آخرین خبرهای «موبنا»

مطابق قانون به جمع‌بندی و رای مرکز ملی فضای مجازی عمل خواهیم کردموبنا ، 4 ساعت پیشرییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در واکنش به اظهارات دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه مطابق قانون به جمع بندی و رای مرکز ملی فضای مجازی عمل خواهیم کرد، گفت: وزارت ارتباطات همواره بر هماهنگی با مرکز ملی فضای مجازی و نظارت مستمر این نهاد ملی تاکید داشته است و برای انجام دقیق اقداماتی که در چارچوب قانون به این وزارتخانه ابلاغ می‌شود تلاش کرده و می‌کند. نوشته مطابق قانون به جمع‌بندی و رای مرکز ملی فضای مجازی عمل خواهیم کرد اولین بار در مجله آنلاین موبنا. پ

مشترک مورد نظر پاسخگو نیستموبنا ، 4 ساعت پیشبوق دائم اشغال و یا پاسخگو نبودن شماره ۱۱۸ مخابرات گلستان بویژه در ساعات پایانی شب و قطع پی در پی تلفن محلات و مناطق مختلف گرگان مردم را برای استفاده از خدمات این شرکت دچار زحمت و مشکل کرده است. .

سازمان منطقه آزاد ماکو به بانک قرض­ الحسنه رسالت پیوستموبنا ، 4 ساعت پیشسازمان منطقه آزاد ماکو با مثبت ارزیابی کردن خدمات بانک قرض الحسنه رسالت به جمع مشتریان این بانک پیوست. .

قطعی سوییچ بانک ملت در ساعت پایانی شهریور به علت تغییر ساعتموبنا ، 4 ساعت پیشسوییچ پرداخت بانک ملت در ساعت پایانی شهریورماه سال جاری به علت تغییر ساعت رسمی کشور، قطع خواهد بود. .

قطعی موقت خدمات غیرحضوری بانک ملتموبنا ، 4 ساعت پیشسامانه های ارائه خدمات غیرحضوری بانک ملت در بامداد روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ شهریورماه سال جاری با قطعی موقت مواجه خواهند بود. .

اعطای تسهیلات اشتغالی به مددجویان کمیته امداد امام‌خمینی(ره) توسط پست‌بانک‌موبنا ، 4 ساعت پیشدر راستای تفاهم‌نامه منعقده بین پست‌بانک‌ایران و کمیته امداد امام خمینی(ره) و به‌منظور حمایت و توانمندسازی محرومان جهت ایجاد اشتغال پایدار درمناطق روستائی و عشایری، این بانک به طرح‌ها و فعالیت‌های اقتصادی اشتغال‌زا تسهیلات اعطا می‌کند. .

اهدا تندیس من هم یک جنگلبانم به بانک ایران زمینموبنا ، 4 ساعت پیشدبیر دومین جشنواره روز جنگلبان با حضور در بانک ایران زمین تندیس دومین دوره جشنواره جنگلبان را به مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین اهدا کرد. .

آوای_ایران_زمین / ویژه برنامه محرمموبنا ، 5 ساعت پیشاز شما همراه گرامی دعوت می‌کنیم ویژه برنامه محرم را همراه ما بشنوید. .

طرح همیاران مهر، تبلور عینی گذر از تجمل گرایی به خیر اندیشی است.موبنا ، 5 ساعت پیشحسن تلیکانی، عضو هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در گفتگویی به تشریح ویژگی های طرح همیاران مهر پرداخت. .

سیاست تشویقی برای بازپرداخت مطالبات معوقموبنا ، 5 ساعت پیش رییس اداره کل پیگیری وصول مطالبات بانک مسکن تاکید کرد که بخشنامه بانک مرکزی برای بخشودگی جریمه دیرکرد، یک سیاست تشویقی برای بازپرداخت مطالبات معوق بانکی است. .

خودروی مفهومی نیسان با تلسکوپ قدرتمند! (+عکس)موبنا ، 6 ساعت پیشیک شرکت خودروسازی طرح اولیه رصدخانه ای سیار را ارائه کرده که مجهز به پک باتری الکتریکی است و با کمک آن می توان در مناطق صعب العبور هم ستارگان را رصد کرد. .

شناسایی باکتری که برق تولید می‌کند (+عکس)موبنا ، 6 ساعت پیشباکتری های متنوعی در بدن انسان زندگی می کنند که برخی از آنها شگفتی‌ساز هستند و کارکردهای عجیب و غریبی دارند. .

طراحی اولین قایق تفریحی خورشیدی جهان (+عکس و فیلم)موبنا ، 6 ساعت پیشیک شرکت سوئیسی طرح اولیه قایق تفریحی ۲۴ متری را ارائه کرده که با کمک انرژی خورشیدی حرکت می کند و مجهز به هوش مصنوعی است. .

پوسته‌‌ی رباتیک، هر جسمی را به ربات تبدیل می‌کند! (+فیلم و عکس)موبنا ، 6 ساعت پیشمحققان پوست رباتیکی ساخته اند که می توان با قرار دادن روی هر جسم و شی، آن را رباتیک کرد. .

شیر لندنی کلمه می خورد و شعر می سراید! (+عکس)موبنا ، 6 ساعت پیشچهار مجسمه شیر برنزی در یکی از میدان های لندن نزدیک به ۱۵۰ سال است که با نگاهی خشمگین به عابران پیاده می نگرند، اما به تازگی شیر پنجمی با قابلیت های عجیب به آنها پیوسته است! .

فیس بوک برای شناسایی آسیب های امنیتی برنامه های ثالث جایزه می دهدموبنا ، 6 ساعت پیشاگر شما بتوانید آسیب های امنیتی برنامه های ثالثی که از طریق فیس بوک در دسترس هستند را شناسایی کنید، از این شرکت جایزه نقدی دریافت می کنید. .

کشف ماده‌ای ۱۰ میلیارد سخت‌تر از فولادموبنا ، 6 ساعت پیشمحققان با شبیه سازی رایانه ای قدرتمندترین ماده جهان را رصد کردند. این ماده پاستای هسته نام دارد و در پوسته ستاره نوترونی جای گرفته است. .

مولکولی که در طول “روزه‌داری” تولید می‌شود اثر ضد پیری داردموبنا ، 6 ساعت پیشدانشمندان کشف کرده‌اند که چگونه مولکولی که در هنگام روزه‌داری در بدن تولید می‌شود، پیر شدن سلول‌های عروق را به موقع متوقف می‌کند. .

تبدیل پوست انسان به اسپیکر!موبنا ، 6 ساعت پیشیک گروه پژوهشی بین‌المللی، فناوری جدیدی ارائه داده‌اند که امکان پخش موسیقی را برای پوست فراهم می‌کند. .

این اسکلت نرم را بپوشید! (+فیلم و عکس)موبنا ، 7 ساعت پیش"اسکلت‌های پوشیدنی"(Exosuits) اساسا ربات‌هایی هستند که کاربران می‌توانند به راحتی آنها را بپوشند اما نکته این است که با اینکه پوشیدن این اسکلت‌ها آسان است اما وزن آنها زیاد است. .