۳۰ درصد تریاک افغانستان از مسیر ایران به اروپا می‌رود

۳۰ درصد تریاک افغانستان از مسیر ایران به اروپا می‌رود

سردار اسدالله هادی نژاد، با اشاره به همجواری ایران با بزرگترین تولیدکننده تریاک دنیا، گفت: در زمان ورود نیروهای ائتلاف به افغانستان حدود ۲۰۰ تن تریاک در این کشور تولید می‌شد، در حالی که پس خروج این نیروها از مرزهای افغانستان تولید تریاک در این کشور به بیش از ۶ هزار تن می رسد. کشور افغانستان در مدت ۱۳ ساله توانسته حدود ۳۲ برابر تولید تریاک خود را افزایش دهد.

مادر و فرزند حامل 19 کیلوگرم هروئین دستگیر شدند

مادر و فرزند حامل 19 کیلوگرم هروئین دستگیر شدند

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان همدان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق به کشف محموله موادمخدر هروئین از یک باند خانوادگی در ورودی شهر همدان شدند.

آرامش ابدی زیر پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران

آرامش ابدی زیر پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران

اردبیل - ایرنا- تنها چند روز قبل از شهادت، پیامک زد و از دلتنگی هاش نوشت، از اینکه به یک آرامش ابدی نیاز دارد، خسته از دنیا و ظلم و ستم جباران، از جهل تکفیری ها که تیشه بر ریشه دین می زنند، آرامشی در کنار حرم بی بی.

طاعون از حیات وحش زنجان رخت بربسته است

طاعون از حیات وحش زنجان رخت بربسته است

زنجان - ایرنا - کل و بزهای موجود در طبیعت بکر و تماشایی زنجان به دور از بیماری طاعون نشخوارکنندگان کوچک (PPR) سالم و سرزنده هستند و در این خصوص جای هیچ نگرانی نیست.

467 ثوب البسه قاچاق در پیرانشهر کشف شد

467 ثوب البسه قاچاق در پیرانشهر کشف شد

ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی پیرانشهر گفت: 467 ثوب البسه خارجی به ارزش 300 میلیون ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد.

رونمایی از تندیس محمود شاهرخی

رونمایی از تندیس محمود شاهرخی

مراسم رونمایی از تندیس محمود شاهرخی ـ شاعر، ادیب و نویسنده بمی ـ با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و مسؤولان بم در محل پارک مقابل ارگ قدیم برگزار شد.

دمای شهر زنجان به 40 درجه می رسد

دمای شهر زنجان به 40 درجه می رسد

زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: دمای شهر زنجان بتدریج و در سه روز آینده به 40 درجه بالای صفر خواهد رسید که این میزان امروز/ پنجشنبه/ 38 درجه اعلام شده است.

تشریح صفت «رضا» از منظر دینی

تشریح صفت «رضا» از منظر دینی

یک کارشناس مذهبی گفت: حضرت ثامن الحجج (ع)، واسطه صفت رضا بین خدا و خلق است و دوستدار امام رضا نیز باید به گونه‌ای زندگی کند که همه از اخلاق، رفتار و کردار او راضی باشند و مایه افتخار امامش باشد.

پربیننده ترین عناوین

کشتار یک کفتار با شلیک گلوله در کرمانشاه + فیلم

عادل: اگر حیاء در جامعه باشد مسئله حجاب حل می‌شود

صدور و تحویل دفاتر درمانی تامین اجتماعی غیرحضوری شد

فعالیت ناجیان غریق فاقد مجوز در سواحل مازندران ممنوع است

نگران نباشید؛ خدمات بیمه سلامت ادامه می‌یابد

14 کلید موفقیت در زندگی زناشویی که باید بدانید

دنیای "بلاک‌چین" به زبان ساده

هر یک درجه افزایش دما: ۲۰۰ مگاوات افزایش مصرف برق

تصفیه خانه فاضلاب آبادان و خرمشهر سال آینده تمام میشود

عوامل زمینه‌ساز ابتلا به تومورهای سر و گردن

سیاست‌های شکار #شفاف نیست

روایتی از تقابل ادبیات متعهد و روشنفکرانه

به بهانه‌ی سفر 10 ساله‌ی "عمو خسرو"

بررسی نگرانی دانش آموزان از تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98

پرونده مشایی اخیرابه دادگاه رفت/تعیین مهلت برای مطالعه پرونده

مشکل شوری آب حفار شرقی خرمشهر تا مرداد ماه برطرف می شود

چهارمین جلسه کمیته ساماندهی کاغذ مطبوعات برگزار شد

بلیط این نمایشگاه چند؟!

برای تیر ماهی‌های سینمای ایران

هواپیمای ایلوشین و بالگرد آب پاش فردا وارد خوزستان می شوند

۳۰ درصد تریاک افغانستان از مسیر ایران به اروپا می‌رودانتخاب ، 14 دقیقه پیشسردار اسدالله هادی نژاد، با اشاره به همجواری ایران با بزرگترین تولیدکننده تریاک دنیا، گفت: در زمان ورود نیروهای ائتلاف به افغانستان حدود ۲۰۰ تن تریاک در این کشور تولید می‌شد، در حالی که پس خروج این نیروها از مرزهای افغانستان تولید تریاک در این کشور به بیش از ۶ هزار تن می رسد. کشور افغانستان در مدت ۱۳ ساله توانسته حدود ۳۲ برابر تولید تریاک خود را افزایش دهد.

مادر و فرزند حامل 19 کیلوگرم هروئین دستگیر شدندایرنا ، 16 دقیقه پیشهمدان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان همدان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق به کشف محموله موادمخدر هروئین از یک باند خانوادگی در ورودی شهر همدان شدند.

آرامش ابدی زیر پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایرانایرنا ، 20 دقیقه پیشاردبیل - ایرنا- تنها چند روز قبل از شهادت، پیامک زد و از دلتنگی هاش نوشت، از اینکه به یک آرامش ابدی نیاز دارد، خسته از دنیا و ظلم و ستم جباران، از جهل تکفیری ها که تیشه بر ریشه دین می زنند، آرامشی در کنار حرم بی بی.

طاعون از حیات وحش زنجان رخت بربسته استایرنا ، 23 دقیقه پیشزنجان - ایرنا - کل و بزهای موجود در طبیعت بکر و تماشایی زنجان به دور از بیماری طاعون نشخوارکنندگان کوچک (PPR) سالم و سرزنده هستند و در این خصوص جای هیچ نگرانی نیست.

467 ثوب البسه قاچاق در پیرانشهر کشف شدایرنا ، 25 دقیقه پیشارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی پیرانشهر گفت: 467 ثوب البسه خارجی به ارزش 300 میلیون ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد.

رونمایی از تندیس محمود شاهرخیایسنا ، 25 دقیقه پیشمراسم رونمایی از تندیس محمود شاهرخی ـ شاعر، ادیب و نویسنده بمی ـ با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و مسؤولان بم در محل پارک مقابل ارگ قدیم برگزار شد.

دمای شهر زنجان به 40 درجه می رسدایرنا ، 30 دقیقه پیشزنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: دمای شهر زنجان بتدریج و در سه روز آینده به 40 درجه بالای صفر خواهد رسید که این میزان امروز/ پنجشنبه/ 38 درجه اعلام شده است.

تشریح صفت «رضا» از منظر دینیایسنا ، 30 دقیقه پیشیک کارشناس مذهبی گفت: حضرت ثامن الحجج (ع)، واسطه صفت رضا بین خدا و خلق است و دوستدار امام رضا نیز باید به گونه‌ای زندگی کند که همه از اخلاق، رفتار و کردار او راضی باشند و مایه افتخار امامش باشد.

1200 پرونده در تعزیرات حکومتی ری مختومه شدایرنا ، 32 دقیقه پیششهرری - ایرنا – رییس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ری گفت: از ابتدای امسال تا کنون یک هزار و 200 فقره پرونده در شعبه های تعزیرات ری مختومه شد.

تب خوزستان تا روز شنبه بالای 49درجه استایرنا ، 32 دقیقه پیشاهواز - ایرنا - سرپرست اداره کل هواشناسی خوزستان گفت:از امروز پنجشنبه تا شنبه به علت استقرار الگوی تابستانه دمای 49 درجه و بالاتر در استان پیش بینی می شود.

جشنواره ملی گیاهان دارویی گیلان در آستارا آغاز شدایرنا ، 33 دقیقه پیشآستارا - ایرنا - نخستین جشنواره ملی گیاهان دارویی استان گیلان با هدف تجاری سازی آن و با شرکت مسئولان و کارشاسانی از نقاط مختلف کشور امروز (پنجشنبه) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا آغاز شد.

برنامه پاسخگویی به سوانح اجرایی شدایرنا ، 34 دقیقه پیشتهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اجرایی شدن جدیدترین برنامه پاسخگویی به سوانح (EOP) در کشور خبر داد و گفت: هدف ازعملیاتی شدن این برنامه ارایه کارکردهای مناسب، موثر و به موقع هلال احمر در مرحله پاسخگویی است.

بیماری پروانه‌ای در قالب عکسایسنا ، 37 دقیقه پیشعکس هایی از بیماران پروانه‌ای «به نام پروانه» از روز جمعه (۲۹ تیر ماه) در خانه هنرمندان به روی دیوار می‌رود.

استاندار خوزستان:برداشت آب از رودخانه بهمنشیر به صفر رسیدایرنا ، 41 دقیقه پیشاهواز-ایرنا- استاندار خوزستان با بیان اینکه برداشت آب از رودخانه بهمنشیر به صفر رسیده است گفت: بهره برداری از یک طرح آبرسانی در روز جمعه هفته جاری و 2 طرح دیگر تا 10 مرداد ماه برای بهبود آب در اروندکنار، چوئبده و روستاهای آبادان و خرمشهر انجام می شود.

روی دیگر این سکه خوش‌نقش!ایسنا ، 41 دقیقه پیشرفتارهای رییس‌جمهور کرواسی در فینال جام‌جهانی فوتبال، واکنش‌های بسیاری را از سوی کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت. چند روز بعد از این رویداد جهانی بود که سرمربی تیم ملی کروات‌ها در سخنانی انتقادی درباره وضعیت اقتصادی و سیاسی این کشور، روی دیگر این سکه خوش نقش را نشان داد.

تربیت افسرانی در تراز انقلاب اسلامی، اولویت مهم دانشگاه امینایسنا ، 44 دقیقه پیشفرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین تاکید کرد: تربیت افسرانی با روحیه جهادی و در تراز انقلاب اسلامی، اولویت مهم در دانشگاه پلیس است.

پدر چینی فرزندش را زیر گرفت + فیلمتسنیم ، 45 دقیقه پیشدوربین یکی از خیابان‌های شهر سوژوی چین فیلمی از لحظات زیرگرفتن یک پسربچه سه ساله که در نقطه کور دید پدرش قرار گرفته بود به ثبت رساند.

قسط اول پاداش پایان خدمت فرهنگیان پرداخت شدتسنیم ، 57 دقیقه پیشمعاون مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پرداخت قسط اول پاداش پایان خدمت فرهنگیان خبر داد.

احداث باغ‌موزه دفاع‌مقدس در زنجان یک ضرورت استایسنا ، 57 دقیقه پیشمعاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان گفت: متاسفانه محدودیت منابع مالی حقیقت تلخ دولت تدبیر و امید است، لذا برای ادامه ساخت پروژه ملی باغ‌موزه دفاع‌مقدس زنجان نیازمند مدیریت منابع و مشارکت همگانی دستگاه‌ها استان هستیم.

سنجش تراکم استخوان در داروخانه‌ها؛ ممنوعایسنا ، 59 دقیقه پیشسخنگوی سازمان غذا و دارو اعلام کرد که انجام سنجش تراکم استخوان در داروخانه‌ها ممنوع است.

En کانال گوناگون در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn