گوناگون

شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ، اخبار خودرو

توجه به اقتصاد دریا، تنها راه نجات

توجه به اقتصاد دریا، تنها راه نجات

مردم هرمزگان و سیستان و بلوچستان مطابق اعلام مرکز آمار ایران پایین‌ترین سرانه درآمد کشور و بیشترین کسری بودجه خانوار را دارند؛ به‌گونه‌ای ک=ه سرانه درآمد مردم هرمزگان سالانه چیزی حدود 12.5میلیون تومان و ماهانه کمی بیشتر از یک میلیون تومان است و سرانه درآمد مردم سیستان‌وبلوچستان سالانه تنها حدود 12میلیون‌تومان و نزدیک به یک‌میلیون تومان در ماه است ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- از «تاثیر تحریم ایران بر اقتصاد اروپا از نگاه رسانه های آلمان» تا «برنامه ترکیه به منظور فاصله گرفتن از دلار چیست؟»

این پیمانه تیتر‌هایی همچون افزایش نسبی قیمت نفت، سقوط بیش از ۶ درصدی لیر ترکیه، افزایش جهانی قیمت طلا، افت هفتگی «تسه»ها در بازار اوراق مسکن، ممنوعیت برای بنز و پورشه در سوئیس، علیرغم آب‌بری بالا؛ صادرات هندوانه ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ دلاری شد، صنعت نفت روسیه می‌تواند از پس تحریم‌های آمریکا بربیاید، آمریکا چین را تهدید کرد و معامله ۱۲۶ میلیارد سهم در بورس را در بر دارد.

- حجم اقتصاد کشور از تلکام 400 هزار میلیارد ریال است

بوشهر- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: حجم اقتصاد کشور از صنایع مخابرات و اطلاع رسانی(تلکام) سالانه 400 هزار میلیارد ریال است.

- تحریم ایران، اقتصاد اروپا را آسیب پذیر می کند

تهران - ایرنا - کارشناسان اقتصادی معتقدند که اعمال تحریم علیه ایران، اقتصاد جهان بویژه اروپا را آسیب پذیر می کند و موجب افزایش قیمت انرژی فسیلی از جمله بنزین می شود.

- پوتین چگونه کشاورزی را تکیه‌گاه اقتصاد روسیه کرد؟

تنش‌های اخیر روسیه با غرب،ارزش سیاست‌های حمایتی گذشته این کشور از کشاورزی را بیشتر مشخص می‌کند زیرا علی‌رغم کاهش فروش نفت، کشاورزی قدرتمند روسیه سنگینی بار اقتصاد این کشور را به دوش می‌کشد.

محصولات جدید:

- زودپز دیجیتالی زومیت ZOOMIT

- چرخ گوشت زومیت آلمان ZM-3000

- كفش مردانه NIKE مدل MILO

- ست تیشرت و شلوار Artur

کفش مردانه Nike مدل Porden (قرمز مشکی)

کفش مردانه Nike مدل Porden (قرمز مشکی)

کانال اخبار کانال اخبار
-