آخرین خبرهای «زومیت»

مدیریت کارآمد وقفه‌های بین کارزومیت ، 2 ساعت پیشکار کردن باید با وقفه‌های چند دقیقه‌ای همراه باشد، کار بی‌وقفه، مغز را خسته می‌کند، میزان بهره‌وری را کاهش می‌دهد و به زمان بیشتری نیاز دارد.

خلبان‌هایی که جان مسافرانشان را به خطر انداختندزومیت ، 3 ساعت پیشبا وجود حساسیت بسیار زیاد پرواز و دقت خلبان هواپیما، بسیار عجیب است بدانید برخی از خلبان‌ها عمدا قوانین خطوط هوایی را زیر پا گذاشته و جان مسافران را به خطر انداخته‌اند.

شبیه ساز آب و هوای فورد؛ برترین مرکز آزمایش دنیازومیت ، 3 ساعت پیشمقامات فورد پیشرفته‌ترین مرکز شبیه‌سازی شرایط آب و هوای مختلف برای تست خودروها را در آلمان افتتاح کردند.

شفق‌های قطبی ، ماه و ستارگان درخشان به روایت تصویرزومیت ، 3 ساعت پیش جهانی که در آن زندگی می‌کنیم، زیبایی‌ها و شگفتی‌های فراوانی دارد. یکی از این زیبایی‌ها آسمان شب با ستارگان درخشان و مناظر بی‌نظیر اشت که چشم‌های هر بیننده‌ای را مجذوب خود می‌کند.

کشف دو ابزار جاسوسی موبایل در ایران با نام Stealth Mango و Tangeloزومیت ، 4 ساعت پیشبر اساس گزارش مرکز مدیریت راهبردی امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات، دو ابزار جاسوسی برای دستگاه‌های اندرویدی و IOS کشف شده است.

ساخت دوربینی با قابلیت تأمین انرژی از طریق نور دریافتی زومیت ، 4 ساعت پیشسنسور دوربینی که بتواند انرژی خودش را تأمین کند، رؤیای هر شرکت دوربین سازی است؛ حال متخصصان دانشگاه میشیگان موفق به طراحی چنین سنسوری شده‌اند.

کارمندان نسل‌های مختلف را به اشتراک دانش تشویق کنیدزومیت ، 4 ساعت پیشتنوع نسل‌ها و تفاوت سنی کارمندان، در کنار چالش‌‌های متعدد، فرصت‌هایی عالی برای اشتراک دانش در سطح شرکت فراهم می‌کند.

غبار ماه برای سلول‌های انسان به‌شدت سمی استزومیت ، 5 ساعت پیشپژوهش جدید روی غبار موجود در ماه نشان می‌دهد که این ذرات روی سلول‌های انسان تأثیری نامطلوب و جدی دارند.

انویدیا با کمک هوش‌مصنوعی سیستم یادگیری از طریق مشاهده را برای ربات‌ها توسعه می‌دهدزومیت ، 5 ساعت پیشمحققان شرکت انویدیا با به‌کارگیری هوش‌مصنوعی، امکان یادگیری از طریق مشاهده را برای ربات‌ها فراهم کردند.

قدرت‌نمایی پورشه در صنعت خودروهای برقی و هیبریدزومیت ، 5 ساعت پیشدر آستانه تولید اولین خودروی تمام برقی پورشه، خودروساز آلمانی با انتشار کلیپی جذاب، کارنامه صدساله خود در طراحی خودروهای برقی و هیبرید را به تصویر می‌کشد.

گلکسی اس لایت لاکچری رونمایی شد؛ اسنپدراگون 660 به همراه صفحه نمایش ۵.۸ اینچیزومیت ، 6 ساعت پیشسامسونگ دقایقی پیش گوشی‌هوشمند جدیدی را با عنوان گلکسی اس لایت لاکچری رونمایی کرد که در هفته‌های اخیر شایعات متعددی در رابطه با آن منتشر شده بود.

وان پلاس نمی‌تواند از نام فناوری دش شارژ در اروپا استفاده کندزومیت ، 6 ساعت پیشوان‌پلاس که فناوری شارژ اختصاصی خود را با نام دش شارژ توسعه داده، قادر نیست از نام این فناوری در اروپا استفاده کند؛ چراکه این نام توسط آمازون در اروپا ثبت شده است.

دلایل از دست دادن مشتری و راهکارهایی برای رفع آنزومیت ، 7 ساعت پیشمشتری‌های هر برند دارایی‌های آن کسب‌وکار هستند و باید برای حفظ آن‌ها تلاش شود. هر مشتری ناراضی، تهدیدی جدی برای نابودی کسب‌وکار است.

دوچرخه برقی وینتیج اسکرامبلر S رونمایی شدزومیت ، 7 ساعت پیششرکت وینتیج از آخرین دوچرخه برقی خود با نام اسکرامبلر S رونمایی کرد که قیمتی حدود ۷۰۰۰ دلار و توانایی‌ حرکت در خارج از جاده دارد.

بیولوژی و ژن‌ها، پلتفرم نرم‌‌افزاری اصلی و متحول‌کننده بعدی هستندزومیت ، 8 ساعت پیشدستکاری ژنتیکی و ورود به بحث ژنوم‌، موضوع جدیدی است که می‌تواند علم بیولوژی را به یک پلتفرم نرم‌افزاری تبدیل کند.

تصویب قانون حمایت از حریم خصوصی افراد در فضای مجازی زومیت ، 8 ساعت پیشبه گزارش معاون وزیر ارتباطات، تا سه ماه آینده قانون حمایت از حریم خصوصی کاربران در فضای مجازی به تصویب خواهد رسید.

زوم کست: بهترین بازی های رومیزی که گیمرها باید تجربه کنندزومیت ، 8 ساعت پیشدر یکی دیگر از زوم‌کست‌های زومجی، پنج بازی رومیزی را معرفی کرده‌ایم که گیمرها نباید فرصت تجربه کردن آنها را از دست بدهند.

مرسدس بنز آکتروس، مجهز به هتل دوطبقه رونمایی شدزومیت ، 8 ساعت پیشبا ابتکار یک شرکت گردشگری، کامیون مرسدس بنز آکتروس به هتل متحرک و لوکس تبدیل شده است تا برای تورهای تفریحی و گردشگری اروپا و آفریقا استفاده شود.

بهترین زبان‌ های برنامه نویسی برای یادگیری درسال ۲۰۱۸زومیت ، 9 ساعت پیشبهترین زبان‌های برنامه‌نویسی برای یادگیری در سال ۲۰۱۸، سکوی پرش کاربران به قله‌های فناوری خواهند بود.

رئیس هیئت‌ مدیره‌ گروه ال جی در سن ۷۳ سالگی درگذشت زومیت ، 9 ساعت پیشکو بون-‌مو، رئیس هیئت‌مدیره‌ی گروه ال‌جی در سن ۷۳ سالگی درگذشت.