آخرین خبرهای «ایلنا»

مذاکره شفر با تیام و جپارف در ترکیه (عکس)ایلنا ، 3 ساعت پیشسرمربی استقلال تهران با دو بازیکن خارجی آبی‌ها برای تمدید قرارداد جلسه‌ای شبانه برگزار کرد.

استقلال به مصاف بورسا اسپور می رودایلنا ، 3 ساعت پیششاگردان شفر عصر فردا دیداری تدارکاتی را برگزار می کنند.

نماینده FIVB : ازنگاه من ایران بهترین میزبانی VNL را داشتایلنا ، 3 ساعت پیشخاوی سانز با ارسال پیامی به فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران ، میزبانی تهران را بهترین تجربه خود دانست.

استقبال ایران از بیانیه شخصیت‌‌های سیاسی کشورهای اسلامی برای توقف جنگ در یمنایلنا ، 4 ساعت پیشسخنگوی وزارت امور خارجه از بیانیه شماری از شخصیت‌‌‌های سیاسی قابل احترام کشورهای اسلامی برای توقف سه ماهه جنگ در یمن حمایت کرد.

دومین شوک به آبی‌ها؛ عضو پرماجرای باشگاه استقلال در آستانه‌ی برکناریایلنا ، 4 ساعت پیشبعد از ماجرای اهدای عنوان قهرمانی سوپرکاپ به استقلال اکنون خبر می‌رسد وزارت ورزش به زودی حکم برکناری یکی از اعضای این باشگاه را امضا و ابلاغ خواهد کرد.

کاروان تراکتورسازی به ایران بازگشتایلنا ، 5 ساعت پیششاگردان جان توشاک پس از 15 روز اردوی پرفشار به کشور بازگشتند .

اولین تمرین تیم ملی والیبال برگزار شدایلنا ، 5 ساعت پیشاولین تمرین تیم ملی بزرگسالان والیبال روز سه شنبه برگزار شد.

عدم اطلاع مسئولین وزارت راه از تحویل ریل تولیدی ذوب‌آهن به راه‌آهن جای تعجب داردایلنا ، 5 ساعت پیشدشتیانه در واکنش به ادعای خادمی مبنی بر عدم تحویل ریل از سوی ذوب‌آهن به این وزارتخانه گفت: اولین محموله ریل در خرداد ماه سال جاری تحویل راه‌آهن گردید و اخبار مربوطه در رسانه‌ها و جراید کشور منتشر شد. محموله دوم نیز در حال تولید است که به محض اعلام آمادگی حمل توسط راه‌آهن، تحویل خواهد شد. لذا به نظر می‌رسد آقای خادمی اطلاعات موثق و دقیقی در خصوص این موضوع دریافت نکرده باشند و این اظهار نظر ایشان جای تعجب دارد.

پیروزی نفت مسجدسلیمان مقابل پیکانایلنا ، 6 ساعت پیششاگردان عبدالله ویسی در دیداری دوستانه پیکان را مغلوب کردند.

باید سالانه ١٢.٥ درصد از مراجعه مردم به دستگاه ها کاهش یابدایلنا ، 6 ساعت پیشمدیرکل ارتباطات استان تهران با تاکید براینکه سالانه باید ١٢.٥ درصد از مراجعه مردم به دستگاه ها با توجه به خدمات الکترونیک دولت کاهش یابد عنوان کرد:لازم است همه خدمات قابل برون سپاری به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شود.

راهکارهای گسترش و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و رفع مشکلات صنعت چاپ بررسی شدایلنا ، 6 ساعت پیشجلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی عصر سه‌شنبه(۲۶ تیر) به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، برگزار شد.

طباطبایی: زمان بازی سوپرجام از قبل پیش بینی شده بود / مسئولان استقلال باید برای این دیدار برنامه ریزی می کردند ایلنا ، 6 ساعت پیشپیشکسوت استقلالی ها از تصمیمات مدیریتی در این باشگاه انتقاد کرد.

بخشنامه اجرای رهنمودهای رییس‌جمهور ابلاغ شدایلنا ، 6 ساعت پیشدر پی سخنان حسن روحانی در اجلاس مدیران ارشد دولت وزیر ارشاد بخشنامه‌ای را به تمامی معاونان و مدیران وزارتخانه ابلاغ کرد.

سال گذشته ٥٨ درصد مالیات کشور در تهران وصول شدایلنا ، 6 ساعت پیشمدیرکل امور مالیاتی استان تهران عنوان کرد: سال گذشته ٥٨ درصد مالیات کشور در تهران وصول شد.

یک درجه افزایش دما در تهران ١٥٠ تا ٢٠٠ مگاوات افزایش بار مصرف برق به دنبال داردایلنا ، 6 ساعت پیشمدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران گفت:هر یک درجه افزایش دما ١٥٠٠ مگاوات افزایش بار مصرف به همراه دارد و افزایش هر یک درجه دما در تهران ١٥٠ تا ٢٠٠ مگاوات افزایش بار به دنبال دارد.

پیروزی یک گله اکسین مقابل ملوانایلنا ، 6 ساعت پیششاگردان فراز کمالوند در دیداری دوستانه مقابل ملوان به پیروزی رسیدند.

ترکش‌های انتقادات محسن هاشمی از جامعه مهندسان مشاور به خبرنگاران خوردایلنا ، 7 ساعت پیش اولین نشست مشترک جامعه مهندسان مشاور ایران با کمیته معماری شورای‌شهر تهران با حاشیه‌های جالبی همراه بود.

پیغام مهم برانکو برای وحید امیری (صوت)ایلنا ، 7 ساعت پیشسرمربی پرسپولیس از دستیابی تیمش به عنوان قهرمانی سوپرکاپ ابراز خوشحالی کرد.

گزارش تمرین پرسپولیس / تمرین اختصاصی برانکو برای مدافعان ایلنا ، 8 ساعت پیشتیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت دوم امروز سه‌شنبه را در هوای گرم و تابستانی ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.

بی خیال تفنگ؛ به ما یک «توپ» بدهید!ایلنا ، 8 ساعت پیشصحبت از تاثیر فوتبال و گواه حتی نافوتبالی ترین کارشناسان در این باب، تنها کلیشه است. تاریخ مستطیل سبز عجیب ترین سناریوها را در هر ژانری به خود دیده است و در برابر این رشته تنها باید احترام گذاشت؛ ورزشی که سال هاست زیباترین مانیفست خود را در شعار «نه به نژادپرستی» می داند.