گوناگون

چهارشنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۶ ، برترین ها

هیچ راهی جز گران کردن بنزین نیست؟!

هیچ راهی جز گران کردن بنزین نیست؟!

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که آسان ترین کار برای دولت آن است که قیمت بنزین و حامل‌های انرژی را که نیاز اولیه قشر متوسط و پایین جامعه است را گران کند، گفت: یعنی هیچ راهی برای دولت نیست و فقط مانده که بنزین را گران کند؟ ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- روغن ۹ تا ۱۶ درصد گران شد

امروز تولیدکنندگان روغن افزایش ۹ تا ۱۶ درصدی محصولات خود را اعمال و نسبت به عرضه محصولات آنهم با قیمت‌های جدید اقدام کرده‌اند. به عنوان نمونه روغن یک لیتری یکی از شرکت‌های روغن از ۵۳۰۰ تومان به ۵۷۵۰ تغییر کرده است. شرکت دیگری قیمت روغن سرخ کردنی خود را از ۴۳۰۰ تومان به ۴۸۰۰ تومان رسانده است. برخی از شرکت‌ها هم افزایش ۱۶ درصدی قیمت را اجرا و مطابق با آن روغن یک لیتری خود را از ۵۳۰۰ تومان با قیمت ۶۱۵۰ تومان به فروش می‌رسانند.

- روغن 9 تا 16 درصد گران شد+ عکس

امروز تولیدکنندگان روغن افزایش 9 تا 16 درصدی محصولات خود را اعمال و نسبت به عرضه محصولات آنهم با قیمت‌های جدید اقدام کرده‌اند. به عنوان نمونه روغن یک لیتری یکی از شرکت های روغن از 5300 تومان به 5750 تغییر کرده است.

- ۹ گروه کالایی گران شد/ مرغ در صدر جدول افزایش قیمت

براساس اعلام بانک مرکزی در نتایج گزارش متوسط خرده فروشی‌ها در هفته منتهی به ۲۲ تیر ماه، قیمت ۹ گروه کالایی افزایش و ۲ گروه کاهش یافت.

- روغن خوراکی گران شد +عکس

تولیدکنندگان روغن افزایش ۹ تا ۱۶ درصدی محصولات خود را اعمال و نسبت به عرضه محصولات با قیمت‌ جدید اقدام کرده‌اند. به عنوان نمونه روغن یک لیتری یکی از شرکت های روغن از ۵۳۰۰ تومان به ۵۷۵۰تغییر کرده است.

محصولات جدید:

- تلویزیون سامسونگ مدل 55JS7200

- کاپشن مردانه Araz

- سویشرت مردانه مدل Alex

- کیف کولی سه بعدی

مودم 3G بی‌سیم و قابل حمل تی پی لینک TP-LINK M5350

مودم 3G بی‌سیم و قابل حمل تی پی لینک TP-LINK M5350

کانال اخبار کانال اخبار
-