آخرین خبرهای «فرارو»

گره کور تحویل خودرو‌های وارداتیفرارو ، 2 ساعت پیشبر اساس آمار‌های موجود، کارشناسان عنوان می‌کنند که نزدیک به ۱۵ هزار دستگاه انواع خودرو وارداتی در گمرک موجود است.

مقصر تلاطم بازار نفتفرارو ، 2 ساعت پیشتردید‌هایی که در زمینه میزان فشار بر صادرات نفت خام ایران و همچنین زمانبندی اعمال تحریم‌ها علیه ایران وجود دارد، از نگاه کارشناسان گلدمن‌ساکس از جمله عواملی است که چشم‌انداز کوتاه‌مدت معاملات نفتی را نامعلوم باقی گذاشته است.

جمعیت مستعد مهاجرت از تهرانفرارو ، 2 ساعت پیشبررسی نمراتی که شهروندان مناطق مختلف تهران به میزان رضایت از زندگی در «شهر» و «محله» به پایتخت داده‌اند، مشخص می‌کند: ساکنان مناطق نیمه جنوبی پایتخت میزان رضایت بیشتری از زندگی در شهر دارند، این در حالی است که نسبت به زندگی در محله خود احساس نارضایتی دارند.

واکنش صفر به ۵۳ اخطارفرارو ، 2 ساعت پیشفعالان اقتصادی با انتقاد از بی‌توجهی دولت نسبت به هشدار‌های ارزی اعلام کردند که برابر آمار طی چهار سال گذشته و قبل از التهابات ارز، ۵۳ اخطار از سوی پارلمان بخش خصوصی پایتخت داده شده است. به اعتقاد آنها، در سال‌های اخیر بار‌ها ضرورت تک‌نرخی کردن قیمت ارز و اتخاذ سیاست‌های مناسب ارزی مطرح شده، اما به آن‌ها توجه نشده است و دولت در زمانی تصمیم به تک‌نرخی کردن ارز گرفت که دیرهنگام بود. از سوی دیگر، اگرچه نظرات بخش خصوصی در مورد ارز در گفتار مقامات دولتی مطرح و مورد تاکید قرار می‌گیرد، ولی در عمل مسوو

روایت تابش از نشست امروز شورای پول و اعتبارفرارو ، 3 ساعت پیشتابش گفت: در این جلسه همچنین گزارشی از ادغام، چالاک کردن و کارآمد کردن بانک‌های نظامی که کلیات آن مورد موافقت رهبری هم قرار گرفته، مطرح شد و اعضای شورای پول و اعتبار با آن موافقت کردند و مراحل قانونی و اخذ موافقت‌نامه‌ها در حال انجام است که می‌تواند همزمان با ایجاد تحول در ساختار بانک‌ها منشأ خیر و تحول شود.

سرمربی رئال در آستانه بازگشت به یوونتوسفرارو ، 4 ساعت پیشزیدان در کارنامه‌اش سابقه بازی برای یوونتوس بین سال‌های ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۱ دارد و با این تیم به عناوینی همچون دو عنوان قهرمانی در سری A. ایتالیا، یک عنوان قهرمانی در سوپرجام ایتالیا و یک عنوان قهرمانی در سوپرجام اروپا دست یافت.

واحد مجاز تولید شیر الاغ نداریمفرارو ، 5 ساعت پیشمدیرکل امور فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو با اشاره به برنامه این سازمان برای کنترل فرآورده‌های غذایی در سطح عرضه و همچنین ساماندهی محصولات معدود خوراکی وارداتی ادامه داد: محوریت سند ایمنی غذا پایش این محصولات از مزرعه تا سفره است.

تمام واکنش‌ها به لغو بازی سوپرجام ایرانفرارو ، 5 ساعت پیشسازمان لیگ رسما اعلام کرد به دلیل انصراف استقلال از سوپرجام بازی سه –صفر و پرسپولیس قهرمان می‌شود.

کشف فساد اقتصادی ۲۱ هزار میلیاردی در یک سال گذشتهفرارو ، 8 ساعت پیشوزیر اطلاعات: انتظار ما از رسانه‌ها که معتقدیم چشم و گوش و امین مردم هستند، این است که در نقد مطالب دقت لازم را به خرج دهند؛ چرا که در ادای رسالت رسانه‌ای، داشتن صداقت کافی نیست، بلکه دقت هم باید مدنظر باشد تا مطالب به درستی درک شده و به طور صحیح انعکاس یابد.

نرخ بیکاری در ایران ۲۸ درصد شدفرارو ، 8 ساعت پیشبر اساس گزارش اسپکتاتور ایندکس نرخ بیکاری در جوانان ایران 28 درصد شده که رقم‌های بالاتری نسبت به ترکیه،‌ هند، کره جنوبی و ژاپن دارد.

سال آینده ۲ کنکور برگزار می‌شودفرارو ، 9 ساعت پیشعلی زرافشان در گردهمایی معاونان آموزش متوسطه استان‌های کشور در خانه معلم اردبیل اظهار کرد: باید از هم اکنون خانواده‌ها را نسبت به این امر توجیه کنیم تا دانش‌آموزان خود را آماده رقابت کنکور کنند که قطعا راهکار برگزاری این دو کنکور اعلام خواهد شد.

نام خنک‌ترین شهر کشور اعلام شدفرارو ، 9 ساعت پیشعلی دولتی‌مهر مدیرکل هواشناسی استان اردبیل اظهار داشت: اردبیلی‌ها امروز هوای بسیار خنک را سپری کردند و هم‌اکنون دمای هوای اردبیل به ۲۷ درجه رسیده که براساس اعلام سازمان هواشناسی کشور اردبیل خنک‌ترین هوای کشور شناخته شده است.

بَنر جنجالی؛ کدام زن همکار شوهر شما باشد؟!فرارو ، 9 ساعت پیش

تغییر ساعت کاری ادارات از اول مرداد ماهفرارو ، 9 ساعت پیشاستاندار تهران ضمن اعلام صرفه‌جویی ۴۰۰ مگاواتی برق با کاهش ساعت کاری ادارات، گفت: آغاز ساعت کاری ادارات از اول مرداد ۶:۳۰ دقیقه صبح است.

کی‌روش خواهان بازگشت آزمون به تیم ملی شدفرارو ، 9 ساعت پیشبه نقل از خبرگزاری رسمی روسیه(تاس)، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران ابراز امیدواری کرد تا سردار آزمون، مهاجم روبین کازان و تیم ملی نظرش را تغییر دهد و به تیم ملی ایران برگردد.

افتتاح بیمارستان برکت؛ هدیه‌ی رهبر انقلاب به مردم قرچکفرارو ، 10 ساعت پیشبیمارستان 96 تخت‌خوابی بنیاد برکت در قرچک ورامین، روز پنج‌شنبه 28 تیر ماه با حضور دکتر مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) افتتاح و به عنوان هدیه‌ی مقام معظم رهبری آماده‌ی خدمت‌رسانی به مردم شریف این منطقه خواهد شد.

باغ منظریه به یغما رفت؟!فرارو ، 10 ساعت پیشعلیرضا کاظمی در واکنش به نامه حمیدر رضا حاجی بابایی به رئیس جمهور در خصوص واگذاری اردوگاه ملی شهید باهنر تاکید کرد: "حتی یک متر از فضای این اردوگاه تحت عنوان تملک، اجاره یا بهره‌برداری به کسی واگذار نشده است و تمام این مجموعه در اختیار وزارت آموزش‌و‌پرورش است. "

لزوم توجه به منظره صوتی در طراحی شهریفرارو ، 11 ساعت پیشبا توجه به اینکه کلانشهر‌ها همواره با مسئله آلودگی صوتی و سروصدای شدید روبرو هستند، چند روش مؤثر برای تعدیل این وضعیت وجود دارد که می‌توان آن‌ها را به‌سرعت اجرا کرد.

رانندگان، رایگان بیمه تکمیلی می‌شوندفرارو ، 11 ساعت پیشاحمد کریمی در حاشیه جلسه نمایندگان کامیونداران و انجمن‌های صنفی رانندگان صنعت حمل و نقل جاده‌ای با وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در این جلسات آن بخش از مطالبات که درون‌سازمانی و مربوط به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و وزارت راه و شهرسازی می شود در حال پیگیری است.

توضیح پزشکی‌ قانونی درباره پرونده «مریم فرجی»فرارو ، 11 ساعت پیشداوود آبادی اظهار کرد: علت احتمالی فوت مریم فرجی فشار بر عناصر حیاتی گردن اعلام شده است و هیچگونه آثار سوختگی و ضرب و شتم بر بدن این فرد مشاهده نشده است.