آخرین خبرهای «اخبار خودرو»

سایپا ۱۰۰ هزار خودرو به بازار عرضه می‌کنداخبار خودرو ، 6 ساعت پیشگروه خودروسازی سایپا در طرح فروش محصولات خود كه از روز چهارشنبه 30 خرداد آغاز می‌شود، 100 هزار خودرو به بازار عرضه می‌كند. این نوشته سایپا ۱۰۰ هزار خودرو به بازار عرضه می‌کند برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

کنترل شورولت کوروت از راه دوراخبار خودرو ، 8 ساعت پیشاو یک متخصص کامپیوتر ماهر است زیرا توانسته موتورها و کنترل‌هایی را آماده کند که توسط آنها بتواند کوروت 2006 خود را از راه دور به حرکت در‌آورد. این نوشته کنترل شورولت کوروت از راه دور برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

سدان‌های لکسوس حذف می‌شونداخبار خودرو ، 9 ساعت پیش گفته می‌شود سدان ES می‌تواند جایگزین سدان GS در این خط تولید شده و به ساختار چهارچرخ فعال مجهز شود. این نوشته سدان‌های لکسوس حذف می‌شوند برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

کروز کنترل؛ آپشن ضروری و کاربردیاخبار خودرو ، 9 ساعت پیشدر سیستم‌های کروز کنترلی که کمپانی‌های خودروساز، روی خودرو نصب می‌کنند ارتباط منطقی بین دریچه گاز برقی، پدال گاز، پدال ترمز، اهرم تعویض دنده، دکمه‌های روی فرمان و ECU موتور ایجاد می‌شود. این نوشته کروز کنترل؛ آپشن ضروری و کاربردی برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

افت قیمت در برآورد خسارت خودروی تصادفی محاسبه می‌شوداخبار خودرو ، 10 ساعت پیشرواقع کارشناس بیمه که خسارت خودروی تصادفی را برآورد می‌کند، باید افت قیمت خودرو را علاوه‌بر خسارت تعمیر و صافکاری برای هر دو طرف حادثه محاسبه کند و بیمه موظف است از طریق تعهد مالی بیمه شخص ثالث آن را پرداخت کند این نوشته افت قیمت در برآورد خسارت خودروی تصادفی محاسبه می‌شود برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

بررسی دوباره طرح ساماندهی بازار خودرو در مجلس قوت گرفتاخبار خودرو ، 10 ساعت پیشدرصورت موافقت هیات‌رئیسه‌مجلس، طرح ساماندهی بازار خودرو در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد. این نوشته بررسی دوباره طرح ساماندهی بازار خودرو در مجلس قوت گرفت برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

آغاز جایگزینی ۱۸ هزار اتوبوس فرسودهاخبار خودرو ، 10 ساعت پیشدو خودروساز بزرگ کشور برای جابه‏ جایی کارکنان خود در تهران از حدود ۶۰۰ اتوبوس و مینی ‏بوس فرسوده استفاده می‏کنند! این نوشته آغاز جایگزینی ۱۸ هزار اتوبوس فرسوده برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

اوبر خستگی راننده را تشخیص می‌دهداخبار خودرو ، 10 ساعت پیشدر بعضی از چالش‌های مذکور، تقصیر اصلی متوجه رانندگان بوده و آن‌ها مهم‌ترین عامل در بروز ماجراهای تلخ معرفی شده‌اند. برای مقابله با این شرایط و به حداقل رساندن نقش منفی راننده، این شرکت اعلام کرده در فرایندهای استخدام راننده، حساسیت بیشتری به خرج داده و سابقه جنایی و تاریخچه رانندگی آنها را به‌خوبی کنترل خواهد کرد. این نوشته اوبر خستگی راننده را تشخیص می‌دهد برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

محصول جدید رنو برای بازار هنداخبار خودرو ، 10 ساعت پیشن اولین بار است که رنو RBC بر پایه پلت‌فرم کوئید شکار دوربین عکاسان شده است. قسمت جلو این MPV هفت سرنشین دارای جلوپنجره ذوزنقه‌ای نمادین رنو با بخش‌های افقی است. این نوشته محصول جدید رنو برای بازار هند برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

موجودی لاستیک‌های رادیال‌باری به کمتر از ۵هزار حلقه رسیداخبار خودرو ، 11 ساعت پیشکاهش چشمگیر تایرهای رادیال باری-‌اتوبوسی در بازار و افزایش قیمت این محصول، واردکنندگان و تولیدکنندگان تایر را به پای میز مذاکره با مسئولان سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای کشور کشاند. این نوشته موجودی لاستیک‌های رادیال‌باری به کمتر از ۵هزار حلقه رسید برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

خودروهای مشتریان مدیران‌ خودرو در راه استاخبار خودرو ، 11 ساعت پیشدر این عکس شاهد بارگیری محصولات شرکت مدیران‌ خودرو از کارخانه به‌منظور تحویل به مشتریانی هستیم که موعد تحویل سفارش‌آنها فرا رسیده است‌. این نوشته خودروهای مشتریان مدیران‌ خودرو در راه است برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

بالاترین سهم بازار خودروی سواری کشور در اختیار ایران‌ خودرو استاخبار خودرو ، 11 ساعت پیشایران‌ خودرو با تولید 98هزارو20دستگاه خودرو در دوماه ابتدای سال، برتری خود را در بازار كشور حفظ كرده است و جایگاه نخست در بازار محصولات سواری را در اختیار دارد. این نوشته بالاترین سهم بازار خودروی سواری کشور در اختیار ایران‌ خودرو است برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

کیت خاص مرسدس برای سامورایی!اخبار خودرو ، 11 ساعت پیشخودرو مورد بررسی ما مزدا6 مدل 2007 میلادی است که اتاق بزرگ‌تر و استایل عضلانی‌تری دارد. این خودرو که پلاک ملی را بر خود دارد، متعلق به یکی از سفارت‌خانه‌های کشور است و مالک کنونی، آن را خریداری کرده و سپس موفق شده ‌است پلاک ملی برای آن دریافت کند. این نوشته کیت خاص مرسدس برای سامورایی! برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

هدیه ۱۵میلیون‌ تومانی برای خریداران النترااخبار خودرو ، 11 ساعت پیشمتاسفانه این روزها باتوجه به شرایط پیش آمده در روابط بین‌الملل، شریک کره‌ای به‌‌رغم سرمایه‌گذاری چند‌میلیون دلاری در زمینه تجهیز و راه‌اندازی خط تولید محصولات هیوندای در ایران ازجمله هیوندای‌ i10، i20، اکسنت، النترا، توسان و سانتافه، اقدام به قطع همکاری کرده است. این نوشته هدیه ۱۵میلیون‌ تومانی برای خریداران النترا برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

ترمز رشد سهام خودرویی‌ها کشیده شداخبار خودرو ، 12 ساعت پیشروز گذشته بازار سرمایه برای سومین روز متوالی، رشد خیره‌کننده‌ای را پشت سر گذاشت اما گروه خودرویی در کلیت خود نتوانست مانند دو روز دیگر به رشد خود ادامه دهد. این نوشته ترمز رشد سهام خودرویی‌ها کشیده شد برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

شرایط جدید فروش محصولات میتسوبیشی اعلام شداخبار خودرو ، 12 ساعت پیشنماینده رسمی میتسوبیشی شرایط جدید فروش محصولات خود را اعلام کرد. این نوشته شرایط جدید فروش محصولات میتسوبیشی اعلام شد برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

زیان ۳۷ میلیاردی پرشیا خودرو در فروش سه‌ماهه پایانی سال ۹۶اخبار خودرو ، 14 ساعت پیشحدود 15درصد از تولید و فروش ب‎ام‎و در آمریکا انجام می‎شود اما ایران حداکثر میزبان 0.2درصد از فروش این شرکت است این نوشته زیان ۳۷ میلیاردی پرشیا خودرو در فروش سه‌ماهه پایانی سال ۹۶ برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

ارز «مازاد» نداریم که به واردکنندگان خودرو بدهیماخبار خودرو ، 14 ساعت پیشواردکنندگان به تخصیص ارز 6500 تومانی هم راضی هستند. این نوشته ارز «مازاد» نداریم که به واردکنندگان خودرو بدهیم برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

چینی ‏ها رفتنی می‌شوند؟اخبار خودرو ، 14 ساعت پیشنجفی‎منش: خودروسازان چینی هم دیگر حاضر به فروش قطعه به ما نیستند این نوشته چینی ‏ها رفتنی می‌شوند؟ برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

مرحله جدید فروش خودروی فولگس واگن تیگوان ۲۰۱۸ در ایراناخبار خودرو ، 1 روز پیشماموت خودرو اعلام کرده است نظر به استقبال از خودروی تیگوان، این شرکت به عنوان نماینده رسمی فولکس واگن در ایران؛ دور جدید پیش فروش این خودرو را آغاز می‌کند. این نوشته مرحله جدید فروش خودروی فولگس واگن تیگوان ۲۰۱۸ در ایران برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.