آخرین خبرهای «اعتدال»

جلسه سران قوا برای مقابله با جنگ روانی آمریکااعتدال ، 6 ساعت پیشجلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی، صبح سه‌شنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور و با حضور رؤسای قوای مقننه و قضائیه تشکیل شد.

شگفتی بزرگ، ضربه سامورایی به کلمبیای 10نفرهاعتدال ، 6 ساعت پیشتیم ملی فوتبال ژاپن در نخستین بازی اش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه توانست کلمبیا ۱۰ نفره را شکست دهد.

واکنش تند سپاه به نامه فعالان سیاسی درباره مذاکره با آمریکااعتدال ، 10 ساعت پیشفرمانده سپاه تصریح کرد: از لحاظ علمی توان افزایش برد موشک‌ها را داریم ولی فعلا سیاست ما افزایش برد موشک ها نیست زیرا در هیمن برد ۲۰۰۰ کلیومتری بسیاری از اهداف است استراتژیک دشمنان قرار دارد که همین برد امنیت ج ا ا را فراهم می کند

در دولت و شخص رییس‌جمهور ضعفی اساسی وجود دارداعتدال ، 10 ساعت پیشمحمدرضا تاجیک

مسئولین نظام پشت مفسدان اقتصادیاعتدال ، 10 ساعت پیشکسانیکه باید بازار را کنترل و مدیریت کنند، سکوت کرده‌اند! اما دلیل سکوت آن‌ها جای بحث دارد. آیا سکوت کرده‌اند تا نظام را ناکارآمد جلوه دهند؟ و مردم را عصبانی کنند و به خیابان‌ها بیاورند؟

ایدئولوژی اسلامی از دید دکتر شریعتیاعتدال ، 10 ساعت پیش«او اسلام را تنها راه نجات و سعادت دنیوی و اخروی می‌دانست و راه‌های سوسیالیسم، کاپیتالیسم و لیبرالیسم را بیراهه می‌دانست. او همه بهترین‌ها و سمبل‌های آرمانی را در مکتب اهل بیت(ع) می‌دانست. آنها سمبل اعلای ایمان، آگاهی، مسئولیت، رهبری راستین، عرفان، حکمت، جهاد وشهادت هستند و ارزشها و راه آنها برای همه عصرها و نسل‌ها بهترین مانیفست فکری، عملی و مبارزاتی است.»

بیانیه دولت سوئیس درباره سفر روحانیاعتدال ، 10 ساعت پیشدولت سوئیس ضمن اعلام سفر رییس‌جمهور ایران به این کشور در بیانیه‌ای تصریح کرد: سفر حسن روحانی به سوئیس فرصتی را برای رایزنی درباره نقشه راه تقویت روابط دو کشور فراهم می‌کند.

کج شدن مقبره شاه‌عبدالعظیم بدلیل زلزله‌ خاموشاعتدال ، 11 ساعت پیشدر سال ۸۴ بیشینه فرونشست زمین ۱۷ سانتی‌متر در سال بود که در سال ۹۲ به بیش از یک میلیمتر در روز رسید، یعنی سالانه ۳۶ سانتی‌متر زمین فرونشست می‌کند. و وسعت آن در نقاط مختلف شهر گسترش یافته و به سمت مناطقی راه یافته که در گذشته میزان فرونشست کمتری داشت.

تحویل تاکسی در کمتر از دوهفته به مشتریاناعتدال ، 11 ساعت پیشبارگیری اولین خودروهای مشتریان مطابق نوبت فاکتور و بر اساس هماهنگی، انجام شده و به شهرهای مختلف کشور ارسال شده تا شاهد تغییر جدیدی در حوزه ناوگان حمل و تقل عمومی کشور باشیم.

متخلفان اقتصادی نظاره‌گر دعوای مسوولان!اعتدال ، 11 ساعت پیشدر حالیکه وقوع تخلف در روند واردات خودرو تایید شده، مناقشه دو سازمان مسوول در رابطه با هک شدن یا نشدن سایت وزارت صنعت، اصل موضوع را به حاشیه برده است؛ در حالیکه فارغ از روش تخلف، این اصل تخلف است که اتفاق افتاده و باید عوامل آن معرفی و با آن‌ها برخورد شود.

فناوری‌های مورد استفاده در در جام جهانی/ تصاویراعتدال ، 11 ساعت پیشمسابقات جام جهانی 2018 با کمک فناوری‌های گوناگونی در حال برگزاری است که به انجام دقیق‌تر بازی‌ها کمک می‌کنند.

درخواست جالب یک بازیگر از مدافع اسپانیا/ تصویراعتدال ، 11 ساعت پیشدرخواست جالب کامبیز دیرباز(بازیگر) از جرارد پیکه پس از گل‌به‌خودی مدافع بارسا برابر رئال مادرید

مدافع کره ادامه جام جهانی را از دست داداعتدال ، 12 ساعت پیشپارک جو هو به دلیل مصدومیت و پارگی همسترینگ ادامه جام جهانی را از دست داد.

تمدید تحریم‌های اروپا علیه روسیهاعتدال ، 12 ساعت پیشاتحادیه اروپا تحریم‌هایش علیه روسیه که در سال ۲۰۱۴ در واکنش به الحاق شبه جزیره کریمه به خاک روسیه اعمال شد، برای یک سال دیگر تمدید کرد.

گفت و گوی لاوروف و پامپئو درباره سوریه و کره‌اعتدال ، 12 ساعت پیشوزیر خارجه روسیه تماس تلفنی‌ با همتای آمریکایی خود برای بررسی پرونده‌های سوریه و شبه جزیره کره برقرار کرد.

تأسف توکیو نسبت به رزمایش موشکی روسیهاعتدال ، 12 ساعت پیشدولت ژاپن نسبت به برگزاری رزمایش روسیه در یک جزیره مورد مناقشه بین دو کشور و استفاده از موشک در این مانور نظامی ابراز تأسف کرد.

امارات: نیروهای فرانسه در یمن حضور ندارنداعتدال ، 12 ساعت پیشوزیر مشاور امارات در امور خارجه این مساله را تکذیب کرد که گزارش‌های رسانه‌ای مبنی بر حضور نیروهای فرانسوی در خاک یمن صحت داشته باشد.

خودنمایی بچه مایه دارهای تهران/ ویدئواعتدال ، 12 ساعت پیش

شرط کردها برای پیوستن به هر ائتلافاعتدال ، 13 ساعت پیشیک رهبر کرد در کرکوک تاکید کرد که شرط کردها برای پیوستن‌ به ائتلاف‌های سیاسی در بغداد برای تشکیل دولت جدید عراق این است که خواسته‌های کردها اجرایی شود.

وزارت صنعت چه چیزی را تکذیب می‌کند؟اعتدال ، 13 ساعت پیشسازمان بازرسی کل کشوردر اطلاعیه‌ای به تکذیبیه روز گذشته وزارت صنعت، معدن و تجارت که طی آن صحبت‌های ناصر سراج درباره هک شدن سایت وزارت صنعت و ورود ۵۰۰۰ خودروی مدل بالا به کشوررا رد کرد بود، واکنش نشان داد.