آخرین خبرهای «جام جم آنلاین»

مجید حسینی با ترابوزان اسپور به توافق رسیدجام جم آنلاین ، 1 ساعت پیشمدافع تیم فوتبال استقلال با تیم فوتبل ترابوزان اسپور ترکیه به توافق رسید.

رونالدو در 8 روز برای یوونتوس 51 میلیون یورو درآمد زایی کرد! جام جم آنلاین ، 2 ساعت پیشآنقدر رقم عجیب و غریب و هنگفت است که نمی توان به این سادگی باور کرد اما واقعیت این است که همه چیز درست است.

10 دروازه بان برتر دنیا (تصاویر) جام جم آنلاین ، 2 ساعت پیشسایت مجله fourfourtwo فهرست 10 گلر برتر جهان را منتشر کرد.

کاری که علی دایی برای کمک به کودکان بی سرپرست انجام داد (تصاویر)جام جم آنلاین ، 2 ساعت پیشسرمربی تیم فوتبال سایپا برای کمک به کودکان بی سرپرست چند عدد توپ و تی شرت تیم ملی را امضا کرد تا به سود کودکان بی سرپرست به حراج گذاشته شود.

بازگشت جنجالی سرباز فوتبال ایران پس از 5 سال جام جم آنلاین ، 2 ساعت پیشمهرداد پولادی مدافع تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2014 برزیل بازگشت خود را پس از 5 سال به ایران تایید کرد.

تفاوت تن‌های کنسروی در چیست؟جام جم آنلاین ، 3 ساعت پیشقصد داشت با کنسرو تن چند نوع غذا تهیه کند. از فروشگاه سه کنسرو تن با برندهای مختلف گرفت. کنسرو‌ها را باز کرد. یکی حاوی تکه گوشت‌های ترد و سفید با طعمی ملایم بود، دیگری بافتی سفت و رنگی تیره و طعمی تند داشت و سومی هم گوشتی خرد شده بود که رنگ و مزه چندان جالبی نداشت.

درخواست تیام و جپاروف؛ 16 میلیارد؟جام جم آنلاین ، 3 ساعت پیشدیروز اعلام شد که یکی از دلایل اصلی استعفای رضا افتخاری از مدیرعاملی استقلال ناکامی در تمدید قرارداد سرور جپاروف و تیام است.

گوش واقعی کودکتان چقدر است؟جام جم آنلاین ، 3 ساعت پیشبرای کودکتان سمعک جدیدی تجویز شده ولی خودش و شما احساس می‌کنید سمعک قبلی بهتر بوده است.

با خوراکی‌ها آسم را کنترل کنیدجام جم آنلاین ، 3 ساعت پیشمبتلایان به بیماری تنفسی آسم معمولا با قرار گرفتن در معرض انواع مختلف مواد حساسیت‌زا دچار حملات آسم و تنگی‌نفس می‌شوند.

وقتی مسی دیگر بی‌خیال جام جهانی می‌شود (عکس)جام جم آنلاین ، 4 ساعت پیشلیونل مسی جام جهانی بدی را پشت سر گذاشت. او بعد از اینکه با تیم ملی فوتبال کشورش در یک هشتم نهایی جام جهانی مقابل فرانسه شکست خورد روزهای بدی پشت سر گذاشت.

کلکسیون این ورزشکار چشم‌ها را خیره می‌کند (عکس)جام جم آنلاین ، 4 ساعت پیشگلف بازان حرفه ای معمولا در دسته پردرآمدترین ورزشکاران جهان قرار می گیرند و گاهی اوقات درآمد سالیانه آنها از فوتبالیست ها، تنیسورها و ورزشکاران هر رشته دیگری بالاتر می رود.

بدترین تکل تاریخ فوتبال! (عکس)جام جم آنلاین ، 4 ساعت پیشاکثر تیم های اروپایی در حال آماده کردن خودشان برای آغاز فصل های جدید هستند اما در برخی دیگر از نقاط اروپا برخی از تیم ها برای صعود به لیگ برتر کشورشان مسابقات حساسی را برگزار می کنند.

جهنم آبی / سرافکنده! (تصاویر)جام جم آنلاین ، 4 ساعت پیشصفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز پنجشنبه بیست و هشتم تیر ماه را اینجا ببینید.

مهمان ناخوانده‌ای به‌نام ایرباس ای220جام جم آنلاین ، 6 ساعت پیشپس از آن‌که آلمانی‌ها نخستین هواپیمای جت را در سال 1318/ 1939 برای نیروی هوایی این کشور ساختند، تا زمان به خدمت درآمدن هواپیمای کامت به‌عنوان جت مسافربری در سال 1331/ 1952 از سوی انگلیسی‌ها، شرکت‌های هواپیماسازی بسیاری با هدف طراحی و گسترش ناوگان هواپیماهای مسافربری جهان، پا به عرصه جدید هوایی گذاشتند.

کناره گیری افتخاری از هیئت مدیره استقلالجام جم آنلاین ، 14 ساعت پیشمدیرعامل مستعفی باشگاه استقلال تصمیم به کناره‌گیری از هیئت مدیره این باشگاه نیز گرفت.

جوانان فرنگی کار ایران قهرمان آسیا شدندجام جم آنلاین ، 16 ساعت پیشتیم کشتی فرنگی جوانان مقتدرانه با کسب ۶ مدال طلا، ۳ نقره و یک برنز عنوان قهرمانی آسیا را از آن خود کرد.

پرونده سوپرجام به کمیته انضباطی ارجاع می شودجام جم آنلاین ، 18 ساعت پیشسازمان لیگ فوتبال ایران در مورد علت بازنده اعلام شدن استقلال در سوپرجام اطلاعیه ای منتشر و اعلام کرد که این پرونده جهت تصمیم گیری به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال خواهد شد.

وزیر ارتباطات پا به توپ شد! (تصاویر)جام جم آنلاین ، 18 ساعت پیشوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بازدید از مرکز پایش تندرستی و استعدادسنجی و همچنین زمین استاندارد شده موسسه فرهنگی ورزشی پیام تهران، دقایقی را به همراه نوجوانان پا به توپ شد.

بازگشت تیم ملی ایران به جایگاه اول آسیا جام جم آنلاین ، 20 ساعت پیشدر رده‌بندی ماه جولای فیفا، تیم تحت هدایت کارلوس کی‌ روش عنوان بهترین تیم قاره کهن را از استرالیا پس می‌گیرد.

آنچه از جام جهانی بر جای ماند ؛ سقوط و صعود قیمت ستاره‌ها جام جم آنلاین ، 22 ساعت پیشرقابت های جام جهانی 2018 روسیه در حالی به پایان رسید که تغییرات اساسی در قیمت و ارزش برخی از بازیکنان در بازار نقل و انتقالات بازیکنان حاصل شده است.