آخرین خبرهای «فرارو»

اختلالات اینترنت به‌دلیل فیلترینگ تلگرام استفرارو ، 2 ساعت پیشرییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تاکید کرد که اختلالات اینترنت که این روزها شاهدیم به دلیل اعمال فیلترینگ تلگرام است.

تیپ متفاوت رضا گلزار، حیایی و سحر دولتشاهیفرارو ، 3 ساعت پیش

آیا می‌توان روی کره ماه عطسه کرد؟فرارو ، 3 ساعت پیشمی‌گویند در فضا هیچ کس نمی‌تواند عطسه کند. اما "هریسون اشمیت"، فضانورد آپولو 17، چندین بار این کار را در ماموریت "چلنجر"( Challenger)، وقتی که در سال 1972 به ماه رفت، انجام داد.

پست‌های شهری و عزل و نصب‌های خیالی!فرارو ، 3 ساعت پیشاز چهارشنبه گذشته که "محمدعلی افشانی" حکم خود را از وزیر کشور دریافت کرد و رسما شهردار تهران شد، خبرهای متعددی در مورد جابجایی‌ها در بدنه شهرداری به گوش می رسد و ساعتی نیست که معاونان، روسای سازمان‌ها و شهرداران مناطق و... در گروه‌های خیالی و برخی رسانه‌ها تغییر نکنند و نام افرادی به عنوان گزینه‌های احتمالی مطرح نشود!

اگر مردی به زن خود توهین کرد حبس نشود، هدیه بدهد!فرارو ، 3 ساعت پیشرئیس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده با بیان اینکه بیشتر پیشنهادات این شورا به قوه قضاییه درباره لایحه «تامین امنیت زنان» اعمال شده است، گفت: با وجود اینکه پیشگیری از جرم باید در قوه قضاییه دیده شود اما پیشگیری از جرم «خشونت علیه زنان» را در این لایحه به مجموعه‌ای واگذار کرده بودند که به قوه مجریه برمی‌گشت و این برخلاف قانون اساسی است.

واکنش معاون وزیر به دل‎وجگر لاکچری!فرارو ، 4 ساعت پیشمعاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی در واکنش به فروش دل و جگر به قیمت 720 هزار تومان و گوشت قرمز 700 هزار تا 900 هزار تومانی و به اصطلاح لاکچری در کشور، اظهار کرد: فروش گوشت قرمز به قیمت 900 هزار تومان در صورتی که حتی ارگانیک هم باشد پذیرفتنی نیست.

درخواست غیر متعارف خودروسازان چه بود؟فرارو ، 4 ساعت پیشعضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با توجه به اینکه به‌عنوان کمیسیون صنایع نگاه ما حمایت از تولیدات داخل در شرایط ویژه اقتصادی است اما معتقدیم افزایش قیمت‌ها باید منطقی باشد، گفت: خودروسازان باید تلاش کنند تا با استفاده از روش‌های نوین مدیریتی بهره‌وری را افزایش و قیمت تمام شده را کاهش دهند.

پرتاب موفقیت‌آمیز اولین موشک فضایی خصوصی چینفرارو ، 4 ساعت پیش"شو چانگ" مدیر این شرکت در گفت‌وگویی گفت: این برای اولین بار است که یک موشک با فناوری‌های کاملا داخلی تولید شده و توسعه یافته است. موشک "OS-X" شرکت "OneSpace" در پرواز آزمایشی خود به ارتفاع ۱۲۷ هزار پایی یا ۲۵ مایلی از زمین رسید.

محور کندوان شب‌ها مسدود می‌شودفرارو ، 4 ساعت پیشعلیرضا قدمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای اجرای عملیات ایمن سازی تونل"امیرکبیر" و عملیات سرویس و نگهداری تجهیزات نصب شده در تونل"کندوان" این محور از یک شنبه، 30 اردیبهشت تا هشتم خردادماه و همچنین از تاریخ 19 تا 22 خردادماه شبانه مسدود است.

کی‌روش جواب انتقاد‌ها را دادفرارو ، 4 ساعت پیشسرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان قبل از ترک کشورمان به قصد ترکیه گفت: شبانه به اردوی تیم ملی آمدند، اما تا من هستم دیگر تیم ملی پلی برای انتقال بازیکنان از استقلال به پرسپولیس نخواهد شد.

روزی که زنان ایرانی ورزشگاه را پر کردند!فرارو ، 4 ساعت پیشدر یکی دو روز گذشته اگر جا هم بر روی تریبون خالی نبود معهذا سعی می‌کردیم خانم‌ها را داخل امجدیه بیاوریم چون تعدادشان کم بود و بعلاوه نمی‌توانستند در میان مردمی که پشت در انتظار می‌کشیدند باقی بمانند خصوصا که در بین این خانم‌ها یکی، دو روز همسر قهرمانان ایران هم پشت در مانده بودند و مسلما دلمان نمی‌آمد خانمی را که برای دیدن بازی شوهرش به تماشا آمده راهش ندهیم، هرطور شده اگر یک صندلی گوشه زمین هم می‌گذاشتیم برای او جایی پیدا می‌کردیم

(تصاویر) تجمع دوباره کارگران «هپکو» اراکفرارو ، 5 ساعت پیشکارگران معترض شرکت «هپکو» اراک صبح (دوشنبه ۳۱ اردیبهشت) مقابل این شرکت تجمع کردند.

آتش‌سوزی در پتروشیمی بندر امام مهار شدفرارو ، 5 ساعت پیشبنابر اعلام شرکت پتروشیمی بندر امام آتش سوزی در این مجتمع که صبح امروز رخ داده بود، مهار شد.

(تصاویر) تنها زندان زنان ایرانفرارو ، 5 ساعت پیشزندان زنان قرچک در جنوب تهران به عنوان تنها زندان زنان حدود ۱۰۰۰ زن زندانی را در خود جای داده است.

جنجال بزرگ کی‌روش در آستانه جام جهانیفرارو ، 5 ساعت پیشبرانکو در پاسخ به سوالی در این باره گفت: «در مورد لیست اعلام شده نظری ندارم و برای تیم ملی در جام جهانی بهترین آرزو‌ها را می‌کنم.» او ظاهرا سکوت کرده است، اما این سکوت کاملا نشان دهنده دیدگاه واقعی اوست. شاید برانکو نمی‌خواهد با اظهار نظرهایش این فضا را به کارلوس کی روش بدهد که ناکامی احتمالی در جام جهانی را به گردن او و منتقدانش بیاندازد.

کارگردان «شهرزاد»، مستند تیم ملی را می‌سازدفرارو ، 6 ساعت پیشحسن فتحی برای ساخت زندگینامه کارلوس کی روش در طول مدت فعالیت خود در فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی حضور داشت.

سه‌شنبه‌های بدون خودرو؛ بدون زنان!فرارو ، 6 ساعت پیشرئیس هیئت دوچرخه سواری در خصوص امنیت دوچرخه‌سواران در این طرح اظهار کرد: این موضوع مسئله مهمی است و به همیاری شهرداری برای افزایش امنیت و احداث محل‌هایی برای استقرار دوچرخه نیاز دارد.

حمایت باشگاه رم از تیم ملی ایران در جام جهانیفرارو ، 7 ساعت پیشباشگاه رم ایتالیا در حساب توییتر فارسی خود حمایت از تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خبر داد.

(تصاویر) قلعه ۵۰۰ ساله پرتغالی‌ها در هرمزگانفرارو ، 7 ساعت پیش«قلعه پرتغالی‌های» هرمز شامل انبارهای اسلحه، آب انبار بزرگ، اتاق‌های سرباز خانه، زندان، کلیسا، مقر فرماندهی و تالار است. کلیسای این قلعه‌، دارای دو ردیف ستون‌های سنگی دایره‌ای شکل با قوس‌های زیبایی از سنگ‌های مرجانی تراش خورده‌است.

عضو شورای شهر: محل دفن مومیایی را «مسئولین امر» می‌دانندفرارو ، 7 ساعت پیش