آخرین خبرهای «ایلنا»

دوران جدیدی از فعالیت هندبال آغاز شده است / از کاراته انتظار مدال طلای المپیک ٢٠٢٠ داریمایلنا ، 1 ساعت پیشوزیر ورزش و جوانان از حرکت هندبال به سمت رشد و توسعه ابراز رضایت و آینده این رشته را خوب توصیف کرد .

فهرست نهایی آرژانتین برای جام جهانی با یک غایب بزرگ ایلنا ، 1 ساعت پیشخورخه سامپائولی نام بازیکنان مورد نظر خود برای جام حهانی روسیه 2018 را اعلام کرد.

بازدید وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم های ملی کاراته و هندبالایلنا ، 2 ساعت پیشوزیر ورزش و جوانان به همراه رئیس کمیته ملی المپیک از تمرینات تیم های ملی کاراته و هندبال دیدن کردند.

آمار قربانیان مسمومیت با قارچ به ۱۵ نفر رسیدایلنا ، 2 ساعت پیشسخنگوی اورژانس کشور از افزایش مسمومیت به دلیل مصرف قارچ خبر داد و گفت: تاکنون ۱۵ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

هیچ کالای قاچاقی از مبادی رسمی وارد ایران نمی‌شود/ ۱۵ میلیارد دلار آمار رسمی قاچاق ورودی به کشور ایلنا ، 2 ساعت پیشرئیس کل گمرک ایران تاکید کرد که در حال حاضر هیچ کالای قاچاقی از مبادی رسمی وارد کشور نمی‌شود.

مسابقات فوتسال به مناسبت جام رمضان ایلنا ، 2 ساعت پیشمسابقات فوتسال جام رمضان به همت کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران برگزار می‌شود.

فهرست نهایی تیم ملی کرواسی برای جام جهانی 2018ایلنا ، 2 ساعت پیشزلاتکو دالیچ، سرمربی تیم ملی کرواسی فهرست نهایی خود برای جام جهانی روسیه 2018 را منتشر کرد.

واکنش موراتا به غیبتش در جام جهانی روسیهایلنا ، 2 ساعت پیشآلوارو موراتا در لیست 23 نفره تیم ملی اسپانیا برای جام جهانی حضور ندارد.

تشکیل کارگروه ملی صنایع خلاق و فرهنگی در وزارت کارایلنا ، 2 ساعت پیشمعاون وزیر کار گفت: موضوع اقتصاد خلاق و صنایع خلاق و فرهنگی چندین سال است به‌عنوان موتور محرک رشد و توسعه در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه مطرح شده است.

محسن مسلمان به سپاهان نزدیک شدایلنا ، 3 ساعت پیشهافبک فصل گذشته پرسپولیس ممکن است فصل آینده در اصفهان به فوتبال بپردازد.

حامیان مالی و سیاست باشگاه قشقایی شیراز در لیگ یک مشخص شدایلنا ، 3 ساعت پیشباشگاه قشقایی شیراز فصل آینده در مسابقات لیگ یک حاضر خواهد شد.

خداحافظی ناینگولان از تیم ملی بلژیکایلنا ، 4 ساعت پیشهافبک تیم رم ایتالیا در پیامی بازنشستگی خود از بازی‌های ملی را اعلام کرد.

فکری:برای استقلال نباید فرقی کند که با کدام تیم رو به رو شودایلنا ، 4 ساعت پیشفکری در خصوص صعود استقلال به جمع هشت تیم پایانی لیگ قهرمانی آسیا افزود: استقلال امسال عملکرد خیلی خوبی داشت و توانست به جمع هشت تیم پایانی آسیا راه یابد آنها کار سختی را فصل آینده دارند

اولین خرید پرسپولیس مشخص شدایلنا ، 4 ساعت پیشمسئولان باشگاه پرسپولیس تهران جانشین صادق محرمی که با دیناموزاگرب کرواسی به توافق رسیده است را پیدا کردند.

سعید محقق بازیگر تئاتر و سینمای اصفهان درگذشتایلنا ، 4 ساعت پیشسعید محقق ، بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر پس از گذراندن یک دوره بیماری طولانی روز گذشته درگذشت.

تیم ملی اسپانیا در محاصره بازیکنان رئال مادریدایلنا ، 4 ساعت پیششاگردان زین الدین زیدان بیشترین سهم را در لیست انتخابی تیم ملی اسپانیا برای جام جهانی روسیه داشتند.

حادثه رانندگی 2 کشته بر جا گذاشتایلنا ، 4 ساعت پیشرئیس پلیس راه استان گلستان از وقوع حادثه رانندگی با 2 کشته و یک مجروح خبر داد.

تمام مناقصات و واگذاری املاک شهرداری منتشر می‌شودایلنا ، 4 ساعت پیشپس از آن که شهرداری تهران تصمیم به انتشار مناقصات و مزایده‌ها در سامانه شفاف گرفت؛ حالا قرار است از سامانه‌ای به نام داده‌های عمومی رونمایی شود. سامانه‌ای که گفته می‌شود شهرداری را یک گام دیگر به شهر هوشمند و «شهرداری تمام شیشه‌ای» نزدیک‌تر می‌کند.

رونمایی از «آری‌گویی به زندگی» با حضور گلشنی، نصری و پورحسنایلنا ، 4 ساعت پیشمراسم رونمایی از کتاب «آری‌گویی به زندگی»، از سوی انجمن اندیشه و قلم، مؤسسه تدوین و نشر آثار علامه جعفری و دفتر نشر فرهنگ اسلامی در کتابخانه علامه جعفری برگزار می‌شود.

کدام ستاره‌های اسپانیا جام جهانی را از دست دادند؟ایلنا ، 4 ساعت پیشاسامی مسافران اسپانیایی سفر به جام جهانی روسیه با غایبان بزرگی همراه بود.