آخرین خبرهای «بنکر»

رکورد تاریخی بورس در آخرین روز تابستانبنکر ، 18 ساعت پیششاخص بورس با صعودی بی سابقه به کانال ۱۶۰ هزار واحدی رسید.

سکه ۶ماهه چقدر گران شد؟بنکر ، 18 ساعت پیشنیمه اول سال جاری دوران پرنوسان و بی ثبات در بازار طلا و سکه بود به طوری که شاهد رشد ۱۷۸ درصدی قیمت سکه بودیم.

تعیین تکلیف تسهیلات پرداختی از حساب ذخیره ارزی به بانک‌هابنکر ، 18 ساعت پیشبا دستور سرپرست‌وزارت‌اقتصاد، مقرر شد با مسئولیت‌معاونت‌امور بانکی، بیمه و شرکت‌های‌دولتی وزارت اقتصاد، کارگروه ویژه‌ای برای تعیین‌تکلیف تسهیلات‌پرداختی از محل حساب ذخیره ارزی به بانک‌ها تشکیل شود.

زنان خانه دار با چه شرایطی بیمه می شوند بنکر ، 20 ساعت پیشسازمان تامین اجتماعی به منظور گسترش و توسعه بیمه به آحاد افراد جامعه، زنان خانه دار را بر اساس مقررات بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد، تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار داده است تا این گروه از جامعه، بتوانند با انعقاد قرارداد و پرداخت حق بیمه مقرر از تعهدات قانونی مربوطه بهره مند شوند.

عملکرد مستحکم طلا تا پایان سال بنکر ، 20 ساعت پیش تحلیلگر برجسته متال بولتن بر این باور است که بازار طلا به زودی تثبیت خواهد شد و این فلز گرانبها تا پایان امسال عملکرد خوب و مستحکمی خواهد داشت.

ادامه افزایش قیمت طلا در هفته جاریبنکر ، 20 ساعت پیشنظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز نشان داد هر دو گروه کارشناسان وال استریت و سرمایه‌گذاران، انتظار دارند قیمت طلا در هفته جاری افزایش پیدا کند.

قیمت سکه در آخرین روز تابستان چند؟بنکر ، 20 ساعت پیشقیمت سکه تمام بهار آزادی امروز در بازار تهران وارد کانال ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان شد.

پیش‌بینی یک اقتصاددان از تضعیف دلار در آینده بنکر ، 20 ساعت پیش یک تحلیلگر اقتصاد بین‌الملل معتقد است: «قدرت آمریکا وابسته به همکاری‌های اقتصادی دو یا چندجانبه با کشورهای جهان است. با شرایطی که در حال شکل‌گیری است، پیش‌بینی می‌شود که نتیجه سیاست‌ها به خود آمریکا بازگردد و نه تنها موجب شود که دلار به شدت ضعیف شود، بلکه بازار سهام نیز ریزش قابل توجهی داشته باشد.»

به موجودی حساب قرض الحسنه پس انداز بانک ملی دست نزنید!بنکر ، 20 ساعت پیشبا گذشت یک ماه از پایان مهلت افتتاح و یا تکمیل موجودی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی، نباید تا مشخص شدن نتایج قرعه کشی، موجودی حساب به کمتر از ۵۰۰ هزار ریال کاهش یابد.

ماموریت جدید دولت به بانک مرکزیبنکر ، 20 ساعت پیشمعاون اول رییس‌جمهور گفت: وزارت‌صمت و بانک مرکزی مامور شدند آماری از ارز مورد نیاز کالاهای موجود در گمرک که ارز به آنها تخصیص نیافته، استخراج کنند تا هفته آینده در هیات دولت درباره آن تصمیم‌گیری شود.

آخرین فرصت تولیدکنندگان برای تسویه بدهی به بانک‌هابنکر ، 20 ساعت پیشبراساس قانون بودجه، امروز ۳۱ شهریور آخرین فرصت تسویه بدهی سررسید شده تولیدکنندگان به بانک‌ها و موسسات اعتباری تا پایان سال ۹۶ است، البته احتمال تمدید این مهلت نیز وجود دارد.

۱۷ سال سپرده‌گذاری مردم در بانک‌ها بررسی شدبنکر ، 20 ساعت پیشبررسی ۱۷ سال سپرده‌گذاری در بانک‌ها نشان می‌دهد، نسبت سپرده‌های سرمایه‌‌گذاری مدت‌دار، سپرده‌های غیردیداری و سپرده‌بلند مدت در تیر ماه امسال از متوسط ۱۷ سال گذشته بالاتر است اما برخی اقتصاددانان افزایش نرخ سود بانکی را توصیه می‌کنند.

لزوم ارائه مدارک هویتی برای انجام امور بانکی در بانک ملیبنکر ، 20 ساعت پیشدر راستای اجرای ضوابط و مقررات و الزامات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، برای دریافت هرگونه خدمات بانکی ضرورت همراه داشتن مدارک هویتی معتبر مجددا تاکید می گردد.

قیمت دلار و سکه ۱۴سال قبل ؟بنکر ، 22 ساعت پیشقیمت سکه و دلار و خودرو و مسکن از نیمه دوم سال ۱۳۸۴ رو به رشد گذاشت و در اواسط ۱۳۹۲ به اوج خود رسید.اما در نیمه دوم ۱۳۹۲ رو به کاهش گذارد تا اینکه از دیماه ۱۳۹۶ رشد سرسام آوری پیدا کرد.

پیش‌بینی افزایش چشمگیر قیمت نقرهبنکر ، 22 ساعت پیش موسسه سرمایه گذاری کاپیتال اکونومیکس در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرده است که قیمت هر اونس نقره تا پایان سال ۲۰۱۹ میلادی با افزایش روبرو خواهد شد.

استفاده از ذخایر ارزی کاهش یابد بنکر ، 22 ساعت پیشرییس شورای رقابت گفت: بانک مرکزی در شرایط فعلی کشور و اقتصاد، گام‌های مثبتی در جهت بهبود شرایط برداشته است.

رشد ۰.۱ درصدی قیمت جهانی طلا بنکر ، 22 ساعت پیش قیمت طلا در پایان مبادلات روز جمعه با کاهش روبرو شده ولی در هفته ای که گذشت رشد ۰.۱ درصدی را ثبت کرده است.

واردات طلا تاثیری روی نرخ سکه نداردبنکر ، 22 ساعت پیشکشتی‌آرای اظهار داشت: هر میزان واردات طلا داشته باشیم تاثیری روی نرخ ندارد و مزیت آن در افزایش ذخایر طلای کشور و حمایت از پول ملی است. همچنین با توجه به نیاز صنعت طلا به شمش استاندارد و مواد اولیه باکیفیت، واردات آن موجب تولیدات باکیفیت و استاندارد مصنوعات کشور شود.

بانک مرکزی سوئد اسکناس هایش را در بریتانیا چاپ می‌کندبنکر ، 22 ساعت پیشبانک مرکزی سوئد با قدمت ۲۶۳ ساله از این پس اسکناس های خود را در خارج از مرزهای این کشور و در بریتانیا چاپ می‌کند.

استارت تخلف بانک‌ها از مصوبه نرخ سود زده شدبنکر ، 22 ساعت پیشبرخی از بانک های خصوصی که در سنوات قبل هم سردمدار افزایش نرخ سود بوده اند، بار دیگر نرخ های سود را برای جذب مشتری بالا برده اند آنهم بدون کسب اجازه از بانک مرکزی.