آخرین خبرهای «ورزش ۳»

میداوودی به دیدار با تراکتورسازی می‌رسدورزش ۳ ، 4 ساعت پیشمیلاد میداوودی مشکلی برای بازی در هفته اول لیگ برتر نخواهد داشت.

هیئت فوتبال قراردادهای سپیدرود تن زاده را ثبت نکردورزش ۳ ، 4 ساعت پیشعلی رغم حضور بازیکنان سپیدرود در دفتر هیئت فوتبال گیلان، رییس هیئت از ثبت قرارداد خودداری کرد.

بند فسخ قرارداد حسینی سوژه رسانه های ترک/ یک امضا تا انتقال ملی پوش استقلال به ترابوزانورزش ۳ ، 4 ساعت پیشرسانه های ترکیه در ادامه گزارش های خود پیرامون انتقال ملی پوش ایرانی به ترابوزان با اشاره به بند فسخ قرارداد جنجالی از نهایی شدن مذاکرات طرفین خبر دادند.

از ناامید کردن استون ویلا تا تاریخ سازی با رنجرز/ هر آن چه باید از خرید جدید تراکتور بدانیدورزش ۳ ، 5 ساعت پیشتیم تراکتورسازی اولین خرید خارجی خود برای لیگ هجدهم را سرانجام با به خدمت گرفتن هافبک انگلیسی انجام داد.

عطایی: از بازی‌های تدارکاتی بهره لازم را می‌بریمورزش ۳ ، 5 ساعت پیشسرمربی تیم والیبال جوانان گفت: تمام سعی‌مان بر این است که بتوانیم بازی‌های قابل قبولی انجام دهیم تا اول سهمیه جهانی را کسب کنیم و بعد از آن هم جام قهرمانی را به دست آوریم.

غیبت اولین خرید فولاد در اردوی تیم!ورزش ۳ ، 5 ساعت پیششاهین شفیعی اولین خرید فولاد خوزستان در اردوی این تیم در تهران حضور نداشته است.

از آنتونیو کونته تا مائوریتزیو ساری / به قلم حمید رضا صدر؛ مرگ تدریجی از پیش اعلام شدهورزش ۳ ، 5 ساعت پیشاخراج کونته از چلسی یعنی برای ششمن بار طی هشت فصل لیگ برتر، مربی قهرمان لیگ برتر در فصل بعد، اگر نه زودتر، کنار گذاشته می شد...

10 گل برتر لیونل مسی و کریستیانو رونالدوورزش ۳ ، 5 ساعت پیش 10 گل برتر لیونل مسی و کریستیانو رونالدو

گمانه زنی سایت فیفا برای توپ طلای 2018/ دوگانه مودریچ - امباپه به جای مسی-رونالدوورزش ۳ ، 5 ساعت پیشفیفا در گزارشی که در سایت فیفا درج شده به بررسی دو ستاره‌ی بزرگ جام جهانی 2018 پرداخته که موفق شدند مهمترین جوایز جام جهانی 2018 را از فیفا دریافت کنند.

لواندوفسکی: به رئال و یونایتد فکر نمی‌کنمورزش ۳ ، 5 ساعت پیشرابرت لواندوفسکی، مهاجم بایرن مونیخ تاکید کرد که قصد دارد در مونیخ بماند و تمایلی به گوش کردن به پیشنهاد منچستریونایتد و رئال مادرید را ندارد.

کلیپ تماشایی از هیجان دوچرخه سواری در کوهستانورزش ۳ ، 5 ساعت پیش کلیپ تماشایی از هیجان دوچرخه سواری در کوهستان

رئال و احتمال قرض دادن ستاره جوان برزیلیورزش ۳ ، 6 ساعت پیشباشگاه رئال مادرید درباره آینده وینیسوس جونیور، خرید جدیدش تصمیم گیری خواهد کرد.

منچسترسیتی آماده شروعی طوفانی برای دفاع از قهرمانیورزش ۳ ، 6 ساعت پیش منچسترسیتی آماده شروعی طوفانی برای دفاع از قهرمانی

سریعترین استارت ها در دنیای فوتبالورزش ۳ ، 6 ساعت پیش سریعترین استارت ها در دنیای فوتبال

توز از روح آرژانتین می‌خواهد به تیم ملی برگردد/ توز: مسی نباید برود، تو روح آرژانتینی، برگردورزش ۳ ، 7 ساعت پیشکارلوس توز بعد از عملکرد ضعیف آرژانتین در جام جهانی روسیه به لیونل مسی گفته که با فوتبال ملی خداحافظی نکند.

دیدار دوستانه الدحیل و یاران میلاد محمدیورزش ۳ ، 7 ساعت پیشتیم فوتبال الدحیل امروز در دیداری دوستانه به مصاف احمدگروژنی روسیه می رود.

سلفی آبی‌های خوزستان در لویزان (عکس)ورزش ۳ ، 7 ساعت پیششاگردان داریوش یزدی تمرینات خود برای فصل آتی را در تهران دنبال می کنند.

پیانیچ: رونالدو بازیکن بسیار بزرگی استورزش ۳ ، 7 ساعت پیشمیرالم پیانیچ، ستاره یوونتوس به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخت و او را بازیکن بزرگی خواند.

بازگشت وریا غفوری به تهران ورزش ۳ ، 7 ساعت پیش بازگشت وریا غفوری به تهران

کلوپ: امیدوارم در مسیر قهرمانی باشیمورزش ۳ ، 7 ساعت پیشیورگن کلوپ، سرمربی لیورپول ابراز امیدواری کرد که تیمش برای کسب قهرمانی در لیگ برتر در مسیر درستی قرار داشته باشد.