گوناگون

چهارشنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۶ ، تابناک

دوئل ترامپ با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

دوئل ترامپ با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

دولت ترامپ تصمیم دارد تا با بهانه ی مجازات کسانی که در 'سرکوب تظاهرات کنندگان نا آرامی های اخیر' در ایران نقش داشته اند، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را تحریم کند. لازم به ذکر است که اعمال تحریم علیه صدا و سیما بخشی از تمام اقداماتی خواهد بود که دولت ترامپ قصد دارد با بهانه ی نامبرده علیه ایران انجام دهد. ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- بزرگترین پول‌پاشی قرن با اقتصاد ایران چه کرد؟

حجم یارانه نقدی پرداخت شده از ابتدای اجرای طرح هدفمندی یارانه ها تا کنون بیش از یک و نیم برابر اعتبارات عمرانی پرداختی در این دوره زمانی است.

- کاهش ۳۹ درصدی صادرات نفت ایران به هند

میزان واردات نفت هند از ایران در ماه اکتبر به میزان ۳۸.۹ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته و به ۴۶۷ هزار و ۶۰۰ بشکه در روز رسیده است.

- تسلیت بانک قرض الحسنه مهر ایران به مناسبت ایام سوگواری رحلت خاتم

عصر اعتبار- مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری رحلت حضرت رسول اکرم (ص) پیام تسلیتی صادر کرد.

- صادرات نفت ایران به هند 39 درصد کاهش یافت

میزان واردات نفت هند از ایران در ماه اکتبر به میزان 38.9 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته و به 467 هزار و 600 بشکه در روز رسیده است.

محصولات جدید:

- کیبورد بلوتوثی همراه Bluetooth Keyboard HB2000

- کفش مردانه Lacoste مدل Balten (مشکی)

- ست سویشرت و شلوار NIKE مدل Lucas

- نیم بوت مردانه Nike مدل Belmira (سبز)

کفش مردانه Puma مدل Verno (مشکی)

کفش مردانه Puma مدل Verno (مشکی)

کانال اخبار کانال اخبار
-