آخرین خبرهای «ايتنا»

معرفی تلگرام ایکس و قابلیت های منحصر به فرد آنايتنا ، 3 هفته پیش ایتنا - اخیراً پاول دوروف موسس تلگرام از محصولی جدید به نام تلگرام ایکس (Telegram X) رونمایی کرده است که به منظور آشنایی هر چه بهتر با زوایای پیدا و پنهان این محصول به بررسی آن می‌پردازیم.

چرا استفاده از گوگل ادوردز انتخاب مناسبی برای توسعه کسب و کار شماست؟ايتنا ، 3 هفته پیش ادوردز تبلیغات شما را بالاتر از هر نتیجه ای و در صفحه ی اول نشان خواهد داد. این نتیجه با سئو نیز امکان پذیر است اما نیاز به صرف زمان و انرژی بالایی دارد. پس شما می توانید ابتدا با ادوردز تست های لازم را انجام دهید و سپس اقدام به سئو سایت خود کنید.

یک سناریوی خوب برای کودکان در برابر اینترنت بنویسیدايتنا ، 3 هفته پیش ایتنا - یوتیوب پر از فیلم‌هایی است که در آنها به کودکان صدمه می‌رسانند و رفتارهای خشونت آمیز با کودکان دارند.

شرکت جهان نوین آریا (نیسان) در جمع مشتریان رایورزايتنا ، 3 هفته پیش استقرار سیستم‌های یکپارچه رایورز با رویکرد MIS (ویندوز و وب) و مبتنی بر فناوری اطلاعات در برخی از حوزه‌های‌عملیاتی در شرکت جهان نوین آریا آغاز گردید.

شهر ونکوور بزرگ‌ترین شهر مجهز به وای‌.فایايتنا ، 3 هفته پیش ایتنا -  ونکوور شهری است که در استان بریتیش کلمبیا در کشور کانادا واقع شده است و از شهرهای پرجمعیت کانادا محسوب می‌شود.

سخت‌افزار قدرتمند گلکسی اس 10ايتنا ، 3 هفته پیش ایتنا- از جمله ویژگی‌های برجسته این گوشی می‌توان به عمر طولانی باتری و ماندگاری شارژ و البته سرعت دسترسی به خدمات اینترنتی آن اشاره کرد.

به وای.فای‌های عمومی اعتماد نکنیدايتنا ، 3 هفته پیش ایتنا - استفاده از اینترنت وای.فای که در اماکن عمومی ارائه داده می‌شود، از ضریب امنیت بسیار پایینی برخوردار است.

همه دردسرهای گوشی‌های گوگلايتنا ، 3 هفته پیش ایتنا- کاربران گوشی‌های پیکسل از مشکلاتی مثل خاموش و روشن شدن ناگهانی گوشی و مشکل صفحه نمایش گلایه دارند.

اپراتورها در برابر تهدید هکرها آسیب‌پذیرندايتنا ، 3 هفته پیش ایتنا - تی‌موبایل یکی از بزرگترین‌ فعال‌ترین اپراتورهای جهان است که بارها در معرض سوءاستفاده هکرها برای استخراج بیت‌کوین قرار گرفته است.

با آیفونی که هنگ می‌کند چه کنیم!؟ايتنا ، 3 هفته پیش ایتنا - تعداد زیادی از کاربران آیفون از تعداد دفعات زیاد هنگ کردن این گوشی ابراز نارضایتی کرده‌اند.

اعمال طرح رجیستری برای تمامی برندها تا پایان امسالايتنا ، 3 هفته پیش ایتنا - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: تا پایان سال همه برندهای تجاری در طرح رجیستری قرار می‌گیرد.

مایکروسافت به کمک کاربران موبایل می‌آیدايتنا ، 3 هفته پیش ایتنا - اغلب کاربران از سرعت پایین انتقال تصاویر و فایل‌ها از موبایل به رایانه شکایت دارند.

نقص ATM اینتل و دادن کنترل لپ‌تاپ به مهاجمانايتنا ، 4 هفته پیش ایتنا- نقص ATM اینتل به مهاجمان اجاره می‌دهد که در عرض سی ثانیه کنترل لپ‌تاپ را به دست بگیرند.

جیمیل جدید برای گوشی‌های کم حافظه!ايتنا ، 4 هفته پیش ایتنا - Gmail Go گوشی‌هایی با ظرفیت حافظه کمتر و پایین‌تر راپشتیبانی کند.

نفوذ هکرها به اسنپ‌چتايتنا ، 4 هفته پیش ایتنا - هکرها به بیش از ۵۵ هزار حساب کاربری در شبکه اجتماعی اسنپ‌چت نفوذ و حمله کرده‌اند و اطلاعات آنها را به سرقت برده‌اند.

تلگرام حدود دو میلیارد دلار می‌ارزد!ايتنا ، 4 هفته پیش ایتنا - مجله فوربز، ثروت پاول دوروف، موسس شبکه تلگرام را 1.7 میلیارد دلار اعلام کرده است.

ادعای کسپرسکی: آسیب‌پذیری جدید در تلگرام و استخراج بیت‌کوینايتنا ، 4 هفته پیش ایتنا - این آلودگی به کامپیوترهای خانگی نفوذ و از طریق تلگرام به طرز کاملا هوشمندانه‌ای گسترش می‌یابد.

شکست یک طرح ملی در حوزه فناوری اطلاعات به دلیل خرابکاری!ايتنا ، 4 هفته پیش ایتنا - چه به سر اجرای این طرح زیربنایی آمد؟ آیا این انحلال شورا بوده که باعث توقف آن شد یا موضوع دیگری در کار بوده است؟ به ویژه آنکه اخباری مبنی بر درخواست خرید این محصول از دیگر کشورها هم بگوش می‌رسید.

پلیس از گوگل کمک می‌گیردايتنا ، 4 هفته پیش ایتنا - گوگل قصد دارد موقعیت مکانی دقیق کسانی که به هر دلیلی با پلیس آمریکا و سایر نیروهای امدادی (۹۱۱) تماس می‌گیرند، به سرعت شناسایی کند.

بمب متنی را فعال نکنید!ايتنا ، 4 هفته پیش ایتنا - یک پیام متنی مشهور به بمب متنی که حاوی تنها یک کاراکتر است، می‌تواند گوشی‌های هوشمند آیفون و سایر محصولات اپل را از کار بیندازد.