پولادی‌سازیِ قلی‌زاده به دست کی‌روش

پولادی‌سازیِ قلی‌زاده به دست کی‌روش

پدیده فوتبال ایران در فصلی که گذشت علاوه بر درخشش در لیگ توانست درست در مهمترین مقطع و در آخرین روزهای منتهی به جام جهانی خودش را به لیست تیم ملی برای حضور در روسیه تحمیل کند.

ناامیدی رئال مادرید از جذب ستاره PSG

ناامیدی رئال مادرید از جذب ستاره PSG

به نظر می رسد رئال مادرید فعلا راهی برای جذب کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن پیش روی خود نمی بیند.

بررسی فهرست ۲۳ نفره اسپانیا برای جام جهانی

بررسی فهرست ۲۳ نفره اسپانیا برای جام جهانی

امروز فهرست نهایی اسپانیا برای جام جهانی با چند غایب بزرگ و یکی دو سورپرایز اعلام شد.

کعبی: چرا کسی از دژاگه حرفی نمی‌زند

کعبی: چرا کسی از دژاگه حرفی نمی‌زند

کعبی: چرا کسی از دژاگه حرفی نمی‌زند

انتقال ستاره خلاق برزیلی به لیورپول قطعی شد

انتقال ستاره خلاق برزیلی به لیورپول قطعی شد

اندرسون تالیسکا، ستاره برزیلی بشیکتاش با باشگاه لیورپول برای انتقال به این باشگاه به توافق دست یافته است.

همراه با تناقض‌های عجیب لیست کی‌روش

همراه با تناقض‌های عجیب لیست کی‌روش

سرمربی تیم ملی در آخرین صحبت‌های خود پیش از ترک ایران به مقصد ترکیه توجیهات خود در خصوص عدم دعوت دو ستاره مورد بحث این روزهای لیست تیم ملی را اعلام کرده است.

لیورپول، نیمار جدید را جذب می‌کند

لیورپول، نیمار جدید را جذب می‌کند

بازیکن خلاق تیم فوتبال بشیکتاش با مسئولان باشگاه لیورپول انگلیس به توافق رسید.

پربیننده ترین عناوین

تیم ملی بوکس بلاتکلیف ماند

فرشهای جام جهانی و گره ای به قدمت تمدن ایرانی

دلیل غیبت کی روش در نشست خبری بعد از بازی با ازبکستان

تیم ملی بسکتبال سه نفره زنان در گرگان اردو زد

فعالیت سبک کونگ فو توآ 21 در زنجان غیرقانونی است

تیم فوتبال ایران عازم ترکیه شد

سلطانی‌فر: تیم ملی می‌تواند در بازی با مراکش به مردم عیدی بدهد

عجیب است که نام «سید جلال» در فهرست تیم ملی دیده نمی‌شود/ این فهرست نهایی تیم ملی نیست!

چرا سید جلال و وریا خط خوردند؟

روحانی: باید به گونه‌ای بازی کنیم که از مسابقات سربلند بیرون بیاییم

کی‌روش: نفرات دعوت شده به تیم ملی بهترین‌ها هستند

چرا کریم باقری به کی‌روش فحش نمی‌دهد؟

لمپارد: پوگبا از من بهتر است اما تصمیمات ابتدایی می‌گیرد

ایران جوان‌ترین تیم گروه B

خلاصه بازی لاتزیو ۲ - اینتر ۳

هت‌تریکی که مانع شکست نشد

رونمایی از سرود تیم ملی با صدای سالار عقیلی (صوت)

رویای 20 ساله ایران در مسیر تحقق

رئال مادرید فصل را با رتبه سوم پایان رساند

شرایط سخت و عجیب و غریب این روزها برای ستاره استقلال!

پولادی‌سازیِ قلی‌زاده به دست کی‌روشبرترین ها ، 23 دقیقه پیشپدیده فوتبال ایران در فصلی که گذشت علاوه بر درخشش در لیگ توانست درست در مهمترین مقطع و در آخرین روزهای منتهی به جام جهانی خودش را به لیست تیم ملی برای حضور در روسیه تحمیل کند.

ناامیدی رئال مادرید از جذب ستاره PSGبرترین ها ، 34 دقیقه پیشبه نظر می رسد رئال مادرید فعلا راهی برای جذب کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن پیش روی خود نمی بیند.

اعلام فهرست نهایی تیم ملی آرژانتین برای جام جهانیساعت24 ، 39 دقیقه پیشساعت 24- خورخه سامپائولی ۲۳ بازیکن انتخابی تیم ملی آرژانتین را برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مشخص کرد که در این فهرست مائورو ایکاردی جایی ندارد.

بررسی فهرست ۲۳ نفره اسپانیا برای جام جهانیبرترین ها ، 42 دقیقه پیشامروز فهرست نهایی اسپانیا برای جام جهانی با چند غایب بزرگ و یکی دو سورپرایز اعلام شد.

کعبی: چرا کسی از دژاگه حرفی نمی‌زندبرترین ها ، 48 دقیقه پیشکعبی: چرا کسی از دژاگه حرفی نمی‌زند

انتقال ستاره خلاق برزیلی به لیورپول قطعی شدبرترین ها ، 49 دقیقه پیشاندرسون تالیسکا، ستاره برزیلی بشیکتاش با باشگاه لیورپول برای انتقال به این باشگاه به توافق دست یافته است.

همراه با تناقض‌های عجیب لیست کی‌روشبرترین ها ، 1 ساعت پیشسرمربی تیم ملی در آخرین صحبت‌های خود پیش از ترک ایران به مقصد ترکیه توجیهات خود در خصوص عدم دعوت دو ستاره مورد بحث این روزهای لیست تیم ملی را اعلام کرده است.

نامداری: وریا و سیدجلال فیکس تیم ملی می‌شوندساعت24 ، 1 ساعت پیشساعت 24- اشکان نامداری از قرار گرفتن نام سیدحسین حسینی در لیست استندبای تیم ملی برای بازی با ترکیه چندان ناراحت نشد و معتقد بود این دروازه‌بان به همراه علیرضا بیرانوند گزینه‌های اول و دوم کی‌روش برای بازی در جام جهانی‌ هستند.

۴۸ گل لیونل مسی در فصل ۱۸ - ۲۰۱۷برترین ها ، 1 ساعت پیش

لیورپول، نیمار جدید را جذب می‌کندباشگاه خبرنگاران ، 1 ساعت پیشبازیکن خلاق تیم فوتبال بشیکتاش با مسئولان باشگاه لیورپول انگلیس به توافق رسید.

2 فوتسالیست جوان ارومیه ای به اردوی تیم ملی دعوت شدندایرنا ، 1 ساعت پیشارومیه- ایرنا- سالار آقاپور و بلال اسمعیلی 2 فوتسالیست ارومیه ای در اردوی آمادگی تیم ملی فوتسال جوانان برای شرکت در بازی های المپیک جوانان 2018 بوینس آیرس آرژانتین حضور دارند.

لوپتگی: ایران رقیب بسیار سختی برای اسپانیا خواهد بودایرنا ، 1 ساعت پیشمادرید - ایرنا - «یولن لوپتگی» سرمربی تیم ملی‌ فوتبال اسپانیا روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی در محل ساختمان تلفنیکای مادرید، تیم ملی فوتبال ایران را پیشرفته خواند و آن را رقیب بسیار سختی برای تیمش قلمداد نمود.

مزایده 8 مجموعه ورزشی شهرداری تهران ابلاغ شدایرنا ، 1 ساعت پیشتهران- ایرنا- سازمان ورزش شهرداری تهران در نظر دارد تا 8 مجموعه ورزشی را از طریق مزایده عمومی به اشخاص حقیقی و حقوقی دارای صلاحیت واگذار کند.

مسابقات تنیس جام رمضان در اصفهان آغاز می شودایرنا ، 1 ساعت پیشاصفهان-ایرنا- مدیر مسابقات تنیس جام رمضان استان اصفهان گفت: این مسابقات با حضور 104 ورزشکار از 11 استان کشور از روز سه شنبه(فردا) در 2 بخش انفرادی و 2 نفره به میزبانی اصفهان برگزار می شود.

دارنده طلای پرتاب وزنه آسیا: فاصله با رکورد طبیعی استایرنا ، 1 ساعت پیشتهران- ایرنا- «علی ثمری» دارنده عنوان مدال طلای پرتاب وزنه قهرمانی آسیا 2017 اودیشای هند گفت: از اینکه در دومین مرحله لیگ طلایی دوم شدم و با رکود اصلی ام فاصله دارم، ناراحت نیستم و این امر کاملا طبیعی است.

سلطانی فر: در تمدید قرارداد کی روش دخالتی نداریمایرنا ، 1 ساعت پیشتهران - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه این وزارتخانه در تمدید قرارداد «کارلوس کی روش» دخالتی نداشته است، گفت: تصمیم در این خصوص بر عهده فدراسیون فوتبال است.

امکانات ورزشی شهرداری تهران در اختیار بانوان قهرمان فوتسال قرار می گیردایرنا ، 1 ساعت پیشتهران-ایرنا - معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: اماکن ورزشی شهر تهران در جهت حمایت از بانوان قهرمان فوتسال آسیا در اختیار این بانوان قرار می گیرد.

فهرست نهایی تیم ملی کرواسی اعلام شدایرنا ، 1 ساعت پیشتهران- ایرنا- «زلاتکو دالیچ» سرمربی تیم کرواسی، فهرست اولیه اعلامی خود را از 32 به 24 نفر کاهش داد و تا چهارم ژوئن، همزمان با ضرب الاجل فیفا برای اعلام فهرست نهایی 23 نفره، یک نفر دیگر را از این فهرست خارج خواهد کرد.

سلطانی فر: سهمیه آسیایی بوکس ایران قطعی نشده استایرنا ، 1 ساعت پیشتهران- ایرنا- «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان، گفت: سهمیه آسیایی بوکس ایران در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا هنوز قطعی نشده است و پس از بررسی های فنی نظر نهایی خود را در این باره اعلام خواهیم کرد.

میدان سوارکاری کرمانشاه احداث می شودایرنا ، 1 ساعت پیشکرمانشاه - ایرنا - رئیس فدراسیون سوارکاری گفت: این فدراسیون کمک می کند تا میدان سوارکاری کرمانشاه به سرانجام برسد چرا که احداث آن نقش بسزایی در توسعه این رشته اصیل و کهن خواهد داشت.

En کانال گوناگون در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn