منابع خبری

آخرین خبرهای «میگنا»

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته ارشد پزشکی/ثبت نام در رشته روانشناسی بالینیمیگنا ، 3 ساعت پیشدفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد پزشکی روی سایت سنجش پزشکی قرار گرفت.

عمر «ازدواج‌ سفید» و آمارهایی درباره آنمیگنا ، 13 ساعت پیشیک مردم‌شناس و محقق با استناد به پژوهشی که درباره «ازدواج سفید» روی ۲۱۳ زوج و به شکل میدانی انجام داده است گفت: «عمر» ازدواج سفید در ایران بین یک تا سه سال است. ۴۵ درصد از افرادی که در این تحقیق مورد بررسی قرار گرفته بودند بین ۲۵ تا ۳۰ سال «سن» داشتند

سیر تا پیاز مشاوره های قبل از ازدواج!میگنا ، 14 ساعت پیشاین روزها کارشناسان بسیاری توصیه می‌کنند که زوج‌های جوان قبل از آغاز زندگی مشترک حتماً با مشاور معتمد مشورت کنند. این توصیه از آنجا جدی شد که رسانه‌ها در سال‌های گذشته آمار نگران کننده‌ای در خصوص طلاق زوجین بخصوص در 5 سال اول زندگی مشترک منتشر کردند.

دختران افسرده تنقلات بیشتری می‌خورند!میگنا ، 21 ساعت پیشپژوهش‌های صورت گرفته گویای آن است که دختران نوجوان دارای افسردگی، گرایش بیشتری به مصرف تنقلات کم‌ارزش دارند و وضعیت اقتصادی و سکونت در مناطق بالا یا پایین شهر تاثیری در این موضوع ندارد

عاشق معلم ریاضی ام شده ام ، چکار کنم ؟!میگنا ، 1 روز پیشسلام دختری ۱۶ ساله ام....دارم نابود میشم...من عاشق معلم ریاضی ام شدم نمیدونم چیکار کنم... من قبلانم عاشق ی معلم دیگ شده بود و کلی عذاب کشیدم...میخام حسم کاملا نسبت به معلم ریاضی ام از بین بره.. چیکار کنم؟؟ معلم ریاضی ام اصلا بهم توجه نمیکنه و همین عذابم میده دیگ نمیخام دوسش داشته باشم ولی نمیتونم !ترو خدا کمکم کنید

آیا ظاهر مذهبی ملاکی برای ازدواج است؟میگنا ، 1 روز پیش

43 درصد طلاق‌ها در کشور در 5 سال اول زندگی اتفاق می‌افتدمیگنا ، 1 روز پیشمسؤول ستاد ازدواج دانشجویی خراسان رضوی با بیان اینکه هدف مرکز مشاروه و روانشناسی خشت اول فقط آشنا کردن زوجین با هم نیست، گفت: ما به‌دنبال پایداری ازدواج‌هایی هستیم که در این مرکز شکل گرفته‌است.

«هرپس ویروس» عامل اختلال دو قطبی و افسردگیمیگنا ، 1 روز پیشمتخصصان معتقدند "هرپس ویروس" می‌تواند به اختلال دو قطبی و افسردگی منجر شود

انتشار دفترچه راهنمای آزمون استخدامی شرکت‌های غیردولتی 1397+لینکمیگنا ، 2 روز پیشدفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی شركت‌های وابسته (غیردولتی) بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

خود بیمار انگاری ترسی که رو به افزایش استمیگنا ، 2 روز پیشبیشتر مواقع ویژگی‌های خلقی، زمینه مساعدی برای بروز این اختلال فراهم می‌کند؛ افراد خودبیمارانگار، ویژگی روان‌شناختی خاصی دارند که آن‌ها را بیش از دیگران مستعد ابتلا به این بیماری می‌کند.

تست ریون در ۶۴ کشور جهان در حال حاضر استفاده می‌شودمیگنا ، 2 روز پیشبر اساس آخرین مطالعات حوزه روانشناسی منتشره در ژورنال‌ها و مقالات متعددی بین‌المللی تست ریون در زمره 10 تست استاندارد شده و معتبر است که در بیش از 64 کشور جهان در حال حاضر استفاده می‌شود.

ژن‌های خوب بدون کنکور پزشک می‌شوند!میگنا ، 2 روز پیشدیگر برای پزشک شدن لازم نیست شبانه‌روز درس بخوانی و در کنکور رتبه بالایی بیاوری، اگر پول داشته یا ژن خوب، دیگر پزشک شدن برایت یک رویا نیست، کافی است اشاره کنی تا یکی از صندلی‌ها بهترین دانشگاه کشور را رزرو داشته باشی.

اعطای جایزه آکادمیک افشین یداللهی در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتیمیگنا ، 3 روز پیشنخستین نشست هم اندیشی جایزه آکادمیک دکتر افشین یداللهی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور خانواده، بستگان، دوستان، همکاران و مسئولین دانشگاه برگزار شد.

امیررضا براتی نیا رتبه یک کنکور تجربی ۹۷ ازموفقیت خود می‌گویدمیگنا ، 3 روز پیشافتخار میکنم به اینکه از یک شهرستان کوچک که به لحاظ امکانات در حد شهر‌های بزرگ نیست توانستم رتبه اول کنکور تجربی را به دست آورم.

آشنایی با رشته مهندسی شهرسازی + بازار کارمیگنا ، 3 روز پیشمهندس‌ شهرسازی‌ کسی‌ است‌ که‌ با مطالعه‌ و بررسی‌ روابط‌ اجتماعی‌، اقتصادی‌، سیاسی‌ و فرهنگی‌ حاکم‌ در شهر، برنامه‌ای‌ بسامان‌ و مطبوع‌ برای‌ یک‌ شهر ارائه‌ می‌دهد.

ثبت اولین رقص کروموزوم در تاریخ علممیگنا ، 3 روز پیشدانشمندان دانشگاه تگزاس برای اولین بار با استفاده از مدل‌های شبیه‌سازی رایانه‌ای، نقشه جنبش کروموزوم را ثبت کردند که احتمالا می‌تواند اطلاعات مربوط به نقش حرکت‌های کروموزومی در عوامل ژنتیکی مرتبط با بیماری‌ها را کشف کند.

چیز‌هایی که فقط خواهر‌ها می‌فهمند!میگنا ، 3 روز پیشچه کسی این توانایی خارق العاده و رمزآمیز را دارد که همزمان هم آزارتان بدهد و هم کاملا دل‌تان را به دست بیاورد؟ البته خواهرتان! در این مطلب می‌خواهیم تجربیاتی را برای‌تان بگوییم که اگر یک خواهر دوست داشتنی و مهربان و وروجک داشته باشید حتما درک می‌کنید.

فرق کودک بیش‌فعال با شیطان چیست؟!میگنا ، 3 روز پیشآیا واقعا فرزند شما چنین مشکلی دارد یا این تنها یک ویژگی رفتاری است که در اصطلاح به آن شیطنت گفته می‌شود. حالا وقت آن است که نگاه دقیق‌تری به این مشکل بیندازید تا از سوءتفاهم درباره فرزندتان پیشگیری کنید.

تقبیح تکنیک‌های روان‌شناسانه برای آنلاین نگه‌داشتن کودکانمیگنا ، 3 روز پیشانجمن‌های مدافع حقوق کودک از انجمن روانشناسی آمریکا خواستند تا استفاده از تکنیک‌های روانی متقاعدکننده برای آنلاین نگه‌داشتن بچه‌ها و نگاه کردن ممتد به صفحه نمایشگر را محکوم کنند.

اضطراب: دوست یا دشمن؟میگنا ، 3 روز پیشاضطراب می‌تواند به عنوان دوستِ انسان عمل کند!