منابع خبری

آخرین خبرهای «اعتدال»

حضور زنان در ورزشگاه ها یک مطالبه ملی استاعتدال ، 6 ساعت پیشسیدرضا صالحی امیری

رهبری: اشتباه کردم اجازه مذاکره با آمریکا را دادماعتدال ، 6 ساعت پیشپیرو سخنان رهبر انقلاب که در تاریخ ۲۲ مردادماه در جمع هزاران تن از اقشار مختلف مردم بیان شد، از آنجایی که برخی از حاضران درباره‌ فرازی از سخنان ایشان دچار ابهام شدند و به دنبال آن، این فراز انعکاس تحریف شده‌ای در رسانه‌ها یافت،جمله تحریف شده منتسب به رهبر انقلاب در دیدار ۲۲ مرداد ماه تکذیب و اصل آن منتشر شد.

جهانگیری: مذاکره با آمریکا پذیرفتنی نیستاعتدال ، 14 ساعت پیشمعاون اول رییس جمهوری گفت: به تصدیق غالب نخبگان کشور در مقطع کنونی با توجه به سیاست های خصمانه و توأم با بی احترامی دولت آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران مذاکره با این کشور پذیرفتنی نیست.

دستور جدید روحانی به وزرا و کمرگ درباره ارزاعتدال ، 14 ساعت پیشرئیس جمهور، تلاش برای افزایش تولید، صادرات و اشتغال در کنار تنظیم بازار و شفاف سازی امور را بالاترین عبادت و انقلابی بودن دانست و به بانک مرکزی، گمرک و وزرای کابینه دستور داد تمام فعالیتهای خود را به مردم گزارش و اطلاعات دهند تا بدانند ارز به چه کسانی داده می شود و چگونه هزینه می‌شود./مسایل مهمی از لحاظ حقوقی با عراق داریم که حل و فصل نشده است و باید پیگیری شود

مهاجم باسابقه بالاخره از استقلال جدا شداعتدال ، 14 ساعت پیشمهاجم فصل گذشته استقلال تهران از جمع آبی پوشان جدا شد.

بازیکن تازه وارد در لیست فروش استقلالاعتدال ، 14 ساعت پیشبازیکنی که انتظار می‌رفت به ستاره آبی‌ها تبدیل شود با توجه به مصدومیت در لیست فروش این باشگاه قرار خواهد گرفت.

جواد خیابانی راهی بیمارستان شداعتدال ، 14 ساعت پیشگزارشگر پر بحث بازی‌های فوتبال راهی بیمارستان شد.

حال و هوای امروز بورس، نوسانات غیرمنتظرهاعتدال ، 14 ساعت پیشبورس تهران همچنان شاهد نوسان غیر منتظره قیمت‌هاست. در حالی که یک روز معامله‌گران افزایش فزاینده قیمت‌ها را تجربه می کردند روز دیگر با کاهش قیمت‌ها مواجه هستند.

جنتی: دادگاه مجرمان اقتصادی باید علنی باشداعتدال ، 14 ساعت پیشدبیر شورای نگهبان با تأکید بر اینکه قضات دادگاه مجرمان اقتصادی نباید تهدید و تطمیع پذیر باشند گفت: این دادگاه‌ها باید علنی، قاطع و سریع النتیجه باشد.

چرخه مُد در سینمای ایران/ عکس طنزاعتدال ، 14 ساعت پیش

ویدئو/ عجب سارقان خیرخواهی!اعتدال ، 14 ساعت پیش

تلاش اروپا برای مهار چین در بهره گیری از فرصت بحران ایراناعتدال ، 17 ساعت پیشوزیر خارجه اتریش به همتایان غربی خود نسبت به نقش انحصاری چین در عرصه سیاست و اقتصاد ایران هشدار داد و گفت: اقدامات زیادی در دست پیگیری است تا از تبدیل بحران ایران به یک رویارویی کامل جلوگیری شود.

هشدار محسن هاشمی درباره "بهمن" اعتراضات مردماعتدال ، 17 ساعت پیشمحسن هاشمی گفت: اواخر سال با بحران فقیرتر شدن بسیاری از مردم مواجه خواهیم شد. قبل از رسیدن "بهمن"، صدای بهمن اعتراضات را بشنویم.

مشارکت روسیه، ایران و ترکیه برای دور زدن تحریم های آمریکااعتدال ، 17 ساعت پیشدر حال حاضر هر سه کشور روسیه، ترکیه و ایران تحت تحریم‌های اقتصادی آمریکا قرار دارند و به همین دلیل ارزش برابری پول ملی آنها در مقابل دلار آمریکا سیر نزولی به خود گرفته است.

استفاده ابزاری احمدی نژاد از ناکارآمدی دولتاعتدال ، 17 ساعت پیش

تداوم بارش پراکنده در گیلان و مازندراناعتدال ، 17 ساعت پیشمدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش پراکنده در استان‌های گیلان و مازندران گفت: در برخی نقاط استان‌های قم، مرکزی و همدان طی امروز و فردا (۲۴ و ۲۵ مرداد) در برخی ساعات گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

ریزش مرگبار معدن طلا در ورزقاناعتدال ، 18 ساعت پیش‌معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور از ریزش معدن طلا در ورزقان آذربایجان شرقی خبر داد.

دعوت پوتین از رهبر کره شمالی برای سفر به مسکواعتدال ، 18 ساعت پیشرئیس جمهوری روسیه آمادگی خود را برای دیدار با رهبر کره شمالی اعلام کرد.

روزی که بحرین از ایران جدا شداعتدال ، 18 ساعت پیشدر روز ۲۳ مرداد ۱۳۵۰ جزیره بحرین، استان چهاردهم ایران در پی جدایی از سرزمین مادری اعلام استقلال کرد.

سرباز ربوده شده مرزبانی آزاد شداعتدال ، 19 ساعت پیشمدیر کل امور مرزی وزارت کشور از آزادی سعید براتی یکی از سربازان ربوده شده در مرز میرجاوه که سال گذشته در درگیری با اشرار ربوده شده بود، خبر داد.