گوناگون

چهارشنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۶ ، ایلنا

شهردار یکشنبه هفته آینده به شورا می‌آید

شهردار یکشنبه هفته آینده به شورا می‌آید

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شهردار یکشنبه هفته آینده برای ارائه گزارش صد روزه به شورا می‌آید، گفت: از ایشان انتظار داریم شرایط واضح توضیح داده شود. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- صلیب سرخ جهانی جیره 2 هفته غذای آوارگان فیلیپین را تأمین کرد

تهران- ایرنا- به دنبال درگیری های اخیر در مناطق جنوبی استان لانا دل سول فیلیپین که موجب آوارگی دهها هزار نفر شد، کمیته بین المللی صلیب سرخ اقدام به ارائه جیره غذایی 2 هفته ای به آوارگان و تأمین دارو و تجهیزات پزشکی بیمارستان محلی این منطقه کرد.

- احتمال تمدید دو هفته ای ساعت کار ادارات تهران

استاندار تهران : احتمال تمدید دو هفته ای مصوبه تغییر ساعت کار ادارات تهران به علت استفاده از سیستم های سرمایشی در مرداد ماه وجود دارد.

- مصوبات ذیحسابی شورا «صوری» است

- اعلام نتایج آزمون استخدامی در هفته اول مرداد

اسفندیار چهاربند در پاسخ به پرسشی مبنی بر زمان اعلام نتایج، گزینش و برگزاری دوره‌های صلاحیت حرفه‌ای برای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش که تیرماه امسال برگزار شد اظهار کرد: همکاران ما در سازمان سنجش به ما قول داده‌اند که نتایج مرحله اول و معرفی شدگان دو برابر ظرفیت را در هفته اول مرداد به ما اعلام کنند.

محصولات جدید:

- ست سویشرت و شلوار New Balance (آبی)

- شلوار اسلش مردانه Kima

- شلوار مردانه مدل sipan

- ست 25 عددی سرپیچ گوشتی بوش

ساعت مچی Rado مدل Cisco

ساعت مچی Rado مدل Cisco

کانال اخبار کانال اخبار
-