آخرین خبرهای «دنده 6»

بنز در فکر رقابت بیشتر با پورشهدنده 6 ، 4 ساعت پیشمرسدس-بنز در چند سال گذشته بخش خودروهای تقویت‌شده خود، AMG، را رو در روی پورشه قرار داده است. اولین مدل AMG که به طور مستقیم با محصولات پورشه رقابت می‌کرد، مرسدس-ای‌ام‌جی جی‌تی بود که در سال ۲۰۱۴ به بازار آمد. مدل چهار در جی‌تی که امسال به بازار عرضه می‌شود هم رقیب پورشه پانامرا است. .

بررسی هیوندای سانتافه 2019؛ پرفروشی که دیگر به ایران نمی‌آیددنده 6 ، 6 ساعت پیشسانتافه را به جرئت می‌توان یکی از موفق‌ترین و شناخته‌ شده‌ترین خودروهای وارداتی ایران نامید. خودرویی که با طراحی جذابش توانست خریداران زیادی را به خود جذب کند. این جذب مشتری به طوری بود که در اولین سال‌هایی که نسل سوم و قبلی سانتافه وارد ایران شد، توانست لقب پرفروش‌ترین خودروی وارداتی را برای خود .

کیا استینگر طلایی معیوب استدنده 6 ، 10 ساعت پیشبه گزارش هفت صبح، رنگ زرد کار دست کیا استینگر داد. شرکت کره ای کیا اعلام کرده آن دسته از خریدارانی که مدل اسپورت استینگر را با رنگ زرد مخصوص دریافت کرده اند، بایستی با مراجعه به شرکت و تحویل اتومبیل خود، نسبت به رفع عیب این اتومبیل با سازنده همکاری نمایند. شرکت وعده داده .

تحت هر شرایط فضای رقابتی را نباید از دست داددنده 6 ، 14 ساعت پیشبه گزارش خبر خودرو، چنانچه خودروسازی بخش خصوصی دانش فنی لازم را در اختیار داشته و بتواند سرمایه‌گذاری لازم و کافی را انجام دهد با وجود مانع‌تراشی‌هایی که ممکن است خودروسازان دولتی جهت جلوگیری از ورود رقبای جدی و قدر صورت دهند، قطب سوم خودروسازی شکل خواهد گرفت. عضو هیات‌مدیره خانه صنعت‌، معدن و تجارت .

شرایط فروش ویژه کارمانیا نمایشگاه شیرازدنده 6 ، 16 ساعت پیششرایط فروش خودروی BYD S7 با شرایط مشارکت در تولید و پیش پرداخت 700,000,000 ریال و موعد تحویل بهمن ماه ارائه می شود. همچنین شرایط فروش BYD S6 با قیمت قطعی 1,367,000,000 ریال و تخفیف 20,000,000 ریالی با پیش پرداخت 650,000,000 ریال در زمان ثبت نام با سود مشارکت 15% و انصراف 12% با موعد تحویل آذر 97، آغاز شد. همچنین .

رنو و پژو سیتروئن در صورت ترک ایران، باید به ایران غرامت دهنددنده 6 ، 16 ساعت پیشیک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: شرکت‌های خودروسازی اروپایی به ویژه رنو و پژو سیتروئن در صورتی که قراردادها را فسخ و ایران را ترک کنند، باید به ایران غرامت بپردازند. علی اسدی‌کرم اظهار داشت:‌ شرکت‌های خودروسازی خارجی موظفند براساس تعهداتی که به سازمان گسترش و نوسازی ایران یا شرکت‌های سایپا و ایران‌خودرو .

خانواده پژو گران شددنده 6 ، 18 ساعت پیشگزارش روزگذشته قیمت خودرو حاکی از افزایش قیمت خودروهای پژو در سطح بازار دارد. بازار روز گذشته خرید و فروش خودرو شاهد افزایش قیمت خودروهای پژو است جالب اینجاست قیمت خودروهای مونتاژی هم در بازار کاهش پیدا کرده است که فعالان بازار دلیل این موضوع را کمبود تقاضا در سطح بازار آن هم به واسطه .

نگاهی به بازار لیفان X60 ، شاسی بلند با سابقه کرمان موتوردنده 6 ، 1 روز پیشلیفان X60 ابتدا با گیربکس دنده ای از سال 1391 به بازار عرضه شد و بعد از چندسال حضور در بازار ، از سال 1395 با گیربکس اتوماتیک وارد بازار شد وبه واسطه استقبال رو به رشد ایرانیان از خودروهای اتوماتیک و توجه کمتر به نسخه های دنده ای ، به مرور تولید مدل دنده .

پیروزى فرارى ها در گرندپرى بریتانیادنده 6 ، 2 روز پیشدر روز مسابقه سیروتکین، استرول و هارتلی مجبور شدند از پیت لین استارت بزنند. در استارت مسابقه همیلتون مسابقه را بد آغاز مى كند در نتیجه بوتاس و فتل از او سبقت گرفتند و او جایگاه اول را از دست داد. در ادامه رایكونن نیز به همیلتون برخورد كرد. راننده هاى ردبول نیز از این .

اسرائیل یک تانک مرکاوا را به موزه‌ای در اردن هدیه داددنده 6 ، 2 روز پیشبه گزارش ایسنا، به نقل از اورشلیم پست، این تانک که یکی از پیچیده‌ترین ادوات نظامی ساخته شده توسط اسرائیل است، اخیرا به روی یک تریلی از مرز اسرائیل وارد اردن شده است. گزارش شده که قرار است این تانک در موزه سلطنتی تانک اردن که در سال 2007 به دست ملک عبدالله دوم، پادشاه .

آغاز مرحله دوم فروش تیگو۷دنده 6 ، 2 روز پیشدر پی استقبال بسیار خوب از مرحله اول فروش خودروی تیگو7 ، مرحله دوم فروش این خودرو روز 3 شنبه مورخ 26 تیرماه راس ساعت 11 آغاز خواهد گردید ، لذا علاقمندان و متقاضیان محترم میتوانند با رجوع به کلیه نمایندگی های شرکت مدیران خودرو در این روز نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام .

نگرانی از تبلیغات اغوا‌کننده پیش‌فروش خودرودنده 6 ، 2 روز پیشبه نقل از خبر خودرو، رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران در خصوص آخرین وضعیت خودروهای وارداتی در بازار اظهار داشت‌: طی هفته گذشته به علت عدم عرضه و عدم وجود خریدار شاهد کاهش قیمت 50 تا 60 میلیون تومانی خودروهای وارداتی بودیم و احتمال کاهش بیشتر قیمت در آینده نیز وجود دارد. سعید .

تخلف سریالی در واردات خودرودنده 6 ، 2 روز پیش  به گزارش گروه خودرو، خانه از پایه ویران است‌. واردات خودرو آن هم به عنوان کالای سرمایه‌ای دغدغه‌ای است که مدت‌ها دولت از آن پول پارو می‌کند و مردم درماندگی! از سوی دیگر دولت با شعار مخالف با واردات بی‌رویه با نقاب حمایت از تولید ملی بارها وعده داده که با این پدیده در .

جنگ تانک و چریک ها ، کدام یک برنده خواهد بود؟دنده 6 ، 3 روز پیشبرخی تئوریسین های نظامی اعتقاد دارند در برابر دشمنی که مسلح به تعداد زیادی از تانک ها و زرهپوش بوده و به صورت کلاسیک می جنگد ، باید وارد جنگ های نامتقارن یا چریکی شد. معنی جمله یاد شده این است که اجازه دهیم نیروهای دشمن وارد خاک ما شوند و سپس با آنها در شهرها .

جدال آمریکا و اروپا بر سر جت فرا‌صوتدنده 6 ، 3 روز پیشایالات متحده آمریکا در صدد است قوانین و مقررات جدیدی را برای تولید نسل جدیدی از جت‌های فراصوت وضع کند. اما تلاش آمریکا با مقاومت دولت‌های اروپایی که خواستار قواعد سفت و سخت‌تری درباره آلودگی صوتی این جت‌ها هستند روبرو شده است. پانزده سال پس از آخرین پرواز کونکورد، مقامات آمریکایی در حال بررسی اعمال .

ایویکو Daily Blue Power ، ون برگزیده سال 2018دنده 6 ، 3 روز پیششرکت ایتالیایی ایویکو ، ون جدید خود از سری Daily موسوم به Blue Power را در سال جاری عرضه کرده که این ون موفق به کسب جایزه برترین ون سال 2018 شد. مهم ترین مزایای این ون را می توان پیشرانه دیزل 2.3 لیتری توربودیزل با استاندارد آلایندگی یورو 6  و یا پیشرانه سه لیتری .

فرسودگی بیش از ۷۰درصد ناوگان اتوبوسرانی تا پایان ۱۴۰۰دنده 6 ، 3 روز پیشبه گزارش ایسنا، مدیرکل دفتر حمل‌ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با بیان اینکه تا پایان سال ۱۴۰۰، ۸۰درصد ناوگان اتوبوسرانی فرسوده می‌شود گفـت: نوسازی ناوگان اتوبوسرانی در دولت پیگیری می‌شود و مجری آن وزارت صنعت است‌. مرضیه حصاری، با بیان اینکه تفاهمنامه جدیدی با پست بانک به منظور نوسازی ناوگان .

کاهش تقاضا برای تاتا نانو ، ارزان ترین ماشین جهاندنده 6 ، 4 روز پیششرکت هندی تاتا ، تولید کننده تاتا نانو در ماه گذشته میلادی اعلام کرد که شاهد کاهش سریعی برای تقاضای تاتا نانو بوده است. تقاضا اینقدر پایین آمده که در ماه ژوئن این شرکت تنها موفق به فروش یک دستگاه تاتا نانو شده است ! تاتا نانو که قیمتی برابر با 1700 پوند دارد ، .

مجسمه‌ای از آینده مرسدس بنزدنده 6 ، 4 روز پیشمرسدس بنز اعلام کرده تابستان امسال از ایده “هایپرکار” جدیدش به نام ویژن ئی‌کیو سیلور ارو (Vision EQ Silver Arrow) پرده‌برداری خواهد کرد. هایپرکار، ماشین اسپرت لوکس و با قدرت زیاد است که معمولا در تعداد بسیار محدود و با قیمتی بسیار گران ساخته می‌شود. پروژه ویژن ئی‌کیو سیلور ارو نتیجه یک رقابت داخلی بین .

استفاده از دوربین به جای آینه برای اولین باردنده 6 ، 4 روز پیشآئودی هفته پیش هم‌زمان با انتشار جزییات بیشتری از اولین مدل الکتریکی خود، ئی-ترون، اعلام کرد که خریداران این ماشین می‌توانند به جای آینه‌های معمولی دوربین سفارش دهند. اگرچه طراحان خودرو دهه‌ها است در کانسپت‌ها و ماشین‌هایی که برای نمایشگاه‌ها طراحی می‌کنند، این ایده را مطرح کرده‌اند اما به دلیل محدودیت‌های قانونی، هزینه زیاد و .