آخرین خبرهای «پدال نیوز»

عکس/ ب ام و سری 4 گرن کوپ کروم مسی در تهرانپدال نیوز ، 3 هفته پیشب ام و سری 4 گرن کوپ با کاور کروم مسی در تهران

عکس/ نسل جدید شورولت کامارو پلاک گذرموقت در ایرانپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز: از معدود کاماروهای نسل جدید با پلاک گذرموقت در ایران

عکس/ انهدام ب ام و سری 3 کروک در ایرانپدال نیوز ، 3 هفته پیشانهدام ب ام و سری 3 کروک در ایران

عکس/ نسل جدید ولوو v90 با پلاک دیپلمات!پدال نیوز ، 3 هفته پیشنسل جدید ولوو v90 با پلاک دیپلمات!

عکس/ اولین خودرو چهار چرخ محرک جهانپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز: اولین خودرو چهار چرخ محرک جهان، اسپایکر مدل 1903 بود که 60 اسب بخار قدرت داشت و همچنین اولین خودرو مسابقه 4WD دنیا بود..

طراح 7 خودروی به یادماندنی تاریخ +تصاویرپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز: طراحی بدنه یک خودرو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به طوری که ممکن است یک خودرو با طراحی جالب در تاریخ ماندگار شده و یا تبدیل به ی لکه ننگ برای این صنعت جهانی شود.

آخرین وضعیت قرارداد رنو و ایدرو/ جزییات جدید از قرارداد سیتروئین و سایپاپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز: رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با بیان اینکه همه قراردادهای پسابرجامی در زمینه خودرو در حال اجرا است گفت: قرارداد پژو با ایران خودرو در حال اجرا است و محصولش وارد بازار شده است و در حال حاضر مشتریان از آن استفاده می کنند.

جدول/ قیمت انواع سواری کیاموتورز در بازار تهرانپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز: آنچه در زیر می‌آید قیمت روز انواع سواری‌های کیاموتورز در سطح بازار پایتخت طی بهمن ماه 96 است که ممکن است تا 5 درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد.

تکذیب بمب گذاری خودرو در منطقه باغ دبیر قزوینپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز: فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: در پی پخش شایعاتی مبنی بر بمب گذاری خودرو در منطقه باغ دبیر قزوین، این بمب‌گذاری صحت ندارد.

استیشن جدید رنو زیبا، شیک و کاربردی‌تر از همیشه +تصاویرپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز: مشتریان با پرداخت 28 هزار پوند (در کشوری مانند انگلستان) می‌توانند از نسخه ناوبری GT، صندلی‌های اسپورت و کیت طراحی اسپورت خارجی بهره‌مند شوند که قیمت مناسبی برای این خودرو محسوب می‌شود.

ایران خودرو سه رتبه برتر کسب کردپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز- گروه صنعتی ایران خودرو در بیستمین دوره رتبه بندی شرکت های برتر ایران، موفق به کسب سه رتبه برتر؛ رتبه نخست در گروه وسائط نقلیه و قطعات خودرو، رتبه سوم درمیان ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور و رتبه چهارم شاخص ارزش افزوده شد.

مهمترین اقدام دولت برای کاهش آلودگی هوای پایتختپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز: استاندار تهران مهمترین اقدام دولت برای کاهش آلودگی هوای پایتخت را جایگزینی خودروهای فرسوده عنوان کرد و گفت: با اجرای این طرح ۷۰ درصد مشکل آلودگی هوای پایتخت حل می شود.

شرکت بهمن دیزل صعود کردپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز: شرکت بهمن دیزل در بین خودروسازان حاضر در فهرست 500 شرکت برتر ایران، رتبه اول را به خود اختصاص داد.

ثبت تخلفات رانندگی 16 دوربین ترافیکی در گنبدکاووسپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز- فرمانده انتظامی گنبدکاووس از ثبت تخلفات رانندگی توسط ۱۶ دوربین ترافیکی نصب شده در نقاط مختلف این شهر خبر داد و گفت: اعمال قانون بر اساس این دوربین ها از ۲۵ بهمن امسال شروع شده است.

رنجی که خودروسازان می‌برندپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز- یک کارشناس صنعت خودرو گفت:« افزایش دیوار تعرفه، تعلل در صدور مجوزهای قانونی برای فعالیت بخش خصوصی، موانع اجرایی در تخصیص ارز ترجیحی و حتی ترخیص و فروش محصول، ابزارهایی هستند که دولتی‌ها می‌توانند خصوصی‌ها را کنترل کنند.»

حضور 2 خودروساز در میان 10 شرکت برتر ایران +جدولپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز: با اعلام اسامی شرکت های برتر ایران، نام ایران خودرو و سایپا در میان ۱۰ شرکت اول این لیست جا گرفت.

ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در روزهایب برفی و بارانیپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز- استفاده حداکثری از ظرفیت ناوگان اتوبوسرانی فعال و خودروهای ون در خطوط پرتردد برای روزهای برفی در نظر گرفته شده است.

6 ایراد فرمانداری به طرح جدید ترافیک پایتختپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز- سخنگوی شورای شهر تهران شش ایراد فرمانداری به طرح ترافیک جدید را تشریح کرد.

بهترین خودروهای برقی و الکتریکی جهان را بشناسیدپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز: این روزها که بازار خودروهای برقی و الکتریکی بسیار داغ و پر تب و تاب شده است داشتن اطلاعات در مورد بهترین خودروهای برقی جهان می‌تواند جالب توجه باشد.

مرسدس بنز GLC کوپه یا ب‌ام‌و X4 +تصاویرپدال نیوز ، 3 هفته پیشپدال نیوز: از همه مهم‌تر X4 های جدید ویترین و تفسیر آخرین نسل از کوپه- SUV هایی هستند که جهان به نمایش آنها می‌پردازد و تناسب بدترکیب خود را زیر بدنه پر زرق و برق خود مخفی می‌کنند.