ساماندهی سواحل بر اساس قوانین وجود دارد

ساماندهی سواحل بر اساس قوانین وجود دارد

معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: 15 هزار بنای غیرمجاز در دماوند وجود دارد.

فولادگر: آب شرب اصفهان در مضیقه است

فولادگر: آب شرب اصفهان در مضیقه است

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: آب شرب اصفهان در مضیقه است و اگر بارش های اردیبهشت نبود اکنون بحران خرمشهر را در اصفهان می دیدید، البته این شرایط بد فعلا در اصفهان به تعویق افتاده است.

بررسی اختیارات دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه آینده کمیسیون شورا ها

بررسی اختیارات دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه آینده کمیسیون شورا ها

عضو هییت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور اظهار کرد: باتوجه به نظر موافق کمیسیون های حقوقی و سیاسی مجمع تشخیص مصلحت نظام با مصوبه مجلس در خصوص طرح اصلاح قانون شوراها مبنی بر عضویت اقلیت‌ها و خارج شدن آن از دستور کار مجمع با نظر دبیر، اختیارات دبیر مجمع در جلسه آینده کمیسیون شورا ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

کامران: ژئوپولتیک غذا بسیار اهمیت دارد

کامران: ژئوپولتیک غذا بسیار اهمیت دارد

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: در دام و طیور احکام خوبی نوشته شده، اما در اجرا نظارت‌ ضعیف عمل می کنیم

آخرین وضعیت حقوقی شرکت آونگان اراک تشریح شد

آخرین وضعیت حقوقی شرکت آونگان اراک تشریح شد

مدیرکل تصفیه و امور ورشکستگی قوه قضاییه گفت: آنچه امروز در آونگان دست ما را بسته است، اموال رهنی است که اجازه نمی‌دهد پرداخت مطالبات کارگران در اولویت قرار گیرد.

بروجردی در بروجرد و ممنوع‌الورود به آمریکا

بروجردی در بروجرد و ممنوع‌الورود به آمریکا

رئیس پیشین کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:پس از پیروزی انقلاب اسلامی به آمریکا ممنوع‌الورود بوده‌ام.

طرح گلایه‌ها در حضور وزیری که به وعده خود عمل کرد

طرح گلایه‌ها در حضور وزیری که به وعده خود عمل کرد

نماینده مردم بهبهان و آغاجری در مجلس شورای اسلامی گفت: از تلفن‌های روستایی به نام GSM که در گذشته به روستاهای شهرستان داده شده بود اکنون فعال نیستند و انتظار داریم فعال شوند.

خواست تمامی نمایندگان حفظ گویش‌های محلی است

خواست تمامی نمایندگان حفظ گویش‌های محلی است

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به وضعیت معیشتی معلمان توجه نشود وزیر آموزش و پرورش را استیضاح خواهیم کرد.

پربیننده ترین عناوین

انتصاب سفیران جدید ایران در هلسینکی، دوبلین و کی‌یف

نشست ویژه کمیسیون عمران مجلس با آخوندی برای افزایش اجاره‌بها

مجرمین خطرناک و خشن از قاعده مجازات جایگزین حبس مستثنی هستند

کشف فساد اقتصادی به ارزش ۲۱ هزار میلیارد تومان در یک سال گذشته

اعلام نتایج فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

بیانیه سازمان بسیج اساتید درباره بازدید کارشناسان آژانس بین‌المللی از دانشگاه‌ها

ایران علیه آمریکا به‌دلیل بازگرداندن تحریم‌ها شکایت کرده است

نماینده ایران: حل معضل ریزگردها مستلزم همکاری‌های منطقه‌ای و جهانی است

اعمال تغییرات ساختاری برای کارآمد شدن نظام بانکی و ادغام بانک‌های نظامی

استقبال ایران از بیانیه شخصیت‌های سیاسی کشورهای اسلامی برای توقف جنگ در یمن

واکنش امام (ره) به پیشنهاد مرحوم هاشمی برای قبول مسئولیت پایان جنگ

خرم‌آبادی: رتبه تلگرام در ایران و جهان سقوط کرده است

یادداشت|نقدی بر دنیای فکری حجاریان‌ها

هیات رییسه فراکسیون امید با روحانی دیدار می‌کنند

گزارش: آغاز برنامه انتخاباتی کارگزاران برای 1400؛ همکاری با "شورای‌هماهنگی"، ائتلاف با معتدلین

روایت "حاج حسین یکتا" از چرایی امیدواری به آینده انقلاب در گفت‌وگو با تسنیم+ فیلم

سلیمی:ترمیم کابینه بدون تغییر رویکرد دولت به اقتصاد مشکلات را حل نمی‌کند

امیر سیاری: در طول سال به طور مستمر رزمایش‌ داریم

بازدید فرمانده کل ارتش از یکان های مستقر در سقز، بانه و مریوان

سردار سپهر: رواج فرهنگ مقاومت از آثار راهیان نور و اربعین دانشجویی است

ساماندهی سواحل بر اساس قوانین وجود داردایسنا ، 34 دقیقه پیشمعاون قضایی دادستان کل کشور گفت: 15 هزار بنای غیرمجاز در دماوند وجود دارد.

فولادگر: آب شرب اصفهان در مضیقه استایسنا ، 34 دقیقه پیشنماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: آب شرب اصفهان در مضیقه است و اگر بارش های اردیبهشت نبود اکنون بحران خرمشهر را در اصفهان می دیدید، البته این شرایط بد فعلا در اصفهان به تعویق افتاده است.

نهاوندیان: سیاست دولت تسهیل صادرات و حمایت از فعالان اقتصادی استتسنیم ، 39 دقیقه پیشمعاون اقتصادی رئیس‌جمهور با اشاره به شرایط ویژه اقتصادی کشور بر ضرورت تلاش در راستای حل مشکلات و تسهیل شرایط برای فعالان اقتصادی و بخش خصوصی تاکید کرد.

بررسی اختیارات دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه آینده کمیسیون شورا هاایسنا ، 56 دقیقه پیشعضو هییت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور اظهار کرد: باتوجه به نظر موافق کمیسیون های حقوقی و سیاسی مجمع تشخیص مصلحت نظام با مصوبه مجلس در خصوص طرح اصلاح قانون شوراها مبنی بر عضویت اقلیت‌ها و خارج شدن آن از دستور کار مجمع با نظر دبیر، اختیارات دبیر مجمع در جلسه آینده کمیسیون شورا ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

کامران: ژئوپولتیک غذا بسیار اهمیت داردایسنا ، 1 ساعت پیشنماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: در دام و طیور احکام خوبی نوشته شده، اما در اجرا نظارت‌ ضعیف عمل می کنیم

آخرین وضعیت حقوقی شرکت آونگان اراک تشریح شدایسنا ، 1 ساعت پیشمدیرکل تصفیه و امور ورشکستگی قوه قضاییه گفت: آنچه امروز در آونگان دست ما را بسته است، اموال رهنی است که اجازه نمی‌دهد پرداخت مطالبات کارگران در اولویت قرار گیرد.

هفته آینده؛ حضور علوی، زنگنه و ظریف در مجلستسنیم ، 1 ساعت پیشوزرای اطلاعات، نفت و امور خارجه در جلسات هفته آینده پارلمان حضور می‌یابند.

بروجردی در بروجرد و ممنوع‌الورود به آمریکاایسنا ، 1 ساعت پیشرئیس پیشین کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:پس از پیروزی انقلاب اسلامی به آمریکا ممنوع‌الورود بوده‌ام.

طرح گلایه‌ها در حضور وزیری که به وعده خود عمل کردایسنا ، 2 ساعت پیشنماینده مردم بهبهان و آغاجری در مجلس شورای اسلامی گفت: از تلفن‌های روستایی به نام GSM که در گذشته به روستاهای شهرستان داده شده بود اکنون فعال نیستند و انتظار داریم فعال شوند.

سرلشکر جعفری درگذشت مادر شهیدان ردانی‌پور را تسلیت گفتتسنیم ، 2 ساعت پیشفرمانده کل سپاه پاسدارن انقلاب‌اسلامی با صدور پیامی درگذشت مادر شهیدان ردانی‌پور را تسلیت گفت.

خواست تمامی نمایندگان حفظ گویش‌های محلی استایسنا ، 2 ساعت پیشنماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به وضعیت معیشتی معلمان توجه نشود وزیر آموزش و پرورش را استیضاح خواهیم کرد.

اورهال یک فروند جنگنده F-14 در پایگاه‌هوایی اصفهانتسنیم ، 2 ساعت پیشمتخصصان و کارکنان فنی پایگاه هوایی شهید بابایی اصفهان یک فروند هواپیمای F-14  را اورهال (بازآماد) کردند.

به منظور مهاجرت معکوس، باید مسائل آموزشی را حل کردایسنا ، 3 ساعت پیشنماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس گفت: کاهش روند صعودی مهاجرت از روستاها با حل مسائل آموزشی ممکن می‌شود.

راهکار‌های برون رفت از مشکلات اقتصادی/ دولت از بدنه دانشگاهی کمک بگیردتسنیم ، 3 ساعت پیشدبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب‌اسلامی با اشاره به برخی راهکارهای موجود برای تغییر وضعیت اقتصادی کشور خواستار استفاده دولت از ظرفیت‌ دانشگاهیان شد.

همه مشکلات کشور را می‌دانیمایسنا ، 3 ساعت پیشرییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در آغاز برنامه پنجم توسعه ۷۰ درصد مدارس نیازمند بازسازی، نوسازی و مقاوم‌سازی بودند که اکنون به ۳۰ درصد رسیده است، امیدواریم با یک خیز و عزم جدی که در مدیران بخش‌های مختلف وجود دارد، این عدد در پایان برنامه ششم به عدد کوچک یک رقمی برسد.

در نشست «هلیسنکی» پوتین و ترامپ، هر کدام به دنبال چه اهدافی بودند؟ایسنا ، 4 ساعت پیشیک کارشناس مسائل روسیه ،با اشاره به دیدار اخیر ترامپ و پوتین در فنلاند و حواشی به وجود آمده پس از این دیدار، گفت: به نظر نمی‌رسد که در این دیدار روسای جمهور آمریکا و روسیه به یک توافق اصولی در مورد مسائل اختلافی بین دوکشور دست پیدا کرده باشند.

ابتکار: گزارش‌های خوبی از کارگروه رسیدگی به امور زنان سرپرست خانوار دریافت کردیمایسنا ، 6 ساعت پیشمعاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: جلسات مربوط به کارگروه رسیدگی به امور زنان سرپرست خانوار برگزار شده و گزارش‌های خوبی در مورد حوزه‌های بیمه، کارآفرینی و توانمندسازی زنان دریافت کرده‌ایم.

نشست کمیسیون اجتماعی مجلس برای ساماندهی وضعیت کولبرانتسنیم ، 11 ساعت پیشعضو کمیسیون اجتماعی مجلس از نشست این کمیسیون برای ساماندهی وضعیت کولبران در هفته آینده خبر داد.

واکنش حکیمی‌پور به اظهارات حجاریان درباره ایجاد "هسته سخت" در جریان اصلاحاتتسنیم ، 12 ساعت پیشدبیرکل حزب اراده ملت گفت:جریان اصلاحات اقداماتی که در سال‌های اخیر انجام داده، آسیب‌شناسی می‌کند.

کواکبیان: پارلمان اصلاحات زیرمجموعه "شورای هماهنگی اصلاحات" می‌شودتسنیم ، 12 ساعت پیشدبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت: پارلمان اصلاحات زیرمجموعه شورای هماهنگی اصلاحات می‌شود.

En کانال گوناگون در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn