آخرین خبرهای «تندرست نیوز»

ماموریت مهم شفر برای ترمیم ساختار دفاعی استقلالتندرست نیوز ، 4 ساعت پیشسرمربی استقلال برای شروع بازی های لیگ برتر ماموریت مهمی پیش رو دارد.

افشاگری فتح الله زاده:چرا یک مدیر پرسپولیسی باید در استقلال مدیریت کند؟تندرست نیوز ، 4 ساعت پیشمدیرعامل پیشین استقلال به خبرورزشی گفت: پیش‌خور کردن ۲۰ میلیارد را نمی‌بینند، اما می‌خواستند ما را دار بزنند!

فتحی: چشمی نه شام خورد، نه صبحانهتندرست نیوز ، 4 ساعت پیشسرپرست استقلال می گوید این تیم در تهران نتیجه بازی را به السد واگذار کرد.

کاش می‌شد در استقلال می‌ماندم!/پا روی دلم گذاشتم و رفتمتندرست نیوز ، 4 ساعت پیشهافبک سابق استقلال به خبرورزشی گفت: فوتبال حرفه‌ای یعنی همین که روزی پا روی دلت بگذاری و بروی.

پرسپولیس بالاتر از همه قهرمان های غرب آسیاتندرست نیوز ، 4 ساعت پیشتیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته موفق شد قهرمان لیگ ستارگان قطر را از گردونه رقابت های آسیایی خارج کند.

اجرای قانون 90 درصد دربی تهران با بلیت های بدون شماره صندلی!تندرست نیوز ، 4 ساعت پیشحیدر بهاروند، نایب رییس فدراسیون فوتبال اختصاص 90 درصد از سکوهای ورزشگاه آزادی دردربی ها به تیم میزبان را قطعی می داند: «قانون اختصاص 90 درصد از ظرفیت تماشاگران به تیم میزبان و 10 درصد به تیم میهمان یکی از قوانین مورد تایید فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا است که این قانون را در دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال در هفته هشتم لیگ برتر اجرایی خواهیم کرد.

داستان قرمزپوش شدن پرسپولیس/پرسپولیس چگونه قرمزپوش شد؟تندرست نیوز ، 4 ساعت پیشداستان قرمزپوش شدن پرسپولیس را شاید شنیده باشید. داستانی که حسین کلانی آن را این طور روایت کرده: «بعد از انحلال شاهین در روز 16 تیر 1346 شاهینی ها با پیشنهاد تاریخی زنده یاد پرویز دهداری و کمک و همیاری رجبعلی فرامرزی به پرسپولیس کوچ کردند و اگر تلاش آنها و باشگاه پرسپولیس و مدیری مثل علی عبده نبود، امروز حتی نام پرسپولیس را هم نمی شنیدیم.»

پرسپولیس و کامبکی که اتفاقی نبودتندرست نیوز ، 4 ساعت پیشپرسپولیس در یکی از به یاد ماندنی ترین بازی های تاریخش موفق شد با شکست الدوحیل برای دومین بار متوالی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

آخرین تاکتیک پروفسور برابر ایرماتوفتندرست نیوز ، 5 ساعت پیشپرسپولیس در آزادی به پیروزی رسید اما این در حالی است که این تیم برای بازی مرحله نیمه نهایی اش بزرگترین مهره اش را در اختیار ندارد.

بررسی عملکرد بازیکنان پرسپولیس مقابل الدحیلتندرست نیوز ، 5 ساعت پیششب گذشته تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در یک بازی پرهیجان و مهم تیم قدرتمند الدحیل قطررا در دور برگشت رقابت های لیگ قهرمانان آسیا شکست دهد و به این ترتیب به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها راه پیدا کند. به همین دلیل قصد داریم عملکرد فردی بازیکنان پرسپولیس در بازی شب گذشته را بررسی کنیم.

این خوردنی‌ها، آدم‌های عصبانی را آرام می‌کندتندرست نیوز ، 6 ساعت پیشبهداشت نیوز نوشت: برخی محصولات طبیعی ویژگی‌هایی را ارائه می‌کنند که سیستم عصبی از آنها سود برده و با آثار استرس نیز مقابله می‌کنند. زمانی‌که به همراه یکدیگر استفاده شوند، آنها می‌توانند راه‌حلی مناسب و قوی را شکل دهند. برای پیشگیری و کمک به درمان اضطراب، افسردگی یا اختلالات تحریک‌پذیری می‌توانید این قبیل محصولات را در رژیم غذایی روزانه خود جای دهید.

تصویر/حضور علی دایی و فرشاد پیوس در هیات عزاداری ایام محرم به میزبانی علی پروینتندرست نیوز ، 6 ساعت پیشحضور علی دایی و فرشاد پیوس در هیات عزاداری ایام محرم به میزبانی علی پروین

کاشیما به پرسپولیس و السد رسیدتندرست نیوز ، 6 ساعت پیشتیم ژاپنی کاشیما انتلرز ژاپن موفق شد با برتری در دیدار برابر تیانجین چین خود را به عنوان یکی از چهار تیم پایانی لیگ قهرمانان معرفی کند.

بررسی علل تیرگی دور چشم و درمان آنتندرست نیوز ، 6 ساعت پیشیکی از دلایل شایعی که خانم ها به پزشک مراجعه می کنند، تیرگی دور چشم است. در این مطلب به بررسی علل تیرگی دور چشم و درمان آن پرداختیم.

روش هایی برای کاهش غلظت خونتندرست نیوز ، 6 ساعت پیشغلظت خون بالا می تواند ناشی از افزایش تعداد سلول های قرمز و یا کاهش پلاسمای خون باشد

۲۲ اصل اخلاقی در طب سنتی ایرانتندرست نیوز ، 6 ساعت پیشطبیب باید کاتم اسرار مریضان باشد و افشاى راز و امراض آن‏ها را ــ خصوص بر کسانى که نخواهند آن‏ها مطّلع گردند ــ ننماید زیرا که بسا امراض است که پدر از پسر و پسر از پدر و برادر از برادر و همشیره از همشیره و زن از شوهر مخفى می‌دارند ...

بهترین خوراکی ها و نوشیدنی برای افراد تندمزاجتندرست نیوز ، 6 ساعت پیشبرخی محصولات طبیعی ویژگی‌هایی را ارائه می‌کنند که سیستم عصبی از آنها سود برده و با آثار استرس نیز مقابله می‌کنند. زمانی‌که به همراه یکدیگر استفاده شوند، آنها می‌توانند راه‌حلی مناسب و قوی را شکل دهند. برای پیشگیری و کمک به درمان اضطراب، افسردگی یا اختلالات تحریک‌پذیری می‌توانید این قبیل محصولات را در رژیم غذایی روزانه خود جای دهید.

پارازیت ها از کجا می آیند؟/نگرانی‌ها از تاثیر پارازیت بر سلامت انسانتندرست نیوز ، 6 ساعت پیشقانون ممنوعیت به کارگیری تجهیزات ماهواره‌ای سال 1373 در مجلس به تصویب رسید. اما، این ممنوعیت مثل دیگر رفتارهای سلبی كه نتیجه ای در بر نداشت و كماكان بحث استفاده برخی افراد از این تجهیزات مطرح است.

اشتباهات روزانه ای که سبب ایجاد عفونت زنانه می شودتندرست نیوز ، 6 ساعت پیشبسیاری از خانم ها بدون اطلاع روزانه اشتباهاتی را انجام می دهند که سبب ایجاد مشکلات زنانه برای آن ها می شود.

فواید سرکه بالزامیک برای سلامتیتندرست نیوز ، 6 ساعت پیشریفلاکس معده غذا خوردن افراد را محدود می کند سرکه بالزامیک یکی از راه های درمان این بیماری به شمار می آید.