آخرین خبرهای «فرادید»

ویدئو/ مروری بر بزرگترین مفاسد مالی سه دهه اخیرفرادید ، 3 هفته پیشدر این ویدئو، بزرگترین و مشهورترین پرونده‌های فساد مالی از سال ۱۳۷۱ تا ۱۳۹۶ را مرور کرده‌ایم.

ویدئو/ سوتی های جالب حین اجرای زندهفرادید ، 3 هفته پیشیکی از پراسترس‌ترین مشاغل دنیا اجرای زنده است که گاهی در آن اتفاقات غیرمنتظره اما جالبی رخ می‌دهد.

ویدئو/ لحظه وحشتناک عبور هواپیمای تهران یاسوج از فراز دنافرادید ، 3 هفته پیشلحظات نفسگیر عبور هواپیمای ای تی آر در مجاورت کوه دنا تصویربرداری شده است.

ویدئو/ ۷ دانشگاه برتر با فضای آموزشی مطلوب و زیبافرادید ، 3 هفته پیشبسیاری از دانشگاه‌های برتر دنیا، در کنار تلاش برای ارتقاء کیفیت آموزشی و درسی خود، به فضای آموزشی و زیبایی محیط نیز اهمیت زیادی قائلند. در این ویدئو با هفت دانشگاه برتر که از فضای آموزشی مطلوب و زیبایی برخوردارند آشنا خواهید شد.

ویدئو/ برش جالب هندوانه با کش!فرادید ، 3 هفته پیشدو جوان با تعداد زیادی کش باعث ترکیدن هندوانه شدند.

راه حل بحران جای پارکفرادید ، 3 هفته پیشژانویه امسال بود که شرکت تسلا موتورز سامانه «فراخوانی» را معرفی کرد؛ امکانی که به بسیاری از خودروهای جدیدش اجازه می‌دهد به‌صورت خودکار پارک شوند

مزرعه‌داری وسط دریا از نوع خورشیدیفرادید ، 3 هفته پیشدولت هلند قصد دارد دست به احداث بزرگترین مزرعه خورشیدی شناور دنیا بزند

با مقایسه سخت‌افزار تلفن‌ها وقت خود را تلف نکنیدفرادید ، 3 هفته پیشافرادی که به دنبال خرید گوشی‌ جدید هستند، طبیعتا دست به مقایسه‌ی مشخصه‌هایی مانند سرعت پردازنده، حافظه‌ی رم، حافظه‌ی داخلی، اندازه‌ی باتری و تعداد مگاپیکسل‌های دوربین می‌زنند

تصاویر/ تشییع پسر احمد توکلیفرادید ، 3 هفته پیش

وافل خانگی خودتان را بپزیدفرادید ، 3 هفته پیشطرز تهیه آن بسیار ساده است و آماده شدن آن زمان زیادی نمی‌برد و به راحتی می‌توانید آن را برای فرزند دلبندتان آماده کنید.

طرح، فعلا بی‌طرح!فرادید ، 3 هفته پیشمحدودسازی طرح ترافیک برای خبرنگاران اطلاع‌رسانی شفاف را خدشه‌دار می‌کند معاون فرماندار تهران: قیمت‌های طرح ترافیک جدید شهرداری از سوی شورا، ایرادات قانونی داشت رئیس کمیسیون حمل‌ونقل شورا در گفت‌وگو با «شهروند»: فرمانداری نمی‌تواند طرح ترافیک را رد کند.

ترخیص خودروهای در گمرک ماندهفرادید ، 3 هفته پیشدر شرایطی رئیس گمرک، در پی درخواست رئیس سازمان توسعه تجارت مبنی‌بر ترخیص خودروهای در گمرک مانده، مخالفت خود را اعلام کرد که روز گذشته هیات دولت ترخیص خودروهای سواری دارای قبض انبار یا همان خودروهای در گمرک مانده را با لحاظ کردن چهار شرط بلامانع خواند.

چرا نباید آنتی بیوتیک مصرف کرد؟فرادید ، 3 هفته پیشمحققان می‌گویند آنتی‌بیوتیک‌هایی که بی‌دلیل و به اشتباه مصرف می‌کنید، باکتری‌های مفید بدن‌تان را از بین می‌برند و احتمال آسیب‌پذیری‌تان را در مواجهه با باکتری‌های بد، بالا می‌برند. به همین دلیل، متخصصان تاکید می‌کنند که جز در شرایط ضروری و پس از مشورت با متخصصان، سراغ آنتی‌بیوتیک‌ها نروید و اگر به مشکلاتی که در ادامه آورده‌ایم دچار شده‌اید، خیال مصرف این دارو‌ها را از سرتان بیرون کنید.

ویدیو/ گورستان جن، یکی از ترسناک ترین مکانهای ایرانفرادید ، 3 هفته پیش"گورستان جن" در روستای تیس نزدیک شهر چابهار در استان سیستان و بلوچستان، همان جایی است که سنگ قبر‌های بزرگ و عجیبی دارد و محلی‌ها را به این باور رسانده که این گور‌ها محل دفن آدمیزاد نیست.

پوست‌اندازی غول پتروشیمی خاورمیانهفرادید ، 3 هفته پیشاختلال در روند حرکت صنعت پتروشیمی در کشور‌هایی همچون ایران و عربستان که این صنعت از جمله صنایع مادر آن‌ها محسوب می‌شود، موجب می‌شود که دیگر صنایع و در نهایت چرخه اقتصادی این‌گونه کشور‌ها با مشکلات و چالش‌هایی روبه‌رو شده و به بیانی صنایع مرتبط با این صنعت در مسیر و اهداف تعیین شده خود با مشکل رو‌به‌رو شوند.

یک درصد عوارض چه بلایی سر معادن خواهد آورد؟فرادید ، 3 هفته پیشهفته گذشته نمایندگان مجلس به دولت اجازه دادند علاوه بر عوارض آلایندگی تا یک درصد از درآمد ناشی از فروش مواد معدنی و فعالیت‌های صنایع معدنی را دریافت و به خزانه کل کشور واریز کنند.

«ظریف» وارد «مونیخ» شدفرادید ، 3 هفته پیشوزیر امور خارجه کشورمان ساعتی پیش برای شرکت در پنجاه و چهارمین کنفرانس امنیتی مونیخ وارد این شهر شد.

ویدئو/ وحشت موتورسواران از موجود عجیب در جنگلفرادید ، 3 هفته پیشموتورسوارانی که مشغول مسابقه در دل جنگل بودند ناگهان با دیدن موجودی که نه انسان بود و نه حیوان، به وحشت افتادند.

ویدئو/ هنرنمایی سرآشپز، رستوران را تعطیل کردفرادید ، 3 هفته پیشسرآشپزی که در یک رستوران قصد هنرنمایی حین طبخ غذا مقابل مشتریان را داشت، به خاطر اقدامی نسنجیده بسیار خجالت زده شد.

تصاویر/ فینالیست‌های مسابقه عکاسی «ورلدپرس‌فوتو»فرادید ، 4 هفته پیشبنیاد ورلدپرس فوتو امسال نامزد‌های دریافت جایزه سال ۲۰۱۸ در هشت بخش مختلف این رقابت را اعلام کرده است که به این ترتیب در هر بخش سه نامزد و برای انتخاب عکس سال نیز ۶ نامزد معرفی شده‌اند.