آخرین خبرهای «اقتصاد نیوز»

استدلال های جالب کیهان برای اعتماد به روس‌ها؛ روسیه آن شوروی سابق نیست!اقتصاد نیوز ، 1 ساعت پیشاقتصادنیوز: کیهان در سرمقاله خود با عنوان«آیا به روسیه می‌توان اعتماد کرد؟» خواهان اعتماد دولتمردان به این کشور شد.

فضای مجازی، عوام‌گرایی و اقتصاداقتصاد نیوز ، 1 ساعت پیش​سیاستمدار ایرانی، به‌طرز بی‌سابقه‌ای اسیر عوام‌گرایی شده و به نحو روز افزونی تصمیماتی اتخاذ می‌کند تا خشنودی لحظه‌ای مردم را به دست آورد؛ فارغ از آنکه در آینده این تصمیمات آثار سوء جدی و زیان گسترده‌ای برای همین مردم به دنبال داشته باشد. بخشی از علت این امر، به جهت‌گیری محتواهای تولیدشده در فضای مجازی برمی‌گردد. فضای مجازی یک ضرورت دنیای امروز است.

حذف آموزه‌های وهابیت از کتب درسی عربستان با دستور محمد بن سلماناقتصاد نیوز ، 2 ساعت پیشاقتصادنیوز: یک رسانه عربی گزارش داد در پی گسترش نفوذ تفکر لیبرالیسم در دستگاه حاکمه سعودی به ویژه با ولیعهدی محمد بن سلمان، دولت عربستان برنامه‌های آموزشی تحت عنوان «آگاهی اسلامی» (ان هم براساس آموزه‌های فرقه وهابیت) را از مدارس حذف کرد.

اعتراف می‌کنم از وقوع کودتای ترکیه اطلاع داشتیم اما به اردوغان کمک نکردیماقتصاد نیوز ، 2 ساعت پیشاقتصادنیوز: کودتای سال 2016 ترکیه تبدیل به معمایی شده. عده‌ای این کودتا را یک طرح آمریکایی می‌دانند و برخی نیز معتقدند اساسا رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه خود در پشت پرده این کودتا بوده و با این کار سعی داشته مخالفانش را قلع و قمع کند. حالا یکی از مقامات ارشد اروپا جزئیات جدیدی از این کودتای مشکوک را آشکار کرده است.

اصلاح‌طلبان سوپاپ اطمینان نظامند!اقتصاد نیوز ، 2 ساعت پیشرضا خاتمی در گفت وگو با روزنامه همشهری گفت: وقت گفت‌و‌گوی منصفانه با مردم است.

اسپانسر دیدار پوتین و ترامپ که بود؟اقتصاد نیوز ، 3 ساعت پیشهزینه های مالی دیدار ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و همتای آمریکاییش دونالد ترامپ از طرف چه کسی پرداخت شد؟

اعتبار 80 میلیارد دلاری اتحادیه اروپا برای ایراناقتصاد نیوز ، 3 ساعت پیشنایب رییس اتاق بازرگانی ایران از اختصاص ۸۰ میلیارد دلار اعتبار از سوی اتحادیه اروپا برای تسهیل در روابط تجاری بین شرکت‌های کوچک و متوسط ایران و اروپا خبر داد.

روسیه: نفت ایران باید صادر شوداقتصاد نیوز ، 3 ساعت پیشنماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین از جمله اوپک گفت: در نشست اخیر کمیسیون مشترک برجام در وین اعضا بر پایبندی خود به ادامه صادرات نفت و فرآورده های نفتی ایران تاکید کردند.

اجازه فرمان جنگ نتانیاهو لغو شداقتصاد نیوز ، 3 ساعت پیشپارلمان اسرائیل اجازه فرمان جنگ از سوی نخست وزیر و وزیر دفاع این کشور را لغو کرد.

رشد 4 برابری وام ازدواج اقتصاد نیوز ، 3 ساعت پیشوزیر ورزش و جوانان گفت: 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات ازدواج سال گذشته در کشور پرداخت شده است که در مقایسه با سال ٩٢ رشد چهار برابری را نشان می دهد.

حمایت ایران از توقف جنگ در یمناقتصاد نیوز ، 3 ساعت پیشسخنگوی وزارت امور خارجه از بیانیه شماری از شخصیت های سیاسی قابل احترام کشورهای اسلامی برای توقف سه ماهه جنگ در یمن حمایت کرد.

محل جدید پناهندگان سوری: اسرائیلاقتصاد نیوز ، 3 ساعت پیشصد ها تن از پناهندگان سوری به سمت مرزهای اسرائیل در ارتفاعات گولان رفتند.

رئیس جمهوری که از نصف حقوقش گذشتاقتصاد نیوز ، 4 ساعت پیشآندرس مانوئل لوپز اوبرادور، رئیس‌جمهوری منتخب مکزیک به خبرنگاران گفت: در نظر دارد تا نیمی از حقوقش را ببخشد.

ادغام بانک‌های نظامیاقتصاد نیوز ، 4 ساعت پیشیک عضو شورای پول و اعتبار از موافقت رهبری با کلیات ادغام بانک های نظامی خبر داد.

مدیر عامل شستا: یک دلار و سکه هم نخریدیماقتصاد نیوز ، 4 ساعت پیشمرتضی لطفی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سازمان تامین اجتماعی (شستا) با رد شایعاتی مبنی بر دخالت شستا در بازار گفت: در مجموعه شرکت‌هایمان یک دلار و یک سکه خریداری نکرده‌ایم.

شعارهای بی‌سابقه علیه رئیس جمهوراقتصاد نیوز ، 4 ساعت پیشتظاهرات‌کنندگان آمریکایی مقابل کاخ سفید با سر دادن شعار «خائن!خائن!» اعتراضشان را به سخنان رئیس‌جمهور کشورشان در کنفرانس خبری مشترک با رئیس‌جمهور روسیه نشان دادند.

مسئول پخش مستند مائده مشخص شداقتصاد نیوز ، 4 ساعت پیشدادستان تهران نهاد دستور دهنده پخش مستند مائده هژبری را اعلام کرد.

نتانیاهو: من باعث خروج آمریکا از برجام شدماقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیشنخست‌وزیر رژیم صهیونستی می‌گوید او عامل متقاعد شدن رئیس‌جمهور آمریکا به خروج از برجام بوده و حتی زمانی که همه دنیا طرفدار برجام بوده‌اند، از تلاش برای از بین بردن این توافق دست برنداشته است.

عزم سیاستگذار برای ترویج کتاب خوانیاقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیشدر آخرین جلسه شورای انقلاب فرهنگی موضوع کتاب و کتاب خوانی مورد بررسی قرار گرفت.

ثبت شکایت ایران از آمریکا در لاههاقتصاد نیوز ، 5 ساعت پیشدیوان بین المللی دادگستری با انتشار سندی در تارنمای رسمی خود از ثبت رسمی شکایت ایران علیه آمریکا در این دادگاه خبر داد.