در خواست ایران از طرف‌های خارجی برای احترام گذاشتن به رای مردم ونزوئلا

در خواست ایران از طرف‌های خارجی برای احترام گذاشتن به رای مردم ونزوئلا

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، ضمن تبریک برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ونزوئلا و انتخاب مجدد نیکلاس مادورو، گفت: برگزاری انتخابات و نتیجه حاصل از آن برغم فشارهای داخلی و تهدیدات و تحریم های خارجی، یک موفقیت و پیروزی بزرگ برای مردم سالاری در ونزوئلا و دولت و ملت این کشور است.

فلاحت‌پیشه: صحبت‌های وزیر خارجه آمریکا بیان آرزوهای بوش بود

فلاحت‌پیشه: صحبت‌های وزیر خارجه آمریکا بیان آرزوهای بوش بود

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهارات رقیب خارجی آمریکا را تکرار آرزوهای آمریکا در زمان ریاست‌جمهوری بوش دانست و گفت: در این شرایط باید ایرانیان وارد چالش و رقابت افراط‌گری آمریکا نشده و با استفاده از فرجه‌ها و ظرفیت‌های این موضوع اجازه دهند تا این عصر افراطی‌گری بگذرد.

روحانی جان باختن جمعی از مردم کوبا در سانحه سقوط هواپیما را تسلیت گفت

روحانی جان باختن جمعی از مردم کوبا در سانحه سقوط هواپیما را تسلیت گفت

رئیس‌ جمهور در پیامی جان باختن جمعی از مردم کوبا در سانحه سقوط هواپیمای مسافربری را به دولت و ملت این کشور تسلیت گفت.

۶ وزیر و ۲ نماینده مجلس خواستار رفع فیلتر توئیتر شدند

۶ وزیر و ۲ نماینده مجلس خواستار رفع فیلتر توئیتر شدند

شش وزیر و دو نفر از نمایندگان مجلس عضو کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با ارسال نامه ای برای دادستان کل کشور خواستار طرح موضوع رفع فیلتر توئیتر در این کار گروه شدند.

وزیر خارجه آمریکا: دیگر مسئولان ایران نمی‌توانند به واسطه برجام، ثروت ایجاد کنند

وزیر خارجه آمریکا: دیگر مسئولان ایران نمی‌توانند به واسطه برجام، ثروت ایجاد کنند

وزیر امور خارجه آمریکا بعد از ظهر روز دوشنبه به وقت تهران در جریان سخنرانی خود در بنیاد هریتج، اظهار کرد: دیگر مسئولان ایران نمی‌توانند به واسطه برجام، ثروت ایجاد کنند.

خروج ترامپ از برجام نشان داد اروپا بیش از حد به آمریکا وابسته بوده است

خروج ترامپ از برجام نشان داد اروپا بیش از حد به آمریکا وابسته بوده است

نخست وزیر اسبق بلژیک تاکید کرد تصمیم ترامپ برای خروج از برجام نشان داد که اروپا تاکنون بیش از حد لازم در امنیت و رفاه خود به آمریکا وابسته بوده است؛ چرا که حتی استانداردهای ترامپ نیز نمی‌تواند این موضوع را رد کند که برجام ثمره یک تلاش دیپلماتیک برای بیش از یک دهه بود.

اظهارات مداخله‌جویانه وزیر خارجه امارات درباره برجام

اظهارات مداخله‌جویانه وزیر خارجه امارات درباره برجام

وزیر امور خارجه امارات مدعی شد: ایران مجبور به بازگشت بر سر میز مذاکره برای حصول یک توافق هسته‌ای جدید است چرا که تلاش اروپایی‌ها برای حفظ آن کافی نیست.

اظهارات مداخله‌جویانه مقام اماراتی درباره برجام

اظهارات مداخله‌جویانه مقام اماراتی درباره برجام

وزیر مشاور امارات در امور خارجه مدعی شد: ایران مجبور به بازگشت بر سر میز مذاکره برای حصول یک توافق هسته‌ای جدید است چرا که تلاش اروپایی‌ها برای حفظ آن کافی نیست.

پربیننده ترین عناوین

فرد توهین کننده به امام رضا (ع) با وثیقه آزاد شد

بررسی احکام 35 و 36 قانون برنامه ششم توسعه در کمیسیون انرژی

سازش در ۳ پرونده کیفری و یک پرونده مالی در شورای حل اختلاف پردیس

از رای خود پشیمان نیستیم اما...

مسیر امروز رقبای دیروز

امیرعبداللهیان: مقاومت فلسطین اجازه بقای سفارت آمریکا در بیت المقدس را نخواهد داد

دیدار اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس با رییس قوه قضاییه

بررسی "کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تامین مالی تروریسم" در دستورکار مجلس

خلاصه مهمترین اخبار مجلس در روز ۳۰ اردیبهشت ماه

محرک‌های داخلی و خارجی باعث اتفاقات اخیر در کازرون شد

مذاکره با اروپا برای وصله و پینه کردن برجام جواب نمی‌دهد

پاسخ رئیس بنیاد مستضعفان به نطق نماینده تنکابن درباره مالکیت بنیاد علوی

نیکزادی‌پناه: حفظ برجام و مقابله با آمریکا نیاز به خرد جمعی دارد

در شرایط کنونی حفظ انسجام و وحدت اولویت اول کشور است

کمک ۴ میلیارد ریالی رهبر انقلاب به گلریزان ستاد دیه کشور

تکرار ادعاهای نتانیاهو علیه ایران در گفت‌وگو با فاکس نیوز

رئیس مجلس درگذشت علیزاده و حجت‌الاسلام طباطبایی را تسلیت گفت

آنچه «ظریف» درباره چالش‌های برجام به مجلسی‌ها گفت

نعمت احمدی: برای حمایت از کودکان، اول زیرساخت‌ها ایجاد شود

انتقال اداره کل راه و شهرسازی از شاهرود به سمنان متوقف شد

پیام تسلیت رئیس‌جمهور برای باختن جمعی از مردم کوبا در سانحه سقوط هواپیماتسنیم ، 2 ساعت پیشرئیس‌جمهور در پیامی باختن جمعی از مردم کوبا در سانحه سقوط هواپیما را تسلیت گفت.

در خواست ایران از طرف‌های خارجی برای احترام گذاشتن به رای مردم ونزوئلاایسنا ، 2 ساعت پیشسخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، ضمن تبریک برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ونزوئلا و انتخاب مجدد نیکلاس مادورو، گفت: برگزاری انتخابات و نتیجه حاصل از آن برغم فشارهای داخلی و تهدیدات و تحریم های خارجی، یک موفقیت و پیروزی بزرگ برای مردم سالاری در ونزوئلا و دولت و ملت این کشور است.

فلاحت‌پیشه: صحبت‌های وزیر خارجه آمریکا بیان آرزوهای بوش بودایسنا ، 2 ساعت پیشیک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهارات رقیب خارجی آمریکا را تکرار آرزوهای آمریکا در زمان ریاست‌جمهوری بوش دانست و گفت: در این شرایط باید ایرانیان وارد چالش و رقابت افراط‌گری آمریکا نشده و با استفاده از فرجه‌ها و ظرفیت‌های این موضوع اجازه دهند تا این عصر افراطی‌گری بگذرد.

روحانی جان باختن جمعی از مردم کوبا در سانحه سقوط هواپیما را تسلیت گفتایسنا ، 2 ساعت پیشرئیس‌ جمهور در پیامی جان باختن جمعی از مردم کوبا در سانحه سقوط هواپیمای مسافربری را به دولت و ملت این کشور تسلیت گفت.

نامه 6 وزیر و 2 نماینده مجلس برای رفع فیلتر توئیترتسنیم ، 2 ساعت پیش6 وزیر و دو نماینده مجلس در نامه‌ای به دادستان کل کشور خواستار رفع فیلتر توئیتر شدند.

۶ وزیر و ۲ نماینده مجلس خواستار رفع فیلتر توئیتر شدندایسنا ، 3 ساعت پیششش وزیر و دو نفر از نمایندگان مجلس عضو کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با ارسال نامه ای برای دادستان کل کشور خواستار طرح موضوع رفع فیلتر توئیتر در این کار گروه شدند.

احتمال تحویل 13 هواپیمای ATR به ایرانتسنیم ، 3 ساعت پیشرئیس‌کمیسیون عمران مجلس با اشاره به وضعیت قرارداد خرید هواپیما از شرکت‌های خارجی گفت: ممکن است فقط هواپیما‌های (ATR) به شرکت‌های هواپیمایی تحویل شود.

وزیر خارجه آمریکا: دیگر مسئولان ایران نمی‌توانند به واسطه برجام، ثروت ایجاد کنندایسنا ، 3 ساعت پیشوزیر امور خارجه آمریکا بعد از ظهر روز دوشنبه به وقت تهران در جریان سخنرانی خود در بنیاد هریتج، اظهار کرد: دیگر مسئولان ایران نمی‌توانند به واسطه برجام، ثروت ایجاد کنند.

خروج ترامپ از برجام نشان داد اروپا بیش از حد به آمریکا وابسته بوده استایسنا ، 3 ساعت پیشنخست وزیر اسبق بلژیک تاکید کرد تصمیم ترامپ برای خروج از برجام نشان داد که اروپا تاکنون بیش از حد لازم در امنیت و رفاه خود به آمریکا وابسته بوده است؛ چرا که حتی استانداردهای ترامپ نیز نمی‌تواند این موضوع را رد کند که برجام ثمره یک تلاش دیپلماتیک برای بیش از یک دهه بود.

اظهارات مداخله‌جویانه وزیر خارجه امارات درباره برجامایسنا ، 4 ساعت پیشوزیر امور خارجه امارات مدعی شد: ایران مجبور به بازگشت بر سر میز مذاکره برای حصول یک توافق هسته‌ای جدید است چرا که تلاش اروپایی‌ها برای حفظ آن کافی نیست.

اظهارات مداخله‌جویانه مقام اماراتی درباره برجامایسنا ، 4 ساعت پیشوزیر مشاور امارات در امور خارجه مدعی شد: ایران مجبور به بازگشت بر سر میز مذاکره برای حصول یک توافق هسته‌ای جدید است چرا که تلاش اروپایی‌ها برای حفظ آن کافی نیست.

هیچ گونه تصمیمی مبنی بر پیوستن ایران به FATF اتخاذ نشده استایسنا ، 4 ساعت پیشمرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی با صدور اطلاعیه‌ای اظهارات منتسب به دریابان شمخانی در جلسه غیر علنی روز گذشته مجلس شورای اسلامی را تکذیب کرد.

رئیس‌ جمهور فرا رسیدن روز ملی جمهوری مونته نگرو را تبریک گفتایسنا ، 5 ساعت پیشرئیس جمهور در پیامی با تبریک فرا رسیدن روز ملی جمهوری مونته نگرو، ابراز امیدواری کرد که در سایه همکاری و مساعی مشترک و با استفاده از ظرفیت‌های موجود، روابط دو کشور در تمامی عرصه‌ها بیش از پیش گسترش یابد.

پیش نویس سند راهبردی پدافند غیرعامل حوزه فضایی کشور نهایی شدایسنا ، 5 ساعت پیشسمینار نهایی سازی پیش نویس سند راهبردی پدافند غیرعامل حوزه فضایی کشور با حضور سردار جلالی و جمعی از معاونان سازمان پدافند غیرعامل و خبرگان این حوزه در محل پژوهشگاه فضایی ایران برگزار شد.

تشریح انتظارات تهران از اروپایی‌ها در ارتباط با تجارت با ایرانایسنا ، 5 ساعت پیشسید عباس عراقچی در خصوص تضمین‌هایی که اروپایی‌ها باید برای ادامه فعالیت برجام به کشورمان ارائه کنند، گفت: با توجه به اینکه زمان زیادی از آغاز مذاکرات نمی‌گذرد، هم اکنون در حال بررسی تضمین‌های عملی، حقوقی، سیاسی هستیم که اروپایی‌ها باید ارائه کنند و در این رابطه ایده های زیادی وجود دارد.

با افزایش نامتعارف قیمت‌ها برخورد قاطع خواهد شد/ سازمان تعزیرات، رسیدگی‌ها را توسعه دهدایسنا ، 6 ساعت پیشرئیس قوه قضاییه، باتاکید بر برخورد قاطع وقانونی سازمان تعزیرات حکومتی و دستگاه قضایی با افزایش نامتعارف قیمت کالاها، گفت: به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد که عده ای سودجو از برخی مشکلات اقتصادی موجود سوء استفاده کنند و این فضا را بستری برای سودجویی خود قرار دهند.

یادداشت‌‌|حاشیه‌ای بر نشست غیرعلنی مجلستسنیم ، 6 ساعت پیشیک کارشناس مسائل سیاسی در یادداشتی به تحلیل جلسه غیرعلنی روز گذشته مجلس با موضوع برجام پرداخته است.

بررسی روابط ایران و ترکمنستان در کمیسیون امنیت ملی مجلستسنیم ، 6 ساعت پیشسخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی روابط ایران و ترکمنستان در جلسه امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.

تصویب کلیات لایحه اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری در کمیسیون اجتماعیایسنا ، 6 ساعت پیشنایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از تصویب کلیات لایحه اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه در تاریخ‌ مقرر به واحد انتخابی مراجعه کنندایسنا ، 6 ساعت پیشرئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه گفت: داوطلبانی که با توجه به نمره مکتسبه در آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه پذیرفته شده‌اند، باید جهت بررسی مدارک اولیه از تاریخ ۹۷/۰۳/۰۱ لغایت ۹۷/۰۴/۰۱ با در دست داشتن مدارک مندرج به دادگستری استان انتخابی محل خدمت ( معاونت منابع انسانی) مراجعه نمایند.

En کانال گوناگون در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn