آخرین خبرهای «زومیت»

اپل آیفون ها و آیپدهای 2018 را مجهز به فیس آی دی عرضه خواهد کردزومیت ، 3 ساعت پیشاپل سال گذشته از فیس آی‌دی در آیفون ۱۰ استفاده کرد و قرار است امسال هم چند آیفون و آیپد دیگر مجهز به این فناوری را عرضه کند.

ارائه بازخورد به رئیس با استفاده از هوش هیجانیزومیت ، 3 ساعت پیشارائه بازخورد به رئیس برخی اوقات ذهن افراد را شدیدا درگیر می‌کند چرا که هوش هیجانی کافی برای زمان‌بندی و ارائه‌ی بهینه را ندارند.

رشد مغزهای مینیاتوری انسانی درون جمجمه موشزومیت ، 3 ساعت پیش پژوهشگران موفق به کاشت ارگانوییدهای مغز انسان درون مغز موش شدند؛ پیشرفتی که قدمی مهم در راستای پزشکی ترمیمی است.

نگاهی عمیق به پیشرانه ۸ سیلندر AMG کد 63زومیت ، 4 ساعت پیشپیشرانه ۴ لیتری V8 مرسدس بنز AMG که در تمامی مدل‌های مرسدس بنز سری 63مورد استفاده قرار می‌گیرد، یک تحول تکنولوژیک در صنعت خودروسازی  است.

سیستم پست ایالات متحده چگونه به رونق اقتصاد چین کمک می‌کندزومیت ، 5 ساعت پیشهرچند دونالد ترامپ شرکت‌هایی مانند آمازون را یکی از مسببین سلطه‌ی چین بر بازار آمریکا به‌ شمار می‌آورد؛ اما سیستم پست ایالات متحده در این بازی نقش پررنگ‌تری دارد.

مایکروسافت و والمارت برای غلبه بر آمازون همکاری می کنندزومیت ، 5 ساعت پیشوالمارت قصد دارد با همکاری مایکروسافت، مسیر دیجیتالی شدن را با سرعت بیشتری طی کند و به رقیب بزرگ‌تری برای آمازون در خرده‌فروشی آنلاین تبدیل شود.

بزرگترین و قدیمی‌ترین سازه بادی جهان در کجار قراردارد؟زومیت ، 5 ساعت پیشآسبادهایی که از بزرگ‌ترین مجموعه‌های تاریخی خشتی، گلی و چوبی  و از قدیمی‌ترین مجموعه آسبادهای جهان به شمار می‌آیند این سازه های بادی برای مهار باد و بهره‌گیری از نیروی آن است با آنها آشنا شوید.

آدیداس تا سال ۲۰۲۴ تمامی محصولاتش را از مواد بازیافتی می‌سازدزومیت ، 6 ساعت پیشآدیداس که به استفاده از پلی‌استر بازیافتی به عنوان مواد اولیه‌ی کفش‌هایش معروف است، قصد دارد برای بهبود جلوه‌ی کمپانی خود، از این ماده به عنوان ماده اولیه‌ی تمام محصولاتش استفاده کند.

چگونه پورشه به رکوردزنی سریع ترین دوچرخه جهان کمک کردزومیت ، 6 ساعت پیشپورشه در سال ۱۹۷۸ برای کمک به ثبت رکورد سریع‌ترین دوچرخه، خودروی 935 ریسر را تغییر داد، که این تلاش با موفقیت چندانی همراه نبود؛ ویدئوی زیر به این تلاش پورشه اشاره می‌کند.

مهم‌ترین لوازم جانبی کامپیوتر و لپ‌تاپزومیت ، 7 ساعت پیشهر روز یک وسیله جانبی تازه سر از بازار شلوغ لوازم کامپیوتری درمی‌آورد؛ وسایلی که بعضی‌هایشان واقعا کاربرد خاصی ندارند و بدون آن‌ها آسمان به زمین نمی‌رسد؛ در حالی که خیلی‌هایشان هم کاربردی و کاملا ضروری هستند.

ارتباط ماده تاریک با کانی‌ها و بررسی جوانب آنزومیت ، 7 ساعت پیشکیلومترها زیر سطح زمین، برخی کانی‌ها حامل علائمی از برخورد با ماده تاریک هستند.

کامپیوتر ویندوز ۱۰ شما، به حافظه‌ی رم چند گیگابایتی نیاز دارد؟زومیت ، 8 ساعت پیشبرای آنکه بتوانید با کام‍پیوتر ویندوز ۱۰، بدون تجربه‌ی هرگونه لگ یا کندی کار کنید، واقعا و در عمل به چه ظرفیتی از حافظه‌ی رم نیاز دارید؟ برای دریافت پاسخ این سوال با زومیت همراه شوید.

طرح انقلابی سرامیک اسپید؛ دوچرخه بدون زنجیر معرفی شدزومیت ، 8 ساعت پیشدر نمایشگاه یوروبایک امسال یک شرکت هلندی از محصول انقلابی خود به عنوان بهینه‌ترین سیستم انتقال قدرت در دوچرخه‌ها رونمایی کرد.

مجتمع کامپیوتر خیابان ولیعصر تهران آتش گرفتزومیت ، 9 ساعت پیشدقایقی پیش مجتمع کامپیوتر در خیابان ولیعصر تهران دچار حریق شد.

هشت هدیه هیجان‌انگیز برای بچه‌ هازومیت ، 9 ساعت پیشداشتن یک تعطیلات هیجان‌انگیز که خستگی را عمیقا از تن و روح بیرون کند، حق همه است. هم بزرگترها و هم بچه‌ها حق دارند از تعطیلات به‌خوبی استفاده کنند و لذت ببرند.

سونی هشتم شهریور کنفرانسی را در نمایشگاه IFA برگزار می‌کند زومیت ، 9 ساعت پیشسونی برای تاریخ ۸ شهریور، کنفرانسی را در نمایشگاه IFA برنامه‌ریزی کرده است که احتمالا پیرامون گوشی هوشمند اکسپریا ایکس زد ۳ خواهد بود.

هواوی زمان‌بندی آپدیت GPU Turbo گوشی‌های هوشمند خود را منتشر کردزومیت ، 10 ساعت پیشهواوی برنامه‌ی زمان‌بندی به‌روز‌رسانی GPU Turbo گوشی‌های هوشمند خود را در بازارهای مختلف منتشر کرد. 

برای موفقیت در بوت استرپینگ، به جای صرفه‌جویی درآمد کسب کنیدزومیت ، 10 ساعت پیشبوت استرپینگ به‌معنای راه‌اندازی کسب‌وکار با سرمایه‌ی شخصی یا کمک‌های خویشاوندان است که یکی از سخت‌ترین روش‌ها برای تاسیس استارتاپ به شمار می‌رود.

نگاهی به تلسکوپ فضایی چاندرا و رونمایی از جهان مشاهده‌ناپذیرزومیت ، 10 ساعت پیشرصدخانه چاندرا فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه‌ی پرتوهای ایکس دارد و با این ویژگی قدم در عرصه‌ی آشکارسازی پدیده‌های کیهانی گذاشته است.

مشخصات کامل تبلت گلکسی تب اس 4 پیش از رونمایی رسمی فاش شدزومیت ، 11 ساعت پیشپس از دریافت گواهی FCC گلکسی تب اس ۴ از سوی سامسونگ، اکنون مشخصات فنی کامل این تبلت در دسترس است.