آخرین خبرهای «میگنا»

از دایره امن خود بیرون بیایید!میگنا ، 7 ساعت پیشاگر می خواهید که اهداف و رویاهای خود زودتر جامه عمل بپوشانید و به غیرممکن ها دست یابید و بر ترس ها و اضطراب های خود غلبه كنید ابتدا باید از منطقه امن خود خارج شوید.

اعتیاد به بازی‌های رایانه‌ای، بیماری روانی اعلام شدمیگنا ، 8 ساعت پیشسازمان بهداشت جهانی «اختلال اعتیاد به بازی‌های رایانه‌ای» را در فهرست بین‌المللی بیماری‌ها و به عنوان مشکل سلامت روان در سال ۲۰۱۸ اعلام کرد.

هشدار‌های پلیس درباره مراقبت از کودکانمیگنا ، 12 ساعت پیشمرکز اطلاع‌رسانی پلیس پیشگیری پایتخت در خصوص مراقبت از کودکان هشدار داد.

واقعیت‌هایی درباره اعتیاد و افسردگیمیگنا ، 12 ساعت پیشکسانی که به مصرف الکل و سایر مواد مخدّر وابستگی دارند غالباً از بیماری‌های روانی نیز رنج می‌برند. عدم درمان بیماری‌های روانی این افراد، درمان اعتیاد آن‌ها را نیز مشکل‌تر و پیچیده‌تر می‌سازد.

خطر خالی ماندن صندلی‌های ریاضی و انسانی در دانشگاه‌هامیگنا ، 13 ساعت پیشطبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور در حالی حدود 65 درصد متقاضیان امسال ورود به دانشگاه‌ها داوطلب حضور در گروه آزمایشی تجربی هستند که فقط یک سوم این داوطلبان در رشته‌های علوم تجربی پذیرفته می‌شوند. در عین حال که گرایش به سمت این رشته‌ها هر سال بیش از سال پیش می‌شود، تعداد داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی روی هم رفته کمتر از این میزان است

افسردگی پس از زایمان، پیشگیری و درمانمیگنا ، 14 ساعت پیشمحققان عنوان می کنند حدود ۱۳ درصد تازه مادران یک دوره افسردگی حاد را در طول اولین سال تولد نوزاد خود تجربه می کنند.

میزان دینداری مردم دنیا از جمله ایران و آمریكا در یك نظرسنجیمیگنا ، 1 روز پیشهر چند در کانادا ۲۵ درصد مردم دیندار هستند و در مکزیک ۴۰ درصد، اما در ایالات متحده آمریکا ۵۵ درصد مردم دیندار بوده و به طور روزانه نیایش می‌کنند. در آمریکای جنوبی هم ۳۹ درصد از مردم شیلی دیندار هستند و این در حالی است که در کشور پاراگوئه ۸۲ درصد و در

رواج پدیده «روان‌شناسان کافی‌شاپی» در ایرانمیگنا ، 1 روز پیشسیما فردوسی استاد روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی تهران نسب به رواج روانشاسان کافی شاپی در ایران و حضور رواشناسانی بدون رزومه دانشگاهی مشخص هشدار داد.

تست: چقدر احساس تنهایی می‌کنید؟میگنا ، 2 روز پیشاحساس تنهایی با تنها بودن یکی نیست. شما ممکن است تنها بودن را انتخاب کنید و بدون برقراری تماس زیاد با آدم های دیگر خوشحال زندگی کنید. از طرف دیگر هم ممکن است تماس های اجتماعی خیلی زیادی داشته باشید، یا با یک نفر در رابطه باشید یا بخشی از یک خانواده باشید و هنوز احساس تنهایی کنید. ممکن است افراد زیادی هم شما را احاطه کرده باشند اما ... هنوز احساس تنهایی کنید.

زنان سحرخیز از افسردگی درامانندمیگنا ، 2 روز پیشنتایج یک بررسی نشان داد، زنان سحرخیز که صبح زود از خواب بیدار می‌شوند، به میزان قابل توجهی کمتر از دیگر زنان در معرض افسردگی هستند.

کاهش آمار طلاق با آموزش‌های پیش از ازدواج و مهارت‌های زندگیمیگنا ، 2 روز پیشمسئول مرکز مشاوره و خدمات روان‌شناختی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در کارگاه «آموزش پیش از ازدواج و مهارت‌های زندگی» که با حضور جمعی از دانشجویان این دانشگاه به مدت چهار روز در این دانشگاه برگزار شد گفت: «آموزش‌های پیش از ازدواج و مهارت‌های زندگی می‌تواند آمار طلاق را کاهش دهد و این آموزش‌ها باید از مدارس آغاز شود.»

چکار کنیم که موخوره نگیریم؟میگنا ، 2 روز پیشموخوره یعنی دو یا چند شاخه شدن یک تار مو و از دست دادن فرم و انسجام موها. موخوره در ابتدا به ندرت در میان موهای شما یافت می‌شود اما به مرور زمان با رشد بیشتر موها می‌تواند سبب از بین بردن پیاز مو شود. در ابتدا موخوره کرکی شدن و گره خوردن موها را نیز به همراه دارد که با پیشرفت آن بدتر می‌شود.

پنج نیاز اساسی انسان چیست؟میگنا ، 2 روز پیشدکتر ویلیام گلاسر، بنیانگذار تئوری انتخاب، بعد از دهه ها تحقیق و تجربه ، به این نتیجه رسیده است که انسان ها 5 نیاز اصلی دارند که عدم ارضای هر یک از آنها می تواند ما را دچار ناخرسندی کند. نکته اینجاست که ما، ارضای این نیازها را در تعامل و رابطه با دیگران جست و جو می کنیم.

مشکلات روانی ناباروری، رویاها تمام نشدنی هستندمیگنا ، 2 روز پیشمعمولا وقتی نتیجه مثبتی از درمان‌های ناباروری حاصل نمی‌شود، زوجین و به ویژه خانم‌ها به شدت افسرده و ناامید می‌شوند.

بلا‌هایی که بیماری ALS بر سر افراد می‌آوردمیگنا ، 3 روز پیشمدیر گروه بالینی مرکز تحقیقات مغز و اعصاب رویان در خصوص علائم بیماری ALS و راهکار‌های درمانی توضیحاتی داد.

سیستم ایمنی معیاری اصلی انتخاب همسرمیگنا ، 3 روز پیشافراد معمولا در نخستین برخوردهایی که با دیگران یا همسر آینده خود دارند، از معیارهایی چون ظاهر، نوع لباس پوشیدن و اخلاق و رفتار برای شناخت او استفاده می‌کنند اما محققان به تازگی دریافتند که سیستم ایمنی در این میان نقش مهمی ایفا می‌کند.

زمان توزیع کارت شرکت در کنکور ۹۷ + جزئیات آزمونمیگنا ، 3 روز پیشمشاور عالی سازمان سنجش گفت: کارت کنکور سراسری سال ۹۷ از سوم تیرماه در سایت سازمان سنجش توزیع می‌شود.

حال و هوای این روزهای داوطلبان کنکورمیگنا ، 3 روز پیشداوطلبان کنکور سراسری کمتر از دو هفته زمان دارند تا بتوانند با مطالعه دقیق و تمرین تست‌زنی، خود را برای تحقق تصورات و رویاهایی که برای آینده دارند، آماده کنند.

۱۸ ساله‌هایی که کودک مانده‌اندمیگنا ، 4 روز پیشسن کودکی در جامعه ما بالا رفته است! کودکان بزرگسالی که هنوز نمی‌توانند ساده‌ترین مشکلات خود را حل کنند. این کودکان وارد جامعه شده‌اند، ولی چیزی که به درد آن‌ها بخورد و از آن‌ها محافظت کند را یاد نگرفته‌اند...

حقایقی که در پس نقاشی‌های کودکان پنهان استمیگنا ، 4 روز پیشروانشناسان بر این باور هستند که حتی قبل از بارداری مادر هم بسیاری از رفتار‌های پرخطر استرس‌زا مانند وراثت روی کودکان اثرگذار است. علم و تجربه ثابت می‌کند یکی از عوامل اصلی هر نوع رفتاری که از کودکان سر می‌زند بزرگ‌تر‌ها هستند...