آخرین خبرهای «تابناک»

تحریم‌های آمریکا دلیل احتمالی کاهش واردات کلاف ورق گرم فولادیتابناک ، 1 ساعت پیشتجار فولاد می گویند که روسیه و قزاقستان فروش کلاف ورق گرم فولادی به ایران را کاهش داده اند که تا حدودی به خاطر تحریم های جدید آمریکا علیه ایران است.

روزنامه‌های اقتصادی ‎چهارشنبه ۲۷ تیرماه ۹۷تابناک ، 1 ساعت پیشصفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی امروز کشور قابل مشاهده است.

شادی مسافران هند علی‌رغم نرسیدن به مقصد/ سفرهایی که به بهانه گرفتن ارز انجام می‌شودتابناک ، 3 ساعت پیشپرواز شماره 810 شرکت هواپیمایی ایران ایر از فرودگاه حضرت امام (ره) به مقصد هند، بر فراز فرودگاه بمبئی به دلیل شرایط جوی نامساعد مجبور به برگشت شد اما پس از برگشت همه مسافران خوشحال و خندان بودند.

بازار قراضه ترکیه در سکوتتابناک ، 3 ساعت پیشکمبود تقاضای محصولات فولادی  در بازار داخلی ترکیه موجب شده بازار  واردات قراضه در ثبات و بی حرکت بماند.

استپ‌وی ۵۰۰ هزار تومان ارزان شدتابناک ، 3 ساعت پیشگزارش امروز قیمت خودرو حکایت از کاهش ۵۰۰هزار تومانی قیمت هایماs۷ و استپ‌وی دارد.

نفت بین ۷۰ تا ۸۰ دلار در نوسان می‌ ماندتابناک ، 3 ساعت پیشبانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس انتظار دارد قیمت نفت نفت در کوتاه مدت به دلیل ابهامات پیرامون اختلالات عرضه، در محدوده ۷۰ تا ۸۰ دلار در هر بشکه نوسان خواهد داشت.

خطر فقر در کمین 27.9 درصد از خانوارهای ایرانیتابناک ، 3 ساعت پیشمبارزه با فقر و افزایش سطح درآمد خانوارها یکی از وظایف اصلی دولت ها است. دولت ها از طریق ایجاد شغل و افزایش تعداد شاغلین خانوارها، می توانند سطح درآمد و متعاقب آن سطح رفاه خانوارها را افزایش داده و آن ها را از فقر و تنگدستی نجات دهند. آمارها نشان می دهند که در سال 96 تعداد خانوارهای بدون فرد شاغل افزایش یافته و به 27.9 درصد رسیده است. این آمار یعنی این که خطر فقر در کمین 27.9 درصد از خانوارهای ایرانی است.  

چرا راه اندازی سامانه جامع روابط کار به تعویق می‌افتد؟تابناک ، 4 ساعت پیشبستن قراردادهای موقت با کارگران یکی از بزرگترین معضلات بازار کار محسوب می شود و کارگران با این نوع قراردادها دارای امنیت شغلی نیستند. برای حل این معضل، در سال گذشته از سامانه جامع روابط کار رونمایی شد، اما راه اندازی آن چندین بار به تعویق افتاد و با بدعهدی هایی رو به رو شد. آخرین بدعهدی در راه اندازی این سامانه به چهارشنبه هفته گذشته باز می گردد.

نفت به پایین ترین قیمت خود در سه ماه گذشته رسیدتابناک ، 4 ساعت پیشدر روز سه شنبه، قیمت نفت نسبت به قیمت بسته شده در روز گذشته کاهش یافت و نفت برنت به پایین ترین نرخ خود در سه ماه گذشته رسید. دلایل کاهش شدید قیمت نفت، کم شدن نگرانی ها نسبت به کمبود عرضه نفت و جلب توجه ها به سمت افزایش تولید و آسیب های احتمالی رشد اقتصاد جهانی به خاطر جنگ تجاری آمریکا و چین، عنوان شده است.

تیم منتخب جام جهانی ازسوی فیفا اعلام شدتابناک ، 6 ساعت پیش

عذر بدتر از گناه مسئولان برای بستن راه «مارگون» بر مردم!تابناک ، 6 ساعت پیشرویدادی عجیب، اما واقعی که بازتاب وسیعی در فضای مجازی داشته و موجب شده برخی از خود بپرسند آیا تصادف در یک جاده هم موجب می‌شود که جاده را ببندند؟ بستن مسجد برای جریمه یک بی نماز چه؟ اصلا چگونه است تخلف یک عده از قوانین موجب شده دیگران از دیدن آبشار محروم شوند؟ گناه ایشان چیست؟

شفر:چطور وقتی خونه‌به‌خونه انصراف داد،نتیجه را3بر0نکردند؟تابناک ، 8 ساعت پیش

نامجو‌مطلق:استقلال باید زودترآماده سوپرجام می شدتابناک ، 8 ساعت پیش

پرسپولیس:پرونده سوپرجام بسته شده وبهمن‌ با استقلال بازی نمی‌کنیمتابناک ، 8 ساعت پیش

بازی الاکلنگی سکه؛ جهش 100 هزار تومانی با فشارهایی از جنس دلار و ترس از مالیاتتابناک ، 8 ساعت پیشاین روزها بازار سکه به هر خبری واکنش نشان می دهد. در اولین روز عرضه سکه از سوی بانک مرکزی، عملا حجم قابل توجهی از سکه به بازار تزریق نشد. عده ای هنوز نوبتشان نشده، عده ای هم فعلا صبر می کنند و ترجیح می دهند، سکه ها در گاوصندوق بانک نگهداری شود و عده ای نیز سکه ها را تحویل گرفتند، ولی برای فروش دست نگه داشته اند.

سوپرجام به یک شرط زمستان برگزار می شود!تابناک ، 8 ساعت پیش

دو تیم با یک مالک در لیگ هجدهم!/امتیاز منفی، کسر سهمیه و جنجال تبانی در کمین فوتبال ایرانتابناک ، 8 ساعت پیشهیچ گاه یک فرد به تنهایی صاحب دو تیم در یک دوره لیگ برتر آن هم از یک شهر نبوده است. این موضوع نقض صریح قوانین حرفه ای سازی کنفدراسیون فوتبال آسیاست و قطعا باعث توبیخ فدراسیون، سازمان لیگ و همچنین کسر امتیاز لیگ ایران در تخصیص سهمیه لیگ قهرمانان قاره خواهد شد. این اتفاق در حالی است که مدیرعامل گسترش، مدرس قوانین و مدیریت حرفه ای در فوتبال ایران خوانده می شود!

دوتیم با یک مالک در لیگ هجدهم!/امتیازمنفی،کسرسهمیه و جنجال تبانی درکمین فوتبال ایرانتابناک ، 8 ساعت پیشهیچگاه یک فرد به تنهایی صاحب دو تیم مختلف در لیگ برتر آن هم از یک شهر نبوده است. این موضوع نقض صریح قوانین حرفه ای سازی کنفدراسیون فوتبال آسیاست و به طور قطع باعث توبیخ فدراسیون و لیگ ایران و همچنین کسر امتیاز لیگ داخلی می شود که در سهمیه آسیایی کشورها در لیگ قهرمانان مستقیما تاثیرگذار است

دیلی میل: دژاگه بازهم بدون تیم مانده است!تابناک ، 9 ساعت پیشقرارداد این ملی‌پوش ایرانی در پایان فصل نیز از سوی باشگاه انگلیسی تمدید نشد تا حالا باز هم بدون تیم بماند و الیته مشتری خاصی هم برای اشکان پیدا نشده...

وزارت ورزش: دخالتی در لغو سوپرجام نداشته ونداریمتابناک ، 9 ساعت پیش