گوناگون

چهارشنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۶ ، ایسنا

سکونتگاه‌های روستایی مقاوم‌تر شدند

سکونتگاه‌های روستایی مقاوم‌تر شدند

مدیرکل مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور گفت: در حال حاضر با اعتباراتی که به بخش مسکن روستایی اختصاص یافته میزان مقاوم سازی سکونتگاه‌های روستایی ۷ درصد در سال ۸۴ به ۳۹ درصد در سال ۹۵ رسیده است....

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- 44 درصد منازل روستایی گلستان مقاوم/مابقی نیازمند مستحکم سازی

گرگان – ایرنا – کارشناس تسهیلات معاونت بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان گفت که طبق سرشماری نفوس و مسکن سال 1395در استان 44 درصد از 228 هزار و 65 واحد مسکونی روستایی در برابر حوادث مختلف مقاوم سازی شده و مابقی نیازمند مستحکم سازی است.

- وظایف ۹ گانه وزارت کار در اجرای آیین‌نامه اشتغال روستایی تعیین شد

ساعت24-با ابلاغ معاون اول رئیس‌جمهور وظایف ۹ گانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اجرای آیین‌نامه اشتغال روستایی تعیین شد.

- وظایف وزارت کار در اجرای آیین نامه اشتغال روستایی تعیین شد

وظایف نه گانه وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی در اجرای آیین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با ابلاغ معاون اول رئیس جمهور تعیین شد.

- پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی آغاز شد

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آمادگی بانک‌ها و صندوق‌های عامل برای پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی، شرایط و نحوه دریافت تسهیلات را اعلام کرد.

محصولات جدید:

- مانتو بافت Sonya

- کیف زنانه D&G مدل Once

- بافت مردانه مدل Sasha (قرمز)

- هودی مردانه مدل PAKAR (طوسی)

شلوار اسلش مردانه طرح Razor

شلوار اسلش مردانه طرح Razor

کانال اخبار کانال اخبار
-