گوناگون

چهارشنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۶ ، ایسنا

گران شدن بنزین و حامل‌های انرژی به جامعه استرس وارد می‌کند

گران شدن بنزین و حامل‌های انرژی به جامعه استرس وارد می‌کند

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که آسان ترین کار برای دولت آن است که قیمت بنزین و حامل‌های انرژی را که نیاز اولیه قشر متوسط و پایین جامعه است را گران کند، گفت: یعنی هیچ راهی برای دولت نیست و فقط مانده که بنزین را گران کند؟ ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- وزیر نفت: ۲ نرخی شدن بنزین در دولت تصویب نشده است

ساعت24-وزیرنفت مطرح شدن بحث دو نرخی شدن قیمت بنزین را شایعه دانست و گفت: فعلا درباره این موضوع چیزی در دولت تصویب نشده است.

- توزیع بی‌وقفه بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت

مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: توزیع بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت بدون هیچ مشکلی و بی‌وقفه ادامه دارد.

- فرود اضطراری هواپیمای حامل رییس صندوق بین المللی پول

هواپیمایی آمریکایی حامل کریستین لاگارد، رییس صندوق بین المللی پول به دلیل افت در فشار کابین مجبور به فرود اضطراری در آرژانتین شد.

- سناریوهای پیش روی بازار بنزین چیست؟

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به افزایش تولید بنزین در کشور و کاهش واردات این سوخت، گفت: در شرایط کنونی و با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته از دولت، در حال حاضر سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین در دستور کار قرار ندارد.

محصولات جدید:

- تیشرت مردانه هانتر یقه هفت CAZADOR

- ژل بازی اسلایم Black Light

- سشوار حرفه‌ای PR238AT پرنسلی Princely

- کیف کمری توریستی

کفش ساق دار Nike مدل Odek (قرمز)

کفش ساق دار Nike مدل Odek (قرمز)

کانال اخبار کانال اخبار
-