آخرین خبرهای «اعتدال»

احتمال فرود اضطراری و زنده بودن مسافران ART؟!اعتدال ، 4 هفته پیشدر حالی که سازمان هواپیمایی با قطعیت، خبر از«سقوط» هواپیمای ای تی آر داده که صحبت از سقوط قطعی، مستلزم کشف لاشه است؛ بنابراین همچنان احتمال فرود اضطراری هواپیما و زنده ماندن مسافران وجود دارد.

درباره‌ی عدالت ما عقب‌مانده هستیماعتدال ، 4 هفته پیشدر جریان ‌گله‌ها و شِکوه‌های مردم هستیم/انتقاد مردم، فقط از دولت و مجلس و قوه‌ی قضائیه نیست؛ نه، ممکن است از شخص حقیر هم انتقاد داشته باشند

عابدزاده مسئول تشکیل ستاد بحران شداعتدال ، 4 هفته پیشوزیر راه و شهرسازی طی حکمی به رئیس سازمان هواپیمایی کشور خواستار تشکیل ستاد بررسی سانحه و ۱۱ گروه تخصصی همراه در روز جاری شد.

هواپیمای سقوط کرده از عمر ناوگان ایران نیز پیرتر بوداعتدال ، 4 هفته پیشهواپیمای ATR سقوط کرده شرکت هواپیمایی آسمان ۲۵ سال سن داشت و حتی از میانگین سنی فعلی ناوگان ایران نیز هواپیمای پیرتری به حساب می‌آمد.

پروازهای ناتمام ایرانیان در سه دهه اخیراعتدال ، 4 هفته پیشبیش از ۱۱۰ سال از پرواز نخستین هواپیما در آسمان می گذرد، پروازی که خیلی زود به ایران هم رسید تا مقابل شاه قاجار خودنمایی کند، از آن پرواز تا کنون هزاران پرواز در ایران انجام شده که تعداد اندکی از آنها منجر به سقوط شده است، در این گزارش به مرگ بارترین حوادث هوایی از دهه هفتاد تاکنون اشاره شده است.

هواپیمای آسمان مشکل رادار هواشناسی داشتاعتدال ، 4 هفته پیشیک مهندس پرواز در خصوص هواپیمای سقوط کرده شرکت آسمان گفت: تعیین علت دقیق سقوط هواپیما تنها پس از بررسی جعبه سیاه قابل اعلام است.

بهترین گزینه برای تبلیغات در اینستاگراماعتدال ، 4 هفته پیشحتی اگر یک کاربر معمولی اینستاگرام هم باشید باز از قابلیت‌های جدید و جذاب اینستاگرام به ‌وجد می‌آیید و دوست دارید در این دنیای پر از رنگ و صدا، خود را بیشتر از سایرین نشان دهید. این اتفاق اما برای کسب‌وکارها فرصت‌های بی‌نظیری را فراهم آورده است.

عکسی عجیب از جلسه ستاد بحران در فرودگاه یاسوجاعتدال ، 4 هفته پیشبیشتر به جلسه مدیریت گوشی موبایل شبیه تا مدیریت بحران

عقب‌گرد دلار به کمتر از ۴۷۰۰ توماناعتدال ، 4 هفته پیشدر بازار امروز - یکشنبه - قیمت دلار آمریکا در ادامه روند کاهشی خود ۱۱۱ تومان دیگر هم پایین آمد و سکه تمام طرح جدید نیز با کاهش نامحسوس ۳۰۰۰ تومانی به رقمی معادل یک میلیون و ۴۹۷ هزار تومان رسید.

کایپتان هواپیمای سقوط کرده/ تصویراعتدال ، 4 هفته پیش"حجت الله فولاد" خلبان باتجربه پرواز آسمان، در پرواز یاسوج به تهران در سال ١٣٩٢، با از كار افتادن موتور شماره٢ هواپیمای ATR72، در شرایط اضطراری قرار گرفته بود اما توانست هواپیما را به سلامت در فرودگاه یاسوج به زمین بنشاند. این بار اما تجربه هم به کار وی نیامد و هواپیما با کوه دنا برخورد و سقوط کرد.

طنز/ آخرین مصاحبه با محمود احمدی‌نژاداعتدال ، 4 هفته پیش

سرقت عجیب و مشکوک از بانک تجارت مشهداعتدال ، 4 هفته پیشحدود ساعت ۱۱:۳۷ صبح روز گذشته، موتورسواری که چهره‌اش را پوشانده بود در خیابان نخریسی و نزدیک میدان بسیج در شهر مشهد توقف کرد.

هواپیمای سقوط کرده، 5 بهمن از میانه راه بازگشته بود/ تصویراعتدال ، 4 هفته پیشهواپیمای ATR سقوط کرده شرکت آسمان اوایل ماه جاری نیز به دلیل نقص فنی یکی از پروازهای خود را نیمه تمام گذاشته است.

سایت فرودگاه مهرآباد از دسترس خارج شداعتدال ، 4 هفته پیشدرپی سقوط هواپیمای شرکت هواپیمایی آسمان به مقصد یاسوج، سایت فرودگاه مهرآباد از دسترس خارج شد.

کلیه مسافران پرواز سقوط کرده جان باخته‌انداعتدال ، 4 هفته پیشیک مقام مسئول شرکت آسمان تایید کرد که کلیه مسافران پرواز سقوط کرده جان باختند.

درآمدی که نصیب آموزش و پروش نشداعتدال ، 4 هفته پیش

تشکیل کمیته بحران در سازمان هواپیمایی کشوراعتدال ، 4 هفته پیشسخنگوی سازمان هواپیمایی کشور از تشکیل جلسه کمیته بحران در سازمان هواپیمایی کشور برای بررسی جزییات سقوط هواپیمای آسمان خبر داد.

هواپیمای سقوط کرده ۶۰ مسافر و ۶ کروی پرواز داشتاعتدال ، 4 هفته پیشیک مقام مسئول شرکت آسمان با بیان این‌که هواپیمای سقوط کرده از مدل ATR۷۲ بوده است اعلام کرد: این هواپیما جزو مدل ATR‌های جدید نبوده و از گذشته در ناوگان هواپیمایی آسمان پرواز می‌کرده است.

هواپیمای سقوط کرده قبلا هم قربانی گرفته بوداعتدال ، 4 هفته پیشهواپیمای مسافربری تهران یاسوج درحالی صبح امروز در سمیرم اصفهان سقوط کرد که اطلاعات پروازی نشان می‌دهد این هواپیما پیشتر نیز در جهان سوانحی را تجربه کرده است.

کانادا یک ژنرال میانمار را تحریم کرداعتدال ، 4 هفته پیشکانادا اعلام کرد که یک ژنرال میانمار را که در سرکوب‌های ارتش این کشور علیه مسلمانان روهینجا نقش داشته است، تحریم کرد. از سوی دیگر میانمار و بنگلادش مقدمات بازگرداندن آوارگان روهینجایی را آغاز کردند.