آخرین خبرهای «کافه اپل»

چهارمین نسخه آزمایشی iOS 12 منتشر شدکافه اپل ، 3 ساعت پیشدقایقی پیش در بخش توسعه دهندگان اپل چهارمین نسخه آزمایشی iOS 12 منتشر شد. در این نسخه که با شماره ساخت 16A5327f عرضه شده است، ما شاهد بهبود یافتن باگها و پایداری این نسخه نسبت به نسخ پیشین هستیم. اگر شما از توسعه دهندگان اپل هستید، این نسخه را دریافت نمایید و در صورت مشاهده تغییرات جدید، آنها را با ما در میان بگذارید.

دانلود اپلیکیشن Telegram برای iOSکافه اپل ، 1 روز پیشیکی از برترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن های ارتباط مجازی این روزها تلگرام است که در ایران بیش از 15 میلیون کاربر دارد. این اپلیکیشن در ابتدای ورودش در گوشی های کاربران ایرانی با فراز و نشیب های بسیاری روبرو شد اما به لطف خداوند همچنان پابرجاست و به عدم نپیوسته است! Telegram با ویژگیهای بسیاری که دارد، توانسته جای WhatsApp و Viber را بگیرد و کاربران بیشتری به آن مهاجرت کنند.

شروعی تازه: اپلیکیشن Sileo جایگزین Cydia خواهد شدکافه اپل ، 1 روز پیشدقایقی پیش تیم جیلبریک CoolStar که ابزار جیلبریک Electra را برای جیلبریک iOS 11.2 تا iOS 11.3.1 عرضه کرده بودند خبری را در مورد سیدیا منتشر کردند که به طور حتم شما هم پس از جیلبریک دیوایس های خود با مشکلات آن دست و پنجه نرم کرده اید. تیم CoolStar اینطور اعلام کرده که Cydia با iOS 11 به طور کامل سازگار نیست و مشکلاتی را به همراه دارد، از این رو در جیلبریک های آینده اپلیکیشن مدیریت توییک جایگزین به نام Sileo را در اختیار کاربران قرار خواهیم داد.

عرضه نسخه اصلی iOS 11.4.1 + لینک دانلودکافه اپل ، 1 هفته پیشسرانجام اپل شب گذشته نسخه اصلی iOS 11.4.1 را در اختیار عموم کاربران قرار داد. در حال حاضر اکثر کاربران به دنبال اخبار جیلبریک هستند زیرا هفته گذشته ابزار Electra برای جیلبریک iOS 11.2 تا iOS 11.3.1 منتشر شد و همچنین نسخه جدید ابزار Electra برای پشتیبانی از iOS 11.4 Beta 1 و iOS 11.4 Beta 3 عرضه شده است.

آموزش جیلبریک iOS 11.2 تا iOS 11.3.1 به کمک ابزار Electraکافه اپل ، 1 هفته پیشسرانجام همانطور که به شما اطلاع داده بودیم، تیم CoolStar ابزار جیلبریک Electra را برای جیلبریک iOS 11.2 تا iOS 11.3.1 منتشر کرد تا کاربران بتوانند بار دیگر طعم جذاب جیلبریک را بچشند. ابزار جیلبریک Electra این بار در نسخه جداگانه ویژه عموم کاربران نیز منتشر شده است تا همانند جیلبریک های پیشین کاربران عادی دچار مشکلات متعدد نشوند.

اپل iOS 11.4.1 Beta 5 و iOS 12 Beta 3 را برای توسعه دهندگان عرضه کردکافه اپل ، 1 هفته پیشاپل از اوایل هفته جاری اقدام به عرضه نسخه های آزمایشی iOS کرد. ابتدا پنجمین نسخه بتا از iOS 11.4.1 را با شماره ساخت 15G5077a در اختیار توسعه دهندگان قرار داد. در این نسخه شاهد بهبود باگها، پایداری بیشتر، حضور AirPlay 2 و امکان ذخیره پیام ها در iCloud هستیم.

انتشار iOS 11.4.1 Beta 4 برای توسعه دهندگان اپلکافه اپل ، 2 هفته پیشچند روز پیش اپل اقدام به عرضه چهارمین نسخه آزمایشی iOS 11.4.1 برای توسعه دهندگان کرد. در این نسخه که با شماره ساخت 15G5074a منتشر شده است شاهد بهبود باگها و پایداری بیشتر هستیم. اگر شما از توسعه دهندگان اپل هستید، این نسخه را دریافت کنید و اگر ویژگی جدیدی در آن یافتید، با ما در میان بگذارید.

به رنگ ارغوان: دانلود تصاویر پس زمینه جدید برای آیفون و آیپادکافه اپل ، 3 هفته پیشامروز در این پست از کافه اپل قصد داریم تعدادی والپیپر بسیار جذاب و خاص را در اختیار شما عزیزان کافه اپلی قرار دهیم که بی حد و اندازه زیبایی بخش هستند. این تصاویر پس زمینه که به صورت نئون طراحی شده اند با بهترین کیفیت و در سایز مناسب آیفون های جدید اپل قرار داده شده اند. پیشنهاد می کنیم این والپیپرها را از دست ندهید.

سومین نسخه آزمایشی iOS 11.4.1 عرضه شدکافه اپل ، 3 هفته پیشاپل در کنار دومین نسخه آزمایشی iOS 12 که شب گذشته عرضه شد، سومین نسخه آزمایشی iOS 11.4.1 را نیز در اختیار توسعه دهندگانش قرار داد. این نسخه با شماره ساخت 15G5072a دارای بهبود چند باگ و پایداری بیشتر نسبت به نسخه پیشین می باشد.

جیلبریک iOS 11.3.1 به زودی توسط تیم CoolStar عرضه خواهد شدکافه اپل ، 3 هفته پیشهفته گذشته به شما اطلاع دادیم که تیم CoolStar موفق به جیلبریک iOS 11.3.1 شده است. ما از کاربرانی که قصد جیلبریک دیوایس خود را داشتند خواستیم که روی iOS 11.3.1 بمانند و به iOS 11.4 مهاجرت نکنند چون این تیم قول انتشار عمومی جیلبریک iOS 11.3.1 را داده بودند. حال باید این مژده را به شما بدهیم که سیدیا با موفقیت روی جیلبریک iOS 11.3.1 سازگار شده و به زودی نسخه اصلی و نه نسخه آزمایشی و ویژه توسعه دهندگان ارائه عمومی خواهد شد.

انتشار iOS 12 Beta 2 برای توسعه دهندگان اپلکافه اپل ، 3 هفته پیشبا توجه به گفته های اپل امسال پاییز باید منتظر iOS 12 باشیم. در حال حاضر نسخه های آزمایشی iOS 12 یکی پس از دیگری در اختیار توسعه دهندگان قرار می گیرد تا آنها را بررسی کنند و اپلیکیشن های طراحی شده را با iOS 12 سازگار سازند. شب گذشته اپل دومین نسخه آزمایشی iOS 12 را با شماره ساخت 16A5308e برای توسعه دهندگان عرضه کرد.

کره جنوبی فروش دوباره آیفون 3GS را آغاز کردکافه اپل ، 1 ماه پیشبه تازگی محموله ای فروش نرفته از آیفون 3GS در انبارهای SK Telink یافت شده است که اپراتور آن قصد دارد این محموله را وارد بازار کند و فروش دوباره ای از iPhone 3GS در کره جنوبی داشته باشد.

کاهش عمر باتری آیفون های قدیمی با آپدیت به iOS 11.4کافه اپل ، 1 ماه پیشبه تازگی گزارشی با بیش از 1000 نظر در انجمن Apple Communities منتشر شده است که در آن بسیاری از کاربران اینطور بیان کرده اند که عمر باتری دیوایسشان پس از آپدیت به iOS 11.4 به شدت کاهش یافته است. این موضوع به قدری همه گیر شده است که همه کاربران به تلاطم افتاده اند. در گزارش کاربران آمده که آیفون 6 آنها بدون استفاده کردن از شب تا صبح شارژش به صفر درصد رسیده یا کاربر دیگری اعلام کرده که هر 20 ثانیه 1 درصد از باتری آیفونش کاهش پیدا کرده است.

جام جهانی 2018 روسیه را در آیفون و آیپد با اپلیکیشن برفک تماشا کنیدکافه اپل ، 1 ماه پیشاز روز گذشته یعنی 24 خرداد 97 اولین بازی جام جهانی 2018 روسیه آغاز شد و از این رو همه دوستداران فوتبال زمان خود را برای تماشای تمامی رقابت ها تنظیم کرده اند. گاهی اوقات پیش می آید که در مهمانی هستید یا در ترافیک گیر افتاده اید و راهی برای تماشای جام جهانی ندارید. ما قرار است اپلیکیشنی به نام برفک را به شما معرفی کنیم که این امکان را برای شما فراهم کرده تا در هر مکان و هر زمانی قادر به تماشای رقابت های جام جهانی 2018 روسیه با آیفون و آیپد خواهید بود.

تصاویر پس زمینه با موضوع فضا برای آیفون، آیپد و دسکتاپکافه اپل ، 1 ماه پیشامروز در پست پیش رو می خواهیم چند والپیپر جذاب و زیبا برای آیفون و دسکتاپ شما معرفی کنیم. این تصاویر پس زمینه بسیار با کیفیت هستند و علاوه بر آیفون و دسکتاپ برای آیپد هم می توانید از آنها استفاده نمایید. پیشنهاد می کنیم این والپیپرها را از دست ندهید.

اپل iOS 11.4.1 Beta 2 را برای توسعه دهندگان عرضه کردکافه اپل ، 1 ماه پیشاپل روز گذشته و در فاصله کمتر از یک هفته، دومین نسخه آزمایشی iOS 11.4.1 را با شماره ساخت 15G5063b برای توسعه دهندگان عرضه کرد. در این نسخه شاهد تغییرات بسیاری جز پایداری بیشتر نیستیم. اگر شما از توسعه دهندگان اپل هستید و ویژگی جدیدی در آن یافته اید، آن را با ما در میان بگذارید.

iOS 11.3.1 توسط تیم CoolStar جیلبریک شدکافه اپل ، 1 ماه پیشچند روز پیش تیم هکر CoolStar تصاویر آیپد جیلبریک شده روی iOS 11.3.1 را در اکانت توییتر خود منتشر کردند. آنها اینطور اعلام کردند که ما موفق به جیلبریک آیپد را با داشتن iOS 11.3.1 جیلبریک کنیم که البته در حال حاضر Cydia به درستی عمل نمی کند اما در حالت کلی جیلبریک انجام شده است و به زودی باگهای جزئی برطرف خواهند شد.

برترین اپلیکیشن های اپ استور سال 2018 از سوی اپل معرفی شدندکافه اپل ، 1 ماه پیشدر حاشیه کنفرانس WWDC 2018 اپل که در آن iOS 12 معرفی شد و ما به بررسی تخصصی آن نیز پرداختیم، برترین اپلیکیشن های اپ استور سال 2018 از سوی اپل معرفی شدند که در ادامه لیست این اپلیکیشن های خوش ساخت و پرطرفدار را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. همچنین به زودی نسخه کرک شده و معرفی مفصل هر یک را در کافه اپل منتشر خواهیم کرد.

مسدود شدن دانگرید و ریستور به iOS 11.3.1 توسط اپلکافه اپل ، 1 ماه پیشاپل در روزی که گذشت امکان دانگرید یا ریستور به iOS 11.3.1 را مسدود کرد. در حال حاضر کاربران می توانند تنها به iOS 11.4 و توسعه دهندگان به iOS 11.4.1 و iOS 12 آپدیت کنند. اگر کاربران به هر دلیلی نیاز به ریستور، دانگرید یا آپدیت دیوایس خود داشته باشند، فقط قادر به دریافت iOS 11.4 هستند.

دانلود نرم افزار اینستاگرام Instagram برای آیفون و آیپادکافه اپل ، 1 ماه پیشنرم افزار Instagram یکی از محبوب ترین نرم افزار ها برای موبایل ها و تبلت هاست. این نرم افزار میلیونها بار دانلود شده و با حضور خود در App Store شگفتی آفریده است. Instagram برای ویرایش تصاویر گرفته شده توسط iDevice ها و