آخرین خبرهای «انتخاب»

۳۰ درصد تریاک افغانستان از مسیر ایران به اروپا می‌رودانتخاب ، 14 دقیقه پیشسردار اسدالله هادی نژاد، با اشاره به همجواری ایران با بزرگترین تولیدکننده تریاک دنیا، گفت: در زمان ورود نیروهای ائتلاف به افغانستان حدود ۲۰۰ تن تریاک در این کشور تولید می‌شد، در حالی که پس خروج این نیروها از مرزهای افغانستان تولید تریاک در این کشور به بیش از ۶ هزار تن می رسد. کشور افغانستان در مدت ۱۳ ساله توانسته حدود ۳۲ برابر تولید تریاک خود را افزایش دهد.

فیلم/ مسابقات رالی جاده ابریشم ۲۰۱۸؛‌ مسیر جدید و دشوارانتخاب ، 27 دقیقه پیش

تاکید حجتی بر ضرورت "برندسازی" محصولات کشاورزیانتخاب ، 40 دقیقه پیشدستگاه های حاکمیتی وزارت جهاد کشاورزی موظف هستند همکاری های لازم را با صاحبان صنایع غذایی و تولیدکننکان به عمل آورند و از تولیدکنندگانی که مسئولیت کمی و کیفی تولید خود را با برند و نام خود می پذیرند، حمایت کنند.

سرمربی بلژیک: فرانسه با فوتبال زشت قهرمان شدانتخاب ، 1 ساعت پیشمارتینس درباره قهرمانی فرانسه گفت: فرانسه با سبک بازی خاص خود توانست به قهرمانی دست پیدا کند. آنها توپ را به حریف می‌دادند و با استفاده از سرعت بالای ام‌باپه چشم به ضد حملات می‌دوختند. آنها با وجود فوتبال زشت توانستند عنوان قهرمانی را به دست آوردند.

هواشناسی: گرما تا ۲۰ مرداد می‌ماندانتخاب ، 1 ساعت پیشمدیر کل پایش سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه دمای هوا همچنان روند افزایشی دارد گفت: این روند تا ۲۰ مرداد ماه ادامه خواهد داشت و به نظر می‌رسد از این تاریخ، شکست گرمای هوا رخ دهد. او درباره بیشینه هوای پایتخت گفت: برای پایتخت دمای ۳۹ و ۴۰ درجه سانتی گراد پیش بینی شده است که روز گذشته دمای هوای تهران به ۳۹ درجه رسید و امروز تهران صبح گرمی را آغاز کرد و کمینه دما ۳۰ درجه سانتی گراد بود.

فیلم/ بازار ملتهب لوازم خانگی و افرادی که از این آب گل آلود ماهی می گیرندانتخاب ، 1 ساعت پیش

وسایل برقی در حالت استندبای، ۳ تا ۱۱ درصد برق مصرف می‌کنندانتخاب ، 1 ساعت پیشمدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق لرستان گفت: وسایل برقی در حالت استندبای (آماده به کار) ۳ تا ۱۱ درصد برق مصرف می‌کنند. وی تاکید کرد: این وسایل را باید یا از پریز برق خارج و یا چندراهی را خاموش کنیم.

سرمربی فرانسه: تا ۲۰۲۲ می‌مانمانتخاب ، 1 ساعت پیشسرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه تاکید کرد که تا سال ۲۰۲۲ در این تیم باقی خواهد ماند. او گفت: به دو دلیل قراردادم را تمدید می کنم؛ نخست این که من انسانی پای‌بند و ملتزم به قراردادهای خود هستم و اهدافی را برای خودم تعیین کرده‌ام که می‌خواهم به آنها دست پیدا کنم و دومین دلیل برای ماندنم در نیمکت فرانسه احترام زیادی است که برای رئیس فدراسیون قائل هستم چرا که او همواره به من اعتماد داشته است و به همین خاطر قراردادم را تا سال ۲۰۲۲ تمدید خواهم کرد.

عکس/ تیم مشترک کره شمالی و جنوبی در مسابقات تنیس روی میزانتخاب ، 1 ساعت پیشکره شمالی و جنوبی با تیمی مشترک در مسابقات تنیس روی میز اوپن کره شرکت کردند.

واکنش به گزارش‌ها درباره موسسه ثامن الحجج / «ح. ص»: ۸۸۰ میلیون تسهیلات گرفتم، ۱.۲ میلیارد برگرداندم؛ یک ریال هم بدهی ندارم / حقوق دخترم ۷۰۰ هزار تومان بودانتخاب ، 2 ساعت پیش«ح. ص» با تكذیب دریافت صد میلیارد تومان، حقوق 30 سال آینده فرزند خود می‌گوید: چنین چیزی صحت ندارد و پسر من اصلا وامی دریافت نكرده است و ارتباطی بین او و این مؤسسه وجود ندارد. در واقع 80 میلیون تومان (با سود صد میلیون تومان) در قالب تسهیلات با نام همسر بنده، از مؤسسه دریافت شده و حقوقی در كار نبوده است. علاوه بر آنكه اقساط آن نیز در حال پرداخت بود و در زمانی كه 15 قسط آن باقی مانده بود، مؤسسه به مشكل برخورد و بعدها تسویه شد.

کیهان: رسانه‌های کرواسی هم به رییس‌جمهورشان حمله کردند اما ما هنجارشکنی او را پخش کردیم / او مست بود و اگر باران نمی‌آمد، توپ‌جمع‌کن‌ها را هم ماچ می‌کردانتخاب ، 3 ساعت پیشکیهان نوشت: به دنبال عمل هنجارشکنانه کولیندا کیتاروویچ، رئیس‌جمهوری زن کرواسی که در مراسم اهدای جام جهانی روسیه، همه بازیکنان دو تیم فرانسه و کرواسی و همچنین رئیس‌جمهوری فرانسه را در آغوش کشیده و بوسید و متاسفانه رسانه ملی ما با توجیه اینکه مردم از تلویزیون مملکت خودشان صحنه‌های هنجارشکنانه را دیده و لذت ببرند، این عمل نامتعارف را نمایش داد، روزنامه‌ها و رسانه‌های کرواسی و همچنین صربستان، به شدت خانم رئیس‌جمهوری را مورد حمله قرار داده و حرکات وی در هنگام مراسم اعطای جام را غیرطبیعی دانستند.

پیشنهاد تعطیلی یکماهه دانشگاه‌ها در تابستان برای صرفه جویی در مصرف برق / می توان از هزار تا ۲ هزار مگاوات مصرف اجتناب کردانتخاب ، 4 ساعت پیشروزنامه جمهوری اسلامی نوشت: بیشتر دانشگاه‌های کشور عملاً ماه مرداد را به عنوان تعطیلی بخشی از کارکنان خود پذیرفته‌اند، ولی به دلایل مختلفی اساتید، دانشجویان دکتری و کادر مدیریت دانشگاه‌ها و دانشکده‌ها حضور دارند و از برق بخصوص برای خنک کردن همه فضا‌ها استفاده می‌کنند. با محاسبه ساده‌ای که انجام داده‌ام این تعطیلی که عملاً وجود داشته، ولی مصرف انرژی را تعدیل نکرده است، بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ مگاوات مصرف برق دارد که می‌توان از این مصرف بیهوده اجتناب کرد.

ادعای وجود شبکه مافیایی در فرآیند خرید تضمینی گندم تکذیب شدانتخاب ، 13 ساعت پیشفرایند خرید تضمینی گندم با بهره گیری از دو سامانه متشکل پهنه بندی وزارت جهاد کشاورزی و سامانه خرید شرکت بازرگانی دولتی ایران انجام می گیرد و هر گونه ورود و خروج اطلاعات و کالا در این سامانه ها با انجام مراحل احراز هویت، کنترل و نمونه برداری، آزمایش و توزین و با صدور اسناد قانونی توسط عوامل تشخیص و عوامل ذیحساب انجام می شود.

"رهام" محصول جدید سایپا معرفی شدانتخاب ، 14 ساعت پیشهمزمان با هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو در استان فارس خودرو "رهام" كه محصول جدید گروه خودروسازی سایپا است و پس از سرمایه‌گذاری این گروه در زمینه طراحی و ساخت پلت‌فرم، به عنوان اولین محصول این پلت‌فرم به شمار می‌رود، معرفی شد.

فیلم/ دعوای بازیکنان در زمین فوتبال با داورانتخاب ، 14 ساعت پیش

فیلم/ از شروع تا پایان؛ لحظات جذاب جام جهانی ۲۰۱۸انتخاب ، 14 ساعت پیش

فیلم/ منتخب بهترین و جذابترین گل‌های جام جهانی ۲۰۱۸انتخاب ، 14 ساعت پیش

فیلم/ ورود آندرس اینیستا به ژاپنانتخاب ، 14 ساعت پیش

همراه اول تنها روابط عمومی 8 ستاره سرآمدی ایرانانتخاب ، 14 ساعت پیشروابط عمومی همراه اول كه در ارزیابی های صورت گرفته با ۸۱۰ امتیاز بالاترین امتیاز ارزیابی این دوره را كسب كرده بود، ضمن معرفی به عنوان روابط عمومی سرآمد(تثبیت سرآمدی)، تنها روابط عمومی کشور بود که تندیس زرین ۸ ستاره دریافت كرد.

فیلم/ کنایه رشیدپور به روایت مطهری از درآغوش گرفتن بازیکنان کرواسی توسط خانم رییس‌جمهور: مسئولان هم یک جاهایی مردم را بغل کنند!انتخاب ، 14 ساعت پیش