آخرین خبرهای «فرارو»

شجریان به حکم دادگاه اعتراض کردفرارو ، 13 ساعت پیشاز نظر ما استدلال شعبه دادگاه مبنی بر اینکه صداوسیما در پخش آثار شجریان سوءنیت نداشته، مردود است.

واکنش پوتین به حملۀ تروریستی اهوازفرارو ، 16 ساعت پیش

هنرمندی که در حادثه تروریستی اهواز شهید شدفرارو ، 16 ساعت پیش

الکس فرگوسن پس از عمل جراحیفرارو ، 17 ساعت پیش

تهران بارانی و خنک می‌شود!فرارو ، 17 ساعت پیشهوای تهران امروز صاف در بعد ازظهر افزایش ابر، اوایل شب، رگبار و رعد و برق و احتمال وزش باد شدید پیش بینی شده و بیشترین و کمترین دمای هوای پایتخت به ترتیب ۲۹ و ۲۰ درجه سانتیگراد اعلام شده است.

گلزار می‌ماند، "برنده باش" برمی‌گرددفرارو ، 17 ساعت پیشمسابقه پرحاشیه برنده باش از آن دست مسابقاتی است که طبق ادعای سازندگان آن، برای بالا بردن سطح مطالعه مردم جامعه به میدان آمده است، اما طراحی سوالات در قسمت‌های گذشته به قدری ضعیف بود که بار‌ها از سوی مخاطبان مورد انتقاد قرار گرفت، آن هم در شرایطی که قرار بود شرکت‌کنندگان در ازای پاسخ به سوالات سطح پایین، برنده جایزه‌های کلان میلیونی شوند.

آمار دختران فراری در سال ۹۶فرارو ، 17 ساعت پیشمدیرکل بهزیستی استان تهران آخرین آمار دختران فراری را مربوط به سال ۹۶ عنوان کرد و گفت: حدود ۱۶۴ نفر پذیرش شدند که میانگین سنی آن‌ها ۱۱ تا ۱۶ سال است؛ همچنین بیشترین علت فرار طبق آمار اغفال است. همچنین بیشترین محل اسکان دختران فراری طبق آمار، خیابان است؛ همچنین طبق آمار اولین پیامد و تجربه پس از فرار، دستگیری توسط نیروی انتظامی گزارش شده‌است.

جنگ در زمین نفتفرارو ، 17 ساعت پیشوزیر نفت با بیان اینکه اخذ هرگونه تصمیمی در کمیته ویژه غیرقانونی است، می‌گوید: «اعتقاد ما این است که کمیته مشترک وزارتی نظارت بر توافق کاهش عرضه نفت اوپک و غیراوپک هیچ حق تصمیم‌گیری ندارد. این کمیته اختیار قانونی ندارد و از نظر حقوقی دارای صلاحیت نیست که درباره هیچ مساله‌ای به تصمیم برسد. این نهاد تنها نظارت و بررسی می‌کند و به نشست وزارتی گزارش ارائه می‌دهد.»

شهروند اهوازی: پسرم را جلوی چشمانم کشتندفرارو ، 18 ساعت پیشپدر شهید حادثه تروریستی اهواز گفت: نیروهای نظامی در حال رژه بودند که ناگهان از پشت جایگاه چند فرد ناشناس به سمت نظامیان و مردمی که نظاره گر بودند، آتش گشودند که پسر من هم در این حادثه شهید شد.

بحران کاغذ گریبان کتاب‌های درسی را هم گرفتفرارو ، 19 ساعت پیش«امسال با مشکلات زیادی روبه‌رو شده‌ایم و هنوز کتاب‌های برخی از پایه‌ها به دستمان نرسیده است. فعلا که قول داده‌اند تا اواسط مهر ماه کتاب‌ها را به دستمان برسانند، اما بعید است مشکلات تا همان موقع هم برطرف شود». «شرایط بسیار سخت شده و برخی ناشران به دلیل مشکلات مربوط به کاغذ و چاپ، فعالیت خود را تعطیل کرده‌اند، به همین دلیل کتب درسی هم کمیاب شده اند».

برانکو: منشا و علیپور مثل شیر بودندفرارو ، 19 ساعت پیشمنشا و علیپور در زمین مثل یک شیر ظاهر شدند. آن‌ها استارت‌های زیادی زدند و به طور مداوم یک خطر بالقوه برای تیم حریف بودند. این را در گل دوم و سوم دیدیدم که آن‌ها استارت‌های بالای ۵۰ متر داشتند. در زمان گل دوم علیپور بسیار زیبا از بازیکن آن‌ها عبور کرد و همین‌طور منشا در زمان گل سوم.

نقدینگی بالا و وسوسه خرید سکه ثامنفرارو ، 19 ساعت پیش«براساس آمار بانک مرکزی نقدینگی از مرز ١٦٠٠‌هزار‌میلیارد تومان گذر کرده است. این نقدینگی خطرناک است و شاهد بودیم که در ماه‌های گذشته چگونه تقاضا در بازار‌های ارز و سکه بالا رفت. در این میان برخی از افراد به دنبال سود‌های وسوسه‌انگیزتر و بالاتر بودند و گرفتار این دام‌ها شدند».

مراقب کودکانه‌های دانش‌آموزان باشیمفرارو ، 19 ساعت پیشمسئولیم. راست می‌گوید؛ مدرسه که باز می‌شود، دیگر نه فقط پدرها و مادرها و مسئولان سرویس‌های مدارس، بلکه همه‌ی ما حکم محافظانی را پیدا می‌کنیم که مسئولیت شهروندی‌مان مراقبت از دانش‌آموزان است؛

نقش کی‌روش در صعود پرسپولیس!فرارو ، 20 ساعت پیشتصمیم کارلوس کی‌روش، اما موجب شد که این فوتبالیست، تلاش تازه‌ای را برای اثبات توانایی‌هایش آغاز کند. کنارگذاشته‌شدن این مدافع از اردوی روسیه، برای هواداران پرسپولیس شوکه‌کننده بود، اما به‌نظر می‌رسد آن‌ها صعود بزرگ آسیایی‌شان را مدیون همین اتفاق هستند؛ مدیون نادیده‌گرفته شدن ستاره‌ای که حالا اصلی‌ترین دلیل برای امیدواری به قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا به شمار می‌رود.

انتقاد کیهان از تصویر نوید محمدزاده در کتاب درسیفرارو ، 20 ساعت پیش«کتاب درسی مذکور با معرفی این فیلم از دانش‌آموزان خواسته تا درباره مضرات اعتیاد به مواد مخدر فکر کنند، درحالی که فیلم مذکور، چهره‌ای مثبت و قهرمان از یک فرد معتاد به مواد مخدر نمایش می‌دهد».

حمید فرخ‌نژاد در نقش سامورایی‌فرارو ، 21 ساعت پیش

ترس برخی از اعضای اوپک از تهدید‌های ترامپفرارو ، 21 ساعت پیشقیمت نفت در معاملات دیروز بخشی از رشد اولیه خود را از دست داد، زیرا برخی منابع اعلام کردند در واکنش به اظهارات ضد اوپکی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، برخی تولیدکنندگان نفت عضو و غیر عضو سازمان کشور‌های صادرکننده نفت (اوپک) تصمیم دارند تولید خود را افزایش دهند.

سکه در آخرین روز تابستان؛ ۴.۵۰۱.۰۰۰؛ دلار ۱۴.۳۶۹فرارو ، 21 ساعت پیشهر دلار آمریکا در بازار ۱۴ هزار و ۳۶۹ تومان قیمت خورد. هر با کاهش اندک قیمت به بهای ۱۶ هزار و ۸۶۴ تومان معامله شد. هر پوند انگلیس نیز در بازار تهران ۱۸ هزار و ۷۸۰ تومان قیمت دارد که کاهشی در حدود ۴۰۰ تومان را نسبت به آخرین روز کاری هفته قبل تجربه کرده است.

نرخ سود چند بانک ۲۳ درصد شد!فرارو ، 21 ساعت پیشمشتریان یکی از این بانک‌ها باید حداقل ۱۵ میلیون تومان در شعب سپرده گذاری کنند و بعد از آن هر ماه می‌توانند سود ۲۳ درصدی خود را دریافت و برداشت کنند. این سپرده‌ها اسماً یک ساله باز می‌شود، ولی مشتری می‌تواند مانند روز شمار از آن برداشت کند.

(تصویر) نجات مهمانان مراسم رژه اهواز از جایگاه ویژهفرارو ، 22 ساعت پیش