادر کرد.

- صادرات نفت ایران به هند 39 درصد کاهش یافت

میزان واردات نفت هند از ایران در ماه اکتبر به میزان 38.9 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته و به 467 هزار و 600 بشکه در روز رسیده است.

محصولات جدید:

- ست تیشرت و شلوارک TOMMY

- پیراهن بافت زنانه خاکستری طوسی ZARA

- تبدیل فندکی چند کاره اتومبیل

- مانتو Parnia

ساعت LED طرح اپل واچ

ساعت LED طرح اپل واچ

کانال اخبار کانال اخبار
-