گوناگون

چهارشنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۶ ، برترین ها

ایران می‎تواند با برجام بدون آمریکا زیست کند؟

ایران می‎تواند با برجام بدون آمریکا زیست کند؟

رویداد 24 نوشت: مهدی مطهر نیا، استاد دانشگاه درباره سخنان اخیر مسئول اجرای توافق هسته‎ای در ایران مبنی بر اینکه جهان خود را آماده خروج احتمالی آمریکا از برجام کند گفت: سخنان عراقچی حاوی این پیام است که ایران آمادگی دارد تا با برجامی زیست کند که آمریکا در آن حضور نخواهد داشت. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- خواب دشمن برای تضعیف اقتصاد ایران تعبیر نمی شود

کرج - ایرنا - معاون رییس جمهوری در امور بانوان و خانواده با اشاره به گله مندی برخی تولیدکنندگان از واردات و وجود نداشتن رقابت، گفت: با شرایط جدید و محدودیت در واردات، می توانیم از توان خود برای تولید بهره ببریم و خواب دشمن درباره اقتصاد ایران را پریشان سازیم.

- تعرفه‌های آمریکا 20 میلیارد یورو هزینه به آلمان تحمیل می کند

تهران - ایرنا – ارزیابی اندیشکده آلمانی «آی.اِم.کِی» نشان می‌دهد که تعرفه‌های تجاری دولت آمریکا در مجموع بیش از 20 میلیارد یورو از درآمدهای امسال صنایع آلمان را کاهش می‌دهد.

- تقدیر كلانتری از فعالیت های زیست محیطی ایران خودرو

مدیركل محیط زیست استان تهران تاكید كرد: توجه به مسئولیت های اجتماعی یكی از خواست های ما است كه نسل آینده را مسئولیت پذیر بار بیاوریم تا منابع موجود را به درستی و مسئولانه استفاده كنند.

- چرا ارزش پول ملی ایران ناگهان سه برابر سقوط کرد؟

ادیب با بیان این‌که صرافی‌ها ابزار پولشویی هستند، خاطرنشان کرد: بستن صرافی‌ها یک حرکت عادلانه‌ای است؛ چراکه بیشتر فساد ها از این طریق انجام می‌گرفت.

محصولات جدید:

- گوشی آیفون ایکس - 64 گیگابایت - Apple iPhone X 64GB

- جاکفشی و جاکیفی Smart Carouselo

- کیف دستی LOUIS VUITTON

- فندک USB طرح Eco Lighter

کیف کج زنانه شنل مدل Sophia

کیف کج زنانه شنل مدل Sophia

کانال اخبار کانال اخبار
-