آخرین خبرهای «پارس فوتبال»

اظهار نظر جلال حسینی در خصوص لغو شهرآورد ۸۸ و غیبت بازیکنان پرسپولیس ، محرومیت برانکو و پیش بینی اش از بازی برابر السد قطرپارس فوتبال ، 2 ساعت پیشسید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس در خصوص تغییر یافتن دیدار پرسپولیس گفت: ما نمی‌خواهیم بازی با استقلال عقب بیفتد و نبود برانکو در دیدار با السد ضربه بزرگی به ما می زند. .

فوری؛ اسون گوران اریکسون جانشین توشاک در تراکتورسازی تبریز می شود؟!پارس فوتبال ، 3 ساعت پیشرسانه های خبری معتقد هستند که اسون گوران اریکسون سرمربی سوئدی، جانشین جان توشاک در تراکتورسازی می شود. .

عکس؛ افتخار بزرگ برای استقلال و هوادارانش ؛ فرشید اسماعیلی بالاتر از ژاوی در لیگ قهرمانان آسیاپارس فوتبال ، 4 ساعت پیششب گذشته مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و فرشید اسماعیلی بازیکن استقلال تهران موفق شد یک پاس گل برای هم تیمی های خود در دیدار با السد قطر مهیا کند؛ اسماعیلی با 5 پاس گل بالاتر از ژاوی، بازیکن بارسلونا قرار دارد. .

عکس؛ بازتاب شکست الدحیل برابر پرسپولیس در رسانه های قطریپارس فوتبال ، 5 ساعت پیشتیم فوتبال پرسپولیس تهران در لیگ قهرمانان آسیا موفق شد الدحیل قطر را شکست دهد؛ پس از شکست الدحیل، روزنامه الشرق واکنش نشان داد. .

مصاحبه اختصاصی با برانکو ایوانکوویچ ؛ واکنش پروفسور درخصوص رویارویی پرسپولیس و السد در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیاپارس فوتبال ، 6 ساعت پیشکلیپی از نظر برانکو درباره رویارویی با السد در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا تقدیم شما همراهان عزیز پارس فوتبال می شود. .

شگفتی سازی تبریزی در لیگ قهرمانان آسیا : گلزنی با دو پیراهنپارس فوتبال ، 6 ساعت پیشمرتضی تبریزی با گلی که به تیم السد زد به رکورد گل زدن با پیراهن دو تیم در یک فصل لیگ قهرمانان آسیا دست یافت. .

مژده به پرسپولیسی ها ؛ آخرین اخبار از پرونده طلب علی دایی از پرسپولیسپارس فوتبال ، 6 ساعت پیشعلی دایی سرمربی سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس بعد از گذشت 4 سال که نتوانست به مطالبات خود از این باشگاه دست پیدا کند، آن را بخشید. .

عکس ؛ لیست بازیکنان رم برای دیدار حساس با رئالپارس فوتبال ، 6 ساعت پیشتیم فوتبال رئال مادرید فردا(چهارشنبه) در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل آ.اس‌رم ایتالیا قرار می‌گیرد. .

مصدومیت آمبولانس در زمین بازی!پارس فوتبال ، 6 ساعت پیشکلیپی عجیب از خراب شدن ماشین آمبولانس در وسط زمین فوتبال در لیگ برزیل را مشاهده می کنید. .

عکس ؛ ژستهای جالب پرسپولیسی ها در برابر هوادارانپارس فوتبال ، 6 ساعت پیشبازیکنان پرسپولیس بعد از صعود تاریخی خود با استقبال جالب توجه هواداران همراه شدند. .

مصاحبه اختصاصی با برانکو ایوانکوویچ درباره علت اخراجش در دیدار با الدحیل و نظرات پروفسور درباره داوری دیدار پرسپولیس و الدحیلپارس فوتبال ، 6 ساعت پیشکلیپی از توضیحات برانکو درباره دلایل اخراجش در بازی پرسپولیس الدحیل تقدیم شما همراهان عزیز پارس فوتبال می شود. .

عکس ؛ برخورد گرم مهاجم السد و مدافع استقلالپارس فوتبال ، 6 ساعت پیشمهاجم السد و مدافع استقلال در پایان بازی شب گذشته برخورد گرمی با هم داشتند. .

عکس ؛ لیونل مسی و شروعی طوفانی در لیگ قهرمانانپارس فوتبال ، 6 ساعت پیشلیونل مسی، کاپیتان و ستاره بارسلونا فقط حدود 30 دقیقه برای به ثمر رساندن اولین گل خود در لیگ قهرمانان صبر کرد. .

اختصاصی ؛ گفتگو با برانکو ایوانکوویچ درباره کامبک بزرگ پرسپولیسی ها در دیدار برابر الدحیل ؛ وقتی پروفسور از عملکرد شاگردانش شگفت زده می شوپارس فوتبال ، 6 ساعت پیشبرانکو در حاشیه تمرین سرخپوشان یک روز پس از پیروزی بزرگ برابر الدحیل به تمجید از شاگردان و هواداران تیمش پرداخت. .

برانکو : هواداران به ما روحیه دادند ؛ به بازیکنانم افتخار می‌کنمپارس فوتبال ، 7 ساعت پیشسرمربی پرسپولیس می‌گوید تیمش با حذف الدحیل دست به کار بزرگی زده است. .

درباره خرید های این فصل ” استقلال ” ؛ “شفر ” پشیمان شده استپارس فوتبال ، 8 ساعت پیشبه خریدهای این فصل استقلال نقد زیادی وارد است. و البته به کسانی که این بازیکنان را جذب کردند. .

دلخوری “شفر” از کاپیتان السدپارس فوتبال ، 8 ساعت پیشسرمربی استقلال در نشست خبری بعد از دیدار با السد گفت که شاگردان او برای اسم استقلال و هواداران جنگیدند. .

اختصاصی؛رادیو پارس‌فوتبال(۶۱):از اخبار بد برای پرسپولیس پس از کامبک‌تاریخی برابر الدحیل و واکاوی اخراج برانکو و علت حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا تا سفر بی‌بازگشت توشاک و آخرین اخبار از لژیونرهاپارس فوتبال ، 8 ساعت پیشدر شست و یکمین شماره از رادیو پارس فوتبال به حواشی فوتبال ایران از جمله حواشی صعود پرسپولیس به مرحله بعد و اخراج برانکو و حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا و اخبار لژیونرها و اخبار فوتبال جهان می پردازیم . .

چند سانتیمتر تا اولین گل جهانبخش در لیگ جزیرهپارس فوتبال ، 8 ساعت پیشعلیرضا جهانبخش می‌توانست اولین گلش در لیگ برتر انگلیس را وارد دروازه ساوتهمپتون کند، ولی ضربه دیدنی او به تیر عمودی برخورد کرد. .

” استقلال ” اولین تیمی بود که از جدایی از این تیم ناراحت شدمپارس فوتبال ، 8 ساعت پیشهافبک سابق استقلال به ما گفت: فوتبال حرفه‌ای یعنی همین که روزی پا روی دلت بگذاری و بروی. .