آخرین خبرهای «سیویلیکا»

دهمین کنگره انجمن ژئوپلیتیک ایران و دومین همایش انجمن جغرافیا و برنامه ریزی مناطق مرزی ایران سیویلیکا ، 1 ماه پیشدهمین کنگره انجمن ژئوپلیتیک ایران و دومین همایش انجمن جغرافیا و برنامه ریزی مناطق مرزی ایران ( ژئوپلتیک و توسعه محلی – منطقه ای، رویکردی در پایداری شرق ایران )،۲۸تا ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ توسط دانشگاه بیرجند در محل دانشگاه برگزار می شود. از تمامی محققین ودانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا ۱۵اسفندبا توجه به برگزاری دهمین دوره کنگره اقدام نمایند.

فراخوان مقاله مجله‌ی مهندسی عمران (ISI)سیویلیکا ، 1 ماه پیشمجله ی مهندسی عمران مجله ی مهندسی عمران (Civil Engineering Journal) با نمایه بین المللی ISI مفتخر است تا مقالات دانشجویان و پژوهشگران در حوزه ی مهندسی عمران را منتشر نماید. مجله ی مهندسی عمران تمام بخش های علمی و عملی مهندسی عمران را پوشش می دهد و با استفاده از هیئت تحریره ی بین المللی مقالات را ارزیابی و منتشر می نماید. شایان ذکر است که به کلیه مقالات منتشر شده در مجله مهندسی عمران، شناسه DOI اختصاص می یابد. این مجله به صورت ماهانه منتشر می گردد و فرآیند داوری و پذیرش مقالات در مدت زمان 3 تا

چهاردهمین کنفرانس ملی روز مهندسیسیویلیکا ، 1 ماه پیشچهاردهمین کنفرانس ملی روز مهندسی،۱۳ اسفند ۱۳۹۶ توسط انجمن خدمات مهندسی اصفهان با همکاری سازمان مدیریت صنعتی اصفهان در شهر اصفهان برگزار می شود. از تمامی پژوهشگران ودانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا۳۰ بهمن با توجه به برگزاری چهاردهمین دوره کنفرانس اقدام نمایند.

عضویت رسمی دانشگاه صنعتی شهدای هویزهسیویلیکا ، 1 ماه پیشدانشگاه صنعتی شهدای هویزه، به عضویت رسمی پایگاه سیویلیکا در آمد. بدین ترتیب دسترسی اعضاء محترم و پرسنل عزیز این سازمان به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محلمرکز از مقالات استفاده نمایند. در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریقبخش پشتیبانی کاربرانراهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

سومین کنفرانس بین المللی علوم انسانی و مطالعات روانشناسیسیویلیکا ، 1 ماه پیشسومین کنفرانس بین المللی علوم انسانی و مطالعات روانشناسی،۸ اسفند ۱۳۹۶ توسط مرکز توانمندسازی مهارتهای فرهنگی و اجتماعی جامعه شهر تهران برگزار می شود. از تمامی دانشجویان علاقه مند به حوزه علوم انسانی دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا ۲۷ بهمن با توجه به برگزاری این دورهکنفرانس اقدام نمایند.

سومین همایش بین المللی افق های نوین در مهندسی عمران، معماری و شهرسازیسیویلیکا ، 1 ماه پیشسومین همایش بین المللی افق های نوین در مهندسی عمران، معماری و شهرسازی،۱۷ اسفند ۱۳۹۶ توسط انجمن افق نوین علم و فناوری در شهر تهران برگزار می شود. از تمامی دانشجویان علاقه مند به حوزه مهندسیدعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا ۴ اسفند با توجه به برگزاری سومین دوره همایشاقدام نمایند.

چهارمین کنفرانس ملی محاسبات توزیعی و پردازش داده های بزرگسیویلیکا ، 1 ماه پیشچهارمین کنفرانس ملی محاسبات توزیعی و پردازش داده های بزرگ،۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در شهر تبریز برگزار می شود. از تمامی پژوهشگران ودانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا ۱ فروردین ۱۳۹۷ با توجه به برگزاری چهارمین دوره کنفرانس اقدام نمایند.

روز جهانی زنان و دختران در علم گرامی بادسیویلیکا ، 1 ماه پیشامروز یکشنبه مصادف با ۱۱ فوریه، در تقویم جهانی سازمان ملل روز جهانی زنان و دختراندر علم می باشد (International Day of Women and Girls in Science). این روز به منظور ارج نهادن به فعالیتها و دستاوردهای بانوان دانشمند، و تشویق هر چه بیشتر دختران به تحصیل نامگذاری شده است. این روز جهانی را به کلیه دختران و بانوان کشورمان تبریک عرض میکنیم.

دوفصلنامه زمین شناسی ژئوتکنیکسیویلیکا ، 1 ماه پیشنشریه زمین شناسی ژئوتکنیک نشریه ای علمی - پژوهشی است که به منظور ارتقاء سطح دانش علمی پژوهشگران و ارائه دستاوردهای تازه علمی و پژوهشی محققین ایرانی و مبادلات علمی بین آن ها در زمینه های مختلفزمین شناسی ژئوتکنیکانتشار می یابد. این نشریه در هر سال با چهار شماره و به طور فصلی منتشر می شود.

فراخوان دوفصلنامه مهندسی زیر دریاسیویلیکا ، 1 ماه پیشدانشگاه صنعتی مالک اشتر با هدف تبیین یافته ها و اطلاعات علمی در زمینه های مختلف مربوط به حوزه زیردریا و ایجاد بستر مناسب برای ارزیابی پژوهش های علمی صورت گرفته، در نظر دارد با پذیرش مقالات برتر و بروز رسانی و تداوم فصلنامه علمی، تخصصی «مهندسی زیردریا» زمینه ارتقای کیفی و کمی آن را فراهم آورد. بدین منظور با اعلام آمادگی برای پذیرش مقالات اساتید، دانشجویان، محققین حوزه علوم و فناوری های زیردریا و کارشناسان خبره در این زمینه از کلیه علاقمندان دعوت می شود مقالات خود را برای این نشریه ا

اولین کنفرانس قراردادهای مشارکت عمومی خصوصی (PPP) با تاکید بر قراردادهایBOTسیویلیکا ، 1 ماه پیشاولین کنفرانس قراردادهای مشارکت عمومی خصوصی (PPP) با تاکید بر قراردادهایBOT ،در تاریخ ۱۸ تا ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط گروه مطالعات نظام پیمانکاری (شرکت مهندسی پیمان پژوهان شریف) در شهر تهران برگزار می شود. از تمامی محققین ودانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا ۹ اسفند با توجه به برگزاری کنفرانس اقدام نمایند.

صدور گواهی نمایه سازی مقالات در سیویلیکا به دو زبان فارسی و انگلیسیسیویلیکا ، 1 ماه پیشپژوهشگران گرامی که علاقه من به دریافت گواهی رسمی نمایه سازی مقالات خود به صورت چاپ شده از پایگاه سیویلیکا می باشند، می توانند از طریق بخش درخواست گواهی نامه ها اقدام به درخواست نمایند.این گواهی ها دارای هولوگرام، بارکد اصالت (QR-Code) و «لینک استعلام آنلاین» هستند و از طریق پست ارسال می شوند. گواهی های نمایه سازی به دو صورتفارسی و یا انگلیسی قابل درخواست هستند و پژوهشگران می توانند حتی برای مقالات فارسی نیز گواهی نمایه سازی به زبان انگلیسی دریافت نمایند.

فراخوان فصلنامه کاتالیزورسیویلیکا ، 1 ماه پیشCommunications in Catalysis (Abbreviation: CIC) is an international, open access, online/printed scholarly biannual publication issued by the Department of Chemistry, Azarbaijan Shahid Madani University, Iran. High quality original papers in English dealing with experimental, theoretical and applied research related to catalysis science and technology are welcomed by Communications in Catalysis.

فراخوان فصلنامه مواد پیشرفته در مهندسیسیویلیکا ، 1 ماه پیشنشریه علمی پژوهشی مواد پیشرفته در مهندسی، دستاوردهای پژوهشی محققان فارسی زبان را در زمینه های مختلف فرایندها و مواد پیشرفته و رشته های وابسته به آن، در قالب مقاله های علمی منتشر می کند. این نشریه به زبان فارسی منتشر می شود و هدف آن انتشار نتایج پژوهش های اساتید و محققان در شاخه های گوناگون فرایندها و مواد پیشرفته، گسترش و ارتقای پژوهش و ایجاد ارتباط و همکاری علمی بین محققان فارسی زبان است.

دومین کنگره ملی روان شناسی و آسیب های روانی اجتماعیسیویلیکا ، 1 ماه پیشدومین کنگره ملی روان شناسی و آسیبهای روانی اجتماعی،۱۶ تا ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان و شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استانداری استان سیستان و بلوچستان و سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار و سایر دستگاههای علمی و اجرایی استان در شهر چابهار برگزار می شود.

دومین همایش ملی دانش و فناوری مهندسی برق، کامپیوتر و مکانیک ایران سیویلیکا ، 1 ماه پیشدومین همایش ملی دانش و فناوری مهندسی برق، کامپیوتر و مکانیک ایران،۳۰ بهمن ۱۳۹۶ توسط موسسه برگزار کننده همایش های توسعه محور دانش و فناوری سام ایرانیان در شهر تهران برگزار می شود. از تمامی پژوهشگران ودانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا۲۵ بهمن با توجه به برگزاری همایش اقدام نمایند.

دومین همایش ملی دانش و فناوری علوم کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست ایرانسیویلیکا ، 1 ماه پیشدومین همایش ملی دانش و فناوری علوم کشاورزی، ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ توسط موسسه برگزار کننده همایش های توسعه محور دانش و فناوری سام ایرانیان در شهر تهران برگزار می شود. از تمامی پژوهشگران ودانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا ۲۵ بهمن با توجه به برگزاری دومین دوره همایش اقدام نمایند.

فراخوان مجله مهندسی مکانیک و ارتعاشاتسیویلیکا ، 1 ماه پیشمجله "مهندسی مکانیک و ارتعاشات"، از انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان است که با هدف فراهم آوردن بستری مناسب برای تبادل اطلاعات در زمینه ی پژوهش های علمی، فنی، تخصصی و کاربردی در حوزه علم مکانیک و ارتعاشات در میان استادان و دانشمندان و اعتلای سطح دانش نظری و علمی آنان و نیز تهیه ی مجموعه یی مفید از زمستان سال ۱۳۸۹ منتشر شده است. این نشریه از ۸ دی ماه سال ۱۳۹۳ با اخذ مجوز به شماره۹۳/۲۴۸۴۴ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت فصلنامه در زمینه هایفنی وبه زبان فارسى و خلاصهانگلیسىم

چهارمین همایش ملی پژوهش های نوین در حوزه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی ایرانسیویلیکا ، 1 ماه پیشچهارمین همایش ملی پژوهش های نوین در حوزه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی ایران،۱۷ بهمن ۱۳۹۶ توسط مرکز مطالعات و تحقیقات اسلامی سروش حکمت مرتضوی در شهر قم برگزار می شود. از تمامی پژوهشگران ودانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا ۱۳ بهمن با توجه به برگزاریهمایش اقدام نمایند.

کنفرانس ملی پژوهش های نوین در مدیریت و حسابداریسیویلیکا ، 1 ماه پیشکنفرانس ملی پژوهش های نوین در مدیریت و حسابداری،در تاریخ ۳ اسفند ۱۳۹۶ توسط دانشگاه شیخ بهایی در شهر اصفهان برگزار می شود. از تمامی پژوهشگران ودانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا ۱۵ بهمنبا توجه به برگزاریکنفرانس اقدام نمایند