گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، اقتصاد آنلاین

دولت سیاست‌های تثبیت بازار را دنبال می‌کند

 دولت سیاست‌های تثبیت بازار را دنبال می‌کند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پس از تحریم های آمریکا، دولت سیاست های تثبیت بازار را با هدف جلوگیری از آسیب به دهک های پائین جامعه دنبال خواهد کرد. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- نگاهی به بازار قراضه شرق آسیا

قیمت قراضه وارداتی در شرق آسیا با افت قیمت های امریکا پایین آمده است.

- تکذیب پیشنهاد دولت برای دونرخی شدن بنزین

اسدالله قره‌‌خانی با اشاره به اخباری درباره پیشنهاد دولت مبنی بر دو نرخی‌شدن قیمت بنزین به مجلس شورای اسلامی گفت: چنین پیشنهادی با ‌عنوان لایحه از طرف دولت یا طرحی از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، به کمیسیون انرژی ارائه نشده است.

- سیگنال انتظارات به بازار نقدی

روز گذشته سکه و دلار رکوردهای جدیدی را ثبت کردند؛ سکه به بالای مرز ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رفت و دلار بیشترین قیمت از اوایل تیرماه را به ثبت رساند. برخی فعالان، صعود قیمتی در بازارهای نقدی را ناشی از سیگنال بازار آتی سکه دانستند.

- روزهای جدید در بازار ارز؟

عصر اعتبار- روز گذشته، قیمت دلار و سکه با عبور از سطوح مقاومتی، به مرزهای جدید وارد شدند. در اولین روز هفته، دلار توانست تا محدوده 8 هزار و 500 تومان صعود کند. دلار که پنج‌شنبه در محدوده 8 هزار و 280 تومان قرار داشت، با افزایش روز ابتدایی هفته از دامنه 14 روزه خارج شد.

محصولات جدید:

- ساعت مچی Rado مدل Cisco

- سویشرت مردانه Persepolis مدل نبض

- ادکلن جگوار کلاسیک بلک Jaguar Classic Black

- ماشین اصلاح ضد آب Gemei GM-792

ناخن گیر برقی

ناخن گیر برقی

کانال اخبار کانال اخبار
-