آذری جهرمی از خاتمه انحصارشرکت‌های psp ظرف سه ماه خبر داد

آذری جهرمی از خاتمه انحصارشرکت‌های psp ظرف سه ماه خبر داد

وزیر ارتباطات در توئیتر خود از پایان انحصار شرکتهای PSP و ایجاد فضای رقابتی برای کسب و کارهای فینتک خبر داد

ویوو نسخه ویژه جام‌جهانی V9 را معرفی کرد

ویوو نسخه ویژه جام‌جهانی V9 را معرفی کرد

ویوو یکی از تولیدکنندگان بزرگ گوشی های هوشمند در چین اسپانسر رسمی گوشی در دو جام جهانی خواهد بود که یکی از آنها جام جهانی روسیه است که در اواخر ماه خرداد آغاز می شود. امروز کمپانی ویوو در فارست پارک پکن رویدادی برگزار کرد که در آن کمپین جهانی جدیدی با نام “My Time, My FIFA World Cup” را معرفی کرد. کمپین تبلیغاتی جدید ویوو شامل برنامه های ویژه ای برای طرفداران تیم ها می باشد که از جمله آنها برنامه Super Fan Photographer، پروژه Super Time و نسخه محدود ویژه ای از گوشی ویوو V9 می باشد. نام کامل ا

بررسی ویدیویی اچ تی سی یو 12 پلاس (گجت تی وی)

بررسی ویدیویی اچ تی سی یو 12 پلاس (گجت تی وی)

انتظارها به پایان رسید و سرانجام، گوشی پرچمدار +HTC U12 با سخت افزار قدرتمند و طراحی جذاب رونمایی شد. به همین بهانه، در گجت تی وی امروز، بررسی ویدیویی اچ تی سی یو 12 پلاس را انجام داده‌ایم که در ادامه از شما دعوت به تماشای آن می‌کنیم. در بررسی ویدیویی اچ تی سی یو 12 پلاس ... .

وزارت ارتباطات در مورد نسخه های غیر رسمی تلگرام هشدار داد

وزارت ارتباطات در مورد نسخه های غیر رسمی تلگرام هشدار داد

با توجه به زیاد شدن تعداد نسخه های غیر رسمی تلگرام ، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات لازم دانست با صدور اطلاعیه‌ای در مورد تلگرام های فارسی و تایید نشده توضیحاتی را ارائه کند. پس از فیلتر شدن تلگرام در ایران شاهد معرفی و عرضه تعداد زیادی از نسخه های غیر رسمی تلگرام بودیم که ... .

بررسی اولیه اچ تی سی یو 12 پلاس ؛ رجزخوانی پرچمدار خوش‌رنگ تایوانی

بررسی اولیه اچ تی سی یو 12 پلاس ؛ رجزخوانی پرچمدار خوش‌رنگ تایوانی

در بررسی اولیه اچ تی سی یو 12 پلاس (+HTC U12)، نگاهی اجمالی به پرچمدار اچ تی سی و ویژگی‌های آن خواهیم داشت. این گوشی موبایل با قابلیت‌های فراوان یکی از بهترین پرچمداران سال 2018 میلادی است. بررسی اولیه اچ تی سی یو 12 پلاس می‌تواند چشم‌انداز خوبی از امکانات، توانایی‌ها و مشخصات این پرچمدار خوش‌ساخت ... .

موانع پیش روی پرنس عربستان؛ آیا انقلاب تکنولوژیک محقق می شود؟

موانع پیش روی پرنس عربستان؛ آیا انقلاب تکنولوژیک محقق می شود؟

محمد بن سلمان آل سعود، ولیعهد عربستان در هفته های اخیر کشورش را در معرض توجهات قرار داده. او قصد دارد به سرعت کشور با حکومت محافظه کارش را به سوی اقتصادی مدرن هدایت کند و در این راستا پیشرفت ... دیجیاتو.

آموزش راه اندازی برد NodeMCU با نرم افزار Arduino IDE

آموزش راه اندازی برد NodeMCU با نرم افزار Arduino IDE

اگر اهل ساخت پروژه های اینترنت اشیا باشید، حتما از برد NodeMCU زیاد استفاده می کنید. این برد کوچک و ارزان یک ماژول وای فای دارد و قطعه اصلی آن تراشه ESP8266-12 است که با زبان مخصوص برنامه ریزی شده... .

مهندسی بی‌نهایت: راکت های گرماهسته‌ای؛ سفر به مریخ در ۴۵ روز

مهندسی بی‌نهایت: راکت های گرماهسته‌ای؛ سفر به مریخ در ۴۵ روز

در این مطلب با راکت‌های گرماهسته‌ای آشنا می‌شویم؛ راکت‌هایی که می‌توانند خیال‌پردازی‌های کیهانی بشر را به حقیقت تبدیل کنند.

آذری جهرمی از خاتمه انحصارشرکت‌های psp ظرف سه ماه خبر داد اقتصاد آنلاین ، 1 ساعت پیشوزیر ارتباطات در توئیتر خود از پایان انحصار شرکتهای PSP و ایجاد فضای رقابتی برای کسب و کارهای فینتک خبر داد

راهنمای بازی فورتنایت ؛ کارتونی ولی بی رحمدیجیاتو ، 1 ساعت پیشبازی های بتل رویال به پادشاهان فعلی بازی های آنلاین تبدیل شده اند و تحول بزرگی در دنیای گیمینگ ایجاد کرده اند. این بازی ها بهترین ترکیب از سرگرمی و رقابت هستند و تجربه ای بسیار هیجان انگیز خلق می ... دیجیاتو.

ویوو نسخه ویژه جام‌جهانی V9 را معرفی کردسخت افزار ، 1 ساعت پیشویوو یکی از تولیدکنندگان بزرگ گوشی های هوشمند در چین اسپانسر رسمی گوشی در دو جام جهانی خواهد بود که یکی از آنها جام جهانی روسیه است که در اواخر ماه خرداد آغاز می شود. امروز کمپانی ویوو در فارست پارک پکن رویدادی برگزار کرد که در آن کمپین جهانی جدیدی با نام “My Time, My FIFA World Cup” را معرفی کرد. کمپین تبلیغاتی جدید ویوو شامل برنامه های ویژه ای برای طرفداران تیم ها می باشد که از جمله آنها برنامه Super Fan Photographer، پروژه Super Time و نسخه محدود ویژه ای از گوشی ویوو V9 می باشد. نام کامل ا

پایان انحصار شرکت‌های PSP ظرف سه ماه آینده +عکسساعت24 ، 2 ساعت پیشساعت 24- محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پستی در حساب توییتری خود اعلام کرد که بانک مرکزی موظف شده است که ظرف مدت سه ماه به انحصار شرکت‌های psp پایان دهد که این امر موجب رشد فناوری‌های مالی می‌شود.

گوشی شیائومی می 8 در تاریخ 10 خرداد معرفی می شودکلیک ، 2 ساعت پیشرسانه کلیک – به تازگی شیائومی تیزری برای معرفی پرچمدار آینده خود منتشر کرده است. گوشی شیائومی می 8 در تاریخ 31 مه رونمایی می شود. در گذشته شیائومی اعلام کرده بود که در تاریخ 31 مه مراسمی را در شنژن برای رونمایی از چند محصول برگزار خواهد کرد. بر اساس تصویری که این کمپانی […] .

سونی از نسخه کوچکتر کاغذ دیجیتالی خود رونمایی کردکلیک ، 2 ساعت پیشرسانه کلیک – چند سال پیش کاغذ دیجیتالی سونی رونمایی شد. این کمپانی ژاپنی به تازگی نسخه کوچک تر این محصول را معرفی کرده است. سونی در گذشته از تبلت جالبی رونمایی کرده بود. کاغذ دیجیتالی سونی یک تبلت بوده که از فناوری E-Ink برای نمایشگر خود بهره می برد. کاربر می تواند برای تعامل با […] .

فروش آنر 10 از مرز 1 میلیون دستگاه گذشت!کلیک ، 2 ساعت پیشرسانه کلیک – در گذشته نه چندان دور، گوشی آنر 10 رونمایی شد و در اختیار خریداران قرار گرفت. در این مدت کوتاه فروش آنر 10 از مرز یک 1 میلیون دستگاه عبور کرده است. آنر 10 را می توان نسخه ارزان تر هواوی P20 در نظر گرفت. فروش آنر 10 از زمان عرضه به […] .

بررسی ویدیویی اچ تی سی یو 12 پلاس (گجت تی وی)گجت نیوز ، 2 ساعت پیش انتظارها به پایان رسید و سرانجام، گوشی پرچمدار +HTC U12 با سخت افزار قدرتمند و طراحی جذاب رونمایی شد. به همین بهانه، در گجت تی وی امروز، بررسی ویدیویی اچ تی سی یو 12 پلاس را انجام داده‌ایم که در ادامه از شما دعوت به تماشای آن می‌کنیم. در بررسی ویدیویی اچ تی سی یو 12 پلاس ... .

وزارت ارتباطات در مورد نسخه های غیر رسمی تلگرام هشدار دادگجت نیوز ، 2 ساعت پیش با توجه به زیاد شدن تعداد نسخه های غیر رسمی تلگرام ، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات لازم دانست با صدور اطلاعیه‌ای در مورد تلگرام های فارسی و تایید نشده توضیحاتی را ارائه کند. پس از فیلتر شدن تلگرام در ایران شاهد معرفی و عرضه تعداد زیادی از نسخه های غیر رسمی تلگرام بودیم که ... .

بررسی اولیه اچ تی سی یو 12 پلاس ؛ رجزخوانی پرچمدار خوش‌رنگ تایوانیگجت نیوز ، 2 ساعت پیش در بررسی اولیه اچ تی سی یو 12 پلاس (+HTC U12)، نگاهی اجمالی به پرچمدار اچ تی سی و ویژگی‌های آن خواهیم داشت. این گوشی موبایل با قابلیت‌های فراوان یکی از بهترین پرچمداران سال 2018 میلادی است. بررسی اولیه اچ تی سی یو 12 پلاس می‌تواند چشم‌انداز خوبی از امکانات، توانایی‌ها و مشخصات این پرچمدار خوش‌ساخت ... .

موانع پیش روی پرنس عربستان؛ آیا انقلاب تکنولوژیک محقق می شود؟دیجیاتو ، 2 ساعت پیشمحمد بن سلمان آل سعود، ولیعهد عربستان در هفته های اخیر کشورش را در معرض توجهات قرار داده. او قصد دارد به سرعت کشور با حکومت محافظه کارش را به سوی اقتصادی مدرن هدایت کند و در این راستا پیشرفت ... دیجیاتو.

آموزش راه اندازی برد NodeMCU با نرم افزار Arduino IDEساختنی ، 2 ساعت پیشاگر اهل ساخت پروژه های اینترنت اشیا باشید، حتما از برد NodeMCU زیاد استفاده می کنید. این برد کوچک و ارزان یک ماژول وای فای دارد و قطعه اصلی آن تراشه ESP8266-12 است که با زبان مخصوص برنامه ریزی شده... .

مهندسی بی‌نهایت: راکت های گرماهسته‌ای؛ سفر به مریخ در ۴۵ روززومیت ، 2 ساعت پیشدر این مطلب با راکت‌های گرماهسته‌ای آشنا می‌شویم؛ راکت‌هایی که می‌توانند خیال‌پردازی‌های کیهانی بشر را به حقیقت تبدیل کنند.

چینی ها با SSD های COLORFUL CN600S به رقابت سرعت آمدندسخت افزار ، 2 ساعت پیشسرعت معرفی ذخیره سازهای جدید از سوی "کالرفول" به طور چشمگیری افزایش یافته است؛ این برند چینی به تازگی یک گروه از سالید درایو های نیمه حرفه خود موسوم به COLORFUL CN600S را معرفی کرده است. CN600S 240GB و CN600S 480GB دو محصول این خانواده هستند که همانطور که نام های آنها نیز پیداست، در ظرفیت های 240 گیگابایت و 480 گیگابایت تولید خواهند شد. این شرکت در تولید این محصولات از تراشه های نیمه هادی Intel 64-layer 3D NAND بهره گرفته و CN600S در فرم SSD M.2 تولید شده اند. این خانواده به کنترلر های SMI

چینی‌ها اولین کاوشگر تاریخ را به نیمه تاریک ماه می‌فرستند!گجت نیوز ، 3 ساعت پیش کاوشگر نیمه تاریک ماه فضاپیمایی است که در آینده نزدیک از سوی سازمان فضایی چین، برای جمع‌آوری اطلاعات از قسمتی از ماه که هرگز برای ساکنان زمین قابل رویت نیست، به قمر سیاره ما فرستاده می‌شود. کاوشگر نیمه تاریک ماه محصولی جدید از صنعت هوافضای کشور چین است که به عنوان اولین فضاپیمای پیشرفته ساخته ... .

روزیاتو: سریال هایی که پخش آنها در سال ۲۰۱۸ کنسل شده استدیجیاتو ، 3 ساعت پیشگاهی یک سریال تلویزیونی تازه بیننده زیادی پیدا نمی کند و گاهی نیز سریالی که سال ها در حال پخش بوده رفته رفته تماشاگرانش را از دست می دهد. در برخی موارد علت کم بیننده بودن سریال ها تنها کیفیت ... دیجیاتو.

طرح فیسبوک و کوالکام برای توسعه اینترنت پرسرعت در مناطق شهریزومیت ، 3 ساعت پیشفیسبوک و کوالکام در همکاری جدید خود می‌خواهند اینترنت پایدار و پرسرعت با پهنای باند بیش از ۶۰ گیگاهرتز ارائه دهند.

شرکت فعال در عرصه هوش مصنوعی به خریدهای مایکروسافت اضافه شدوینفون ، 3 ساعت پیشاز زمان روی کار آمدن ساتیا نادلا مایکروسافت با سرعت و جدیت بیشتری شرکت‌های مختلف فعال در سیلیکون ولی را از آن خود می‌کند. در جدیدترین اقدام از این دست مایکروسافت دست به خرید Semantic Machines که در زمینه هوش مصنوعی فعالیت دارد زده است.مایکروسافت یکی از بزرگترین مقاصد برای بسیاری از شرکت‌های فعال در دره سیلیکون است. این شرکت سابقه زیادی در خرید شرکت‌ها و استارتاپ‌های فناوری دارد، اما از زمان روی کار آمدن نادلا از یک‌سو سرعت خرید شرکت‌ها توسط مایکروسافت افزایش یافته است و از سوی دیگر سمت‌وسوی خرید

اختلال اینترنت باید ظرف 24 ساعت آینده برطرف شودگجت نیوز ، 3 ساعت پیش آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، به اپراتورها و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنت در ایران دستور داد ظرف 24 ساعت آینده نسبت به رفع اختلال اینترنت اقدام کنند. در روزهای گذشته اختلال اینترنت باعث اعتراض گسترده کاربران شد. حسین فلاح جوشقانی، معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام ... .

همه چیز درباره سفر به کازان در جام جهانی روسیهزومیت ، 3 ساعت پیشکازان یکی از ۱۱ شهر میزبان جام جهانی روسیه 2018 است که کمتر از یک ماه دیگر میزبان مسافران تور جام جهانی روسیه خواهد بود. پیش از سفر به این شهر بهتر است نکاتی را بدانید.

En کانال گوناگون در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn