تلاشمان رسیدگیِ با حساسیت بیشتر به پرونده‌های قاچاق سازمان یافته است

تلاشمان رسیدگیِ با حساسیت بیشتر به پرونده‌های قاچاق سازمان یافته است

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به صلاحیت‌ها و اختیارات این سازمان در رسیدگی به تخلفات اقتصادی گفت: اگر بتوانیم نظارت‌ها و کنترل‌هایمان را گسترده‌تر کنیم بهتر از این است که درگیر پرونده محوری باشیم.

درخواست کمیته آمریکاییان یهودی از آلمان برای اخراج سفیر ایران به اتهام جاسوسی

درخواست کمیته آمریکاییان یهودی از آلمان برای اخراج سفیر ایران به اتهام جاسوسی

کمیته آمریکاییان یهودی از دولت آلمان خواست تا بنابر ادعای آن‌ها مبنی بر جاسوسی عوامل ایران از سفارت رژیم صهیونیستی و یک مهد کودک یهودی ، سفیر ایران را از آلمان اخراج کند.

فصلى نو در نهاد مقدس نماز جمعه

فصلى نو در نهاد مقدس نماز جمعه

از روزى که بنیانگذار جمهورى اسلامى امام خمینى(ره) اولین حکم امامت جمعه را براى مرحوم آیت‌الله طالقانى صادر فرمودند، حدود چهار دهه مى‌گذرد و البته آن روز کسى فکر نمى‌کرد که این شجره طیبه روزى تبدیل شود به شبکه عظیم و فراگیر

دوره «نگفتن‌ها» و «ندیدن‌ها» گذشته است/ «امید» لازمه خروج از هر بن‌بست و بحرانی است

دوره «نگفتن‌ها» و «ندیدن‌ها» گذشته است/ «امید» لازمه خروج از هر بن‌بست و بحرانی است

یادگار امام گفت: معتقدم دوره «نگفتن‌ها» و «ندیدن‌ها» گذشته است و به طور جدّ باید ضعف ها را بازگو کرد، اما همه وظیفه داریم امید را در جامعه حفظ کنیم.

کسانی که جان خود را برای حفظ انقلاب تقدیم می‌کنند از تحریم اقتصادی نمی‌ترسند

کسانی که جان خود را برای حفظ انقلاب تقدیم می‌کنند از تحریم اقتصادی نمی‌ترسند

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که جان خود را برای حفظ انقلاب تقدیم می کنند از تحریم اقتصادی نمی ترسند.

گفت‌وگوی برجامی تیلرسون با اروپایی‌ها

گفت‌وگوی برجامی تیلرسون با اروپایی‌ها

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد رکس تیلرسون در سفر خود به کشورهای مختلف اروپا از 21 تا 27 ژانویه از جمله انگلیس، فرانسه، لهستان و سوئیس در مورد پیشنهاد آمریکا برای بازبینی در برجام با همتایان اروپایی خود گفت‌وگو خواهد کرد.

محسن رضایی: باید ارزش‌های انقلاب را حفظ کرد

محسن رضایی: باید ارزش‌های انقلاب را حفظ کرد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تغییر نفوس سرآغاز نصرت‌های بزرگ و پیشرفت‌های عظیمی در ایران مانند پیروزی انقلاب اسلامی و پیروزی در جنگ دفاع مقدس بود اما امروز دشمنان از مشکلات اقتصادی ایران برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی سوء استفاده می‌کنند به همین دلیل باید مردمی کردن اقتصاد در کشور انجام شود.

قانونی که نفسش به همکاری ۱۸ دستگاه بند است

قانونی که نفسش به همکاری ۱۸ دستگاه بند است

امروز روز هوای پاک است و شعار «قانون هوای پاک؛ قانون نفس» برای آن انتخاب شده؛نفسی که این روزها به علت نحوه عملکرد مسوولان درزمینه کاهش آلودگی هوا به سختی برمی‌آید. بر اساس قانون هوای پاک ۱۸ دستگاه از وزارت نفت گرفته تا نیروی انتظامی باید عزم خود را جزم کنند تا شهروندان به‌راحتی نفس بکشند.

پربیننده ترین عناوین

بازدید سید حسن خمینی از ایسنا

مجلس در هفته‌ای که گذشت؛ خبر خوب برای کارمندان دولت و بازنشستگان

پایان و آغاز دوباره

فقر شدید محتوایی در حوزه صلح و سازش وجود دارد

سفر جابری انصاری به روسیه

«مرهم زخم» در خط حزب‌الله + لینک دریافت

برای مرهم زخم

روحانی درگذشت مادر سه شهید دفاع مقدس را تسلیت گفت

لاریجانی: نظامی‌گری عامل گسترش جریان تروریستی در منطقه شده است/پارلمان‌ها صدای ملت‌ها هستند

تقویت وحدت ضرورتی انکارناپذیر است

ایران هیچ محدودیتی برای ارتقاء همکاری های دفاعی و نظامی با پاکستان قائل نیست

اگر موازین اخلاقی در مسابقات فوتبال رعایت شود حضور بانوان مانعی ندارد

توضیح سخنگوی وزارت امور خارجه درباره هشتمین گزارش سه ماهه اجرای برجام

عضو کمیسیون تلفیق: پایین‌ترین حقوق‌ها ۱۸ درصد افزایش پیدا می‌کند

عارف: روند پیگیری رفع حصر قابل قبول است

همکاری­ های دفاعی، علمی و فناوری ایران و پاکستان توسعه می یابد

بیانیه کمیته حمایت از انقلاب‌ اسلامی مردم فلسطین به مناسبت روز غزه

دبیرکل جدید اتحادیه بین‌المجالس سوگند یاد کرد

محسن رضایی دوباره پیشنهاد داد: تشکیل ایالت‌های اقتصادی در کشور

درآمد دولت از محل حذف یارانه نقدی پردرآمدها چقدر است؟ + جزئیات

تلاشمان رسیدگیِ با حساسیت بیشتر به پرونده‌های قاچاق سازمان یافته استایسنا ، 48 دقیقه پیشمعاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به صلاحیت‌ها و اختیارات این سازمان در رسیدگی به تخلفات اقتصادی گفت: اگر بتوانیم نظارت‌ها و کنترل‌هایمان را گسترده‌تر کنیم بهتر از این است که درگیر پرونده محوری باشیم.

درخواست کمیته آمریکاییان یهودی از آلمان برای اخراج سفیر ایران به اتهام جاسوسیایسنا ، 53 دقیقه پیشکمیته آمریکاییان یهودی از دولت آلمان خواست تا بنابر ادعای آن‌ها مبنی بر جاسوسی عوامل ایران از سفارت رژیم صهیونیستی و یک مهد کودک یهودی ، سفیر ایران را از آلمان اخراج کند.

فصلى نو در نهاد مقدس نماز جمعهتسنیم ، 1 ساعت پیشاز روزى که بنیانگذار جمهورى اسلامى امام خمینى(ره) اولین حکم امامت جمعه را براى مرحوم آیت‌الله طالقانى صادر فرمودند، حدود چهار دهه مى‌گذرد و البته آن روز کسى فکر نمى‌کرد که این شجره طیبه روزى تبدیل شود به شبکه عظیم و فراگیر

دوره «نگفتن‌ها» و «ندیدن‌ها» گذشته است/ «امید» لازمه خروج از هر بن‌بست و بحرانی استایسنا ، 1 ساعت پیشیادگار امام گفت: معتقدم دوره «نگفتن‌ها» و «ندیدن‌ها» گذشته است و به طور جدّ باید ضعف ها را بازگو کرد، اما همه وظیفه داریم امید را در جامعه حفظ کنیم.

کسانی که جان خود را برای حفظ انقلاب تقدیم می‌کنند از تحریم اقتصادی نمی‌ترسندایسنا ، 1 ساعت پیشنماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که جان خود را برای حفظ انقلاب تقدیم می کنند از تحریم اقتصادی نمی ترسند.

گفت‌وگوی برجامی تیلرسون با اروپایی‌هاایسنا ، 1 ساعت پیشسخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد رکس تیلرسون در سفر خود به کشورهای مختلف اروپا از 21 تا 27 ژانویه از جمله انگلیس، فرانسه، لهستان و سوئیس در مورد پیشنهاد آمریکا برای بازبینی در برجام با همتایان اروپایی خود گفت‌وگو خواهد کرد.

محسن رضایی: باید ارزش‌های انقلاب را حفظ کردایسنا ، 2 ساعت پیشدبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تغییر نفوس سرآغاز نصرت‌های بزرگ و پیشرفت‌های عظیمی در ایران مانند پیروزی انقلاب اسلامی و پیروزی در جنگ دفاع مقدس بود اما امروز دشمنان از مشکلات اقتصادی ایران برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی سوء استفاده می‌کنند به همین دلیل باید مردمی کردن اقتصاد در کشور انجام شود.

قانونی که نفسش به همکاری ۱۸ دستگاه بند استایسنا ، 2 ساعت پیشامروز روز هوای پاک است و شعار «قانون هوای پاک؛ قانون نفس» برای آن انتخاب شده؛نفسی که این روزها به علت نحوه عملکرد مسوولان درزمینه کاهش آلودگی هوا به سختی برمی‌آید. بر اساس قانون هوای پاک ۱۸ دستگاه از وزارت نفت گرفته تا نیروی انتظامی باید عزم خود را جزم کنند تا شهروندان به‌راحتی نفس بکشند.

گزارش | دوتابعیتی‌های مسئول؛ اسب تروای نفوذتسنیم ، 2 ساعت پیشدر شرایط اقتصادی فعلی که مردم برای تامین حداقل‌های معیشتی خودشان با مشکل روبه‌رو هستند، تا چه زمانی قرار است با اعتماد به دوتابعیتی‌ها، منابع کشور به تاراج برود؟

سردار صابری: کربلای 5 برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی استتسنیم ، 2 ساعت پیشجانشین سپاه محمد رسول الله (ص) گفت: در هشت سال دفاع مقدس هیچ ابرقدرتی از ما حمایت نکرد اما یک وجب از خاک کشور ما کم نشد.

تکرار/ اختصاصی|نرخ خرید تضمینی گندم در سال 97 مشخص شد + قیمتتسنیم ، 2 ساعت پیشعضو ناظر مجلس در شورای عالی اقتصاد از تعیین قیمت نرخ خرید تضمینی گندم در سال آینده در این شورا خبر داد.

تکرار/ اختصاصی؛ متن کامل طرح اصلاح قانون تابعیت در مجلستسنیم ، 2 ساعت پیشگروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم متن کامل طرح اصلاح قانون تابعیت در مجلس شورای اسلامی را منتشر کرد.

تکرار/ قیمت بنزین در سال 97 پلکانی افزایش نمی‌یابدتسنیم ، 2 ساعت پیشعضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 کل کشور توضیحاتی درباره پیشنهادات نمایندگان برای افزایش قیمت پلکانی بنزین ارائه کرد.

تکرار/ سردار سلیمانی: ایران با اقتدار در برابر اسرائیل ایستاده/ تکفیری‌ها 7 هزار انتحاری داشتندتسنیم ، 2 ساعت پیشفرمانده نیروی قدس سپاه گفت: گروه‌های تکفیری چه با نام داعش و چه بانام‌های دیگر، ترسناک‌تر از هر گروه دیگری ظاهر شدند؛ آنها نزدیک به 7 هزار انتحاری در درون خود داشتند.

تکرار/ نامه رئیس دفتر سیاسی حماس به امام خامنه‌ای + متن نامهتسنیم ، 2 ساعت پیشرئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی از حمایت‌های ملت ایران و هدایت‌های رهبر انقلاب اسلامی از جنبش مقاومت قدردانی کرد.

رحیمی: ورود مراجع نظارتی به تخلفات شهرداری تهران موجب جلب اعتماد مردم می‌شودایسنا ، 3 ساعت پیشیک عضو مجمع نمایندگان استان تهران ورود مراجع نظارتی به تخلفات دوره گذشته شهرداری تهران را موجب جلب اعتماد عمومی عنوان کرد.

مزایای منطقه آزاد یا برای همه یا هیچ کسایسنا ، 3 ساعت پیشنشست مجمع مطالبه‌گران اردبیل با نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با هدف طرح مطالبات مردم به ویژه رای نمایندگان مجلس به لایحه منطقه آزاد تجاری برگزار شد.

ایجاد انگیزه‌های مالی، اجرایی و تسهیلاتی احیای بافت فرسوده را تسریع می‌کندایسنا ، 3 ساعت پیشرییس کمیسیون عمران مجلس گفت: برای ایجاد انگیزه در مردم و سرمایه‌گذاران و احیای فراگیر بافت فرسوده علاوه بر تسهیلات ارزان قیمت بانکی باید پرداخت نرخ سود تسهیلات ساخت، حذف عوارض صدور پروانه و پایانه کار و حذف مالیات بر ارزش افزوده را به اجرا بگذارد.

ریشه‌ اعتراضات باید تحلیل دقیقی شود/صرف اشاره به عوامل خارجی و زمینه داخلی کفایت نمی‌کندایسنا ، 4 ساعت پیشمعاون امنیتی انتظامی وزارت کشور با اشاره به اینکه باید گزارش تهیه شده از اعتراضات اخیر بر اساس اطلاعات، توصیف و تبیین واقعیات باشد، گفت: این که عوامل بیرونی که سر عناد با ما دارند و در این اعتراضات دخالت می‌کنند امری بدیهی است و ما نباید صرفا به این بدیهیات بسنده کنیم بلکه باید ببینیم چه آسیب‌هایی موجب می‌شود تهدیدات خارجی از آن بهره ببرند.

میرزایی: قصور احتمالی چین در امدادرسانی به سانچی باید به صورت فنی و کارشناسی بررسی شودایسنا ، 4 ساعت پیشیک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت که تا الان نشانه‌ای مبنی بر کوتاهی چین در امدادرسانی به سرنشینان نفتکش سانچی وجود ندارد.

En کانال گوناگون در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn