دستور دادستان کل کشور به برخورد قضایی با گروهک محارب الاحوازیه

دستور دادستان کل کشور به برخورد قضایی با گروهک محارب الاحوازیه

ساعت 24- دادستان کل کشور در پیامی دستور شناسایی هر چه سریعتر عناصر وابسته به جریان تروریستی حادثه امروز اهواز را صادر کرد.

ساعت کار میادین میوه و تره بار در نیم سال دوم

ساعت کار میادین میوه و تره بار در نیم سال دوم

ساعت کار ۲۲ میدان و ۲۱۹ بازار میوه و تره بار پایتخت در نیمه دوم سال اعلام شد.

استاندار خوزستان: خواب تروریست‌ها تعبیر نمی‌شود

استاندار خوزستان: خواب تروریست‌ها تعبیر نمی‌شود

استاندار خوزستان در حاشیه عیادت از مجروحان حمله تروریستی اهواز گفت: تروریست‌ها و همه کسانی که برای ایران خواب‌های بد دیده‌اند، تاکنون خواب‌هایشان تعبیر نشده است و نخواهد شد.

آمادگی متروی تهران برای مهرماه

آمادگی متروی تهران برای مهرماه

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از آمادگی کامل این ناوگان برای ارائه خدمات حداکثری در آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.

تمهیدات ترافیکی پلیس در آستانه بازگشایی مدارس

تمهیدات ترافیکی پلیس در آستانه بازگشایی مدارس

سخنگوی ناجا از پیش بینی تمهیدات ویژه ترافیکی و انتظامی نیروی انتظامی در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: پلیس تمام سعی و تلاش خود را می‌کند تا در کنار آموزش و پرورش فضای امن و همراه با آرامشی برای دانش آموزان فراهم کند تا دانش آموزان بدون دغدغه به علم آموزی و کسب معرفت بپردازند.

تداوم تلاش دانشگاه آزاد برای خودمختاری در آموزش عالی!

تداوم تلاش دانشگاه آزاد برای خودمختاری در آموزش عالی!

در حالی که ادعا‌های مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی و مسئولان سازمان سنجش آموزش کشور این گونه به اذهان متبادر می‌کرد که دلیل تاخیر در اعلام نتایج کنکور ارشد آزاد ۹۷، صرفا بروز برخی ناهماهنگی‌ها باشد، اکنون مشخص شده که ماجرا ورای این مسائل بوده است.

نتایج نهایی ارشد پزشکی امشب اعلام می‌شود

نتایج نهایی ارشد پزشکی امشب اعلام می‌شود

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه ۵۳ هزار نفر در آزمون ارشد پزشکی شرکت کرده‌اند، گفت: نتایج نهایی این آزمون تا آخر وقت امشب اعلام می‌شود.

اولین روز مدرسه در سرپل‌ ذهاب زلزله‌زده

اولین روز مدرسه در سرپل‌ ذهاب زلزله‌زده

پس از گذشت ۱۰ ماه از زلزله کرمانشاه و خسارات ناشی از این زلزله ۵.۹ ریشتری در ساختمان‌ها و مدارس سرپل‌ذهاب، هنوز بسیاری از این مردم در کانکس و چادر زندگی می‌کنند، ولی با کمک خیرین تعدادی از مدارس بازسازی و مجدد ساخته شده‌اند که امروز ،۳۱ شهریورماه، جشن بازگشایی با حضور خانواده‌های دانش‌آموزان برگزار شد.

پربیننده ترین عناوین

ساعت کار میادین میوه و تره بار در نیم سال دوم

عضو هتاک شورای شهر نیشابور بازداشت شد

دستور دادستان کل کشور به برخورد قضایی با گروهک محارب الاحوازیه

اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد گروه پزشکی

هنرمندی که در حادثه تروریستی اهواز شهید شد

واکنش پوتین به حملۀ تروریستی اهواز

آمادگی متروی تهران برای مهرماه

استاندار خوزستان: خواب تروریست‌ها تعبیر نمی‌شود

بازداشت یکی از اعضای شورای شهر نیشابور در پی اهانت به مقدسات و عزاداران حسینی

تهران بارانی و خنک می‌شود!

مراقب کودکانه‌های دانش‌آموزان باشیم

آتش‌سوزی‌های مراتع آلمان در پی آزمایش‌ موشکی

تشریح اقدامات شهرداری در ایام محرم

مسئولان امنیتی از عوامل پشت پرده حمله تروریستی اهواز انتقام بگیرند

فقرزدایی نیازمند برنامه‌های مدون بلندمدت

کارمندان تهرانی با یک ساعت تاخیر سر کار می‌روند

تداوم تلاش دانشگاه آزاد برای خودمختاری در آموزش عالی!

اسامی شهدای حمله تروریستی اهواز

کشف ۱۰۰ تن مواد پتروشیمی در انباری در شورآباد

وضعیت تامین خون در اهواز تشریح شد

دستور دادستان کل کشور به برخورد قضایی با گروهک محارب الاحوازیهساعت24 ، 14 ساعت پیشساعت 24- دادستان کل کشور در پیامی دستور شناسایی هر چه سریعتر عناصر وابسته به جریان تروریستی حادثه امروز اهواز را صادر کرد.

ساعت کار میادین میوه و تره بار در نیم سال دومبرترین ها ، 14 ساعت پیشساعت کار ۲۲ میدان و ۲۱۹ بازار میوه و تره بار پایتخت در نیمه دوم سال اعلام شد.

بازداشت یکی از اعضای شورای شهر نیشابور در پی اهانت به مقدسات و عزاداران حسینیساعت24 ، 15 ساعت پیشساعت 24- در پی انتشار خبر تاسف بار توهین یکی از اعضاء شورای شهر نیشابور به مقدسات و عزاداران حسینی که موجی از اعتراضات عمومی را به دنبال داشت؛ رئیس کل دادگستری خراسان رضوی دستورات لازم را خطاب به دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و دادستان عمومی و انقلاب نیشابور مبنی بر رسیدگی سریع و دقیق به این مساله صادر کرد.

عضو هتاک شورای شهر نیشابور بازداشت شدساعت24 ، 15 ساعت پیشساعت 24- در پی انتشار خبر تاسف بار توهین یکی از اعضاء شورای شهر نیشابور به مقدسات و عزاداران حسینی که موجی از اعتراضات عمومی را به دنبال داشت؛ رئیس کل دادگستری خراسان رضوی دستورات لازم را خطاب به دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و دادستان عمومی و انقلاب نیشابور مبنی بر رسیدگی سریع و دقیق به این مساله صادر کرد.

اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد گروه پزشکیتابناک ، 15 ساعت پیش

استاندار خوزستان: خواب تروریست‌ها تعبیر نمی‌شودبرترین ها ، 15 ساعت پیشاستاندار خوزستان در حاشیه عیادت از مجروحان حمله تروریستی اهواز گفت: تروریست‌ها و همه کسانی که برای ایران خواب‌های بد دیده‌اند، تاکنون خواب‌هایشان تعبیر نشده است و نخواهد شد.

واکنش پوتین به حملۀ تروریستی اهوازفرارو ، 16 ساعت پیش

هنرمندی که در حادثه تروریستی اهواز شهید شدفرارو ، 16 ساعت پیش

آمادگی متروی تهران برای مهرماهبرترین ها ، 16 ساعت پیشمدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از آمادگی کامل این ناوگان برای ارائه خدمات حداکثری در آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.

تهران بارانی و خنک می‌شود!فرارو ، 17 ساعت پیشهوای تهران امروز صاف در بعد ازظهر افزایش ابر، اوایل شب، رگبار و رعد و برق و احتمال وزش باد شدید پیش بینی شده و بیشترین و کمترین دمای هوای پایتخت به ترتیب ۲۹ و ۲۰ درجه سانتیگراد اعلام شده است.

کارمندان تهرانی با یک ساعت تاخیر سر کار می‌روندبرترین ها ، 17 ساعت پیشکارمندان تمامی دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های شهر تهران تا پانزدهم مهرماه می‌توانند با تاخیر (تا ساعت 9) در محل کار خود حضور یابند و در صورت لزوم، ساعات تاخیر را به عنوان مرخصی ساعتی منظور کنند.

آمار دختران فراری در سال ۹۶فرارو ، 17 ساعت پیشمدیرکل بهزیستی استان تهران آخرین آمار دختران فراری را مربوط به سال ۹۶ عنوان کرد و گفت: حدود ۱۶۴ نفر پذیرش شدند که میانگین سنی آن‌ها ۱۱ تا ۱۶ سال است؛ همچنین بیشترین علت فرار طبق آمار اغفال است. همچنین بیشترین محل اسکان دختران فراری طبق آمار، خیابان است؛ همچنین طبق آمار اولین پیامد و تجربه پس از فرار، دستگیری توسط نیروی انتظامی گزارش شده‌است.

عضو هتاک شورای شهر نیشابور بازداشت شدتابناک ، 17 ساعت پیش

تمهیدات ترافیکی پلیس در آستانه بازگشایی مدارسبرترین ها ، 17 ساعت پیشسخنگوی ناجا از پیش بینی تمهیدات ویژه ترافیکی و انتظامی نیروی انتظامی در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: پلیس تمام سعی و تلاش خود را می‌کند تا در کنار آموزش و پرورش فضای امن و همراه با آرامشی برای دانش آموزان فراهم کند تا دانش آموزان بدون دغدغه به علم آموزی و کسب معرفت بپردازند.

وضعیت تامین خون در اهواز تشریح شدتابناک ، 17 ساعت پیش

کشف ۱۰۰ تن مواد پتروشیمی در انباری در شورآبادتابناک ، 17 ساعت پیش

اسامی شهدای حمله تروریستی اهوازتابناک ، 17 ساعت پیش

تداوم تلاش دانشگاه آزاد برای خودمختاری در آموزش عالی!تابناک ، 17 ساعت پیشدر حالی که ادعا‌های مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی و مسئولان سازمان سنجش آموزش کشور این گونه به اذهان متبادر می‌کرد که دلیل تاخیر در اعلام نتایج کنکور ارشد آزاد ۹۷، صرفا بروز برخی ناهماهنگی‌ها باشد، اکنون مشخص شده که ماجرا ورای این مسائل بوده است.

نتایج نهایی ارشد پزشکی امشب اعلام می‌شودبرترین ها ، 17 ساعت پیشرییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه ۵۳ هزار نفر در آزمون ارشد پزشکی شرکت کرده‌اند، گفت: نتایج نهایی این آزمون تا آخر وقت امشب اعلام می‌شود.

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد گروه پزشکیتابناک ، 18 ساعت پیش

En کانال گوناگون در تلگرام Goonagoon @ Facebook Goonagoon @ Google Goonagoon @ Twitter Goonagoon @ LinkedIn