شهدا عزت و اقتدار را برای ما به ارمغان آوردند

شهدا عزت و اقتدار را برای ما به ارمغان آوردند

قصرشیرین - ایرنا - فرماندار قصرشیرین گفت: شهدا و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس با رشادت های خود عزت و اقتدار را برای ما به ارمغان آوردند و ارج نهادن به مقام شامخ آن ها برای ما یک تکلیف است.

دوربین های پایش تصویری در کهگیلویه و بویراحمد نصب می شود

دوربین های پایش تصویری در کهگیلویه و بویراحمد نصب می شود

یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دوربین های پایش تصویری تا پایان امسال در تمامی شهرهای این استان و با اولویت مراکز شهرستان ها نصب و راه اندازی می شود.

ساماندهی و توانمندسازی کودکان کار ضروری است

ساماندهی و توانمندسازی کودکان کار ضروری است

قزوین-ایرنا-مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین با تاکید بر ساماندهی و توانمندسازی کودکان کار پس از جمع آوری آنان، گفت: برای انسجام بخشی در این کار ما نیازمند آمار دقیقی از وضعیت این کودکان به تفکیک ملیت ها هستیم.

65 میلیارد ریال صرف توسعه فضای سبز قشم شد

65 میلیارد ریال صرف توسعه فضای سبز قشم شد

قشم - ایرنا - مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سال گذشته هشت هکتار فضای سبز شامل کاشت و توزیع 6 هزار و 500 نخل در سطح شهر و روستاها و کاشت 15 هزار متر مربع گل های فصلی با هزینه ای برابر با 65 میلیارد ریال به فضای سبز جزیره قشم افزوده شد.

6128 کردستانی داوطلب اهدای عضو هستند

6128 کردستانی داوطلب اهدای عضو هستند

سنندج - ایرنا - کارشناس مسئول اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تاکنون 6 هزار و 128 نفر در این استان با مراجعه به این واحد و پر کردن فرم های مربوطه، داوطلب اهدای عضو شدند.

ویژه برنامه های رمضان در 40 ایستگاه مترو تهران درحال برگزاری است

ویژه برنامه های رمضان در 40 ایستگاه مترو تهران درحال برگزاری است

تهران- ایرنا- مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: در ایام ماه مبارک رمضان به ‌منظور ارائه مشاوره دینی و پاسخگویی به پرسش‌های شرعی و مذهبی مسافران طرح نسیم بهشت در 40 ایستگاه منتخب و پرتردد مترو تهران در حال برگزاری است.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری:خوزستان فقر فضای تفریحی دارد

مدیرکل امور اجتماعی استانداری:خوزستان فقر فضای تفریحی دارد

اهواز - ایرنا - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان با بیان اینکه خوزستان از فقر فضاهای تفریحی رنج می برد گفت: وجود تفریحگاه مناسب می تواند شهروندان را از آسیب های اجتماعی دور کند.

نرخ فرزندآوری در هرمزگان رو به کاهش است

نرخ فرزندآوری در هرمزگان رو به کاهش است

بندرعباس - ایرنا - مدیر کل ثبت احوال هرمزگان گفت: هر چند شاخص نرخ فرزند آوری و جایگزینی جمعیت در این استان بالاتر از میانگین کشوری بوده، اما این روند سیر نزولی داشته و رو به کاهش است.

پربیننده ترین عناوین

برداشت توت‌فرنگی در ارتفاعات استان گیلان

ترافیک روان در آزادراه کرج/باران در محورهای غربی کشور

تخلفات مجتمع‌های تجاری کاهش یافته است

طرح وارنیش دهان و دندان در مدارس ابتدایی کیش پایان یافت

مسمومیت مصرف قارچ سمی در هرمزگان گزارش نشده است

برای رفع خستگی بدن چه کنیم؟

تشریح وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها

پول نقد و ارز و طلا را در خانه نگهداری نکنید

باند سارقان مسلح منازل در شوشتر منهدم شد

موج ترافیکی صبحگاهی تا ساعت ۹ به پایان می‌رسد

سرفصل درسی رشته مطالعات ارتباطی تصویب شد

افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در دوره کاردانی به کارشناسی

آغازپرداخت وام های تحصیلی و ضروری دانشجویان

تسویه بدهی بیمه تکمیلی بازنشستگان

۴۰درصد فوتی های سوانح رانندگی مربوط به موتورسواران است

انسداد موقتی محور چالوس در روزهای میانی هفته

محموله ۹ میلیاردی کالای قاچاق در غرب تهران کشف شد

مراسم سوگند شهردار جدید تهران

دستگیری مظنون اصلی تیراندازی منجر به فوت در بازار میوه و تره بار

با ابطال مصوبات شورای شهر تهران، دیگر سنگ روی سنگ بند نمی‌شود

شهدا عزت و اقتدار را برای ما به ارمغان آوردندایرنا ، 47 دقیقه پیشقصرشیرین - ایرنا - فرماندار قصرشیرین گفت: شهدا و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس با رشادت های خود عزت و اقتدار را برای ما به ارمغان آوردند و ارج نهادن به مقام شامخ آن ها برای ما یک تکلیف است.

دوربین های پایش تصویری در کهگیلویه و بویراحمد نصب می شودایرنا ، 48 دقیقه پیشیاسوج- ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دوربین های پایش تصویری تا پایان امسال در تمامی شهرهای این استان و با اولویت مراکز شهرستان ها نصب و راه اندازی می شود.

ساماندهی و توانمندسازی کودکان کار ضروری استایرنا ، 48 دقیقه پیشقزوین-ایرنا-مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین با تاکید بر ساماندهی و توانمندسازی کودکان کار پس از جمع آوری آنان، گفت: برای انسجام بخشی در این کار ما نیازمند آمار دقیقی از وضعیت این کودکان به تفکیک ملیت ها هستیم.

65 میلیارد ریال صرف توسعه فضای سبز قشم شدایرنا ، 48 دقیقه پیشقشم - ایرنا - مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سال گذشته هشت هکتار فضای سبز شامل کاشت و توزیع 6 هزار و 500 نخل در سطح شهر و روستاها و کاشت 15 هزار متر مربع گل های فصلی با هزینه ای برابر با 65 میلیارد ریال به فضای سبز جزیره قشم افزوده شد.

6128 کردستانی داوطلب اهدای عضو هستندایرنا ، 48 دقیقه پیشسنندج - ایرنا - کارشناس مسئول اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تاکنون 6 هزار و 128 نفر در این استان با مراجعه به این واحد و پر کردن فرم های مربوطه، داوطلب اهدای عضو شدند.

ویژه برنامه های رمضان در 40 ایستگاه مترو تهران درحال برگزاری استایرنا ، 48 دقیقه پیشتهران- ایرنا- مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: در ایام ماه مبارک رمضان به ‌منظور ارائه مشاوره دینی و پاسخگویی به پرسش‌های شرعی و مذهبی مسافران طرح نسیم بهشت در 40 ایستگاه منتخب و پرتردد مترو تهران در حال برگزاری است.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری:خوزستان فقر فضای تفریحی داردایرنا ، 48 دقیقه پیشاهواز - ایرنا - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان با بیان اینکه خوزستان از فقر فضاهای تفریحی رنج می برد گفت: وجود تفریحگاه مناسب می تواند شهروندان را از آسیب های اجتماعی دور کند.

نرخ فرزندآوری در هرمزگان رو به کاهش استایرنا ، 48 دقیقه پیشبندرعباس - ایرنا - مدیر کل ثبت احوال هرمزگان گفت: هر چند شاخص نرخ فرزند آوری و جایگزینی جمعیت در این استان بالاتر از میانگین کشوری بوده، اما این روند سیر نزولی داشته و رو به کاهش است.

25 درصد جمعیت کردستان زیر 30 سال استایرنا ، 48 دقیقه پیشسنندج - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال کردستان گفت: براساس نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95 از جمعیت یک میلیون و 603 هزار و 11 نفری این استان،411 هزار و 255 نفر معادل 25 درصد یا یک چهارم جمعیت را افراد زیر 30 سال تشکیل می دهند.

شورای شهر ایراد فرمانداری را برطرف کرد/ سقف افزایش کرایه تاکسی و اتوبوس 12.5 درصد تعیین شدباشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیشعضو شورای شهر تهران با اشاره به بازگرداندن مصوبه شورای شهر درخصوص افزایش کرایه تاکسی و اتوبوس از سوی فرمانداری گفت: در جلسه دیروز ایرادات وارده رفع و نرخ‌ها اصلاح شد.

افزایش قربانیان مصرف قارچ در کشورخبرگزاری دانشجو ، 1 ساعت پیشسخنگوی اورژانس کشور گفت: تا ساعت ۱۸ امروز مجموع مراجعان به اورژانس بر اثر مسمومیت با قارچ سمی به ۱۰۱۷ نفر رسیده که ۱۱۶ تن در بیمارستان بستری هستند.

فراخوان دریافت انتقادات مسافران خط ۵ متروی تهرانخبرگزاری دانشجو ، 1 ساعت پیشفراخوان دریافت نظرات و انتقادات از مسافران خط ۵ متروی تهران و حومه

شعار حج تمتع سال 97 اعلام شدباشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیشدر جلسه شورای برنامه‌ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت، «حج، تحول روحی و اخلاقی، سبک زندگی دینی، عزت و کرامت اسلامی» به عنوان شعار حج تمتع سال 97 انتخاب و اعلام شد.

اظهارات رییس صداوسیما درباره حمایت از کالای ایرانیایسنا ، 1 ساعت پیشرییس سازمان صداوسیما با تاکید بر اینکه این رسانه حمایت از کالای ایرانی را سرلوحه کار خود قرار داده است، گفت: رسانه ملی، رسانه توسعه‌محور و پیشرفت‌مدار است و در خدمت همه نهادها در راستای حمایت از تولید ملی است.

مدیریت شهر اهواز با منابع مالی موجود سخت استمهر ، 1 ساعت پیشاهواز- رئیس شورای شهر اهواز گفت: با توجه به منابع مالی شهر اهواز، مدیریت شهری و امکان ایجاد تغییر در شهر سخت است.

فراخوان دریافت نظرات و انتقادات از مسافران خط ۵ متروی تهرانمهر ، 1 ساعت پیشفراخوان دریافت نظرات و انتقادات از مسافران خط ۵ متروی تهران و حومه

آمار قربانیان مسمومیت با قارچ به ۱۵ نفر رسیدایلنا ، 2 ساعت پیشسخنگوی اورژانس کشور از افزایش مسمومیت به دلیل مصرف قارچ خبر داد و گفت: تاکنون ۱۵ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

گفت‌وگو با طلبه اینستاگرامی حامی حیواناتایسنا ، 2 ساعت پیشصفحه اینستاگرامش، پر است از آدم‌های نیازمند. یکی کلیه لازم‌ است و دیگری پول دوا و درمانش را ندارد. دختربچه‌ای از درد دیالیز می‌گوید و پیرزن کرمانی از زیرزمینی پر از موش که محل زندگی‌اش است.

رگبار، رعدوبرق و تگرگ‌ کدام استانها را دربرمی‌گیرد؟انتخاب ، 2 ساعت پیشسازمان هواشناسی کشور اعلام کرد پیرو اطلاعیه شماره 20 یکشنبه مورخ 97/02/30 در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب، رشد ابرهای جوششی همراه با وقوع رگبار و رعد و برق و تندبادهای لحظه‌ای و شدید در مناطق زیر پیش‌بینی می‌شود که با تبدیل شدن به توفان تندری پتانسیل وقوع تگرگ و ایجاد سیلاب موقت و ناگهانی در مسیلها در مناطق زیر را دارد.

مسابقات فوتسال به مناسبت جام رمضان ایلنا ، 2 ساعت پیشمسابقات فوتسال جام رمضان به همت کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران برگزار می‌شود.

En کانال گوناگون در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn