آخرین خبرهای «اقتصاد آنلاین»

دو فهرست قیمت در آشفته بازار لوازم خانگیاقتصاد آنلاین ، 1 ساعت پیشبرخی از فعالان بازار امین حضور بخصوص آنهایی که فاکتورهای خرید و فروششان با هم تطابق نداشت از سه‌شنبه شب تصمیم گرفتند روز چهارشنبه کرکره مغازه‌های خود را بالا نبرند تا گشت مشترک تعزیرات سراغ آنها نیاید.

سکه از ابتدای هفته چقدر گران شد؟اقتصاد آنلاین ، 1 ساعت پیشطی هفته جاری قیمت طلا و سکه بازار تقریبا آرامی را پشت سر گذاشت و تنها روز یکشنبه همزمان با اوج گرفتن نرخ دلار بازار آزاد، قیمت سکه تا حدودی هیجانی شد.

نرخ درج‌شده در بازار ثانویه - سامانه نیما +جدولاقتصاد آنلاین ، 1 ساعت پیشبالاترین نرخ درج‌شده در بازار ثانویه - سامانه نیما؛ دلار ۸۰۰۰ تومان و یورو ۹۴۰۰ تومان شد.

حضور ایران در سوریه قانونی استاقتصاد آنلاین ، 2 ساعت پیشسفیر روسیه در تهران در گفتگو با یک رسانه روس حضور ایران در سوریه را قانونی برشمرده و فشار بر روی تهران را بی نتیجه خواند.

شام زودهنگام موجب کاهش ریسک سرطان می‌شوداقتصاد آنلاین ، 2 ساعت پیشمطالعه جدید نشان می دهد خوردن آخرین وعده غذایی قبل از ساعت ۹ شب یا حداقل دو ساعت قبل از رفتن به رختخواب می تواند ریسک ابتلا به سرطان های سینه و پروستات را کاهش دهد.

قابلیت جدید حذف دستی فالوورهای مزاحم از اینستاگراماقتصاد آنلاین ، 2 ساعت پیشقابلیتی که مدت‌هاست از آن حرف زده می‌شود، وارد فاز اجرایی شده است.

مهلت ۴۸ساعته بانک مرکزی روبه‌ اتمام استاقتصاد آنلاین ، 2 ساعت پیشبانک مرکزی اعلام اسامی کامل دریافت‌کنندگان ارز دولتی را آنقدر به تعویق انداخت تا در نهایت دادستانی به ماجرا وارد شد و زمان ۴۸ ساعته‌ای برای این موضوع تعیین کرد. با این حال مشخص نیست که با این هشدار بانک مرکزی لیست را اعلام می‌کند یا خیر؟ در این بین یکی از ابهامات اصلی این است که آیا بانک مرکزی به خواست خود اسامی را کامل اعلام نمی‌کند و یا با محدودیت مواجه است؟

عطر قهوه موجب تقویت عملکرد تحلیلی می‌شوداقتصاد آنلاین ، 2 ساعت پیشبه گفته محققان، قهوه علاوه بر تقویت سلامت جسمی، به عملکرد بهتر افراد در مهارت های تحلیلی هم کمک می کند.

اسپاتیفای قابلیت جدیدی به پلت‌فرم‌اش افزوداقتصاد آنلاین ، 2 ساعت پیشاپلیکیشن پخش آنلاین موسیقی اسپاتیفای (spotify) قابلیت جدیدی را به پلت‌فرم خود افزوده است تا کاربران حتی درصورت حذف حافظه پنهان گوشی، بتوانند به تاریخچه دانلودهای خود دسترسی پیدا کنند.

پیشنهاد تشکیل «تیم اقتصادی نظام»اقتصاد آنلاین ، 2 ساعت پیشتلاش دولت برای تغییر تیم اقتصادی دولت و ترمیم کابینه به مراحل آخر خود رسیده است. آن گونه که رییس دفتر رییس‌جمهور خبر داده، حتی نام برخی افراد برای پست‌های مورد نظر مشخص شده و حسن روحانی مشغول بررسی صلاحیت آنهاست. اما سوال اینجاست که تغییرات در چه راستایی باید حرکت کند که نتیجه بخش باشد و آیا صرفا با تغییر افراد اوضاع اقتصادی کشور بهبود خواهد یافت؟

تصمیم ۳خریدار بزرگ درمورد ادامه خرید نفت از ایران چیست؟اقتصاد آنلاین ، 4 ساعت پیشموانعی که آمریکا بر سر راه ایران در مبادی صادرات نفت چیده بود، با همکاری ایران و مشتریان نفتی‌اش یکی پس از دیگری در مرز برداشته شدن قرار دارند، به طوریکه پس از درخواست آمریکا از مشتریان نفت ایران برای به صفر رساندن میزان خرید نفت، زمزمه‌های معافیت آمریکا به برخی کشورها به گوش می‌رسد و از همه مهم‌تر چین که بزرگ‌ترین مشتری نفت ایران است پرچم مخالفت خود با آمریکا را بالا گرفته است.

مکمل‌ها، تاثیری روی رشد موها دارند؟اقتصاد آنلاین ، 5 ساعت پیشچند سالی است که حسابی پر‌طرفدار شده‌اند و در هر خانه‌ای می‌توان یک قوطی از آنها را پیدا کرد. خانم‌ها بیش از آقایان به دنبال خریدش هستند و حسابی پرس و جو می‌کنند تا بهترینش را بخرند.

قطعی‌برق،‌ بدون بیمه خسارتاقتصاد آنلاین ، 5 ساعت پیشخاموشی‌های مکرر برق در روزهای اخیر بالاخره طاقت خیلی‌ها را طاق کرد و به همین بهانه صدای اعتراض جماعت زیادی که به خاطر قطعی برق، خسارت دیده بودند، بلند شد.

طلا نفروشید!اقتصاد آنلاین ، 5 ساعت پیشسکه‌های پیش‌فروش به بازار عرضه شد، اما قیمت پایین نیامد. این رفتار عجیب بازار درحالی رخ داد که تا قبل از ظهر دیروز سکه اندکی ارزان شد، اما ظرف یک ساعت دوباره ١٠٠‌هزار تومان گران شد.

تخصیص ارز دولتی به 600 شرکت جدیدالولادهاقتصاد آنلاین ، 5 ساعت پیشاز دیدگاه حسابداران هر فعل و انفعال مالی باید توازن داشته باشد که در غیر‌این‌صورت باید در جست‌وجوی بی‌توازنی برآمد. حسابداری و اقتصاد را دوقلوهای ناسازگار تلقی می‌کنند؛ زیرا حسابداری بیش از آنکه بر مبنای فرض و اما‌و‌اگر استوار باشد، به واقعیت فعلی و نه آنچه باید باشد، تکیه دارد.

8 تماس بی‌پاسخ ترامپ برای گفت‌وگو با روحانیاقتصاد آنلاین ، 5 ساعت پیشدقیقا 10 ماه بعد از اتفاق، به رسانه‌ها درز پیدا کرد؛ هشت‌بار تلاش تیم دونالد ترامپ برای تماس با رئیس‌جمهوری ایران. دو ماه مانده به دور جدید اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل، رئیس دفتر رئیس‌جمهوری صلاح دیدند تا به رسانه‌ها و افکار عمومی خبر بدهند که در حاشیه دور قبلی مجمع، ترامپ هشت‌بار تلاش کرده تا با روحانی صحبت کند، اما پاسخ حسن روحانی منفی بوده است.

ارز 7500 تومانی وارد سامانه «نیما» شداقتصاد آنلاین ، 6 ساعت پیش سامانه نیما چندی است پذیرای بازار ثانویه ارز شده است. کالاهای گروه سه می‌توانند ارز مورد نیاز برای واردات را از طریق این سامانه به قیمت هفت‌هزارو 500 تومان تهیه کنند.

لامپ‌هایی که تا صبح روشن می‌مانند +تصاویراقتصاد آنلاین ، 11 ساعت پیشصنعت برق از صنایع زیر بنایی است و گردش چراغهای اقتصادی و نیز تامین رفاه اجتماعی به استمرار آن وابسته است و هرگونه اختلال در تامین برق کافی، مشکلاتی را در عملکرد صنایع موجود بوجود خواهد آورد. تولید و تامین برق، بسیار گران و پرهزینه است و ما می توانیم با مصرف منطقی آن در ساعات اوج مصرف و همچنین ساعات کاهش بار از هدر رفتن سرمایه ملی جلوگیری کنیم.

مصرف این داروها در تابستان مرگ آور است!اقتصاد آنلاین ، 12 ساعت پیش داروهای ضد افسردگی تغییراتی را در شیمی مغز ایجاد کرده و بر انتقال دهنده های عصبی موجود در آن تاثیر می گذارند. این شرایط می تواند در تنظیم دما تداخل ایجاد کرده و موجب تعریق بیش از حد شود.

ادعای سقوط رتبه تلگرام در ایران و جهان اقتصاد آنلاین ، 13 ساعت پیشبراساس اعلام معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی فعالیت کاربران ایرانی در تلگرام ۴۵ درصد کاهش یافته است.