آخرین خبرهای «عصر اعتبار»

سقوط لیـر با ریسک اردوغـانعصر اعتبار ، 26 دقیقه پیشعصر اعتبار- لیر ترکیه ظرف یک ماه گذشته 20 درصد از ارزش خود را در برابر دلار آمریکا از دست داده است. لیر در هفته جاری 9 درصد تضعیف شده که نزدیک به 7 درصد آن به افت روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مربوط می‌شود. روز سه‌شنبه شرکت خدمات مالی «فیچ»، مقصر اصلی سقوط سریالی ارز ترکیه را نااطمینانی‌های حاصل از دخالت و فشار سیاسی «رجب طیب اردوغان» بر بانک مرکزی این کشور عنوان کرد.

خروج سکه از مدار افزایشیعصر اعتبار ، 33 دقیقه پیشعصر اعتبار- سکه تمام بهار آزادی پس از 7 کانال شکنی، روز گذشته آرام گرفت و در مدار کاهشی حرکت کرد. در دومین روز خردادماه، سکه 16 هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای دو میلیون و 5 هزار تومان رسید. این افت در شرایطی رقم خورد که فلز گرانبهای داخلی در روزهای سوم و چهارم هفته به ترتیب، 47 و 22 هزار تومان رشد قیمت را به ثبت رسانده بود.

لیست ارزشمندترین باشگاه‌های اروپایی منتشر شدعصر اعتبار ، 4 ساعت پیشعصر اعتبار- در رده‌بندی ارزشمندترین باشگاه‌های اروپایی در سال 2018، منچستریونایتد در صدر قرار دارد.

افزایش 3 برابر کسری بودجه آمریکا در 10 سال آیندهعصر اعتبار ، 4 ساعت پیشعصر اعتبار- یکی از بزرگترین بانک‌های آمریکایی هشدار داد: رشد فزاینده بدهی عمومی آمریکا امنیت اقتصادی این کشور را در آینده تهدید می‌کند.

ادامه توزیع سود سهام عدالت مشمولان باقی ماندهعصر اعتبار ، 7 ساعت پیشعصر اعتبار- مشاور رییس کل سازمان خصوصی‌سازی از استمرار توزیع سود سهام عدالت افرادی که با تاخیر شماره شبای خود را به سامانه اعلام کرده‌اند، خبر داد.

سفر استانی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران به استان کردستانعصر اعتبار ، 7 ساعت پیشعصر اعتبار- مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران به همراه مجید وکیل، مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل حوزه مدیریت و یوسف نجدی، مدیر امور استان ها به منظور تبیین راهبردهای عملیاتی برای تحقق اهداف و سیاست های اعتباری تدوین شده، طی سفر به استان کردستان، دوایر ستادی و برخی شعب استان بازدید کردند.

چرایی افزایش تورم در شهرها و کاهش آن در روستاهاعصر اعتبار ، 8 ساعت پیشعصر اعتبار- نرخ تورم خانوارهای شهری در کل کشور در اردیبهشت ماه امسال (1397) نسبت به فروردین ماه همین سال رشدی 1، 1 درصدی داشته است، درحالی است که تورم روستایی کاهش داشته است. آماری که می تواند علل مختلفی از جمله گرانی مسکن داشته باشد.

حرکت جمعیت ایران به سمت میانسالیعصر اعتبار ، 8 ساعت پیشعصر اعتبار- مرکز آمار ایران پیش بینی ساختار سنی جمعیت ایران تا سال 1415 را منتشر کرد.

آغازپرداخت تا یک میلیارد تومان به سپرده‌گذاران موسسات از هفته آتیعصر اعتبار ، 8 ساعت پیشعصر اعتبار- نایب رییس مجلس شورای اسلامی از آغاز پرداخت مطالبات سپرده گذاران مالی و اعتباری تا سقف یک میلیارد تومان از هفته آتی خبر داد.

واکنش وزارت امور خارجه ایران به تحریم «سیف»عصر اعتبار ، 8 ساعت پیشعصر اعتبار- وزارت خارجه در واکنش به تحریم سیف، دولت آمریکا را دولتی عهدشکن خواند و اعلام کرد: حق توسل به راهکارهای حقوقی و سیاسی بین‌المللی برای مقابله با این اقدام خزانه داری آمریکا برای دولت و بانک مرکزی ایران محفوظ است.

قدردانی معاون رئیس جمهور از بانک قرض الحسنه مهر ایرانعصر اعتبار ، 9 ساعت پیشعصر اعتبار- معصومه ابتکار در نامه ای خطاب به وزیر امور اقتصادی و دارایی از بانک قرض الحسنه مهر ایران به دلیل تقویت توانمندسازی زنان، ایفای نقش مسئولیت اجتماعی، رفع بخشی از نیازهای ضروری زنان سرپرست خانوار و اهتمام ورزیدن به توانمندسازی اقشار آسیب پذیر جامعه تقدیر کرد.

کشف معدن 40 تنی طلا در زرشورانعصر اعتبار ، 9 ساعت پیشعصر اعتبار- مدیرعامل سازمان ایمیدرو گفت: در سالهای اخیر اکتشافات معدنی خوبی داشته ایم که معدن 40 تنی طلا در زرشوران و 200 میلیون تنی سنگ آهن در سنگان، از جمله آنها است.

بانک قوامین، در تدارک مجمععصر اعتبار ، 9 ساعت پیشعصر اعتبار- بانک قوامین سهامداران را به مجمع عادی به طور فوق العاده دعوت کرد.

روسیه در انتظار درآمد میلیاردی از مسابقات جام جهانی فوتبالعصر اعتبار ، 9 ساعت پیشعصر اعتبار- مرکز آمار روسیه پیش بینی کرده است بیش از 1.5 میلیون نفر از هواداران فوتبال از سراسر جهان به این کشور سفر کنند.

هشدار اتریش به آمریکا در ارتباط با تحریم‌های فرامرزی این کشور علیه ایرانعصر اعتبار ، 10 ساعت پیشعصر اعتبار- وزیر امور خارجه اتریش به دولت آمریکا در ارتباط با تحریم های فرامرزی این کشور علیه ایران که منجر به نقض آشکار حقوق بین‌الملل می شود ، هشدار دارد .

بخش خصوصی توان مدیریت شرکت‌های اصل چهل و چهاری را دارد؟عصر اعتبار ، 10 ساعت پیشعصر اعتبار- یک کارشناس اقتصادی از رکود، تحریم‌ها و سوء مدیریت به عنوان اصلی‌ترین عوامل تضعیف بخش خصوصی در ایران یاد کرد و افزود: سودآوری بسیاری از شرکت‌ها واقعی نبوده و با معاملاتی است که میان مدیران ارشد به طور ضربدری دست به دست می‌شود.

تعمیق روابط بانک قرض الحسنه مهر ایران با کمیته امداد امام خمینی (ره)عصر اعتبار ، 10 ساعت پیشعصر اعتبار- در جهت رفع برخی نیاز های ضروری جامعه و در راستای مسئولیت های اجتماعی بانک قرض الحسنه مهر ایران، تفاهم نامه ای دوجانبه با کمیته امداد امام خمینی (ره) منعقد شد.

بررسی و تصویب آیین نامه‌های بودجه 1397عصر اعتبار ، 10 ساعت پیشعصر اعتبار- هیأت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست رئیس جمهور، به بررسی و تصویب تعدادی از پیشنهاد‌های مربوط به آیین‌نامه‌های قانون بودجه سال 1397 کل کشور پرداخت.

اهدای جوایز برندگان قرعه‌‍‌کشی جشنواره کارتخوان‌های سامان در فروشگاه‌های جانبوعصر اعتبار ، 10 ساعت پیشعصر اعتبار- جوایز برندگان جشنواره نوروزی خرید از کارتخوان‌های سامان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای جانبو به برندگان آن اهدا شد.

افزایش قیمت طلا و کاهش نرخ ارز در بازار آزادعصر اعتبار ، 11 ساعت پیشعصر اعتبار- بازارهای سکه و ارز امروز با نوسان قیمتی همراه هستند.