گوناگون

چهارشنبه، ۲۰ دی ۱۳۹۶ ، ایرنا

505 زندانی جرایم غیرعمد آذربایجان شرقی چشم انتظار کمک خیران

505 زندانی جرایم غیرعمد آذربایجان شرقی چشم انتظار کمک خیران

تبریز- ایرنا- مدیرعامل ستاددیه آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان در فهرست جمعیت بدهکاران مالی غیرکلاهبردار رتبه هفتم کشور را دارد، گفت: 505 زندانی جرایم غیرعمد در زندان‌های آذربایجان شرقی چشم انتظار کمک خیران هستند....

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- نیروهای داوطلب حتی الامکان به منطقه نیایند/ بارندگی در انتظار کرمانشاه است؛ چادر برزنتی بهترین کمک برای مردم

پزشک جهادگر به مردم توصیه کرد: به دوستانی که به صورت خودجوش به منطقه می‌آیند توصیه دارم که حتی‌الامکان کمک‌ها را از طریق سازمان‌ها بفرستند، چرا که جاده‌ها استاندارد نیست و ترافیک شدیدی وجود دارد.

- زلزله در جمهوری آذربایجان دوباره اردبیل را لرزاند

ساعت 24-زمین‌لرزه برای دومین بار طی این هفته در کشور آذربایجان و نزدیک مرز ایران رخ داد و شهرهای شمالی استان اردبیل را لرزاند.

- زلزله دوم جمهوری آذربایجان دوباره اردبیل را لرزاند

دقایقی پیش زمین‌لرزه برای دومین بار طی این هفته در کشور آذربایجان و نزدیک مرز ایران رخ داد و شهرهای شمالی استان اردبیل را لرزاند.

- تداوم کمک رسانی مردم آذربایجان شرقی به زلزله زده های کرمانشاه

تبریز- ایرنا - مردم آذربایجان شرقی که همواره در عرصه های سیاسی و اجتماعی پیشتاز بوده اند در کمک رسانی به مردم زلزله زده استان کرمانشاه هم همدلی و همراهی خود را نشان دادند و همچنان شاهد استمرار این حرکت نوع دوستانه هستیم.

محصولات جدید:

- کیف کمری توریستی

- کاپشن مردانه Araz

- کاپشن بافت Toren

- پايه نگهدارنده و شارژر آيفون BL

بافت مردانه Yarin

بافت مردانه Yarin

کانال اخبار کانال اخبار
-