آخرین خبرهای «برترین ها»

۱۰۰ گل از اسطوره‌های دنیای فوتبال (قسمت اول)برترین ها ، 54 دقیقه پیش

فغانی: قضاوت نکردن ما در فینال، سیاسی نبودبرترین ها ، 1 ساعت پیشداور برجسته ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می‌گوید علی رغم این که ۱۰ سال فوتبالیست بوده، داوری کردن را به فوتبال بازی کردن ترجیح می‌دهد.

گزارش ۴۳ مورد کودک آزاری در رفسنجانبرترین ها ، 1 ساعت پیشرئیس اداره بهزیستی رفسنجان گفت: در چهار ماهه سال جاری ۴۳ مورد کودک آزاری، چهار مورد سالمندآزاری، ۱۴ مورد همسرآزاری و دو مورد معلول آزاری به اورژانس اجتماعی رفسنجان گزارش شده است.

کمالوند: آماده‌ایم در لیگ برتر بازی کنیمبرترین ها ، 1 ساعت پیشسرمربی تیم فوتبال اکسین البرز گفت: در صورتی‌که یک تیم لیگ برتری انصراف بدهد، آمادگی حضور در لیگ برتر را هم داریم.

یارانه تیر ماه واریز شدبرترین ها ، 1 ساعت پیشهشتاد و هفتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به تیر ماه سال جاری ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۹۷.۰۴.۲۶ به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز و قابل برداشت شد.

کورتوا در یک قدمی انتقال به رئال مادریدبرترین ها ، 1 ساعت پیشبه نظر می رسد کورتوا در این تابستان راهی برنابئو خواهد شد.

جلسه شبانه شفر با جپاروف و تیامبرترین ها ، 2 ساعت پیشسرمربی استقلال با انتشار تصویری در اینستاگرامش از روند مذاکرات با تیام و جپاروف خبر داد.

برخورد با شهرداری خرمشهر به خاطر سگ‌های ولگردبرترین ها ، 2 ساعت پیششورای سلامت خرمشهر مقرر کرد در صورت بی توجهی شهرداری به پدیده سگ‌های ولگرد با این سازمان برخورد قضایی انجام شود.

واکنش سیاوش اکبرپور به رای دیدار سوپرجامبرترین ها ، 2 ساعت پیشپیشکسوت استقلال به اعلام نتیجه 3-0 دیدار سوپرجام به سود پرسپولیس به شدت واکنش نشان داد.

اردکانیان: به دنبال توسعه واردات برق هستیمبرترین ها ، 2 ساعت پیشوزیر نیرو با بیان اینکه ایران در جهت توسعه ارتباطات خود با کشورهای همسایه درصدد برقراری خط انتقال دیگری با کشور ترکمنستان و یک خط انتقال دیگر با جمهوری ارمنستان است، تاکید کرد: زمانی که این خطوط دایر شود و امکان واردات بیشتری داشته باشیم، مجموعه امکانات ما برای ایفای تعهدات‌مان در قبال کشورهایی که از ما انرژی دریافت می‌کنند بیشتر خواهد شد.

تغییرات هیات مدیره آبی‌ها در راه استبرترین ها ، 3 ساعت پیشمنتظر خبرهای داغ از استقلال باشید. توفیقی که تماشاگران استقلال به شدت عملکرد او را زیر سوال می‌برند، به زودی برکنار می‌شود و حسن زمانی نیز هیات مدیره را ترک خواهد کرد.

علی کریمی: ما که از فوتبال سر در نمی‌آوریم!برترین ها ، 3 ساعت پیش«ما که از فوتبال سر در نمی‌آوریم. در حال حاضر فقط 2-3 گزارشگر و خبرنگار باید درباره فوتبال صحبت کنند چون بقیه فوتبال را نمی‌شناسند. آنها هم که در این مدت نظرات‌شان را مطرح کرده‌اند.»

واکنش سرمربی مراکش به پذیرش پیشنهاد الجزایربرترین ها ، 3 ساعت پیشسرمربی فرانسوی تیم ملی فوتبال مراکش به اخبار روزهای اخیر رسانه‌ها مبنی بر مذاکره با فدراسیون فوتبال الجزایر واکنش نشان داد.

رونالدو به چه کسانی طعنه زد؟برترین ها ، 3 ساعت پیشکریستیانو رونالدو روز گذشته رسما به هواداران یوونتوس معرفی شد.

۳۰ میلیون کاربر، فیلترشکن ایرانی را ترجیح داده‌اندبرترین ها ، 3 ساعت پیشمعاون دادستان کل کشور گفت: بیش از ۳۰ میلیون کاربر ایرانی با علم به داخلی بودن نرم افزار هاتگرام و تلگرام طلایی به آن‌ها مراجعه کرده‌اند و در واقع با یک رفتار معنادار فیلترشکن ایرانی را بر فیلترشکن خارجی ترجیح داده‌اند.

«مارموز» بدون اصلاحات اکران می‌شودبرترین ها ، 3 ساعت پیشنوروز بیگی: «با مذاکرات صورت گرفته هیچ اصلاحیه‌ای بر روی «مارموز» انجام نشده است و با توافقات انجام شده فیلم بدون اصلاحات اکران می‌شود.»

پاسخ کانته‌ی خجالتی در مورد متوقف کردن مسیبرترین ها ، 3 ساعت پیشرفتار خاص و توام با فروتنی انگولو کانته، هافبک تیم ملی فرانسه در روزهای اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است.

تهران یک روز تعطیل شود، کمبود برق جبران می‌شود!برترین ها ، 3 ساعت پیشمدیر عامل برق منطقه ای تهران با ارائه پیشنهاد تعطیلی یک روز در هفته برای کاهش مصرف برق، گفت که تعطیلی یک روز در هفته گذشته به کاهش 10 درصدی مصرف برق در پایتخت منجر شد.

تهران را یک روز تعطیل کنید، کمبود برق جبران می‌شود!برترین ها ، 3 ساعت پیشمدیر عامل برق منطقه ای تهران با ارائه پیشنهاد تعطیلی یک روز در هفته برای کاهش مصرف برق، گفت که تعطیلی یک روز در هفته گذشته به کاهش 10 درصدی مصرف برق در پایتخت منجر شد.

رونالدو - یووه؛ پروژه‌ای که بالاخره به سرانجام رسیدبرترین ها ، 3 ساعت پیشرونالدو در طول دوران ورزشی خود چند بار شانس انتقال به یوونتوس را داشت و بالاخره این اتفاق رخ داد.