گوناگون

چهارشنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۶ ، برترین ها

هیچ راهی جز گران کردن بنزین نیست؟!

هیچ راهی جز گران کردن بنزین نیست؟!

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که آسان ترین کار برای دولت آن است که قیمت بنزین و حامل‌های انرژی را که نیاز اولیه قشر متوسط و پایین جامعه است را گران کند، گفت: یعنی هیچ راهی برای دولت نیست و فقط مانده که بنزین را گران کند؟...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- بچه سر راهی صادرات حامی می‌خواهد/ نیاز به دیپلماسی تجاری داریم

بر اساس آمار منتشرشده سهم ما از صادرات جهان با لحاظ‌کردن درآمد حاصل از صادرات نفت خام حدود ۰/۳۴ و بدون احتساب نفت حدود۰/۲۴درصد است.

- برآورد خسارت 17 میلیاردی به راه‌های استان کرمانشاه/ ایمن‌سازی جاده‌ها در برابر ریزش کوه، گران است

معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان این که میزان خسارت‌های وارد آمده به راه‌های استان کرمانشاه تا به امروز 17 میلیارد تومان براورد شده است، گفت: نصب گالری‌ها و ایمن سازی جاده ها در برابر ریزش کوه هزینه‌های ساخت را به شدت افزایش می دهد اما در مناطق حساس این هزینه‌ها رامی پردازیم.

- بچه سر راهی مثل صادرات، حامی می‌خواهد

بر اساس آمار منتشرشده سهم ما از صادرات جهان با لحاظ‌کردن درآمد حاصل از صادرات نفت خام حدود ۳۴/۰ و بدون احتساب نفت حدود ۲۴/۰‌درصد است. بخش صادرات در کشور ما مانند دیگر بخش‌های اقتصادی با مشکلات و تنگناهایی مواجه است، اما آن‌طور که بیان شده، آسیب‌پذیری این بخش در مقابل تلاطم‌های اقتصادی به‌مراتب بیشتر است.

- دولت نباید نان را گران می‌کرد

دولت دوازدهم با وعده بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم چند ماهی می‌شود که شروع به کار کرده اما نه تنها با بهبود وضعیت اقتصادی روبه‌رو نیستیم بلکه هرازچندگاهی شاهد تصمیمات و سیاست‌هایی از جانب دولت هستیم که به طور مستقیم معیشت مردم را دچار وضعیت بحرانی‌تری می‌کند.

محصولات جدید:

- آب پرتقال گیری دستی مجیک جویسر پارسینا

- سویشرت مردانه مدل Diego

- كفش دخترانه NIKE مدل SANA

- گردنبند لاکچری طرح دمبل Dumbbell Necklaces

بافت مردانه Padena

بافت مردانه Padena

کانال اخبار کانال اخبار
-