آخرین خبرهای «برترین ها»

پولادی‌سازیِ قلی‌زاده به دست کی‌روشبرترین ها ، 12 دقیقه پیشپدیده فوتبال ایران در فصلی که گذشت علاوه بر درخشش در لیگ توانست درست در مهمترین مقطع و در آخرین روزهای منتهی به جام جهانی خودش را به لیست تیم ملی برای حضور در روسیه تحمیل کند.

ناامیدی رئال مادرید از جذب ستاره PSGبرترین ها ، 24 دقیقه پیشبه نظر می رسد رئال مادرید فعلا راهی برای جذب کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن پیش روی خود نمی بیند.

بی خانمان‌ها در انگلیس مجازات می‌شوندبرترین ها ، 27 دقیقه پیشروزنامه گاردین روز دوشنبه در گزارشی تکان‌دهنده از مجازات متکدیان و افراد بی‌خانمان در انگلیس خبر داد.

طلبه اینستاگرامی حامی حیواناتبرترین ها ، 32 دقیقه پیشصفحه اینستاگرامش، پر است از آدم‌های نیازمند. یکی کلیه لازم‌ است و دیگری پول دوا و درمانش را ندارد. دختربچه‌ای از درد دیالیز می‌گوید و پیرزن کرمانی از زیرزمینی پر از موش که محل زندگی‌اش است.

بررسی فهرست ۲۳ نفره اسپانیا برای جام جهانیبرترین ها ، 32 دقیقه پیشامروز فهرست نهایی اسپانیا برای جام جهانی با چند غایب بزرگ و یکی دو سورپرایز اعلام شد.

کعبی: چرا کسی از دژاگه حرفی نمی‌زندبرترین ها ، 38 دقیقه پیشکعبی: چرا کسی از دژاگه حرفی نمی‌زند

انتقال ستاره خلاق برزیلی به لیورپول قطعی شدبرترین ها ، 39 دقیقه پیشاندرسون تالیسکا، ستاره برزیلی بشیکتاش با باشگاه لیورپول برای انتقال به این باشگاه به توافق دست یافته است.

توصیه های بهداشتی در ماه مبارک رمضانبرترین ها ، 43 دقیقه پیشمدیر گروه بهداشت محیط معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان توصیه های بهداشتی را به شهروندان در ماه مبارک رمضان ارائه کرد.

همراه با تناقض‌های عجیب لیست کی‌روشبرترین ها ، 52 دقیقه پیشسرمربی تیم ملی در آخرین صحبت‌های خود پیش از ترک ایران به مقصد ترکیه توجیهات خود در خصوص عدم دعوت دو ستاره مورد بحث این روزهای لیست تیم ملی را اعلام کرده است.

۴۸ گل لیونل مسی در فصل ۱۸ - ۲۰۱۷برترین ها ، 57 دقیقه پیش

نیم‌نگاه کی‌روش به فردا؛ جام جوانیبرترین ها ، 1 ساعت پیش کی‌روش در فاصله جام جهانی برزیل تا روسیه نشان داد که روی بازیکنان زیر ۲۵ سال‌اش برای جام جهانی بعدی حساب ویژه‌ای باز می‌کند.

افزایش قربانیان مصرف قارچ به ۱۵ نفربرترین ها ، 1 ساعت پیشسخنگوی اورژانس کشور گفت:‌ تا ساعت ۱۸ امروز مجموع مراجعان به اورژانس بر اثر مسمومیت با قارچ سمی به ۱۰۱۷ نفر رسیده که ۱۱۶ تن در بیمارستان بستری هستند.

حمایت رسانه ملی از تولید ملیبرترین ها ، 1 ساعت پیشرییس سازمان صداوسیما با تاکید بر اینکه این رسانه حمایت از کالای ایرانی را سرلوحه کار خود قرار داده است، گفت: رسانه ملی، رسانه توسعه‌محور و پیشرفت‌مدار است و در خدمت همه نهادها در راستای حمایت از تولید ملی است.

عکسی جالب از جوانی های شاعر مشهوربرترین ها ، 2 ساعت پیشصفحه رسمی استاد احمدرضا احمدی شاعر معاصر به مناسبت تولد 78 سالگی شان، عکسی جالب و ناب از دوران جوانی ایشان به اشتراک گذاشته است.

بررسی کاهش فقر در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتیبرترین ها ، 2 ساعت پیشستاد اقتصاد مقاومتی به ریاست معاون اول رییس جمهور با موضوع بررسی کاهش فقر مطلق تشکیل جلسه داد.

لیست خروجی استقلال چگونه شکل می‌گیرد؟برترین ها ، 2 ساعت پیشسرمربی آلمانی استقلال ابتدای هفته لیست خروجی های خود را مشخص کرد اما بازیکنان به این لیست محدود نیستند.

۵ مهارت خارق العاده از لیونل مسیبرترین ها ، 2 ساعت پیش

برانکو دستور تمدید با فرشاد را دادبرترین ها ، 2 ساعت پیشسرمربی پرسپولیس با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم از باشگاه خواسته است که قرارداد برخی بازیکنان را تمدید کند.

آلگری در آستانه تمدید قرارداد با یوونتوسبرترین ها ، 2 ساعت پیشمکس آلگری، سرمربی یوونتوس امروز صبح با مسئولین یوونتوس ملاقاتی داشت و احتمالا قراردادش را تا سال 2021 با مسئولین یووه تمدید کند.

خداحافظی راجا ناینگولان از بازی‌های ملیبرترین ها ، 3 ساعت پیشستاره آ اس رم پس از بیرون ماندن از فهرست اولیه بلژیک برای جام جهانی، تصمیم به خداحافظی از بازی های ملی گرفت.